I'd walk through fire for you
Just let me adore you.
Įėjimas/ išėjimas/ baras 

Share
 

 Įėjimas/ išėjimas/ baras

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Saveria Lia Fibonacci

The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it.
Credit : Icon, Zoey's gifs: beautifulchaos♡♡♡; code: starboy♥
The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it.
Saveria Lia Fibonacci

Įėjimas/ išėjimas/ baras Empty
PostSubject: Įėjimas/ išėjimas/ baras   Įėjimas/ išėjimas/ baras EmptyThu 14 Nov 2019 - 15:53


Įėjimas/ išėjimas/ baras Pic4
Back to top Go down
Delia Cressida Markides

Įėjimas/ išėjimas/ baras CYSjZye
Credit : beautifulchaos; fire breather; starboy
Delia Cressida Markides

Įėjimas/ išėjimas/ baras Empty
PostSubject: Re: Įėjimas/ išėjimas/ baras   Įėjimas/ išėjimas/ baras EmptyTue 10 Dec 2019 - 19:22


Delia privažiavo su taksi, sumokėjo vairuotojui ir padėkojusi išlipo lauk. Mergina netrukus perėjo į kitą gatvės pusę, be didelių problemų įžygiavo pro duris, rūbinėje paliko paltą, iš darbuotojo gavo ausines, o tada nužingsniavo ieškoti šokių aikštelės.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Guest

Įėjimas/ išėjimas/ baras Empty
PostSubject: Re: Įėjimas/ išėjimas/ baras   Įėjimas/ išėjimas/ baras EmptyWed 11 Dec 2019 - 1:20


Atvažiuoja čia su taksi, kadangi taupo savo automobilį special progoms, t.y ir toliau laiko savo nutemptą bentlį saugomoje mašinų aikštelėje, nes neišgali susimokėti baudų už ne vietoje pastatytą automobilį. Susimokėjęs išlipa, surūko cigaretę ir patraukia vidun. Prieš nueidamas ieškoti to, dėl ko čia pasirodė, rūbinėje palieka paltą.
Back to top Go down
Violetta Alisha Bellamy

light up, smoke up, shut the fuck up
Credit : fire breather; katele; starboy
light up, smoke up, shut the fuck up
Violetta Alisha Bellamy

Įėjimas/ išėjimas/ baras Empty
PostSubject: Re: Įėjimas/ išėjimas/ baras   Įėjimas/ išėjimas/ baras EmptySun 26 Jan 2020 - 19:12Violeta nevėlavo turbūt vien dėl tos priežasties, kad velniškai norėjo kažkur ištrūkti. Varginanti diena, ne kitaip. Mergina jau senokai nesijautė tokia susierzinusi dėl darbinių reikalų, juk vis dėlto dirbo sau, dėl savęs ir kaip pati norėjo. Visgi, šįsyk viskas, rodos, specialiai vyko ne pagal planą. Kelios nepavykusios nuotraukos, nepatenkinti klientai, priminę, kodėl Violet retai renkasi dirbti pagal užsakymą. Taigi, tamsiaplaukė prie baro atsidūrė žymiai greičiau negu pati tikėjosi. Prie įėjimo dar surūkė cigaretę, kas leido dar per trupinuką atsipalaiduoti. Per ilgai lauke nestoviniavo, primesdama, jog Ianas sėkmingai atras ją ir viduj. Įėjusi į barą išsyk nužingsniavo prie baro, įsitaisė ant vienos iš kėdžių ir užsisakė whiskey sour kokteilį. Rankute dar pasirėmė į stalviršį, pamažu įsiliedama į aplinkinį triukšmą. Atvirkščiai nei daugelis, Bellamy pailsėdavo būdama triukšmingose vietose. Tyli vienatvė namuose jai niekad nebuvo būdas atsipalaiduoti, tamsiaplaukei nuolatos norėjosi veiksmo, judesio, žmonių kompanijos. Todėl ir dabar pailsėti nuo streso mergina nesirinko paprasčiausiai išsitiesusi lovoje, taip tikriausiai dar labiau viską pergalvotų ir susinervintų.
Back to top Go down
Ian Silvestre Heusinger

But still as explosive with, just load the clip.
Credit : beautifulchaos/starboy
But still as explosive with, just load the clip.
Ian Silvestre Heusinger

Įėjimas/ išėjimas/ baras Empty
PostSubject: Re: Įėjimas/ išėjimas/ baras   Įėjimas/ išėjimas/ baras EmptyMon 27 Jan 2020 - 0:23Ianas beveik nemelavo - Violetta jo laukė kiek daugiau nei dešimt minučių. Nėra iš tų, kurie teigia, kad neapsikenčia vėlavimo, nors gyvena itin sustyguotoje aplinkoje. Retsykiais leidžia sau nuo pabėgti ir kažką padaryti ne pagal vadų sutvarkytą dienotvarkę. Gal už vienuolikos minučių vėlavimą vadė Violetta labai nesupyks. Esant tokiam reikalui, Ianas sugalvotų, kaip išpirkti savo kaltę. Atsiskaitęs su taksistu dar stabtelėja prie įėjimo į Silent Disco. Vidun praleisdamas nedidelę kompaniją pirštais suspaudžia spazmuojančius taškus kakle. Laisvadienio išties reikia. Bare skubiu žvilgsniu apžvelgia susirinkusius ir, suradęs, kur įsitaisiusi Bellamay, nueina pas merginą.
- Labas,- šyptelėja sėsdamasis šalia. Nėra prancūzas, skruostų nebučiuoja, bet draugiškai apsikabinti nevengia. - Viskis? - pasiteirauja dirstelėjęs į merginos stiklą. Nelabai atsilieka nuo merginos pasirinkimo, bent jau pagal spalvą, ir užsisako gold rush kokteilį. Važiuodamas link Silent Disco svajojo apie tiesiog viskio stiklą, bet šią akimirką toks alkoholis pasirodo per daug pabodęs. - Tai? Kas nutiko? - paklausia. Jau spėjo apgalvoti, kad tikriausiai nieko itin rimto, jeigu mergina apie tai neskubėjo pasakotis. Tikriausiai kažkas suerzino. Tikisi, kad kelios valandos bus leidę aprimti ir erzulio tamsiaplaukė nebeturės. Visa laimė, kad dabar Heusingerio vienintelės bėdos yra kažko nemokantys kareivukai ir, retsykiais, apsireikšti bei paskambinti sugalvojęs pusbrolis. Po pokalbio su juo Iano mintis nenoromis sukausto trumpalaikė baimė dėl praeities įvykių. Labai skaudžiai kristų, jeigu jo kriminalinė veikla iškiltų aikštėn. Visiškai nesijaudina, kad kartu nusitemptų pusbrolį, nes tikrai pasivargintų jį paskųsti teisėsaugai. Nenori vėl prarasti to, ką bent iš dalies susigrąžino.
Back to top Go down
Violetta Alisha Bellamy

light up, smoke up, shut the fuck up
Credit : fire breather; katele; starboy
light up, smoke up, shut the fuck up
Violetta Alisha Bellamy

Įėjimas/ išėjimas/ baras Empty
PostSubject: Re: Įėjimas/ išėjimas/ baras   Įėjimas/ išėjimas/ baras EmptyTue 28 Jan 2020 - 14:38Dešimt ar vienuolika minučių yra visiškas niekis, kai sėdi triukšmingame bare. Tą laiką, kol laukė Iano, mergina praleido tiesiog siurbčiodama kokteilį ir plepėdama su barmenu, kurį jau pusiau pažinojo. Taigi, Violetai atrodė, jog jos kompanija pasirodė visiškai netrukus. Draugiškai apkabino vyrą ir vos šyptelėjo, taip parodydama, kad absoliučiai nieko rimto nenutiko. Šiaip ar taip, mergina buvo linkusi pervertinti visas situacijas ir išpūsti jas iki nenusakomų aukštumų.
- Labas, - po trumputės pauzės prabilo, pasisukdama šiek tiek šonu į Ianą, idant būtų patogiau palaikyti pokalbį. - Aha, geras kokteilis, - nusišypsojo ir dar sykį lūpomis apgaubė šiaudelį. Kai nurijo mažą gurkšnelį, tik gūžtelėjo pečiais. - Žmonės yra tikros rakštys subinėj, - tamsiaplaukė, aišku, nepuolė išsyk pasakoti visų jos susinervinimo detalių. Tik suraukė nosį ir atsiduso. - Laukiu, kada ateis diena, kai galėsiu pragyventi nedirbdama pagal užsakymą. Prisiekiu, dar vienos krikštynos ir paleisiu kam nors fotoaparatą į galvą, - užvertus akis išdėstė, tačiau netrukus nusišypsojo. - O kaip tu? - su nuoširdžiu susidomėjimu pasiteiravo. Pro Violetos žvilgsnį neprasprūdo tai, koks pavargęs vyras atrodė. Na, natūralu, kai dirbi.. Visgi, tamsiaplaukė buvo linkusi susirūpinti.
Back to top Go down
Ian Silvestre Heusinger

But still as explosive with, just load the clip.
Credit : beautifulchaos/starboy
But still as explosive with, just load the clip.
Ian Silvestre Heusinger

Įėjimas/ išėjimas/ baras Empty
PostSubject: Re: Įėjimas/ išėjimas/ baras   Įėjimas/ išėjimas/ baras EmptyWed 29 Jan 2020 - 22:45Linktelėja pritardamas Bellamay, kad jos pasirinktas kokteilis iš tiesų geras. Galbūt šiek tiek vėliau bus proga ir pačiam tokio užsisakyti. Pats pasisuka į merginos pusę. Nemėgo kalbėtis be akių kontakto. Pastarasis gali pridėti nemažai svorio išsakytiems žodžiams. Prunkštelėja, kai mergina žmonėms pasiunčia itin tinkamą epitetą. Su juo gali visiškai sutikti, pats susiduria su įvairiomis personomis ir tikrai ne visos yra tokios, kurias norėtų sutikti dar kartą. Šypsodamasis pusę lūpų, klausosi, kokių nusiskundimų išgirs.
- Visada gali kandidatuoti į kariuomenės fotografę. Manau įvertins tavo keliaklupsčiavimo pastangas,- mirktelėja įsiterpdamas ir išsišiepia. Ianas niekada nepamirš ir vos tik turėdamas progą prisimins ir primins merginai, kaip jiedu susipažino. Vyras mano, kad fotografės kandidatūra nebūtų atmesta, bet tokių minčių neįgarsina. Jis nėra geras motyvacinių kalbų sakytojas, visiškai nesijaučia tokiu esantis. Nesugebėjo susidėlioti gyvenimo taip, kaip reikia, po tėvo mirties, nemotyvavo savęs, kad gedėti gali ne vien dalindamas smūgius kitiems. Daug patogiau jaučiasi tiesiai į veidą šaukdamas jaunesniems ir žemesnio laipsnio karininkams, kokie jie nevykėliai, jog nesugeba tinkamai talikti fizinio pasirengimo užduoties. Šaukti Violettai į veidą, kad jis mano, jog ji puikiai išsiverstų ir fotografuodama tankus su lėktuvnešiais, o ne krikštynas ir vestuves, atrodo mažų mažiausiai nepagarbu. - Rimtai, pabandyk. Gal bent jau į kontaktus įsitrauktų,- rimtesniu veidu palinksi įgarsindamas mažytę dalį savo pamąstymų. - Aš? Kaip visada,- trumpam nusuka žvilgsnį į barmeną, kuris suruišė gold rush kokteilį. Lūpos sugaudo šiaudelį. Alkoholio, bet kažkiek, Heusingeriui reikėjo. - Intensyvi savaitė, labai daug fizinio pasirengimo. Visgi nebe tas amžius...- gūžtelėja pečiais ir gurkštelėja kokteilio. Barmeno darbą įvertina teigiamai. - Pasijaučiau šiek tiek per ilgai užsidaręs kareivinėse, nors nenorėčiau jų į kažką pakeisti. Kartais pabosta. Ypač kai dirbi su mulkiais jaunikliais, į kuriuos norėčiau paleisti ne fotoaparatą, o duoti į sprandą iš kalašnikovo buožės,- šyptelėja pastatydamas stiklą ant stalo. Kreivarankių, labiau kreivaakių, apmokymai pagaliau baigėsi, galės atsipūsti. Popierių šūsnio ir projektinės veiklos ataskaitų nebemini, nes pats nenori prisiminti dokumentacijos. Daug kas galvoja, kad tarnyba kariuomenėje tėra praktinė - ateini, pašaudai, pakariauji ir išeini. Ianas turi susitvarkyti ir su kita sėsliosios tarnybos puse. Jos nekenčia labiausiai, pildydamas ataskaitas pusbalsiu keikiasi, kodėl iš viso vėlėsi į pusbrolio avantiūras, kai galėjo bandyti imti paskolą per kariuomenę. Vaikinui tada ne tai rūpėjo, bet dėl tokio poelgio Ianas nesiteisina, o tik skiria sau riebesnius keiksmažodžius.
Back to top Go down
Harvey Vincent Chevalier

If you thought about it hard enough, you could be scared of everything.
If you thought about it hard enough, you could be scared of everything.
Harvey Vincent Chevalier

Įėjimas/ išėjimas/ baras Empty
PostSubject: Re: Įėjimas/ išėjimas/ baras   Įėjimas/ išėjimas/ baras EmptyFri 6 Mar 2020 - 20:33Harvis savo automobili paliko salia namu ir atvyko su Bolt’u. Matyt jam Bolt’as labiau patiko vien todel, kad primine animacini filmuka apie suni. Vaikinas buvo nusiteikes tikrai ne vien valgyti ledus su amaretto toppingu, labiau net linko  tik prie gryno amaretto. Eidamas iki duru, vairuotojui paliko geriausia ivertinima, nes atitiko megstamiausia Harvio kriteriju: nebuvo kalbus. Tai atlikes, dar Corai nusiunte mema apie alkoholikus, po siuo parases “Cia mes”. Isimetes mobiluji telefona i galine kelniu kisene ir atidares duris, nukeliavo tiesiai link baro zonos. Susirades laisva staliuka kiek galima geresneje vietoje, o ne prie duru i tualeta, prisedo ir pradejo laukti drauges. Labai neskubejo daryti uzsakymo, kad ledai nepradetu tirpti… Kad ir jie nepaliktu Coros su Harviu, kaip tai padare Gilbertas.
Back to top Go down
https://arthurtfleck.tumblr.com/
Coralie Alyssandra Rivièr

we ignore truths for temporary happiness
Credit : koduotė: starboy✩; zen gifai: fire breather ♥♥♥
we ignore truths for temporary happiness
Coralie Alyssandra Rivièr

Įėjimas/ išėjimas/ baras Empty
PostSubject: Re: Įėjimas/ išėjimas/ baras   Įėjimas/ išėjimas/ baras EmptyFri 6 Mar 2020 - 21:53Coralė galėjo suprasti per žinutes jaučiamą Harvey skausmą dėl Gilberto, tačiau iš kitos pusės, jai šitai nelabai patiko... ar ji sugebės Chevalier neprasitarti, kaip ji užbaigė su ponu Wrightu draugystę? Niekada negalėjo būti tikra, ar pačius bernelius siejo ne kas nors daugiau negu tyra draugystė... gi abudu tokie meilučiai? Tačiau tuoj pasistengė mintis nukreipti kita linkme, pavyzdžiui, kad susitinka su Chevalier, kuris arčiau dangaus negu tas kitas, apie kurį Cora taip pat neturi noro šnekėti, tad tuoj susiranda mėgstamus aukštakulnius ir apsiauna taip išvengdama didesnės mažesnės rizikos nušluostyti Paryžiaus gatves. Atsibučiavusi su Liuska, na, ne su Harvio brolužiu, o savo šunyčiu, taipogi pasirinko įšokti į Boltą, nes nujautė, kad tik ledų šiandieną neužteks... privažiavusi klubelį, išlipa iš automobilio ir įžengia į vidų. Pasiekusi drabužinę, palieka savo paltą ir tuomet patraukia ieškoti Harvio ten, kur pasak jo žinutės jis turėjo būti. Taip va ir atkaukši ilga it smilga prie Kavalieriaus ir tuoj ištiesia rankutes, - Šimtas metų... – dramatiškai nutęsia laukdama, kol galės su draugučiu palinguot į šonus ir šypsosi – et, Harvis išliko, tai ko jai liūdėt...
Back to top Go down
Harvey Vincent Chevalier

If you thought about it hard enough, you could be scared of everything.
If you thought about it hard enough, you could be scared of everything.
Harvey Vincent Chevalier

Įėjimas/ išėjimas/ baras Empty
PostSubject: Re: Įėjimas/ išėjimas/ baras   Įėjimas/ išėjimas/ baras EmptyFri 6 Mar 2020 - 22:36Jeigu Coralie kartais uzbaige draugyste su Gilbertu taip, kad ju nuogi kunai vienas kita liete, tai Chevalier tikrai nenori tu suzinoti. Jam jau vien bloga nuo minties, kad anksciau Cora draugavo su jo broliu, kurio vardo nevalia mineti. Nors Nazas tikriausiai sioje vietoje ijungtu savo labai smaikstu humoro jausma ir pasakytu “Netark Dievo vardo be reikalo”. Tad jeigu dar tokia “tea” suzinotu apie savo geriausius draugus, tai matyt butu arti apsivemimo ribos, kaip tais momentais kada zmones pasako, kad jiems labai skanu yra McDonaldo bulvytes kartu su ledais. Tad geriau taip nejuokauti su Harvio skrandziu, nebent kai jis bus gerokai isgeres ir is blaivaus proto liks tiek, kiek liko is Gilberto siame mieste – jo nebeliks.
Galiausiai Corai pasirodzius, vaikino veide atsirado plati sypsena ir sis pakiles nuo kedes, pradejo laukti kol ji pasieks staliuka. Jai atejus salimais, Harvis spustelejo istiesta merginos ranka. Labai jau formaliai pasisveikino, taciau is sono matyt tai primine Pink Floyd albumo virseli “Wish you were here”, nes Chevalier dabar irgi dege is skausmo, kuri po saves paliko tiek Aileen, tiek Gilbertas. Ir tikrai jis noretu, kad jie irgi dabar butu cia, taciau nesiskundzia ir vienos Coros kompanija. Su sia mergina jam visada buvo labai smagu, ypac kai salia atsirasdavo alkoholio, - Nejaugi taip blogai atrodau???, - labai smaiksciai pajuokaves, paleido drauges ranka ir atsisedo atgal i savo vieta, kaip priklauso simtameciui. Kazkaip sunkiai jam siandiena sekesi ne vien juokauti, bet ir judeti, - Ka siandien geriam? Pati supranti, cia viskas tik vardan apetito, kad geriau ledai sueitu, - labai subtiliai uzmaskaves savo alkoholizmo problemas, stebejo priesais jau atsisedusia Cora, kuri siandiena jam primine Disco Stu.
Back to top Go down
https://arthurtfleck.tumblr.com/
Coralie Alyssandra Rivièr

we ignore truths for temporary happiness
Credit : koduotė: starboy✩; zen gifai: fire breather ♥♥♥
we ignore truths for temporary happiness
Coralie Alyssandra Rivièr

Įėjimas/ išėjimas/ baras Empty
PostSubject: Re: Įėjimas/ išėjimas/ baras   Įėjimas/ išėjimas/ baras EmptySat 7 Mar 2020 - 22:44He he he, jeigu tik Harvis žinotų, kaip sekasi Corai būti kaimynais su jo broliu... gerai, kad kol kas užsklanda atlieka savo darbą ir visos žinios savo vietose – nepasiekusios Vincuko. Tad geriau ir negerti iki to neblaivaus proto, tai tiksliai dar ką prasitars ir neatlaikys Chevalier širdis... apskritai Coralie taip gerai ėjosi nepiktnaudžiauti alkoholiu, bet paskutiniu kažkaip viskas byra. Na, bet bus ledų? Kai Harvis užuot ją apkabinęs, spustelėja jos vieną ranką, Coralie kilstelėja antakius ir labai rimtu veidu prisėda prie staliuko suprasdama, kad ne juokai Harviui, po Gilberto dingimo... o jeigu dar žinotų apie tą fainą mergičką Aileen.. pati paliūdėtų, net jeigu jos nepažinojo. 
-Na, iš tiesų, vertinčiau, kad situacija labai rimta, - linktelėja santūriausiu veidu ir žiūri į Harvį, tikrindama, ar jam šiaip viskas gerai... – oi, pradžiai norėčiau ledų su daug daug pabarstukų ir zefyriukais, ir šokoladu.. o tada... Kokio nors kokteiliuko? Tequila sunrise? Su ta viltimi, kad po nakties ateina saulėtekis? – kilstelėja antakius pati negalėdama patikėti savo išmintimi, tačiau išlaiko rimtį tik vos vos pakrutindama lūpų kampučius. 
Back to top Go down
Harvey Vincent Chevalier

If you thought about it hard enough, you could be scared of everything.
If you thought about it hard enough, you could be scared of everything.
Harvey Vincent Chevalier

Įėjimas/ išėjimas/ baras Empty
PostSubject: Re: Įėjimas/ išėjimas/ baras   Įėjimas/ išėjimas/ baras EmptySun 8 Mar 2020 - 13:29Jeigu reiketu jam rinktis tarp dvieju blogybiu: suzinoti apie Coralie ir Gilberta ar apie Coralie su jo broliu (vel), tai Chevalier pasirinktu pirmaja. Galetu bent apkaltinti Rivier del geriausio draugo dingimo, pradedamas kurti teorijas, kad Gilbertas pasisalino nenoredamas pradeti klasikinio pokalbio prasidedancio fraze “Tu esi nuostabi, taciau….. Beda manyje” ir visa kita. Dar ir paciam Harviui butu lengviau pragyventi si etapa, meluojant sau, kad jis nebuvo viena is Gilberto dingimo priezasciu. Is kitos puses, ateitu suvokimas, kad nebuvo ENOUGH, kad sis pasiliktu... Liktu tik blogiau, nei dabar. Ant tiek blogiau, kad pasileides Finneas daina “I lost a friend”, pradetu jau verkti po eilutes “As pameciau drauga, lyg raktus sofoje”. Gal jau tada geriau vel suzinoti apie Cora su Nazu ir suvokti, kad tik veltui nusipirko spragesiu aparata. Labai rimtai buvo nusiteikes skaityti kiekviena zinute apie tai, kaip jo vyresnelis eilini karta gauna i nosi. Nors is kitos puses, viskas vel gali pasisukti i blogaja puse, o barniai tarp Coros ir Nazo gali tapti tik dar baisesni: duzantys indai, skraidantys pomidorai ir visa kita. Visgi jau geriau tai suzinotu….O spragesiu aparatas tik gera investicija, tokiam kino gerbejui kaip Vincentas.
Pradzioje sededamas labai rimtas, Harvis pagaliau nusijuoke po merginos pamastymo del kokteilio, - Svarbiausia, kad ne Cuba Libre…. Nes zodis “libre”, man primintu Gilberto busena. Dobby is free!, - matyt nustebines drauge savo pirmuoju gyvenime pasakytu Harrio Potterio reference, Chevalier trumpam paliko mergina sedeti viena ir nukeliavo link baro atlikti uzsakymo. Tai atlikes ir atkeliaves atgal, prisedo i savaja vieta.. Gal jau Cora atsigavo po HP reference??, - Kaip manai,  kokia tikimybe si vakara, kad galiausiai nusigersime ir jam pradesime rasyti zinutes? Gal geriausia butu jau dabar atjungi mobiliuosius?, - uzdaves kelis klausimuis panelei Rivier, kiek patogiau isitaise ir nekantravo kol barmenas susuks "Tequila sunrise", o is sio baro virtuves atkeliaus du didziuliai indai ledu.
Back to top Go down
https://arthurtfleck.tumblr.com/
Coralie Alyssandra Rivièr

we ignore truths for temporary happiness
Credit : koduotė: starboy✩; zen gifai: fire breather ♥♥♥
we ignore truths for temporary happiness
Coralie Alyssandra Rivièr

Įėjimas/ išėjimas/ baras Empty
PostSubject: Re: Įėjimas/ išėjimas/ baras   Įėjimas/ išėjimas/ baras EmptyWed 11 Mar 2020 - 20:11Ar Harvey tikrai mano, kad Corai būtų galima pasakyti tą frazę? Skaudu.... Gerai, kad Rivier nelemta tokios nuomonės sužinoti (kol kas), nes šitas Chevalier tikrai „good guy“ sąraše... Gal iki išpažinties valandos Harvis galutinai apsispręs, ką jam geriau šiame gyvenime būtų sužinoti, o Cora tuo metu vis pamintys, kaip čia atitinkamai išlaikyti liežuvį už dantų. Nors ir nėra asmenybės tipas, kur ką tik susipažinus žmogui gali iškloti viską nuo nešiotų pampersų iki paskutinio meilužio, tačiau Vincentas juk jos draugas... bet gal pašnekėjo su Camie apie reikaliukus ir užteks? Gal geriau šįkart ji daugiau klausysis negu kalbės, nes juk Vincentas taip pat prarado gerą draugą... Harviui nusijuokus, Cora taip pat atsileidžia ir plačiai nusišypso, nes netgi šiek tiek didžiavosi sugalvota metafora. Kilstelėja antakius po Chevalier išminties, lyg ir planuoja kažką sakyti, tačiau, palaukite........ ar Harvis ką tik gyvenime panaudojo kažką iš HARIO POTERIO? Išsižioja taip, kad įskristų tikrai ne viena musė ir shook būsenoje žiūri į Harvį. Tada į tuščią vietą, kur jis turėtų būti. Užsičiaupia ir vis dar didžiame šoke paseka akimis Vincentą.  Galiausiai kiek atsigauna pati sau padarydama „excuse me“ išraišką ir parlydi žvilgsniu ateinantį Chevalier. – AR TU KĄ TIK PANAUDOJAI HARĮ POTERĮ GYVENIME????!!! – atrodė nurimo, tačiau, nė velnio, kone užbliauna delniukais trinktelėdama į stalą, - OT VAT UŽ ŠTAI ŠIANDIEN IR GERSIME! – vis dar neatsigaudama ištaria rimtai linktelėdama ir nusijuokia, tačiau greit kiek linksmumą praranda – tas Harvio pasiūlymas.. – na, nežinau, aš jau pragyvenau šį laikotarpį? – kilstelėja antakį rimtai pasižiūrėdama į Vincentą, - bet dėl kompanijos tikrai galiu išjungti, - gūžtelėja pečiais ir išsiima telefoną iš galinės kišenės. Laukia Harvio atsakymo, tačiau dėmesį tuoj pasisavina atkeliaujantis indas ledų, - ooooodeivai, - nutęsia su pasigerėjimu ir gražiausiai kaip tik gali nusišypso ledus atnešusiam vyrukui. Žinoma, tik dėl to, kad jis tokį gėrį atnešė... po akimirkos jau ir veidą jo pamiršta, nes KIEK ZEFYRŲ!! Wow...
Back to top Go down
Harvey Vincent Chevalier

If you thought about it hard enough, you could be scared of everything.
If you thought about it hard enough, you could be scared of everything.
Harvey Vincent Chevalier

Įėjimas/ išėjimas/ baras Empty
PostSubject: Re: Įėjimas/ išėjimas/ baras   Įėjimas/ išėjimas/ baras EmptyMon 16 Mar 2020 - 19:37Pats Harvis asmeniskai taip nemano (tikriausiai), taciau gyvenime nutinka ivairiausiu dalyku net ir patiems geriausiems zmonems. Nei Harvis, nei Cora nera apsaugoti nuo gyvenimo negandu ar blogu zmoniu. O kai jau kalba pasisuka apie tarpusavio santykius, jis visada prisemena tokias situacijas, pavyzdziui kaip Jay-Z sugebejimas tapti albumo “Lemonade” ikvepimo saltiniu. Iki siol Chevalier kiekviena karta ziuredamas Beyonces klipa “Hold Up” juokiasi is komentaro surinkusio 16k like: “Jay-Z really was out there cheating like he cute”. O ka jau sneketi, kad kazkas sugebejo Finneas buti tokiu sudinu draugu, kad atsirado viena graziausiu dainu apie draugo pametima kaip ledu, vasaros karstyje. Blogiausia tik tai, jog Chevalier kuri laika negales sios dainos klausyti be asaru, riedanciu vaikino skruostais. Ir del visko kaltas visai ne prakektais Bradas Pittas, o Gilbertas. Blogiausia, kad net prakeiktas Bradas Pittas dabar jam primena Gilberta del vienos fotosesijos https://assets.teenvogue.com/photos/590b2f3a0e42f92810c03138/16:9/w_1280,c_limit/facebook.jpg ir vargsui Chevalier net visai nesinori daugiau ziureti savo megstamiausio filmo “Fight Club”. Nors pagrindine taisykle “The first rule of Fight Club is: You do not talk about Fight Club” mielai pasisavintu ir pakeistu klubo pavadinima, i to nedorelio varda. Gal taip greiciau pasimirstu?
Labai gaila, kad palikes trumpam Cora sedeti viena, taip ir nepamate jos veido israiskos. Taciau neabejoja, kad ji butent tokia, kokia jis ir tikejosi isvysti, - Jeigu tik zinociau, kad Potterio references taip veikia, tai daugiau specialiai pramoksciau…. Bent jau visados tureciau sugerove, - pasake taip, lyg Rivier kada butu atsisakiusi su juo istustinti vyno butelaiti. Kiek atmintis neapleidzia vaikino, tai tokio atvejo net nebuvo, - Tikrai pragyvenai ar megini save apgauti?, - uzklauses lyg drauge dabar butu atsidurusi terapijos sesijoje, irgi nudziunga pamates ledus, taciau labiau dziaugtusi pagaliau gaves savo tekila, kuri turetu atnesti geresni rytoju, jeigu tik nepadauginus iki galvos skausmo, - Kad jau sakai, kad pragyvenai… Tai padedam telefonus ant stalo vien tam, kad nekiltu noro naudotis socialiniais tinklais ar daryti nuotrauku siu dailiuju ledu, - pasidalines mintimis, pirmas padeda savo mobiluji ant stalo ir pastebi, kaip link ju pagaliau pradeda arteti kokteiliai. Pagaliau atkeliauja dar vieni vaistai ir jeigu ne kunui, tai bent sielai.
Back to top Go down
https://arthurtfleck.tumblr.com/
Coralie Alyssandra Rivièr

we ignore truths for temporary happiness
Credit : koduotė: starboy✩; zen gifai: fire breather ♥♥♥
we ignore truths for temporary happiness
Coralie Alyssandra Rivièr

Įėjimas/ išėjimas/ baras Empty
PostSubject: Re: Įėjimas/ išėjimas/ baras   Įėjimas/ išėjimas/ baras EmptyThu 19 Mar 2020 - 21:25Coralė dažniausiai stengiasi išlaikyti pozityvą ir nesigilinti į liūdnas istorijas, nors kartais ir sunkiai pavyksta. Pavyzdžiui, šiuo metu nežmoniškai siunta ant Heard, kad taip išdūrė (švelniai pasakyta) patį geriausią piratą žemėje... Et. O Gilbertas iš jų gyvenimo tikrai dingo kaip tie pamesti raktai – čia juos turėjai, čia jie, žiūrėk, dingo. Sunkiausia, kad jo taip lengvai neatrasi tiesiog įkišęs rankas į sofos vidų... Ir gal Coralė tikrai nebuvo tokia gera Wright draugė? Nė karto jo net nematė su tokia liemene.. bet kaip gerai! Bent jau Bradas Pitas jos neliūdina. Tiek, kiek galėtų. O vat Fight Clubą visai norėtų pažiūrėti.... ir apie Gilbertą nekalbėti. 
-Tarsi aš labai dažnai atsisakyčiau tau palaikyti kompaniją... kitas klausimas, kad ne taip jau dažnai susitinkame, - pamosikuoja pirštuku kaltinamai į Vincentą, tada pagalvoja, - nors turbūt čia labiau mano problema, - priduria dar susimąstydama apie savo beveik karantininį 24/7 gyvenimo būdą ir tai, kad kartais reikia tiesiog sau pasakyti: Cora, pats metas apleisti šią penkių dienų pižamą. Harviui užklausus apie etapą, Alyssandra atsidūsta. – Harvi, aš ant jo labai labai pykstu. Tu net neįsivaizduoji. Manau, - priduria dar pakreipdama galvą – NIEKADA NEGALI ŽINOTI? Gal jie patyrinėję yra kur kas daugiau... ir kodėl ji vėl apie tai galvoja. – Nors būtų verta, - tarstelėja rimtai pasižiūrėdama į Harvį ir padeda savo telefoną ant stalo krašto. Tuomet tuoj pat užkabina ledų ir susigrūda į burną. – Tokia smart... ir.. kiekvieną.kartą. – nukapoja jausdama kaip šąla smegenys kažkur anapus ir šiek tiek sutraukia akį neatlaikydama spaudimo. – MMMM, - nutęsia atsigavusi ir pasižiūri į atkeliavusius kokteilius, - Oi, Harvi, ar šiandien liksime gyvi? – pasižiūri į tobulą spalvų derinį ir paima savo stiklinę. Ją pakėlusi ištiesia link Harvio, - už šviesų rytojų. Be skausmo. Visomis prasmėmis, - tarstelėja caktelėja liežuviu dar pauostydama bei įvertindama nemažą tekilos kiekį. Ar bent jau stiprios tekilos... – kartais barmenas ne tavo draugas? – paklausia lyg tarp kitko apmąstydama, kodėl jiems čia kas nors švaistytų papildomą lašelį tekilos, tačiau nelaukia atsakymo tam, kad susidaužus stiklinėmis truktelėtų per šiaudelį dar vieno gėrio, esančio ant stalo. 
Back to top Go down


Sponsored content

Įėjimas/ išėjimas/ baras Empty
PostSubject: Re: Įėjimas/ išėjimas/ baras   Įėjimas/ išėjimas/ baras Empty


Back to top Go down
 

Įėjimas/ išėjimas/ baras

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Taxi, Restaurant :: Silent Disco-