I'd walk through fire for you
Just let me adore you.
Pageidauju/ ieškau 

Post new topic   Reply to topicShare
 

 Pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Saveria Lia Fibonacci

The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it
Priority : Thunder breaks in your chest lightening flashes in your eyes. The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it.
Posts : 2066
Location : The race track is a jealous wench. Indeed that is an understatement. She is a ravening hag who sucks your vitality as a vampire drinks blood – who kills the brightest stars in her crown and will allow no private life for those who serve her; wrecking their homes, ruining their bodies, and destroying the happiness of their loved ones by her insatiable demands. She is all of these things, and yet, I love her as I love nothing else on earth.
Age : 28
Accounts : Aileen, Balthazar, Camila, Michael, Nazaire, Olivier, Salazar, Xavier
Name : Fire
The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it
Saveria Lia Fibonacci

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyThu 28 Nov - 17:09


Esami forumo nariai čia gali išreikšti visus savo norus ieškant antrosios pusės, brolio, mamos ar tiesiog gero draugo. Galbūt tai svečiams palengvins apsisprendimo dalią ir padės pasirinkti norimą veikėją.

P.S. vyresni veikėjai čia yra laaabai laukiami.
P.P.S. NEcituojame tos pačios paieškos anksčiau negu trečiame puslapyje nuo to, kuriame paieška buvo įkelta pirmą kartą, nes pranešimai bus ištrinami

NAME SURNAME

I waited in the dark for something not quite human—and all too human—to begin.


Code:
<center><div class="madreb"><div class="nosyte"><div style="margin-bottom:-20px;margin-top:-10px;"><table><tbody><tr><td><div class="lovyte1"><div style="width: 160px; height: 160px; background: url(https://i.imgur.com/J13mdjU.gif); background-size: cover;"></div></div></td><td><div class="akyte2"><div class="akyte1">NAME <oo></oo> <qq>SURNAME</qq></div><br>I waited in the dark for something not quite human—and all too human—to begin.<br></div></td></tr></tbody></table></div></div></div></center>
Back to top Go down
Arrhenius Hermis Marino

Priority : Pleasure is the greatest incentive to evil.
Posts : 252
Location : Adventure may hurt you but monotony will kill you.
Pageidauju/ ieškau IEpdMEY
Arrhenius Hermis Marino

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyWed 1 Jan - 16:17MARINO

Arrhenius ieško sau brolio/sesers. Jokių reikalavimų amžiui, veidui ar kažkam nėra, esant būtinybei galiu pakeist pavardę.
Back to top Go down
Lena Eileen Allende

Priority : Fairy tales are more than true: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be beaten
Posts : 11224
Location : Ten years from now, make sure you can say that you chose your life, you didn’t settle for it
Pageidauju/ ieškau OwOdw1R
Lena Eileen Allende

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyFri 3 Jan - 11:02


ALLENDE


Frida ieško metais už ją jaunesnės sesers. Didelių reikalavimų nėra, dėl veido visiškai nesvarbu, svarbiausia kad būtų metais ar dviem jaunesnė už Fridą. o dėl visa kito PM.


Back to top Go down
Joanne Piper Thorn

Posts : 142
Accounts : zacchaeus
Pageidauju/ ieškau IEpdMEY
Joanne Piper Thorn

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyTue 7 Jan - 20:02


GABRIEL | future love

Joanne paauglystėje prievartavęs tėvas įkūrė merginos viduje baimę; kažkam leisti prisilieti, leisti kažką pajusti. Tuomet, vos atvykusi į Paryžių, naujojoje jos darbo vietoje - mažoje kavinukėje, susipažino su Gabriel - mielu, šiltu, tačiau savų paslapčių turinčiu vaikinu. Jis mažais žingsniukais per metus laiko įrodė kad galima juo pasitikėti, kitaip tariant prisiaukino Joanne, tačiau po to kai ji pagaliau pirmą kartą sugebėjo kažkam atsiduoti, kitą rytą Gabriel dingo. Dabar veiksmas vyktų nuo tada kai jiedu susitinka po pusės metų visiškos tylos.
Back to top Go down
Esther Shelly Delgado

Posts : 39
Pageidauju/ ieškau IEpdMEY
Esther Shelly Delgado

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyTue 7 Jan - 22:02


HUSBAND

Jiedu susipažino Paryžiuje, kai Esther buvo 19-iolika. Būtų galima sakyti, jog jų meilė įsiliepsnojo taip greitai ir buvo tokia beprotiška, jog praėjus vos metams, jiedu susituokė. Esther tėvai nebuvo tuo patenkinti ir žentu tapęs vyras nebuvo labai mėgstamas merginos tėvų, tačiau jiems neliko nieko kito, kaip susitaikyti su šia mintim ir priimti esamą situaciją. Ir rodosi viskas klostytųsi tobulai, treji metai nuostabios santuokos, nepriekaištingi santykiai, daugelis juos laikė, kone tobula pora, kol gyvenimas nemetė granatos tiesiai po jų kojomis. Tas vakaras buvo lemtingas. Važiuodama namo po viešnagės tėvų namuose, Esther pateko į katastrofišką autoavariją, automobilis rėžėsi į sunkvežimį ir stebuklas, jog Esther apskritai liko gyva. Deja, bet mergina neapsiėjo tik sunkiais sumušimais ir lūžiais, avarijos metu, dėl patirto smūgio buvo pažeistos smegenys, tad pabudusi ligoninėje, Esther neprisiminė nieko, apart paskutinio gyvenimo momento, kuriame dalyvavo jos tėvai. Pasinaudodami esama situacija, tėvai taip ir nepapasakojo Esther apie jos tikrą gyvenimą ir jos ieškantį vyrą, kuris net kelis kartus važiavo pas merginos tėvus, bandydamas iš jų išgauti atsakymą, tačiau sužinojo tik tai, jog ji neva net ne Prancūzijoje, negana to, tėvas pasinaudojęs pažintimis, pakeitė Esther pavardę, gražindamas turėtą prieš vedybas. Praėjo dveji metai, jiedu susitinka Paryžiuje, tačiau Esther net nenutuokia, kas ją atpažinęs žmogus ir iš kur jis žino jos vardą.


Viskas prasidėtų nuo susitikimo po praėjusio laiko. Veikėjas galėtų būti to paties amžiaus, o gal ir keliais metais vyresnis, o veidas didelės įtakos neturi. Jeigu sudomino, lauksiu žinučių į PM.
 


Last edited by Esther Shelly Delgado on Sun 19 Jan - 14:58; edited 1 time in total
Back to top Go down
Karan Nadir Merchant

An ounce of practice is worth a thousand words
Priority : I believe whatever doesn’t kill you, simply makes you…stranger
Posts : 133
Age : 34
An ounce of practice is worth a thousand words
Karan Nadir Merchant

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyFri 10 Jan - 17:20


wife | mrs merchant


Jų susitikimo istorija labai atsitiktina - susitiko vienuose iš aukcionų kai abu norėjo įsigyti vieną ir tą pačią mašiną. tiesiog vienas kitam iš pradžių nepatiko, tačiau laikui bėgant pamilo vienas kitą, rado bendrų pomėgių ir po metų draugystės jiedu susituokė. Vėliau jiems gimė dukra, kuriai dabar dveji.

Didesnę dalį istorijos papasakočiau PM. Būtų pageidautina kad veidas būtų IRINA SHAYK, tačiau jei nesinori, tuomet nėra didelio skirtumo. Amžius apie 30,tautybė visiškai nesvarbu nes susipažino Amerikoje.


Last edited by Karan Nadir Merchant on Thu 16 Jan - 20:50; edited 1 time in total
Back to top Go down
Felix Miles Gallagher

If there is any truth in the world, it lies when I’m with you
Priority : the loss of love is the loss of all rights, even though one had them all
Posts : 506
Accounts : klement elia palermo
Name : in.
If there is any truth in the world, it lies when I’m with you
Felix Miles Gallagher

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyMon 13 Jan - 22:32


soulmate

disclaimer kadangi jaučiu, jog mano forumų era artėja į pabaigą (tai nereiškia, kad baigiasi), noriu išnaudoti progą ir išpildyti susikurtus veikėjus, kol dar turiu tam laiko. neprižadu pavyzdinio aktyvumo, bet prižadu postus, parašytus su meile.
shortly avarijoje praradęs gyvenimo meilę, feliksas gana skeptiškai žvelgia į naujus santykius. viltį prisiminti, ką reiškia mylėti, užkasė giliai savyje. ji/jis buvo filosofijos (nebūtinai) doktorantė/as universitete, tačiau pinigų stygius įsuko į nelegalų narkotikų verslą. narkotinėms medžiagoms paplitus tarp studentų dekanas, nenorėdamas sukelti dar didesnio skandalo, pasamdo feliksą susekti platintoją. į jo akiratį greitai papuola ji/jis ir vyras pradeda sekti objektą, tikėdamasis sužinoti daugiau, tačiau greitai supranta, jog išlaikyti atstumo ilgai nepavyks. neužgniaužiamas noras susipažinti priverčia gallagherį paminti taisykles dar kartą ir apsimesdamas stažuotoju iš amerikos jis priartėja prie jos/jo. trumpai tariant, abu įsimyli, tačiau viską sunkina painus melo tinklas, į kurį yra įsisukę.
what's more daugiau informacijos atsiųsčiau pm, detalės koreguojamos, svarbu tik pati mintis. taip pat esu atvira jūsų idėjomis. didelių reikalavimų neturiu, būtų smagu, jog prieš pasirašydami šiai aferai pasidomėtumėt mano rašymo stiliumi, kad vėliau neliktų nusivylimų tiek iš vienos, tiek iš kitos pusės. veidas, lytis nesvarbi.  
Back to top Go down
Carmela Delilah Blumstein

Posts : 160
Pageidauju/ ieškau IEpdMEY
Carmela Delilah Blumstein

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptySat 18 Jan - 11:01


brother

Blumstein seserys ieško vyresniojo brolio. Long story short. Visi trys vaikystėje buvo labai artimi. Kadangi tėvas mirė, kai mergaitės dar mažos buvo, o motina labai daug dirbo, kad galėtų išlaikyt šeima, tai seserų priežiūra užsiėmė brolis. Tai jis joms atstojo viską, buvo ir brolis ir tėvas vienu metu. Mergaitėm užaugus abi pakėlė sparnus ir išvyko iš gimtųjų namų, o jų brolis liko ten su motina. Tai realiai daugiau ar mažiau 10 metų jau jos nebegyvena Indijoje. Tas tvirtas jų visų ryšys laikui bėgant pradėjo nykt. Aisha su Carmela ėmė nepasakot dalykų, kuriais dalindavosi tik tarpusavyje arba iš vis niekam nepasakodavo. Kiekvieną kartą, kai brolis joms paskambindavo jos tiesiog sakydavo, kad gyvena gerai ir daugiau į jokias smulkmenas nesileisdavo. O jis ilgą laiką ir tikėjo, kad viskas yra gerai. Tai čia ir prasideda šiokia tokia dramelė, nes nei vienai iš seserų nėra taip jau gerai. O apie viską kas yra blogai jis pradeda sužinot ne iš pačių seserų, bet iš kitų žmonių, o laikui bėgant jį tai pradeda erzint, nes supranta, kad turbūt jos slepia daug daugiau paslapčių nuo jo, nei kad jis žino ar galvoja. Sužinojęs iš Carmelos, kad Aisha turi sveikatos problemų, nors neseniai su pastarąją kalbėjo ir ji tikino, kad jai viskas gerai, jis jau kiek pyktelėjęs ant sesių kraunasi daiktus išvykt atostogų į Paryžių. Ir tada kaip paskutinis smūgis į namus Indijoje ateina laiškas iš Australijos, kurioje Carmela dar gerokai prieš išvykdama paliko lavoną. Dėl atnaujinto žmogaus nužudymo tyrimo Carmela yra kviečiama į Australiją, o kvietimas atkeliauja ne pas ją, o į namus Indijoje. Brolis jau visiškai užtikrintai susikrovęs visus daiktus sumoka didžiulius pinigus už paskutinės minutės bilietą ir atskrenda pas seseris į Paryžių, kad išsiaiškint kas per nesąmonės čia vyksta ir kodėl jis nieko nežino.
Veikėjas turėtų būt maždaug 38 metų, veidas nėra svarbus, bet svarbus faktas yra, kad gimė jie indų šeimoje, tai vadinasi turėtų iš išvaizdos bent jau kažkiek panašus į indą būt. Daugiau paliekam veikėjo laisvę, galit patys susigalvot ką veiks jūsų veikėjas ir panašiai. Beeet nesinorėtų, kad būtų koks criminal, ne. Turėtų kažkokia žemiška veikla užsiimt, kad nevaržomai galėtų kaip tėvas sesers protą paknist, tuo pačiu būdamas autoritetu. Kadangi tas brolis nėra vienos dienos užmojis, tai norėtųsi kad prieš pasiimant gerai pagalvotumėt ar norit, kad vėliau po poros dienų nedingtumėt. Su aktyvumu labai nespausim, bet nesinorėtų, kad į mėnesį tik vienas postas parašytas būtų, suprantam, kad forumas tai ne full time job, bet bent jau postas ar du į savaitę būtų nuostabu. Labai norėtųsi, kad nereiktų ašarot žiūrint į postus dėl akis badančių gramatinių klaidų ar dėl rašymo stiliaus. Man netgi gramatika ne taip stipriai akis bado kaip pati sakinių stilistika. Nekalbu apie kelias nepastebimas klaidas, kurios manau daugumai būna pasitaiko. Atsiradus susidomėjimui kviečiu užsukti į PM, papasakosiu viską plačiau. :)
Back to top Go down
Arianna Sonia Frusciante

Why would you believe in something awful when you could believe in something wonderful?
Priority : love is not something we wind up, something we set or control. love is just like art. a force that comes into our lives without any rules, expectations or limitations.
Posts : 14026
Location : peach color skies, we feel the sunrise.
Age : 29
Accounts : Archer, Harvey, & Evelia
Name : Laura
Why would you believe in something awful when you could believe in something wonderful?
Arianna Sonia Frusciante

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyMon 20 Jan - 13:09


sister

Claim:  Emma Mackey
Surname: Frusciante
Nationality: Italian
Italian names for Girls: https://nameberry.com/baby-names/505/italian-names-for-girls
• Sister is probably the most competitive relationship within the family, but once the sisters are grown, it becomes the strongest relationship.
• Sister relationships span a huge range, from best friends to worst enemies. From 'I adore her; I talk to her five times a day' to 'I decided to cut her out of my life.' For most women, it's in between.
• I was raised in the greatest of homes... just a really great dad... Very faithful, always loved my mom, always provided for the kids, and just a lot of fun.
• You need a strong family because at the end, they will love you and support you unconditionally. Luckily, I have my dad, mom, brother and sister.

Back to top Go down
https://arthurtfleck.tumblr.com/
Lena Eileen Allende

Priority : Fairy tales are more than true: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be beaten
Posts : 11224
Location : Ten years from now, make sure you can say that you chose your life, you didn’t settle for it
Pageidauju/ ieškau OwOdw1R
Lena Eileen Allende

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyMon 20 Jan - 22:47


ex lover


dirbdama naktiniame klube Elena susipažino su ten dažnai besilankančiu vaikinu, kuris patraukė ir jos dėmesį, banalu, bet jie praleido naktį o vėliau vienas kito taip ir nebematė nes tuomet buvo paskutinė Elenos darbo diena. Bet tuomet kai Elena pirmą kartą pradėjo dirbti (praktikuotis) vienoje iš teisininkų firmų netikėta susitiko JĮ. Keturiais metais vyresnis, aukštas seksualus bei žavus vaikinas kuris pirmą kartą ją taip sudomėjo. Jis teisėjas pas kurį Elenai teko proga dirbti, būti jo asistente ir dešinioji ranka. Tuomet viskas ir prasidėjo - uždraustas tarnybinis romanas, kuris nuo mažo susidomėjimo tapo didžiule karšta meile vienas kitam. Kartą jie susitiko viename iš įmonės vakarėlių, kai Elena pamatė Jį su kita moterimis ir žiedas ant abiejų rankos viską išdavė - jis vedęs ir tai jo žmona o Elena meilužė. Po vakarėlio Elena taip ir nebepasirodė darbe...po pusės metų Elena vėl susitiko su juo teisme, tačiau šįkart jis buvo kaltinamas už žmonos žmogžudyste...Eileen stovėjo ir nežinojo nei ką sakyti nei kaip elgtis, kai po teismo išgirdusi nuosprendį "kaltas" Ji pajautė kaip jos širdis sprogo viduje... Ir tuomet ji nieko apie jį negirdėjo daugiau nei šešerius metus...
O dabar po tų šešerių metų jie vėl susitinka Paryžiuje, abu labai pasikeitę turintys savo gyvenimus, kaip du skirtingi žmonės. Tačiau kad ir kiek laiko praėjo jie visdar beprotiškai myli vienas kitą... tačiau galima sugalvoti intrigų kas ir kaip buvo ar bus toliau..

Veidas visiškai nesvarbu, tautybė gali būti betkokia (jie susipažino Niujorke) Jis turėtų būti teisėjas, advokatas ar kitas tausėsaugos atstovas.
Labai laukiu žmogaus kuris būtų aktyvesnis ( bent du ar trys postai per savaitę). Dėl visų rašymo stilių visiškai nesvarbu nes ir mano pačios stilius nėra tobulas, bet galima prisitaikyti. Tad labai lauksiu PM. Pageidauju/ ieškau 2093308660


Back to top Go down


Sponsored content

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau Empty


Back to top Go down
 

Pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: forumas :: Coucou ! Tu dors ? Oh, j'suis désolée...-
Post new topic   Reply to topic