I'd walk through fire for you
Just let me adore you.
Pageidauju/ ieškau 

Post new topic   Reply to topicShare
 

 Pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Saveria Lia Fibonacci

The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it.
Credit : Icon, Zoey's gifs: beautifulchaos♡♡♡; code: starboy♥
The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it.
Saveria Lia Fibonacci

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyThu Nov 28, 2019 5:09 pm


Esami forumo nariai čia gali išreikšti visus savo norus ieškant antrosios pusės, brolio, mamos ar tiesiog gero draugo. Galbūt tai svečiams palengvins apsisprendimo dalią ir padės pasirinkti norimą veikėją.

P.S. vyresni veikėjai čia yra laaabai laukiami.
P.P.S. NEcituojame tos pačios paieškos anksčiau negu trečiame puslapyje nuo to, kuriame paieška buvo įkelta pirmą kartą, nes pranešimai bus ištrinami

NAME SURNAME

I waited in the dark for something not quite human—and all too human—to begin.


Code:
<center><div class="madreb"><div class="nosyte"><div style="margin-bottom:-20px;margin-top:-10px;"><table><tbody><tr><td><div class="lovyte1"><div style="width: 160px; height: 160px; background: url(https://i.imgur.com/J13mdjU.gif); background-size: cover;"></div></div></td><td><div class="akyte2"><div class="akyte1">NAME <oo></oo> <qq>SURNAME</qq></div><br>I waited in the dark for something not quite human—and all too human—to begin.<br></div></td></tr></tbody></table></div></div></div></center>
Back to top Go down
Gregory Lukacs Riley

how could you rise anew if you have not first become ashes?
Credit : beautifulchaos, starboy
how could you rise anew if you have not first become ashes?
Gregory Lukacs Riley

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyMon Jan 13, 2020 10:32 pm


soulmate

disclaimer kadangi jaučiu, jog mano forumų era artėja į pabaigą (tai nereiškia, kad baigiasi), noriu išnaudoti progą ir išpildyti susikurtus veikėjus, kol dar turiu tam laiko. neprižadu pavyzdinio aktyvumo, bet prižadu postus, parašytus su meile.
shortly avarijoje praradęs gyvenimo meilę, feliksas gana skeptiškai žvelgia į naujus santykius. viltį prisiminti, ką reiškia mylėti, užkasė giliai savyje. ji/jis buvo filosofijos (nebūtinai) doktorantė/as universitete, tačiau pinigų stygius įsuko į nelegalų narkotikų verslą. narkotinėms medžiagoms paplitus tarp studentų dekanas, nenorėdamas sukelti dar didesnio skandalo, pasamdo feliksą susekti platintoją. į jo akiratį greitai papuola ji/jis ir vyras pradeda sekti objektą, tikėdamasis sužinoti daugiau, tačiau greitai supranta, jog išlaikyti atstumo ilgai nepavyks. neužgniaužiamas noras susipažinti priverčia gallagherį paminti taisykles dar kartą ir apsimesdamas stažuotoju iš amerikos jis priartėja prie jos/jo. trumpai tariant, abu įsimyli, tačiau viską sunkina painus melo tinklas, į kurį yra įsisukę.
what's more daugiau informacijos atsiųsčiau pm, detalės koreguojamos, svarbu tik pati mintis. taip pat esu atvira jūsų idėjomis. didelių reikalavimų neturiu, būtų smagu, jog prieš pasirašydami šiai aferai pasidomėtumėt mano rašymo stiliumi, kad vėliau neliktų nusivylimų tiek iš vienos, tiek iš kitos pusės. veidas, lytis nesvarbi.  
Back to top Go down
Ellera Alessia Fellini

Pageidauju/ ieškau CYSjZye
Credit : icona: fire breather paraso gifas: starboy, maliblue, parašo kodas: starboy
Ellera Alessia Fellini

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptySat Jan 18, 2020 11:01 am


brother

Blumstein seserys ieško vyresniojo brolio. Long story short. Visi trys vaikystėje buvo labai artimi. Kadangi tėvas mirė, kai mergaitės dar mažos buvo, o motina labai daug dirbo, kad galėtų išlaikyt šeima, tai seserų priežiūra užsiėmė brolis. Tai jis joms atstojo viską, buvo ir brolis ir tėvas vienu metu. Mergaitėm užaugus abi pakėlė sparnus ir išvyko iš gimtųjų namų, o jų brolis liko ten su motina. Tai realiai daugiau ar mažiau 10 metų jau jos nebegyvena Indijoje. Tas tvirtas jų visų ryšys laikui bėgant pradėjo nykt. Aisha su Carmela ėmė nepasakot dalykų, kuriais dalindavosi tik tarpusavyje arba iš vis niekam nepasakodavo. Kiekvieną kartą, kai brolis joms paskambindavo jos tiesiog sakydavo, kad gyvena gerai ir daugiau į jokias smulkmenas nesileisdavo. O jis ilgą laiką ir tikėjo, kad viskas yra gerai. Tai čia ir prasideda šiokia tokia dramelė, nes nei vienai iš seserų nėra taip jau gerai. O apie viską kas yra blogai jis pradeda sužinot ne iš pačių seserų, bet iš kitų žmonių, o laikui bėgant jį tai pradeda erzint, nes supranta, kad turbūt jos slepia daug daugiau paslapčių nuo jo, nei kad jis žino ar galvoja. Sužinojęs iš Carmelos, kad Aisha turi sveikatos problemų, nors neseniai su pastarąją kalbėjo ir ji tikino, kad jai viskas gerai, jis jau kiek pyktelėjęs ant sesių kraunasi daiktus išvykt atostogų į Paryžių. Ir tada kaip paskutinis smūgis į namus Indijoje ateina laiškas iš Australijos, kurioje Carmela dar gerokai prieš išvykdama paliko lavoną. Dėl atnaujinto žmogaus nužudymo tyrimo Carmela yra kviečiama į Australiją, o kvietimas atkeliauja ne pas ją, o į namus Indijoje. Brolis jau visiškai užtikrintai susikrovęs visus daiktus sumoka didžiulius pinigus už paskutinės minutės bilietą ir atskrenda pas seseris į Paryžių, kad išsiaiškint kas per nesąmonės čia vyksta ir kodėl jis nieko nežino.
Veikėjas turėtų būt maždaug 38 metų, veidas nėra svarbus, bet svarbus faktas yra, kad gimė jie indų šeimoje, tai vadinasi turėtų iš išvaizdos bent jau kažkiek panašus į indą būt. Daugiau paliekam veikėjo laisvę, galit patys susigalvot ką veiks jūsų veikėjas ir panašiai. Beeet nesinorėtų, kad būtų koks criminal, ne. Turėtų kažkokia žemiška veikla užsiimt, kad nevaržomai galėtų kaip tėvas sesers protą paknist, tuo pačiu būdamas autoritetu. Kadangi tas brolis nėra vienos dienos užmojis, tai norėtųsi kad prieš pasiimant gerai pagalvotumėt ar norit, kad vėliau po poros dienų nedingtumėt. Su aktyvumu labai nespausim, bet nesinorėtų, kad į mėnesį tik vienas postas parašytas būtų, suprantam, kad forumas tai ne full time job, bet bent jau postas ar du į savaitę būtų nuostabu. Labai norėtųsi, kad nereiktų ašarot žiūrint į postus dėl akis badančių gramatinių klaidų ar dėl rašymo stiliaus. Man netgi gramatika ne taip stipriai akis bado kaip pati sakinių stilistika. Nekalbu apie kelias nepastebimas klaidas, kurios manau daugumai būna pasitaiko. Atsiradus susidomėjimui kviečiu užsukti į PM, papasakosiu viską plačiau. :)
Back to top Go down
Arianna Gia Tarantino

only enemies speak the truth; friends and lovers lie endlessly, caught in the web of duty.
Credit : beautifulchaos
only enemies speak the truth; friends and lovers lie endlessly, caught in the web of duty.
Arianna Gia Tarantino

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyMon Jan 20, 2020 1:09 pm


sister

Claim:  Emma Mackey
Surname: Frusciante
Nationality: Italian
Italian names for Girls: https://nameberry.com/baby-names/505/italian-names-for-girls
• Sister is probably the most competitive relationship within the family, but once the sisters are grown, it becomes the strongest relationship.
• Sister relationships span a huge range, from best friends to worst enemies. From 'I adore her; I talk to her five times a day' to 'I decided to cut her out of my life.' For most women, it's in between.
• I was raised in the greatest of homes... just a really great dad... Very faithful, always loved my mom, always provided for the kids, and just a lot of fun.
• You need a strong family because at the end, they will love you and support you unconditionally. Luckily, I have my dad, mom, brother and sister.

Back to top Go down
https://arthurtfleck.tumblr.com/
Amelia Lynn Morelo

All that we are is the result of what we have thought
Credit : starboy|| beautifulchaos
All that we are is the result of what we have thought
Amelia Lynn Morelo

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyTue Jan 21, 2020 7:38 pm


ex dealer/love


JIE susipažino mokyklos laikais Kanadoje, tuomet kai Amelia buvo perkelta iš privačios mokyklos. Jis buvo šiektiek žemesnio lygio nei Amelia ( mero dukra, išlepinta ) . Iš pradžių vienas su kitu neitin gerai suėjo nes jam nepatiko kad Amelia pasikėlusi mero dukrelė - turtinga ir išlepinta. Tačiau vieno vakarėlio metu jie būdami dar paaugliais susibendravo, praleido naktį kartu ir JIS pasiūlė Amelijai tabletę. Nuo tos dienos jis tapo netik jos antra pusė bet ir narkotikų platintojas ir tas žmogus kuris skątino Amelia vartoti. Tačiau jos organizmas neatlaikė toms visoms dozėms ir kad kaip smagu būtų Amelijai neatlaikė organizmas. Vieną dieną mokykloje jai nualpus Jis jos nebematė. Ši buvo išsiusta į Šveicarijos reabilitacijos kliniką, kur praleido penkerius metus. Po penkerių metų grįžusi namo - atsigavusi, pasveikusi ir blaiva ji nebesutiko JO nes tuomet kiti jos draugai jau buvo baigę mokyklas ir išsiskirtę. Nuo tos dienos( praėjus daugiau nei dešimt metų) jie nesimatė. JIS buvo pirma jos kvaila meilė, tuomet atrodė kad tik žaidimas, tačiau JIS buvo vaikinas su kuriuo ji būdama dar vaikas prarado nekaltybę. Dabar jiems susitikus viskas gali klostytis savaip. Todėl ieškau žmogaus kuris norėtų pasirašyti tokiam rpg. Vaikinas galėtų iki šiol būti narkomanas ( ar bent jau dealeris) , ir jie susitiktų po tų daugelio metų, jis kaltintų ją kad išvyko nepranešė, o vėliau visgi suprastų kad tai buvo ta didelė meilė kurią jautė vienas kitam.

Veidas visiškai nesvarbu ( jūsų teisė rinktis) , amžius apie 24-26, tautybė Kanadietis. Pažadu įdomesnius rpg, aktyvesnius ir pagal galimybes. tad jei susidomėsit lauksiu PM.

Last edited by Amelia Lynn Marino on Mon Jan 27, 2020 1:16 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Fabrizio Giacomo Querini

Pageidauju/ ieškau CYSjZye
Credit : icon: fire breather; aes gif: beautifulchaos; code: starboy
Fabrizio Giacomo Querini

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyWed Jan 22, 2020 12:00 am


BROTHER/SISTER

Fabrizio būtų visai smagu turėti brolį, sesę ar net abu. Kadangi yra kilęs iš Italijos, šeimos narių kiekis neribojamas:) Veikėjas gali būti tiek vyresnis, tiek jaunesnis, claimas taip pat nėra labai svarbus.
Vieninteliai pageidavimai - kad tai būtų bent minimaliai į Rob Raco panašus žmogus iiir Querini pavardė. Pageidauju/ ieškau 479932791Last edited by Fabrizio Giacomo Querini on Mon Jan 27, 2020 8:42 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Calliope Ruby Grantham

she walks in moon dust and stars are sprinkled in her hair
Credit : lilės gifai: firebreather ♥♥♥; aesgifas, icona: starboy♥
she walks in moon dust and stars are sprinkled in her hair
Calliope Ruby Grantham

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyWed Jan 22, 2020 9:42 pm


ex-lover  

Ieškau žmogus, palikusio gilų pėdsaką lengvabūdiškos Callie širdyje. 
Santykiai galėjo būti daugiau draugiški su, rodos, paprasčiausios simpatijos prieskoniais ar tiesiog romantiški santykiai, tačiau viskas baigėsi blogai – galbūt tas žmogus Rubę išdavė, paliko, netikėtai atstūmė ar padarė dar ką nors, kas Grantham privertė užgniaužti visus tuos jausmus ir priimti kitokį gyvenimo būdą – nebesivelti į apibrėžtus santykius, vengti stipresnių jausmų ir bėgti net į kitą šalį, kad tik laiku viskas pasibaigtų, paliekant atmintyje vien malonias akimirkas, be jokių „aš tavęs nebenoriu“, „nebemyliu“, „mums geriau būti atskirai“ ir t. t. Viską būtų galima apgalvoti ir nutarti kartu, esu atvira pasiūlymams ir idėjoms.
Veikėjo lytis – nesvarbu, amžius, veidas ir dar kitokie faktoriai – taip pat, tereikėtų pasitarti. Kadangi turiu ne vieną ir ne du veikėjus, mano tempai kartais būna tragiški – postas į savaitę ar dar truputį rečiau, tad reikėtų su šituo susitaikyti irr atsižvelgiant į kiekybę, norėtųsi kokybės. Veikėjo kurtis specifiškai dėl manęs – nesiūlau, o ir laimingos pabaigos nežadu (KOKS VILIOJANTIS PASIŪLYMAS!!!  Pageidauju/ ieškau 3884425389 Pageidauju/ ieškau 3884425389 )Tik tiek, kad gali būti nemažai dramos, atsižvelgiant į tai, kad Callie dabar suradusi žmogų, kuriam pradeda puoselėti didesnius jausmus ir bėgti nuo jo jai nesiseka, tad pasimetimas jausmuose, nežinojimas, ką rinktis, bėgimai, grįžimai, netikėti nemalonūs susitikimai – daug galimų tiek dramatiškų, komiškų ar tragikomiškų scenarijų. Susidomėjus, lauksiu pm! Pageidauju/ ieškau 2459089327 Pageidauju/ ieškau 2460071800
Back to top Go down
Mortimer L. D'Avignon

Running in the shadows, damn your love, damn your lies
Credit : beautifulchaos
Running in the shadows, damn your love, damn your lies
Mortimer L. D'Avignon

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyMon Jan 27, 2020 10:39 pm


kadangi ne pirmą kartą bandau grįžti į forumą, o bandymai tik bandymais ir telieka, imu šauktis pagalbos, t.y. ieškau norinčių kažką rimčiau megzti su mortimer.
lytis, amžius ar ryšiai nėra svarbūs, tiesiog norėtųsi pavystyti kokią nors įdomesnę siužeto liniją. savąjai veikėjai turiu keletą idėjų, bet dėl nieko nesu 100% įsitikinus, tad iš mano pusės viskas yra lengvai derinama, o tabu daug neturiu.
kartu sugalvojus tam tikrą bendrą veikėjų istoriją, pažadu bent jau vidutinio ilgio tvarkingus postus, dažniausiai prie ilgio prisitaikau, nors kilometrinių pilstymo iš tuščio į kiaurą labai nesinorėtų, nes greičiausiai tiesiog nebeprisivesčiau greitai į tokius atrašyti... susidomėjusius kviečiu į pm detalesniam apsitarimui, ar į šeimos temą, jei norėtųsi kažko labiau casual  Pageidauju/ ieškau 1465258050
Back to top Go down
Arrhenius Hermis Marino

Credit : STARBOY, beautifulchaos
If I cannot bend heaven, I will raise hell
Arrhenius Hermis Marino

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyThu Feb 13, 2020 12:27 pmGRANDMA MARINO

Tai svarbiausia moteris Arrheniaus gyvenime, išmokiusi vyruką žaisti pokerį ir praktiškai lėmusi, tai koks puikus vyras jis užaugo. Mylintis anūkas labai laukia, kada močiutė atvyks iš Kanados.. Claim: BETTY WHITE for sure, arba tavo pasirinkimas
Back to top Go down
Mortimer L. D'Avignon

Running in the shadows, damn your love, damn your lies
Credit : beautifulchaos
Running in the shadows, damn your love, damn your lies
Mortimer L. D'Avignon

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyFri Feb 21, 2020 2:14 pm


bro from another father

amžius: 32-50 m.
tautybė: iš motinos pusės belgas (jei ne fiziškai, tai bent kultūriškai, t.y. norint gali būti jos įvaikintas/priglaustas ir Mortimer laikytų savo sese)
profesija: vagis, stambus narkotikų prekeivis, vnž nusikaltėlis
pavardė: būtinai ne D'Avignon
privalomi istorijos vingiai: turi būti kurį laiką gyvenęs JAV, medžiotas FBI, neseniai atvykęs/grįžęs į Paryžių
ryšiai: bent trumpai su ja gyvenęs mamos namuose, su Mortimer bent kažkiek bendradarbiautų, šiai bandant jį ištraukti iš FBI bylos, ir bent vietomis turėtų būti broliškai draugiškas jai

tinka ir jau egzistuojantis ar kažkada forume buvęs veikėjas, jei atitinka prieš tai aprašytus punktus, jokių kitų ryšių neketinu apriboti
dėl viso kito galima tartis, jei sudomino, parašykit į PM, pažadu veiksmo  Pageidauju/ ieškau 1465258050
Back to top Go down
Lidia Alessia Gallman

Credit : starboy&firebreather
But no price is too high to pay for the privilege of owning yourself.
Lidia Alessia Gallman

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyThu Mar 05, 2020 8:46 pm


man from past


Iš Škotijos atvykusi studijuoti ir gyventi į Ameriką, būdama vos aštuoniolikos mergina pradėjo dirbti naktiniame bare norėdama užsidirbti pirmuosius savo pinigus. Ten visiškai atsitiktinai susipažino su vaikinu, kurį pati pavaišino gėrimu. Tuo momentu jų keliai išsiskyrė iki to momento kai su juo susipažino universitete. Vaikinas buvo metais vyresnis, žavingas, seksualus ir gerai pasiturinti, aišku, visų merginų numylėtinis, tipinis kazanova. Tačiau nuo pirmo susitiko patraukė jos žvilgsnį ir širdelei suspurdėjus jiedu netikėtai pradėjo draugauti. Santykiai iš pradžių buvo tobuli, abu įsimylėjeliai studentai... Po metų draugystės Jis jai pasipiršo, o ji nedvejodama sutiko.. susipažinusi su vaikino tėvais suprato, kad gyvenimas bus toks nuo kokio Ji pabėgo. Tėvas valdingas verslininkas., norintis savo sūnui gero, įpiršti jam žmoną iš kilmingos šeimos buvo privalumas. Netrukus ji suprato kad visa ta santuoka bus tik dėl verslo, vaikinas užmovė jai žiedą vien dėl tėvo paliepimo o pats nori vesti dėl palikimo.. Praėjo keturi mėnesiai nuo sužadėtuvių apie kurias rašė visi laikrasšiai, kai vieną rytą Lena parašė laišką, šalia padėjusi žiedą, susikrovusi lagaminą išvyko iš Amerikos ir pusantrų metų praleido Italijoje.. Pabėgo nuo meilės ir geismo tam vyrui, nuo skausmo kurį laikė širdyje, nuo savęs paties norėdama pakeisti gyvenimą visai kita linkme ir siekti savo svajonių. Tačiau vos išvykusi mergina sužinojo kad laukiasi... Nusprendusi nieko apie nėštumą nesakyti JAM. Praėjus devyniems mėnesiams Lena pagimdė sūnų. Berniukas buvo toks panašus į tėvą, kad Lena nenorėdama prisiminti vyro atidavė berniuką įvaikinti šeimai, su kuria gyveno Italijoje... Praėjo dveji metai kai Lena nematė JO nuo tos dienos kai pabėgo iš Amerikos. Praleidusi pusantrų metų Italijoje, gyvendama kuo arčiau sūnaus ji nusprendė kad jai reikia kelti sparnus, grįžo į Ameriką kur atidarė mados namus, o po kelių mėnesių ir į Paryžių atidaryti antrųjų mados namų. Dabar ji garsi dizainerė bei stilistė, garsi verslininkė. Tačiau apie jos paslaptį, apie sūnų kuris auga su visai svetimais jai žmonėmis, žino tik vienas žmogus - jos sesuo. Likimas po dvejų metų ir vėl suves Lena su jos gyvenimo meile, sūnaus tėvu, tačiau kaip viskas pasisuks? ( daugiau detalių būtų PM)
Jei yra susidomėjusiu tokia itin paprasta istorija, rašykit. Galima bus tikrai sugalvoti daug daugiau įdomesnių minčių, intrigų kad rpg būtų tikrai įdomus.
Veidas būtų pageidautinas Zane Holtz, tačiau galima imti ir kitą, nebus didelio skirtumo :) Amžius kažkur apie 30-32, tautybe nera svarbi, nes jiedu susipažino Amerikoje. LAUKSIU PMBack to top Go down
Coralie Alyssandra Rivièr

we ignore truths for temporary happiness
Credit : koduotė: starboy✩; zen gifai: fire breather ♥♥♥
we ignore truths for temporary happiness
Coralie Alyssandra Rivièr

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyMon Mar 16, 2020 7:03 pm


Older Rivièr

Priimčiau į šeimą brolį  Pageidauju/ ieškau 2192631791
Didžioji šeimos drama, kad Coralie buvo „nelegalė“ – tėvo meilužės, kuri iškart po gimdymo mirė, vaikas ir iki beveik 18 metų galvojo, jog yra įvaikinta. 
Pagal mano istoriją, mergina su broliu sutaria neblogai (reikėtų paminėti, jog jie yra praradę jaunesniąją seserį), tačiau galima būtų galvoti ne tik apie gražučiukus santykius, bet ir apie kažkokią dramą, gal, visgi, paaiškės, kad brolis senokai buvo nugirdęs paslaptį tik visą laiką tylėjo...? Pageidauju/ ieškau 3845895033  Laukite tęsinio...  
Kaip visada, neskatinu veikėjo kurtis tik dėl manęs, tačiau kaip fonas viskam brolio vaidmuo, greičiausiai, būtų labai super.  Pageidauju/ ieškau 2192631791 Pageidauju/ ieškau 2192631791 
Amžius. 26-35 m.
Veidas. Visiškai nesvarbu. 

Coralie istorija    
Back to top Go down
Deina Valérie Henrickson

Credit : beautifulchaos; starboy; firebreather
in the blink of an eye, i'll hold the universe up and make your planets collide
Deina Valérie Henrickson

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptySat Mar 21, 2020 4:28 pm


DESMOND AXEL HENRICKSON
TAKEN
claim: Johnny Depp
amžius: ±55
apie: Desmondas, kaip forume neegzistuojantis veikėjas, pakankamai aktyviai leidžia čia laiką ir yra ganėtinai dažnai minimas. Jis yra naftos magnatas, kasmet Forbes žurnalo tituluojamas kaip vienas iš penkių turtingiausių pasaulio žmonių. Grynakraujis amerikietis, visą savo gyvenimą praleidęs Niujorke. Nors pasiekimų gyvenime turi begales, didžiausiu laiko savo dukrą Deiną ir dėl jos yra pasiryžęs padaryti bet ką. Vis tik, charakterio yra ganėtinai sudėtingo - beprotiškai keršingas ir nuoskaudas laiko visam gyvenimui. Nesitaiksto su žodžiu „ne“ – jeigu užsibrėžė kokį nors tikslą veikiau mirs nei leis planams sužlugti. Jo humoro jausmas subtilus, tačiau daugeliui neįkandamas – mat vyras nevengia juodos ironijos ir dauguma jo juokelių iš tiesų skamba labiau kaip asmeninės pastabos ar kritika pašnekovui. Konflikto atveju visuomet padarys taip, kad jo nuomonė liktų vienintele svarstytina. Detaliau susipažinti su veikėju ir istorija galima čia.
jeigu kažkas norėtų prikelti šitą epic veikėją, PM me.


Last edited by Deina Valérie Henrickson on Wed Mar 25, 2020 8:45 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Gregory Lukacs Riley

how could you rise anew if you have not first become ashes?
Credit : beautifulchaos, starboy
how could you rise anew if you have not first become ashes?
Gregory Lukacs Riley

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyMon Mar 23, 2020 11:32 pmex girlfriend

There is always some madness in love. But there is also always some reason in madness
claim: gal gadot, annabelle wallis or someone else
age: 30
brief intro: susipažino ir įsimylėjo berlyne, kur netrukus užgimė ir nauja jų sukurta gyvybė. gregory niekad netikėjo sielos draugais ar gyvenimo meile, kol nesutiko jos, tos, kuri sugebėjo pakeisti užsispyrusio stuobrio požiūrį į gyvenimą. visgi jų džiaugsmas nesitęsė ilgai ir mergina patyrė persileidimą, po kurio paniro į depresiją. galiausiai ji nebyliai ėmė kaltinti riley, susiedama tai su jo nelegalia veikla ir patiriamu stresu. jo bandymai pakelti jai ūpą kėlė šleikštulį ir ji suprato, jog po truputį pradeda nekęsti žmogaus, kurį laikė gyvenimo meile. negalėdama toliau taip gyventi sumanė atversti visiškai švarų naują gyvenimo lapą ir imitavo savo mirtį. iš vyro išmokusi veiksmingų manipuliavo technikų ir puikiai nujausdama, kaip į tokią žinią reaguos pas gregory, jas panaudojo prieš jo kolegas, kurie vėliau jam ir pranešė apie šios savižudybę. pati susikrovė daiktus ir išvyko į australiją (tinka bet koks žemynas, interpretacijos laisvė). visgi išsiilgusi europos nusprendė grįžti, tik šįkart į paryžių. nauja tapatybė, nauja pradžia, naujas gyvenimas tik dviejų kilometrų spinduliu nuo buvusio vaikino
what i want: kompleksiški santykiai, perpildyti neapykantos, išdavystės kartėlio, tačiau niekur nedingusios aistros. abu susikūrė naujus gyvenimus, tačiau trauka niekur nedingo. visgi jai bent trumpam atsispirti padeda praeities skausmai ir traumos.
what i offer: interpretacijos laisvę ir galimybę keisti istoriją taip, kad būtų palanki jūsų veikėjos nepriklausomybei. tikrai neprašau, jog tai būtų ad hoc susikurtas veikėjas, neturintis kitų kompleksinių santykių. tai tiek. kartais galiu užlaginti, tai prašau parašyti į pm, kad paaiškinčiau kodėl, nes geriau parašysiu postą nei galvosiu atmaząLast edited by Gregory Lukacs Riley on Tue Mar 24, 2020 11:17 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Dylan Kai Atkins

Pageidauju/ ieškau CYSjZye
Credit : parašo gifai: starboy, firebreather; parašo kodas: starboy; icona: firebreather
Dylan Kai Atkins

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyTue Mar 24, 2020 10:26 pm


best friend

"Surfing for me is more than my lifestyle; it's my passion, my love, and it's a part of me."
claim: visiškai nesvarbu
age: <30
info: abu augo kaiminystėje, abiejų tėvai galėjo būt labai artimi, todėl realiai jau nuo pat kūdikystės jiedu žaidė kartu, abu kartu pirmą kartą atsistojo ant banglietės, kartu pagavo savo pirmąsias bangas. realiai visą gyvenimą buvo neišskiriamas duo. vienas kitam atstojo tiek brolį/sesę, tiek geriausią draugę/draugą. tai tokiais išskiriamais daugiau ar mažiau prabuvo iki pilnametystės kol baigė mokyklas ir patraukė skirtingas keliais. ji galėjo išvykt ką nors studijuot į kitą šalį, jis liko havajuose ir toliau siekė savo tikslų, rinkosi laimėjimus vieną po kito. dar kurį laiką galėjo bandyt  palaikyt kokį kontaktą, nes tiek vienas, tiek kitas jautė kažkokią tuštumą išsiskyrus, bet galiausiai tas atstumas visvien padarė savo.. nes abu buvo per daug užsiėmę savais dalykais. žodžiu, čia toks pagrindas, turiu dar šiek tiek minčių kaip viskas galėjo vystytis toliau.
Ji turėtų būti arba gimusi Havajuose, arba bent jau nuo vaikystės ten augusi. Taip pat turėtų būt visiškai atsidavusi vandenynui ir surfinimui (kadangi galimai išvyko kažkur studijuoti, tai dabar banglentė jai galėtų būt kaip antraplanis dalykas, bet still labai svarbią vietą užimanti gyvenimo dalis).
Susidomėjus lauksiu PM.
Back to top Go down


Sponsored content

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau Empty


Back to top Go down
 

Pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Paris, Taxi, Restaurant :: forumas :: Coucou ! Tu dors ? Oh, j'suis désolée...-
Post new topic   Reply to topic