I'd walk through fire for you
Just let me adore you.
Pageidauju/ ieškau - Page 2 

Post new topic   Reply to topicShare
 

 Pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Delia Cressida Markides

Pageidauju/ ieškau - Page 2 AmV0R9H
Credit : beautifulchaos; fire breather; starboy
Delia Cressida Markides

Pageidauju/ ieškau - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau - Page 2 EmptyWed Mar 25, 2020 1:41 pmSomebody I used to know

story: Beveik prieš dešimtmetį Delijos gyvenimas kardinaliai pasikeitė ir apvirto aukštyn kojomis, kuomet mergina prarado savo būsimą atžalą ir nutarė atsisveikinti su mylimuoju. Šviesiaplaukė paniro į gilią depresiją, tačiau paskatinta aplinkinių galiausiai sutiko imtis veiksmų ir ėmė lankyti grief support group. Iš pradžių kiek skeptiškai žiūrėjusi į šį reikalą, klausydamasi kitų susirinkusiųjų istorijų, Markides netruko pakeisti savo nuomonę ir ilgainiui ėmė dalintis savo skaudžiomis patirtimis su kitais. Visgi, vienas iš grupės narių buvo didesnis cinikas ir vartydavo akis kaskart kam nors ėmus pasakoti savo istoriją, tačiau pats savo ruožtu tylėdavo ir nieko nepasakodavo. Vieną kartą Delia pagaliau neiškentė ir pratrūko, kvestionuodama jo susirinkimų lankymo priežastis, o vyriškis netarė nė žodžio, pakilo iš savo vietos ir išėjo pro duris. Vyras kelias savaites nerodė akių, bet galiausiai grįžo į susirinkimus ir nė neskatintas pradėjo pasakoti apie savo netektį (šeimos nario/antros pusės/draugo - jūsų pasirinkimas), o visiems pradėjus skirstytis į namus, susirado Deliją ir pasiūlė jai kartu nueiti į barą. Laikui bėgant tai tapo tarsi tradicija ir iki tol nekalbiu buvęs vyras, pamažu ėmė atsiskleisti, parodydamas, kad jo širdis nėra akmeninė, kaip kad atrodė anksčiau. Pamažu jie tapo draugais ir vienas kitam padėjo bent dalinai išsigydyti praeities žaizdas. Jau netgi atrodė, jog ryškėja šiokios tokios simpatijos apraiškos, kai staiga vyras pradingo į nežinią (mafijozas? fbi agentas? nelegalus imigrantas? aktorius, kuris darė research ruošdamasis savo naujam vaidmeniui? tai tik mano pasiūlymai, laisvai galite sugalvoti ką nors kito), jo telefono numeris tapo nenaudojamu, o nuėjus į butą, šis buvo tuščias, tarsi niekas ten nė nebūtų gyvenęs.

taigi, dabar būtų galima kartu rutulioti nuo šios vietos ir padaryti veikėjų reunioną :D nenoriu 'meilių seilių' ir idilės, tiesiog ieškau šiek tiek daugiau veiksmo šiai kiek primigusiai veikėjai, o ir manau, kad su tokia pradžia būtų galima išvystyti ką nors įdomaus :D taip pat tikrai nesiūlau kurtis veikėjo vien dėl manęs, tai gali būti tik menkutė jūsų personažo istorijos dalis :D

reikalavimai: iš tiesų, nelabai svarbus veikėjas claimas (jei reikia pagalbos šiuo klausimu - mielai patarsiu) ar netgi veikėjo lytis :D rašiau lyg apie vyrą tik todėl, kad pati nesusimaišyčiau apie ką kalbu, nuolat rašydama "ji" :) Idealus veikėjo amžius būtų 30-40, bet tai nėra privaloma :D Viskas vyko Paryžiuje, tad jūsų veikėjas(-a) turėjo prieš ~8-9 metus čia gyventi :) didelio aktyvumo nereikalauju, nes ir pati nesu be galo aktyvi :)))

Jeigu kas nepatingėjo perskaityti ir susidomėjo, parašykit PM!
Back to top Go down
Skyla Braelynn Duran

The only thing I know is this: I am full of wounds and still standing on my feet
Credit : starboy|maliblue|beautifulchaos
The only thing I know is this: I am full of wounds and still standing on my feet
Skyla Braelynn Duran

Pageidauju/ ieškau - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau - Page 2 EmptyWed Mar 25, 2020 7:18 pm


EX (DEAD) FIANCE


Gyvendama Niujorke netikėtai vienų nelegalių lenktynių metu, kur Sky mėgdavo apsilankyti, susipažino su vaikinu kuris sužavėjo jos širdį ir jiedu pradėję draugauti, jau po pusės metų susižadėjo...Viskas įvyko taip greitai, kad Skyla visuomet visiems kartojo kad tai meilė iš pirmo žvilgsnio. Abu buvo labai vienodi - mėgo gyvenimą, linksmybes, automobilius ir viena kitą mylėjo beprotiškai. Visas Sky gyvenimas skriejo taip kaip ji pati visuomet norėjo, tobulas darbas, sužadėtinis ir gyvenimas Niujorke - atrodė kaip svajonės išsipildymas, tiesa? Tačiau, vieną dieną staiga sulaukė žinios kad sužadėtinis vairavęs automobilį pateko į avariją ir tragiškai žuvo... Gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis, mergina paniro į depresiją ir visais būdais stengėsi išsiaiškinti vaikino mirtį.. Niekad nemačiusi vaikino kūno nebuvo tiksliai įsitikinusi kad jis žuvo, visą laiką manė kad tai klaida ir kad tikrovė visiškai kitokie, todėl suradusi tam tikrus įrodymus, rado žmones kurie neva buvo kalti dėl jo mirties, susikrovė lagaminus, perskriejo Atlantą ir atvyko į Paryžių ieškoti žmonių kaltų dėl sužadėtinio mirties... Tačiau po pusantrų metų visiškai netikėtai Skyla suras įrodymus kad vaikinas visgi nežuvo toje avarijoje, tačiau kur jis? Kodėl visus tuos metus nesirodė ir slėpėsi nuo jos?
Veidas nėra svarbus (tačiau jei reiktų pagalbos, mielai padėčiau :))
Amžius turėtų būti kažkur 26-30
Tautybė nėra svarbi, tačiau turėtų būti gyvenęs Niujorke, Amerikoje.
Taip pat turėtų užsiimti kažką nelegalaus, šiuo atveju gal lenktynėmis? Bet čia irgi galima būtų sugalvoti kažką kito :)
Labai lauksiu, tikiuosi atsiras norinčių įgyvendinti šitą istoriją. Pažadu aktyvius, įdomius rpg :)
Back to top Go down
Calliope Ruby Grantham

she walks in moon dust and stars are sprinkled in her hair
Credit : lilės gifai, icona: firebreather ♥♥♥; aes gifas: starboy♥
she walks in moon dust and stars are sprinkled in her hair
Calliope Ruby Grantham

Pageidauju/ ieškau - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau - Page 2 EmptySat Mar 28, 2020 9:09 pm


@Calliope Ruby Grantham wrote:
ex-lover  

Ieškau vaikino / vyro, palikusio gilų pėdsaką lengvabūdiškos Callie širdyje. 
Santykiai galėjo būti daugiau draugiški su, rodos, paprasčiausios simpatijos prieskoniais ar tiesiog romantiški santykiai, tačiau viskas baigėsi blogai – galbūt tas žmogus Rubę išdavė, paliko, netikėtai atstūmė ar padarė dar ką nors, kas Grantham privertė užgniaužti visus tuos jausmus ir priimti kitokį gyvenimo būdą – nebesivelti į apibrėžtus santykius, vengti stipresnių jausmų ir bėgti net į kitą šalį, kad tik laiku viskas pasibaigtų, paliekant atmintyje vien malonias akimirkas, be jokių „aš tavęs nebenoriu“, „nebemyliu“, „mums geriau būti atskirai“ ir t. t. Viską būtų galima apgalvoti ir nutarti kartu, esu atvira pasiūlymams ir idėjoms.
Amžius gali svyruoti gerokai, kad ir 25-40, veidas ir visa kita nelabai svarbu. Kadangi turiu ne vieną ir ne du veikėjus, mano tempai kartais būna tragiški – postas į savaitę ar dar truputį rečiau (na, nors dabartinėmis sąlygomis viskas einasi kiek sparčiau:)), tad reikėtų su šituo susitaikyti irr atsižvelgiant į kiekybę, norėtųsi kokybės. Veikėjo kurtis specifiškai dėl manęs – nesiūlau, o ir laimingos pabaigos nežadu (KOKS VILIOJANTIS PASIŪLYMAS!!!  Pageidauju/ ieškau - Page 2 3884425389 Pageidauju/ ieškau - Page 2 3884425389 )Tik tiek, kad gali būti nemažai dramos, atsižvelgiant į tai, kad Callie dabar suradusi žmogų, kuriam pradeda puoselėti didesnius jausmus ir bėgti nuo jo jai nesiseka, tad pasimetimas jausmuose, nežinojimas, ką rinktis, bėgimai, grįžimai, netikėti nemalonūs susitikimai – daug galimų tiek dramatiškų, komiškų ar tragikomiškų scenarijų. Susidomėjus, lauksiu pm! Pageidauju/ ieškau - Page 2 2459089327 Pageidauju/ ieškau - Page 2 2460071800
Back to top Go down
Claretta Elizabeth Giroux

The only thing I know is this: I am full of wounds and still standing on my feet.
Credit : starboy|maliblue|beautifulchaos
The only thing I know is this: I am full of wounds and still standing on my feet.
Claretta Elizabeth Giroux

Pageidauju/ ieškau - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau - Page 2 EmptyThu Apr 02, 2020 12:37 pm


younger giroux


Ieškoma jaunesnioji Giroux, metais dar dviem jaunesnė už Claretta. Kilusi iš labai garsios, turtingos šeimos prancūzų šeimos. Tėvas valdingas naftos magnatas, verslininkas kuris tiesiog valdo dukterų gyvenimą, kuria joms ateities planus, o jos suvienija jėgas kovoja su juo, vėliau norėdamos atsikratyti jo valdžios. Jaunesnioji Giroux žinoma turėtų būti pašėlusi, valdinga, tačiau abi seserys labai panašios, jas skiriantis vienerių metų skirtumas padarė jas labai artimas, todėl abi turi labai stiprų ryšį.  Veidas nėra labai svarbus, tačiau būtų prašymas kad būtų šviesi, panašesnė į pačią Elsą, gali būti VS modeliukas, turėtų bendrų nuotraukų kartu. Amžius 24-25 metai. Jei sudomintų per pm papasakočiau daugiau istorijos Pageidauju/ ieškau - Page 2 2898894825  Back to top Go down
Genevieve de Funès

Beautiful to the eye, comely to the touch, mesmerising in abundance.
Credit : beautifulchaos/maliblue
Beautiful to the eye, comely to the touch, mesmerising in abundance.
Genevieve de Funès

Pageidauju/ ieškau - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau - Page 2 EmptyFri Apr 03, 2020 8:44 pm


half-cousin /half-sister

Žanevivos šeimos istorija tokia gana keista. Merginos tėvai - puseserė ir pusbrolis. Mama ir tėtis, augo dviejų artimų seserų šeimose, tad daug laiko leisdavo kartu, visada buvo tik geri draugai.(tėtis buvo įvaikintas, visi šeimoje tai žinojo, genetinių neskalndumų nebuvo) Ta lemiama sueitis, kurios metu užsimezgė Žanevivos gyvybė, buvo atsitiktinis ir daugiau nepasikartojęs atvejas, nes tėvai niekada nejautė vienas kitam romantinių ryšių. Ir Žanevivai gimus tėvų ryšys išliko artimas. (draugiškai artimas, nieko daugiau)
Tad, ko aš ieškau? Aš ieškau sesės, kuri būti gimusi Žanevivos tėčio jau normalioje šeimoje, po kažkiek metų, po Žanevivos gimimo. Sesės, nors ir augo skirtingose šeimose, palaikė artimą, seserišką ryšį.(Žanevivą augino mama su močiute, o sesę tėčio šeima)
FC Visiškai nesvarbu, tik, kad būtų toks bent minimalus prancūziškas vibe.
Amžius Žaneviva 1990 gimimo, tai faktas, kad jaunesnė sesė turėtų būti.
Charakteris Jokio skirtumo. Tėtis turtingas, o abi močiutės, tiek Žanevivos, tiek sesės, labai kultūringos, elegantiškos damos, tad galėtų šie faktai daryti įtaką sesės asmenybei. Bet čia just facts, kaip interpretuosi - tavo pasirinkimas.
Jei bent kiek sudomintų, drąsiai rašyk į pm, stengčiausi aiškiau paaiškint visą giminystės ryšiais persipynusią šeimos situaciją Pageidauju/ ieškau - Page 2 269163709
Back to top Go down
Marcel Ed Janssen

Pageidauju/ ieškau - Page 2 AmV0R9H
Credit : maliblue, starboy
Marcel Ed Janssen

Pageidauju/ ieškau - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau - Page 2 EmptySun Apr 05, 2020 1:47 pm


WIFE

Marcel - vyras, kilęs iš įtakingos politikų šeimos ir pretenduojantis į mero postą. Iš pažiūros bejausmis karjeristas, siekiantis pripažinimo ir šlovės, nešvaistantis laiko nereikalingiems dalykams. Matant prastus sūnaus reitingus ir žinodamas, kad iki rinkimų dar metai, tėvas nusprendžia, jog jam reikia daugiau "šeimos vyro" įvaizdžio, tad suranda Marcel moterį iš nepasiturinčios šeimos ir sutaria su ja, kad ši ištekės už Janssen ir bus gera žmona viešumoje, o už tai jie parems jos šeimą. Praėjus tik septyniems mėnesiams santuokoje ir artėjant rinkimams, moteris vis labiau pervargsta nuo netikrų santykių, nebe padeda net gaunami pinigai ir grožybės. Marcel dažnai būna grubus, su moterimis jis itin nesiskaito, vienintelis juodu siejantis dalykas - kažkodėl besilaikanti aistra, tačiau nėra nė mažiausios meilės (o gal visgi yra?) Viską toliau apsitartume per pm, bet turiu nemažai variantų kaip galima tęsti šią istoriją, tikrai būtų dramų ir intrigų. Atrašinėju gana dažnai, palaginu kelioms dienoms daugiausiai, todėl rpg veiklos tikrai būtų.
FC nėra didelio skirtumo, bet norėčiau kažko panašaus į Amber Heard, Megan Fox, Roselyn Sanchez, Scarlet Johansson, Nicole Scherzinger ar panašaus stiliaus moters  Pageidauju/ ieškau - Page 2 3630588746
Back to top Go down
Mortimer L. D'Avignon

Running in the shadows, damn your love, damn your lies
Credit : beautifulchaos, fire breather
Running in the shadows, damn your love, damn your lies
Mortimer L. D'Avignon

Pageidauju/ ieškau - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau - Page 2 EmptySun Apr 05, 2020 4:57 pm


@Mortimer L. D'Avignon wrote:
brother

amžius: 32-50 m.
tautybė: iš motinos pusės belgas, pasirinktinai gali būti to paties tėvo, kaip ir Morti, arba ne, arb gali būti įvaikintas, bet vis viena Morti laikytų ir vadintų jį savo broliu
profesija: vagis, stambus narkotikų prekeivis, ar bet koks kitoks nusikaltėlis, gali priklausyti ir gaujai ar tiesiog vykdyti įvairaus masto operacijas su Morti ir keliais artimais draugais
pavardė: gali būti D'Avignon, bet nėra būtina
ryšiai: bent trumpai su ja gyvenęs mamos namuose, su Mortimer bent kažkiek bendradarbiautų ir bent vietomis turėtų būti broliškai draugiškas jai

tinka ir jau egzistuojantis ar kažkada forume buvęs veikėjas, jei atitinka prieš tai aprašytus punktus, jokių kitų ryšių neketinu apriboti
dėl viso kito galima tartis, jei sudomino, parašykit į PM, pažadu veiksmo  Pageidauju/ ieškau - Page 2 1465258050
vis dar labai reikia Pageidauju/ ieškau - Page 2 1465258050
Back to top Go down
David Will Robinson

I am not lazy, I am on energy saving mode
Credit : icona ir gifai - MØØNLIGHT, koduotė - starboy
I am not lazy, I am on energy saving mode
David Will Robinson

Pageidauju/ ieškau - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau - Page 2 EmptySun Apr 05, 2020 6:16 pm


SISTER

David labai ieško mylimos sesers! Pageidavimų nėra daug, tiesiog norėtųsi turėti šeimos narį, o istoriją galima pasiderinti <3 Keli faktai, tai, kad jie kilę iš Anglijos, tėvas miręs, pati sesuo turėtų būti keliais metais jaunesnė, tai apie 23-24 metus. Brolis būtų pakankamai aktyvus, atrašinėju dažnai, norint dramų ir veiksmo net ir šeimoje prisidėčiau kažką pagalvoti, nes ir pati visai mėgstu tokius dalykus! O visa kita istorija liktų jums ir ką darysit su savo veikėju ar koks būtų jos charakteris man nesvarbu :) dėl veido skirtumo taip pat nėra  Pageidauju/ ieškau - Page 2 2898894825
Back to top Go down


Sponsored content

Pageidauju/ ieškau - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau - Page 2 Empty


Back to top Go down
 

Pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Paris, Taxi, Restaurant :: forumas :: Coucou ! Tu dors ? Oh, j'suis désolée...-
Post new topic   Reply to topic