All love's luxuries
Are here for you and me.
Loftas 

Share
 

 Loftas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Killian Perrie Burgess

a beast can never be as cruel as a human being, so artistically, so picturesquely cruel
Priority : a person's life purpose is nothing more than to rediscover, through the detours of art or love or passionate work, those one or two images in the presence of which his heart first opened.
Posts : 288
Accounts : felix gallagher
Name : ineta
Killian Perrie Burgess

Loftas Empty
PostSubject: Loftas   Loftas EmptySat Nov 30, 2019 11:18 pm


Loftas New-Taipei-City-Industrial-Loft-Apartment_1
Back to top Go down
Astrid Caroline Berglin

Priority : I wouldn't mind kissing your lips every day.
Posts : 191
Location : Paris doesn't apologise for shining so bright.
Accounts : moreau; audibert
Loftas SsFwRGE
Astrid Caroline Berglin

Loftas Empty
PostSubject: Re: Loftas   Loftas EmptySun Dec 01, 2019 12:00 amNegali sakyti, kad pastarieji pora mėnesių buvo nuobodūs. Žinoma, toli gražu neramūs taip pat. Nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro šviesiaplaukė kiekvieną dieną pagrinde matydavo prabangaus biurių pastato vieną aukštą, kuriame buvo įsikūręs Killian su savo advokatų kontora. Reatkarčiais tekdavo jau ir kur nors sulakstyti, su reikalais - ką pakalbint, kam pasišypsot, ką visiškai tiesiogiai papirkt, o ką nulydėt net iki oro uosto. Atrodo, viskas klostėsi absoliučiai taip pat, kaip ir anksčiau, tik pirmąjį kartą pradėjus dirbti su Perrie ne tik, kad dar buvo labai daug neaiškių dalykų, tačiau bendradarbiavimas buvo pakankamai draugiškas bei šiltas. Nieko keisto, žinant, į ką vėliau tai pavirto. Tačiau dabar, kad ir kaip viskas sklandžiai klostytųsi, kad ir kaip net per miegus Caroline galėtų išvardinti savo boso pomėgius ar jo ateinančios dienos darbotvarkę, buvo kur kas sunkiau. Ir ne tik dėl judviejų pastoviai kandaus bendravimo vienas su kitu, ne tik ir dėl tos keistos įtampos, dažnai atsirandančios judviems likus dviese patalpoje ar automobilyje. Kaip bebūtų suknistai neįmanoma pripažinti, pačiai Astrid sudėtingiausia buvo matyti Killian su kitomis moterimis. O šis, lyg tyčia, nevengdavo savo vakaro kompanionėms vis pranešti, kad užtruko darbe per ilgai, tad gal šios galinčios užsukti į ofisą, iš kur jiedu galėtų keliauti jau su savo reikalais.. ir taip tiesiai Caroline palei nosį. Ar tai buvo sąmoningas siekimas sukelti pavydą ar iššaukti tam tikrus šviesiaplaukės poelgius? Greičiausiai. Ir, po velniais, reikia pripažinti, kad tai veikė.
Vėlyvas penktadienio vakaras. Astrid žinojo, kad pagal idėją vyras turėjo dalyvauti labdaros renginyje, tačiau dar ofise būdamas paprašė, kad asistentė praneštų, jog šis labai apgailestaujantis, kad negalės dalyvauti. Mergina net neklausė to priežasčių, nuovargis po įtemptos savaitės akivaizdžiai atsispindėjo Killian akyse. Tačiau nepakankamai akivaizdžiai, kad porą taurių vyno su draugėmis mieste išgėrusi Astrid neužeitų į netoliese esančią parduotuvę, o nuo jos neišsikviestų taksi.
Ir štai - pirma valanda nakties, lengvai nuo vyno apsvaigusi šviesiaplaukė jau stovi prie savo boso lofto durų. Po pažastimi laiko prabangaus ir vieno iš Burgess mėgstamiausių viskio butelių, o kita spusteli skambutį į duris. Giliau įkvėpusi ji prasisega paltuką, mat sukaito čia lipdama laiptais, o mintyse nuskambėjus prieš porą mėnesių ištartiems Killian žodžiams, ji tyliai susikeikia sau po nosimi. “Tikrai ne šįvakar, tačiau anksčiau ar vėliau”... Panašu, jog tas vėliau ir atėjo, mat tokiu metu Astrid čia atėjo tikrai ne darbo reikalais. Dar vienas keiksmas, šįkart jau pusbalsiu ištartas, pasigirsta laiptinėje, kai mergina suvokia, kad jau link durų einantis Perrie gali būti ir ne vienas namuose šįvakar... apie tai ji tikrai nepagalvojo. Na, dabar telieka tikėtis geriausio.
Back to top Go down
Killian Perrie Burgess

a beast can never be as cruel as a human being, so artistically, so picturesquely cruel
Priority : a person's life purpose is nothing more than to rediscover, through the detours of art or love or passionate work, those one or two images in the presence of which his heart first opened.
Posts : 288
Accounts : felix gallagher
Name : ineta
Killian Perrie Burgess

Loftas Empty
PostSubject: Re: Loftas   Loftas EmptySun Dec 01, 2019 1:38 amValandos vijosi dienas, o pastarosios nepastebimai tapdavo prabėgančiomis savaitėmis ir vyrui su kiekviena sekunde tapdavo vis sunkiau orientuotis kalendoriuje. Darbų gausa užklupo jį pakankamai netikėtai ir laiko spontaniškoms kelionėms šiapus ar anapus Atlanto neliko. Kita vertus, ankstyva ryto pradžia kontoroje, netrukdė dieną užbaigti taip, kaip buvo įpratęs - dar vienos moters glėbyje. Nors labai troško, tačiau negalėjo meluoti, kad Astrid grįžimas nuėmė didelę dalį naštos nuo paties pečių ir tik jos dėka vis dar galėjo sau leisti šį malonumą. Visgi, nepaisant asmeninio gyvenimo įmantrybių, Burgess darbinėje aplinkoje pastaruoju metu dirbo kiek daugiau nei įprastai. Artimiausioje ateityje numatyti planai ir projektai pareikalavo nemažai energijos, o Killian retai kada mėgo perleisti biurokratines įmantrybes kam nors kitam. Todėl nepaisant tų keleto renginių, didžiąją dalį laiko praleido darbe. Ir nors paprastai dėl to nesiskųsdavo, tačiau šiandien krūtinėje pajuto neįprastą sunkumą, o kamuojančios migrenos neužtildė nei vaistai, nei keli puodeliai kavos. Jam reikėjo bent vieno vakaro namuose, juolab, kad sugrįžusi asistentė sukėlė nusėdusių, tačiau neišnykusių jausmų audrą. Liepęs atšaukti vizitą labdaros renginyje, išėjo iš ofiso be ryškesnių gyvybės ženklų. Apatiškai žvelgdamas į aplinkinius Perrie įlipo į jo jau laukiantį automobilį. "Kaip visada?" paklausė jo vairuotojas, pasiruošęs sukti į advokato pamėgto klubo pusę ir nuoširdžiai nustebo išgirdęs tik sausą "namo". Grįžęs atsidarė butelį alaus ir lėtai gurkšnodamas paskendo mintyse. Bandė prisiminti paskutinį kartą, kai šiame būste dar gyveno ne vienas. Sekundę pasijautė pakankamai vienišas ir pažeidžiamas, tačiau netikėtas skambutis į duris akimirksniu išsklaidė apniūkusią melancholiją. Vis dar su buteliu rankose nusliūkino atidaryti durų. Svečių šiandien nelaukė, tad viena dalelė jo išsigando, jog tai gali būti nepatenkinto kliento vyrai. Būtų sunku nupasakoti nuostabą, kuri atsispindėjo vyro veide, kai išvydo prieš jį stovint savo šauniąją asistentę. Trumpam pasimetęs jis žvelgė į ją tylėdamas, kol galiausiai nusišypsojo. -Astrida, ką čia veiki?-nekaltai užklausė puikiai nujausdamas tikruosius šios apsireiškimo motyvus. Pastaruosius patvirtino ir rankose laikomas jo mėgstamiausio viskio butelis. -Ar kažkas atsitiko ofise?-vis dar bandydamas nuslėpti triumfo džiaugsmą pridūrė, atverdamas duris ir leisdamas merginai užeiti. -Gali nesiauti,-lyg niekur nieko pridėjo užverdamas duris, o tada atsisuko į Berglin. Nužvelgęs ją nežymiai šyptelėjo ir gurkštelėjęs alaus nužingsniavo prie fotelio, kuriame prieš tai buvo įsipatoginęs. -Ruošiesi kažkur keliauti?-žvilgtelėjęs į butelį paklausia, vis dar apsimesdamas, jog jos pasirodymas išmušė jį iš vėžių. Tiesa, juk jis tikėjosi šios pasirodymo, tačiau galbūt ne šiandien, o gal kiek anksčiau.
Back to top Go down
Astrid Caroline Berglin

Priority : I wouldn't mind kissing your lips every day.
Posts : 191
Location : Paris doesn't apologise for shining so bright.
Accounts : moreau; audibert
Loftas SsFwRGE
Astrid Caroline Berglin

Loftas Empty
PostSubject: Re: Loftas   Loftas EmptyMon Dec 02, 2019 12:57 pmKaip sunku būtų nupasakoti nuostabą vyro veide, kai šis atidarė duris, taip ir sunku būtų nupasakoti susijaudinimą bei įtampą, kurią visą kelią jautė Astrid ir kuri pasiekė absoliutų piką laukiant, kol Killian atidarys duris. Atrodo, nuo pečių net akmuo nusiridena suvokus, kad vyras vienas namuose, tad neužilgo visą sumišimą paslepia dar viena kaukė – užtikrinta, žinanti, ko nori ir nė akimirkai nedvejojanti.
- Ne, ofise viskas gerai, - gūžtelėjusi pečiais ji trumpam pastato butelį ant spintelės ir nusivilkusi paltuką, jį pakabina ant kabyklos bei žvilgteli į nueinantį vyrą. Giliau įkvėpusi dar padvejoja, ką čia daryti su batais, bet galiausiai nusprendžia juos taip pat palikti koridoriuje. Na, jei jau pasikvietė save į svečius taip netikėtai, tai iki galo.
Šiame būste teko lankytis ir ne kartą, o dabar stipriai sukąsti dantys tik patvirtina faktą, kad šviesiaplaukei nėra lengva blokuoti prisiminimus ir prieš akis iškylančius vaizdus apie tai, kas čia vykdavo. Pasiekusi virtuvę, Caroline iš spintelės ištraukia dvi stiklines. Neskuba nieko daryti, mat kol kas stovint atsukus nugarą į Perrie – nebūtina stovėti priešais jį su kauke. O nors ir atėjo metaforiškai mojuodama balta vėliava, pasidavusi ir pripažįstanti savo kaltę, žemintis dar tikrai neplanuoja. Atidariusi butelį, ji pripila sodrios spalvos alkoholio į abi stiklines, bet ledo nededa. Žino, kad Killian tik prastesnius viskius šitaip skiedžia, o gerųjų skonio gadinti nemėgsta. Tai buvo bene pirma pamoka, kurios Astrid sulaukė vos pradėjusi dirbti su vyru prieš keletą metų.
- Ne, bent jau kol kas niekur, - gūžtelėjusi pečiais atsisuka į vyrą bei šypteli jam. Širdis praleidžia net keletą dūžių pastebėjus, kaip į ją žvelgia Perrie. Vadinasi, aprangos pasirinkimas tikrai pasiteisino. Priartėjusi prie vyro ir ištiesusi jam vieną stiklinę, Caroline neskuba atsitraukti ir žvelgia į sėdintį Burgess, stovėdama tiesiai priešais jį, - pamaniau, po tokios įtemptos savaitės norėsi pailsėti ir atsipalaiduoti, - žvilgsniu vos akimirkai slysteli iki Killian lūpų, bet greitai vėl grįžta iki jo akių, - be to, Batoumi atsiėmė savo pareiškimą, galima tai ir atšvęsti, - mirktelėjusi akį kilsteli savo stiklinę vos vos aukščiau, prieš suvilgydama lūpas viskiu, - galų gale, nepanašu, kad būtum baisiai užsiėmęs, o ir mano kompanija neatrodo, kad labai tave erzintų, jau pripratai gal... – nusijuokusi atsisėda priešais Killian ir susikėlusi koją ant kojos, daugiau nieko nebesakydama, žvelgia tiesiai vyrui į akis. Širdis plaka it pašėlusi, o ant liežuvio galo jau malasi frazė, kurią taip norisi kuo ilgiau užtempti ir nepasakyti. Nes garsus pripažinimas apie savo pralaimėjimą..na, tai gąsdina.
Back to top Go down
Killian Perrie Burgess

a beast can never be as cruel as a human being, so artistically, so picturesquely cruel
Priority : a person's life purpose is nothing more than to rediscover, through the detours of art or love or passionate work, those one or two images in the presence of which his heart first opened.
Posts : 288
Accounts : felix gallagher
Name : ineta
Killian Perrie Burgess

Loftas Empty
PostSubject: Re: Loftas   Loftas EmptyMon Dec 02, 2019 5:31 pmSaldus pergalės suvokimas užliejo vyro kūną vos tik merginai įžengus į butą. Nors ir sumišęs, tačiau buvo pakankamai pastabus, jog suprastų tikruosius šios pasirodymo motyvus. Ir tai dar kartą patvirtino ne tik viskio butelis rankose, bet ir Astridos apranga, akimirką sukausčiusi vargšą Burgess, neleisdama atitraukti akių. Visgi, šiandien netroško lengvos pergalės, tad nenoriai atplėšė žvilgsnį nuo merginos kūno ir užsivertė alaus butelį galutinai jį ištuštindamas. Nors ir buvo pratęs prie jos draugijos namuose, tačiau šįkart familiarumas trikdė. Tiesa, įtampą tvyrančią tarp jų jusdavo ir ofise ar tarnybiniame automobilyje, tačiau čia, jo bute, ji pasiekė savo piką, neleisdama blaiviai mąstyti. Tyliai numykęs ačiū, Killian į rankas paėmė pakankamai šalto viskio stiklą ir nieko nelaukdamas gurkštelėjo. -Pamiršau paminėti, jog jaustumeisi kaip namie,-atsilošęs krėsle nusišypsojo,-tačiau kaip matau tai buvo nebūtina,-nežymiai gūžtelėjo pečiais ir nusisuko į šoną, bandydamas išvengti kiekvieną kūno raumenėlį sustingti verčiančio moters žvilgsnio. Giliai įkvėpęs tylėjo iki merginai paminint jam visą savaitę ramybės nedavusią bylą. -Jie atsiėmė pareiškimą?-žvaliai pašoko iš vietos ir pripuolė prie rakinamos spintelės, kurioje laikė visus svarbiausius dokumentus. Paskubomis išsitraukęs keletą dokumentų akimirksniu juos suplėšė, o tada viską pakišo po tekančiu vandeniu, kol galiausiai tai, kas liko iš popieriaus nukeliavo vamzdžiais žemyn. Akivaizdžiai pagyvėjęs atsisuko į Berglin ir nusišypsojo. -Na, smagu žinoti, jog kontoroje liko vienu rūpesčiu mažiau,-gana monotoniškai nukirto, tačiau veide neslėpė džiaugsmo. Nors šiame versle sukosi jau ne vienerius metus, tačiau visgi velniškai mylėjo savo darbą, todėl vis dar džiaugdavosi dėl tokių paprastų dalykų kaip pareiškimo atsiėmimas. Priartėjęs prie sofos ant kurios įsitaisė Caroline akimirką sudvejojo ar prisėsti šalia ar grįžti į krėslą priešais, tačiau netrukus klestelėjo šalia asistentės, atsiremdamas į sofos atlošą. -Tai ką čia veiki?-susidomėjo, bandydamas atgaminti jų pokalbį restorane. -Ar tik nesakei, jog su šikniumi, išvadinusiu tave šliundra, nenori turėti nieko daugiau apart darbo reikalų?-pašaipiai šypsodamasis kiek išrietė antakius. Jam patiko tampyti katiną už ūsų. Jam žūtbūt reikėjo ištraukti tą viešą prisipažinimą iš jos lūpų, priversti pasijusti taip pat, kaip jautėsi jis tame darbo pokalbyje. Nekaltai uždėjęs ranką merginai ant kojos gurkštelėjo viskio. -Tiesą sakant, maniau, jog užsuksi kiek anksčiau. Na, bet juk ir geriausieji kartais suklysta,-mirktelėjo akį kiek stipriau suspausdamas šlaunį po plaštaka. -Galėjai paskambinti, juk žinai, kad dažnai būnu ne vienas.
Back to top Go down
Astrid Caroline Berglin

Priority : I wouldn't mind kissing your lips every day.
Posts : 191
Location : Paris doesn't apologise for shining so bright.
Accounts : moreau; audibert
Loftas SsFwRGE
Astrid Caroline Berglin

Loftas Empty
PostSubject: Re: Loftas   Loftas EmptyMon Dec 02, 2019 8:20 pmAtrodo, peiliu galima pjaustyti patalpoje juntamą įtampą. Širdis, rodėsi, išlips per gerklę, jau net ir kvėpuoti darosi sunku, tarytum staiga visas oras dingtų iš kambario ir merginą prislėgtų nepakeliamas tvankumas. Į Killian repliką ji atsako menku šyptelėjimu ir dar sykį gurgštelėja viskio. Prieš galutinai įsipatogindama, dar atneša butelį iš virtuvės bei padeda ant staliuko svetainės zonoje, kad mažiau lakstyt reikėtų. Na, o akivaizdu, kad be alkoholio čia ištverti neišeis.
- Ir net nereikėjo didžiulių pinigų. Klientui tai atsiėjo pigiai, o tu irgi išlieki švarus, - linktelėjusi galvą tylomis stebi akivaizdžiai apsidžiaugusį Perrie. Kol šis tvarko svarbius ir daug blogo padaryti galinčius dokumentus, Astrid pasipildo savo stiklą ir nugeria nemažą gurkšnį viskio. Jaučia, kaip šis viską išdegindamas nuslysta stemple žemyn, palikdamas lengvą raudonį merginos skruostuose, - sakiau, kad mane turėti tik į gerą, - mirkteli akį ir vėl taip užslėpdama savo tikrąjį sumišimą bei įtampą. Akimirką sudvejoja, ką ji čia po velniais išties veikia. Dėl to šalia prisėdus Killian, moteris trumpam praranda kalbos dovaną. Mašinoje sėdėt taip arti dar pakeliama, posedžiuose taipogi, tačiau dabar šitaip... Giliau įkvėpusi oro, Caroline akivaizdžiai sunkiai nuryja seiles visų pirma žvilgtelėdama į jo ranką sau ant kojos, o tuomet pakeldama žvilgsnį į vyro akis, - pamaniau, kad norėsi tinkamai atšvęsti pirmąją rimtesnę mudviejų, kaip komandos, pergalę, - gūžteli pečiais, tačiau iškart suvokia, kad jau senokai taip akivaizdžiai nemelavo, nuslėpti jau net nebeišeina. Trumpam sulaiko orą plaučiuose, kai Killian spusteli jos šlaunį ir puse lūpų šypteli, prieš tai dar nugerdama savo viskio, - daug ką mes vienas kitam sakėm.. - atsikrenkštusi pasilenkia link staliuko ir pastato savo jau beveik tuščią stiklinę šalia butelio. Galva lengvai svaigsta, tik sunku pasakyti ar nuo to lengviau, ar sunkiau yra, - nagi nagi...ar tu mane ką tik pavadinai viena iš..geriausiųjų? - kreiva šypsenėlė išsiraito merginos veide, o šioji visu kūnu pasisuka labiau į Perrie bei nežymiai palinkdama arčiau jo, - toks įvertinimas iš tavo lūpų... - pusbalsiu tarsteli jau beveik pavojingai arti, sąmoningai žvelgdama į Burgess lūpas, o saviškes suvilgo liežuvio galiuku,. Atrodo, jau fiziškai skauda tvardytis, o tvinksėjimas pilvo apačioje trukdo blaiviai mąstyti, ką jau kalbėti apie greitai išgertą dvigubą viskio dozę, - matau, kaip žiūri į mane... - negarsiai tarsteli, o pirštų galiukais lengvai perbėga vyro skruostu žemyn iki jo kaklo, per kurį iš lėto nusileidžia ir iki peties, - galėjau paskambinti, bet tuomet tai nebūtų buvusi tokia staigmena, - vos vos šyptelėjusi giliau įkvepia ir palinksta dar arčiau Killian. Nosies galiuku perbraukia per jo kaklą ir stabteli prie pat ausies, kurios lezgelį užkabina lūpomis ir iškvepia karštą orą, jausdama, kaip kūnas net virpėti pradeda iš sunkiai nupsakojamo troškimo, - juk ir pats to nori, abu žinome tai. Negi priversi mane tai garsiai pasakyti?
Back to top Go down
Killian Perrie Burgess

a beast can never be as cruel as a human being, so artistically, so picturesquely cruel
Priority : a person's life purpose is nothing more than to rediscover, through the detours of art or love or passionate work, those one or two images in the presence of which his heart first opened.
Posts : 288
Accounts : felix gallagher
Name : ineta
Killian Perrie Burgess

Loftas Empty
PostSubject: Re: Loftas   Loftas EmptyMon Dec 02, 2019 10:12 pmBūtų sunku sumeluoti, jog į kontorą grįžus Astridai, jis bent kartą dienoje neįsivaizduodavo nuplėšiantis jai rūbus čia pat, visų akivaizdoje. Nors jų istorijoje netrūko pakilimų ir nuosmukių, tačiau net didžiausias skeptikas nedrįstų paneigti, jog tarp jų kažkas buvo. To nebūtų galima pavadinti meile, bet tuo pačiu tai buvo kiek daugiau už seksualinį potraukį ir aistrą. Galbūt todėl jie taip lengvai nurydavo šlykščiausias pastabas ir giliausias nuoskaudas, kurių jų santykiuose tikrai netrūko. Ir dabar Killian sunkiai tvardė žvilgsnį, neleisdamas jam nukrypti ten, kur pastarasis maldavo.
-Kitą kartą norėčiau tokias žinias sužinoti iškart, nelaukiant vidurnakčio, jog galėtum pasirodyti su buteliu viskio ir pasiūlymu tai atšvęsti it mūsų pirmą pergalę,-caktelėjo liežuviu, tačiau susijaudinęs negalėjo skambėti piktai. Vargiau numykė it nepatyręs jaunuolis, įspaustas į kampą ir nebeturintis, kur trauktis. Sunkiai nurydamas susikaupusias seiles šypteli. -Na, juk pati žinai, kad iš mano lūpų gali išgirsti ne tik komplimentus, bet ir šlykščiausius įžeidimus, tad to itin nesureikšminčiau,-užkišdamas plaukų sruogą jai už ausies nusijuokia, tačiau visi bandymai išlikti abejingam išnyksta vos tik ši priartėja arčiau. Sunkiai gaudydamas orą palinksta arčiau merginos it nebyliai prašydamas daugiau, tačiau vis dar išlaikydamas atstumą, jog bet kurią akimirką sugebėtų atsitraukti. Principai ir saldus nuodėmės skonis kovėsi tarpusavyje, neleisdami jam nė sekundę atsikvėpti. Vienas tinkamas merginos žingsnis ir vyras nė nesudvejojęs įsisiurbtų į šios lūpas, į kurias vien pažiūrėti buvo silpna. Bet ji padarė klaidą, esminę ir nedovanotiną, kuri privertė jį užversti akis į viršų, tačiau ne iš malonumo, o bandant atsispirti tam, ką galėjo turėti čia pat, vos kelių milimetrų skirtumu. Berglin nederėjo užsiminti apie tai, ką Burgess spėjo pamiršti vos tik tylus kvėpavimas pasiekė jo ausis. Bet dabar sugrįžęs ego neleido atiduoti šios pergalės taip lengvai. Laisvoji ranka pakilo nuo merginos šlaunies atsidurdama jai ant liemens ir lėtai nuslysdama apčiuopiant kūno linkius. Nežymiai prikandęs lūpą palinko prie šviesiaplaukės, atrodo, pasiruošęs suteikti tai, ką abu žinojo anksčiau ar vėliau įvykstant. -Astrida, Astrida,-galiausiai nusijuokia ir visiškai netikėtai atsitraukęs paleidžia ją iš glėbio, palinkdamas prie stalo ir pagriebdamas prasuktą viskio butelį. Pripildęs ištuštėti spėjusį stiklą šiek tiek šliūkšteli ir Caroline. -Aš žodžio žmogus, Astrida. Juk žinai, jog dievinu išgirsti teismo nuosprendžius. Ypač jei jie palankūs man,-lėtai prideda stiklą prie lūpų ir nežymiai gurkšteli pamerkdamas akį akivaizdžiai sutrikusiai merginai. -Tad jei negali man pasakyti to, ko aš šitaip trokštu, nemanau, jog galiu suteikti tau tai, ko trokšti tu. Kad ir kaip sunku tai būtų,-grįžta į pirminę poziciją atsiremdamas į sofos atlošą. Šįkart žvilgsnio nevaržo suteikdamas jam visišką laisvę grožėtis menu prieš akis, pats laukdamas tik kelių žodžių - leidimo pulti, žalios šviesos.
Back to top Go down
Astrid Caroline Berglin

Priority : I wouldn't mind kissing your lips every day.
Posts : 191
Location : Paris doesn't apologise for shining so bright.
Accounts : moreau; audibert
Loftas SsFwRGE
Astrid Caroline Berglin

Loftas Empty
PostSubject: Re: Loftas   Loftas EmptyMon Dec 02, 2019 10:43 pmVargu ar būtų įmanoma įvardinti, kas juodu sieja. Išties - iki meilės dar pakankamai toli, o tiesiog kūniškų poreikių patenkinimu to irgi nepavadintum. Jie ir pirmąkart pradėję kartu dirbti dar ilgai žaidė katės ir pelės žaidimą, kol pagaliau vienas iš jų pasidavė. Ir tuomet viskas užsisuko - automobilio galinė sėdynė, vieno arba kito namai, netgi ofisas vėlų vakarą, kai daugiau nieko jame nebebūdavo. Atrodo, viskas buvo nuostabu, nei vienam nieko daugiau nereikėjo ir pakako to, kas juodu siejo, o viską tik dar labiau kaitino tas uždrausto vaisiaus žavesys. Tačiau dabar, po įvairių vienas kitam skirtų žodžių ir palinkėjimų, kad ir kaip giliai viduje norėtųsi, taip lengvai pasiduoti jau nevalia. Galų gale, abu užaugo, o drauge su tuo - principai taipogi įsikerojo.
 - Aš juk dėl to tokiu metu čia ir esu. Vos sužinojau - atvažiavau, - puse lūpų šypteli, nuslėpdama tikrąją tiesą. Sutapimas. Pakeliui važiuodama tik sulaukė žinutės iš savo informatoriaus, kad parodymai atsiimti. Tai palengvino sunkią dalią, davė bent trumpalaikį kažkokį atmazą, dėl ko čia atvažiavo taip išsipuošus ir su prabangaus gėrimo buteliu.
Atrodo, Killian nieko nepadarė, tik lengvai patraukė sruogą nuo veido ir užkišo ją už ausies, tačiau merginos kūnu tai pasiuntė elektros sroves. Ji trūkčiojamai įkvepia deguonies, o ausyse, rodos, net spengti pradeda. Atrodo viskas, jau čia pat, jau tuoj tuoj Perrie pasilenks ir pagaliau išlaisvins trapų moters kūną nuo smaugiančio troškulio.Tačiau visai nelaiku ir ne vietoje Berglin leido vėl savo principams pasireikšti, taip absoliučiai atiduodama vairą į vyro rankas. O jis, akivaizdu, tuo dar pasimėgaus. Buvo per gerai, kad šviesiaplaukė būtų galėjusi patikėti, kad kūno linkiais slystanti Killian ranka pagaliau užkurs visą veiksmą. Vyrui taip netikėtai atsitraukus, Caroline net užsimerkia kelioms akimirkoms, nuslėpdama didžiulį nusivylimą. Atrodo, viską, ką šneka vyras, girdi it per miglą. Pasilenkusi ji pagriebia savo stiklinę ir ją akimirksniu ištuštinusi pasuka galvą į šoną bei kelias akimirkas tylėdama, su neišskaitoma mimika veide, žvelgia į Perrie.
 - Daugiau niekada to nesakysiu... - negarsiai tarstelėjusi papurto galvą ir šnekėdama iš lėto pradeda suktis į Perrie bei artėti link jo, it išbadėjusi pantera, - ir, jeigu reikės, neigsiu, kad tai sakiau.. - šneka pusbalsiu, viena ranka pasiremdama į vyro vidinę šlaunį, pavojingai per aukštai, - Killian... - puse lūpų šyptelėjusi, net pati sau netikėtai, moteris mikliai atsiduria Perrie ant kelių ir kelias akimirkas tiesiog tylėdama žvelgia jam į akis. Palinkusi į priekį, ji vos vos, beveik nejuntamai lūpomis slysteli jo skruostu aukštyn ir stabteli ties jo ausimi, - ne iškart, bet anksčiau ar vėliau... - pašnibždomis tarsteli, viena ranka slysdama nuo Killian krūtinės, per jo šoną žemyn ir pagaliau suimdama marškinėlių kraštelį, o kita suima jo džemperio atlapą, - tu...buvai...teisus, - su pauzėmis ištaria tuos taip trokštamus Perrie žodžius, įteikdama pergalės trofėjų tiesiai vyrui į rankas.
Back to top Go down


Sponsored content

Loftas Empty
PostSubject: Re: Loftas   Loftas Empty


Back to top Go down
 

Loftas

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Killian Burgess-