I'd walk through fire for you
Just let me adore you.
Loftas - Page 2 

Share
 

 Loftas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Killian Perrie Burgess

a beast can never be as cruel as a human being, so artistically, so picturesquely cruel
Priority : a person's life purpose is nothing more than to rediscover, through the detours of art or love or passionate work, those one or two images in the presence of which his heart first opened.
Posts : 196
Accounts : felix gallagher
Name : ineta
Killian Perrie Burgess

Loftas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Loftas   Loftas - Page 2 EmptySun 15 Dec - 5:54Vargu ar suvokė, kurią akimirką užgimė demonai, luošinantys sielą kiekvieną, dirbtiniu ir perspaustu glamūru papuoštą, dieną. Ar tą akimirką, kai išgirdo tėvų sutikimą atjungti gyvybę palaikančius aparatus, o galbūt tą, kai vienintelė moteris, privertusi patikėti meilės konceptu, metė žiedą jam į krūtinę? Bet kuriuo atveju, tai nekeitė fakto, jog ši našta tapo vis sunkiau ir sunkiau pakeliama, o kiekviena mažytė, kad ir dažnai paties prasimanyta, pergalė veikė kaip morfinas, nuo kurio tapo priklausomas. Atsitiktinis seksas ir manipuliacijos veikė it narkotikas, sekundei nuimantis skausmą ir nudažantis niūrų vidinį kalėjimą išorinio pasaulio blizgučiais. Astridos įteikta pergalė buvo pakankamai didelis trofėjus, galėjęs nušluoti įtampą ilgesniam laikotarpiui, jei tik neapgalvotas žvilgsnis nebūtų sutikęs prakeiktos nuotraukos, nežymiai išmušusios iš vėžių. Kita vertus, šios akimirkos laukė per ilgai, jog leistų save varžyti.
Per netrumpą jų pažintį, Killian atrado visas silpnąsias merginos vietas. Akivaizdu, jog šią akimirką nevengė sukauptomis žiniomis pasinaudoti. Nors ir pakankamai aršiai ir it skubėdamas, tačiau mėgavosi kiekviena akimirka, jos kūno lopinėliu, kurio buvo beprotiškai  išsiilgęs. Vis tankėjantis kvėpavimas išdavė vyro susijaudinimą ir troškimą ir jis palikdamas karštas lūpų žymes keliavo vis žemyn, atsikratydamas kelią pastojusios liemenėles, ir galiausiai pasiekdamas tikslą, dėl kurio sukopė tokį kelią. Nežymiai suvirpėjęs ranka stipriau prispaudžia merginą prie savęs ir po kelių minučių atitrūkęs nuo jos krūtų grįžta prie išsiilgtų lūpų. -Tokiu atveju, turėsi atidėti susitikimą su labdaros atstovais kokiu dvidešimt minučiu,-kimiai priduria prieš pat jų lūpoms susiliejant. Jusdamas, jog apatinė aprangos dalis ima kiek veržti, kiek atitrūksta nuo merginos. -Manau, jog reikėtų keltis kur patogiau, aš nebe toks jaunas, jog galėčiau tai daryti ant sofos kiekvieną dieną,-prieš pakeldamas Caroline prataria palydėdamas žodžius tyliu juoku. Tyliai džiaugdamasis, jog išgėrė ne per daug ir gali nesvyruodamas pasiekti miegamąjį, galiausiai paguldo ją ant lovos. Visiškai išsilaisvinęs iš veržusių drabužių, imasi iniciatyvos ir tą patį padeda padaryti ir merginai. Atsikratęs paskutinėmis kliūtimis, grįžta prie merginos lūpų, pirštus panardindamas jos plaukuose. Nors vis dar adrenaliną pumpuojančiomis venomis, nusprendžia šiek tiek sulėtinti ir maksimaliai išnaudoti jam skirtą laiką tarsi paskutinį kartą, it žinodamas, jog kito šanso gali nesulaukti. Pasinaudodamas pasitaikiusia akimirką leidžia jai būti viršuje, perduodamas veiksmą į jos rankas ir vildamasis, kad nenuvils. Nors tiesą sakant, vargu ar kada nuvylė.
Back to top Go down
Astrid Caroline Berglin

Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Priority : I wouldn't mind kissing your lips every day.
Posts : 102
Location : Paris doesn't apologise for shining so bright.
Accounts : moreau; audibert; atchison
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Astrid Caroline Berglin

Loftas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Loftas   Loftas - Page 2 EmptyWed 18 Dec - 11:51Atsridos pasaulis jau seniausiai buvo apsivertęs aukštyn kojomis ir, dievaži, net ne vieną kartą. Laimei, užteko tos vienintelės klaidos, kad susivoktų, jog daugiau taip tęstis nebegali. Jog šįkart tikrai nebėra, kur kristi žemyn. Kasdien su savimi nešiojasi didelę dalį praeities. Tos, kurioj narkotikai buvo kasdienybė, dozių jau nebepakakdavo ir, jei ne turimas darbas, vargu ar dabar galėtų džiaugtis švelnia ir lygia oda, nesugadinta adatų. Tai – šviesiaplaukės tamsi paslaptis, kurią iki šiol rūpestingai slepia, kurios vis dar neišdavė ir Killian, o vargu ar šis pats apie tai ir išsiaiškintų. Juk viena iš priežasčių ir grįžti į teisės studijas buvo noras atrasti būdus, kaip daugmaž legaliai ištrinti savo istoriją ir gebėti ją pakeisti. Meluotų, jeigu sakytų, kad pasikeitė radikaliai, tačiau pakankamai, kad nebesinorėtų griebtis tablečių, vos tik pajutus didesnę įtampą. Pakankamai, kad kitų akyse atrodytų grakšti, pagarbos verta ir savo vertę žinanti jauna moteris. Pakankamai, kad jos trokštų net ir toks išrankus vyras, kaip Burgess.
Kiekvienas jo įkvėpimas, kiekvienas lūpų slystelėjimas ir prisilietimas, verčia odą šiurpti. Atrodo, tiek laiko žiojėjusi dykuma, vėl pradeda užsipildyti taip išsiilgtu lietumi. Likusi be krūtinę varžančių apatinių, Astrid giliau įkvepia ir net aikteli, kai Perrie lūpos apleidžia jai priklausančias ir imasi veiklos kiek žemiau.
- Su mielu noru... – sukužda beveik jau be kvapo. Karštis sklinda visu kūnu, galva jau net lengvai svaigsta, o kiekvienas įkvėpimas jau darosi sunkus. Širdis kėsinasi lipti lauk per gerklę, o odą raižo šiurpuliukai. Gilų alsavimą karts nuo karto palydi ir tyli aimana.
Tylus juokas prasprūsta ir pro merginos lūpas po keistokai nuskambėjusios frazės iš vyro rankos. Kažkaip nėra lengva patikėti, kad tai, ką jis sako – tiesa. Na, bet dar bus laiko išsiaiškinti viską. Pagaliau nugara jausdama minkštus patalus, o visu kūnu jau jokių rūbų nevaržomą Perrie kūną, Caroline užsimerkusi šiek tiek išriečia nugarą ir giliai atsidūsta. Šiknon visus principus, nuostatas ir norą kažką įrodyti. Dievaži, ji tikrai taip ilgai tepė gumą?? Vardan ko? Dabar tikrai nesugalvotų, ypač, kai vien įžanga jau ją veda iš proto.
Gavusi galimybę atsidurti viršuje, Astrid persimeta plaukus sau per petį ir sėdimojoje pozicijoje iš lėto alkanu žvilgsniu nuslysta Killian kūnu, kiek jo mato. Rodos, net mykteli iš to žavingo vaizdo prieš palinkdama žemyn ir godžiais, karštais bučiniais nusėdama vyro kaklą, imdama iš lėto slysti link jo raktikaulio, per krūtinę, vis žemyn... stabteli tik pasiekusi papilvę ir vos vos atsitraukia, žibančias akis pakeldama ir net prikąsdama lūpą. Vargu ar yra kas gražesnio negu absoliučios fizinės palaimos apimto žmogaus veidas. Pagavusi vyro žvilgsnį, Astrid tik sukikena prieš pradėdama lūpomis tenkinti jautriausią jo kūno vietą. Tik per ilgai ten neužsibūna, pačiai įtampa jau pasiekia aukščiausią tašką. Mikliai įsitaiso virš Killian ir karštai jį pabučiavusi vos vos atsitraukia. Iš lėto įsivesdama vyrą į save, Caroline nenutraukia akių kontakto nė akimirkai. Išskyrus jau jausdama jį visą savyje – tuomet nebeišsilaiko. Užmerktos akys, atlošta galva ir patalpoje nuskamba geismo bei malonumo kupina moters aimana.
Back to top Go down
Killian Perrie Burgess

a beast can never be as cruel as a human being, so artistically, so picturesquely cruel
Priority : a person's life purpose is nothing more than to rediscover, through the detours of art or love or passionate work, those one or two images in the presence of which his heart first opened.
Posts : 196
Accounts : felix gallagher
Name : ineta
Killian Perrie Burgess

Loftas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Loftas   Loftas - Page 2 EmptySat 4 Jan - 1:35Burgess anksti tapo žaidėju, o žaidėjo dalia iš jo pasaulio atėmė emocinį gebėjimą mėgauti seksu. Pastaraisiais metais tai jam tapo įprasta rutina, tokia pat kaip valytis dantis, važiuoti į darbą, praustis duše - fizinę naudą pajusdavo, tačiau tik tiek ir ne daugiau. Liūdesio įnešė ir tai, jog dažnai namo parsivestos merginos dingdavo pirmą pasitaikiusią akimirką arba artimiausią rytą, supratusios, jog jis jų deimanto žiedu neapdovanos. Ir šis kartas, kaip manė, neturėjo būti išskirtinis. Juk darė tai daugybę kartų, Astrida buvo tapusi užsisukusio rato dalimi, sraigteliu mechanizme, atliekančiu tik funkciją, bet ne svarbų vaidmenį Killian pasaulyje. Bet kiekvienas jos bučinys degino odą, kėlė neapsakomą malonumą, kurio nejuto jau daugybę dienų. Vos tik jai atitrūkus ilgiau imdavo begėdiškai ilgėtis tos šilumos ir pasitenkinimo. Vargu ar išpažintis apie šį netikėtai užgimusį prisirišimą kada nors paliks jo lūpas, tačiau tai galėjai išvysti jo akyse, prisilietimuose, bučiniuose. Žinoma, tai akimirksniu buvo nurašyta ilgesio ir ilgo laukimo kaltei, tačiau giliai viduje žinojo, jog šie neįprasti jausmai anksčiau ar vėliau jį pastatys į nepatogią situaciją. Tačiau dabar nebuvo laiko galvoti apie ateitį, troško mėgautis dabartimi. Tylų alsavimą keitė nežymus mykimas ir saldus artėjančios ekstazės pojūtis. Po mažu judėdamas vis greičiau ir greičiau nebyliai meldžia, jog visa truktų kuo ilgiau. Norėjo išnaudoti kiekvieną sekundę, mažiausią akimirką dedikuoti euforijai. Norėdamas išlošti kelias papildomas sekundes pakeičia pozą ir atsidūręs viršuje išnaudoja visą turimą potencialą tam, kad bent šį momentą užsimirštų apie visą krūtinę slegiantį skausmą. Galų gale, pasiekęs lūžio tašką sustoja, nežymiai sudrebėdamas dėl kūną užliejusios palaimos. Lyg nujausdamas, jog po netrukus gali vėl likti vienas, paskendęs gaudžiančioje lofto sienų tyloje, įsisiurbia Astridai į lūpas, atsisveikindamas, nors giliai širdy vildamasis, kad ji pasiliks. Nenoriai atsitraukęs atsigula šalia. Kurį laiką tylą keičia tik palaipsniui tylantis judviejų alsavimas. Netrukus malonumas lieka tik saldžiu prisiminimu, kurį galutinai išstumia suvokimas, jog nuo šiol niekas nebebus taip, kaip jis norės. Kad ir ką darys, kad ir su kiek moterų miegos, jam norėsis tik to, ką sugeba Berglin. Net jei tai bus tik seksas, be atsako jo netikėtai į paviršių iškilusiems jausmams, pakankamai stipriems ir ilgai slėptiems, kad sugebėtų apsukti net tokį blaivą protą kaip jo. Nors ir rizikuodamas likti klaidingai suprastas, pasisuka šonu į merginą, apglėbdamas ją viena ranka ir prispausdamas arčiau savęs. -Prašau neišeik,-lūžtančiu balsu ištaria, praktiškai nusižemindamas visų savo principų akivaizdoje, spjaudamas į viską, kas jam šventa. Galbūt jau už minutės gailėsis šių žodžių, tačiau dabar tai atrodė geriausias sprendimas. Vienintelis kelias ir viltis šią likusią naktį praleisti su kažkuo, kas jo gyvenime išliks kiek ilgiau nei kelios valandos.
Back to top Go down
Astrid Caroline Berglin

Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Priority : I wouldn't mind kissing your lips every day.
Posts : 102
Location : Paris doesn't apologise for shining so bright.
Accounts : moreau; audibert; atchison
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Astrid Caroline Berglin

Loftas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Loftas   Loftas - Page 2 EmptySat 4 Jan - 14:59


Atrodo, susitikus dviem žaidėjams apie taisykles kalbėti nereikia. Ypač, kai vienas kito taktikas pernelyg gerai žino. O ir apskritai apie visą tai šnekėtis nesinori – juk taip ilgai vienas kitam bandė įrodyti savo asmeninę stiprybę, savo tvirtumą, o dabar negi imsi ir prabilsi, lengva ranka viską nušluosi? Užsuktas ratas, iš kurio nei vienas neranda išėjimo. Principai užkariauja, troškimas laimėti paima viršų ir taip kaskart, netgi jaučiant vienas kito degančius prisilietimus, netgi kiekvieną kartą savęs klausiant vardan ko visa tai, ratas ir toliau sukasi. Ir galbūt Astrid taip tik atrodo, galbūt šiek tiek išgėrus ir apimta į ekstazę panašaus jausmo jinai regi tai, ką norėtų, tačiau pravėrus akių vokus ji kelias akimirkas išvysta tokį Killian žvilgsnį, kokio net nemanė egzistuojant. Ilgiau to nei nagrinėti, nei analizuoti negali – vyras ir vėl pasigrobia jos lūpas, į bučinius sudėdamas viską, ko garsiai niekuomet neištartų. Ir, po velniais, Caroline ne tik klauso. Nesuvokia, kas labiau svaigina – išgertas viskis ar Perrie prisilietimai – tačiau to įtakoje ji ir pati savotiškai šneka. Rankomis slysčiojant apnuogintu vyro kūnu, ji atsiprašinėja, kad taip ilgai apsimetinėjo ir bandė kažką įrodyti. Atsiprašinėjo už betikslius barnius, už tą skausmingai ilgą abiejų klaidžiojimą dykumoje, apsimetant ir beveik įtikint, kad nėra vienas kito oazė.
Jai trūksta oro, tačiau vis dar gaudo Killian lūpas karštiems bučiniams. Dažniau negu deguonis pasiekia jos plaučius, kambario sienas pasiekia garsios, malonumo persmelktos aimanos. Kūnas vis karts nuo karto pašiurpsta, jį išmuša smulkus prakaitas, o pirmąkart po nežinia kiek laiko, galvoje nebelieka vietos nė menkiausiai minčiai apie kažką kito, išskyrus tai, kas vyksta čia ir dabar. Atsidūrus apačioje, moteris nagais įsikimba į tvirtus Burgess pečius, o vos po kelių akimirkų įsitempia ir net sulaiko orą ir taip degančiuose plaučiuose. Išrietus nugarą ir prisispaudus dar arčiau prie vyro, Astrid pradeda nevalingai virpėti, kūną užliejant nenusakomo malonumo bangai. Po velniais, atrodo, dar niekuomet nieko panašaus nepatyrė. Aikčiojimą nutildo neįprastai jausmingas bučinys iš vyro, pasiekusio aukščiausią tikslą kartu su šviesiaplauke. Užsimerkusi ji dar kelias akimirkas jaučia palaimą sukėlusį fizinį malonumą, klausosi palaipsniui rimstančio savo bei greta gulinčio Killian alsavimo, o lūpos sudėlioja menką, bet nuoširdžią šypsenėlę. Tą akimirką, kai prasimerkusi ji pasuka galvą į šoną, pagauna dar niekad nematytą vyro žvilgsnį, o galiausiai ir išgirsta tuos du žodžius, rodos, suvirpinančius sielą kur kas stipriau, negu ką tik išgyventas bene stipriausias orgazmas per jos gyvenimą. Astrid giliau įkvėpusi trumpam užsimerkia, lyg bandytų susirinkti mintis, tačiau ką ten rinktis, kai galvoje kažkas, rodos, rėkia pasilikt.
- Aš čia, niekur neišeisiu, - atrodo, pasižada ne tik šiai nakčiai. Kurį laiką jiedu taip ir guli, iki kol Caroline šiek tiek pasimuisčiusi abu užkloja ir pasilenkusi švelniai lūpomis prisiliečia prie Killian kaktos. Jeigu dar gebėtų šią akimirką bent kažkiek blaiviai mąstyti, suvoktų, kad šitokio švelnumo ir rūpesčio dar nerodė jokiam vyrui savo gyvenime. Prieš atsiguldama patogiau šalia vyro, Astrid dar sykį jį jausmingai pabučiuoja, o tuomet priglunda arčiau jo ir užsimerkia. Greta gulinčio vyro kvėpavimas palaipsniui rimsta, kol laibi merginos pirštai švelniai vos besiliesdami braižo įvairiausias figūras ant jo rankos, raminamai šią glosto, o galiausiai ir pati užmiega. Pirmąkart pasilieka visai nakčiai pas Killian. Pirmąkart taip stipriai nenori niekur išeiti.
Back to top Go down


Sponsored content

Loftas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Loftas   Loftas - Page 2 Empty


Back to top Go down
 

Loftas

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Killian Burgess-