I'd walk through fire for you
Just let me adore you.
Virtuvė 

Share
 

 Virtuvė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Fabrizio Giacomo Querini

Virtuvė CYSjZye
Credit : icon: fire breather; aes gif: beautifulchaos; code: starboy
Fabrizio Giacomo Querini

Virtuvė Empty
PostSubject: Virtuvė   Virtuvė EmptyTue 3 Dec - 22:32


Virtuvė PUSHKA-by-Balbek-Bureau-07

Virtuvė PUSHKA-by-Balbek-Bureau-08

Virtuvė PUSHKA-by-Balbek-Bureau-12

Virtuvė PUSHKA-by-Balbek-Bureau-13
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Guest

Virtuvė Empty
PostSubject: Re: Virtuvė   Virtuvė EmptySun 26 Jan - 1:02


Lėtu žingsniu sudėjęs rankas už nugaros bei švilpaudamas kažkokią dainelę prie 1E loftų korpuso pasirodo Matteo. Stabtelėjęs prie brolio langų užvertė galvą ir kiek prisimerkęs nužvelgė antrame aukšte esančius langus, kol galiausiai apsistojo ties vienu labai jau pažįstamu langu ir balkonėliu. Atsidusęs trūktelėjo pečiais ir priėjęs arčiau namo sienos esančio lietvamzdžio ranka papurtė jį galvodamas ar atlaikys tokį drūtą vyrą, tik kaip tik tuo metu pro šoną ėjo kažkokia bobutė, kuri jau telefono ekrane buvo surinkusi 911, - aš.. čia... iš "lietaus lašeliai" kompanijos, ne kaip suvirinta čia, sutvarkysim ponia.. - krutino toliau tą vamzdį su kvaila šypsena veide tikėdamasis, kad šią naktį vis tik galės brolio lovoje praleist, o ne ant grindų kokioje vienutėje sumuštas. Bobutei patikėjus ir nutampius Matteo žandus, šis nulydėjo ją žvilgsniu su į nasrus įkištu sausainiu ir kai buvo saugu dar kart apdairiai apsižvalgė. Suraukęs nosį akimirką pašokinėjo vietoje su ištiestomis rankomis į viršų, bet biški buvo praradęs jau savo sportinę išvaizdą, tad labai aukštai nepašoko savo šiknos neiškeldamas. Mąstydamas kaip jam neužsimušus pasiekti tą balkoną trypė vietoje kojele, kol už akių užkliuvo šalia namo stovėję konteineriai. Kramtydamas tą bobutės sausainį atsistūmė vieną konteinerį prie brolio balkono, užsiropštė ant jo ir prisilaikydamas už lietvamzdžio vieną koją užkabino už balkono apsauginių grotelių. Palaukęs kol baigs kramtyti sausainį galiausiai įsikibo ten pat rankomis ir stenėdamas vos ne vos visomis galūnėmis galiausiai pasiekė tas balkono grotas. Peržengęs groteles galiausiai nugara nukrito ant balkono grindinio ir susidėjęs ant pilvo rankas bandė biški kvapą atgauti, dėl jokios bobos šitaip nesistengė, visiška pompa. Po gerų dešimt minučių poilsio jis pasisuko ant šono ir pasirėmęs galvą ranka akimirką žiūrėjo į balkono duris galvodamas kaip jas įveikti. Baigęs voliotis ant grindų pakilo rankomis savo kožą pavalydamas, priėjęs prie balkono durų knibinėjo tą rankeną geras kelioliką minučių, lyg durims trūkus kantrybei jos pačios atsirakins ir jį įsileis. Taip visiškai netyčia pasukęs galvą į šoną išvydo ne pilnai uždarytą virtuvės langą, pavartęs akis priėjo prie to lango galvodamas, kad tą dalį apie rankenos prievartavimą paskodamas tikrai praleis. Užkišęs ranką ir pravėręs virtuvės langą įkišo galvą ir praktiškai pajautęs namų šilumą išsišiepė ligi ausų, bet pusiaukelėj už lango užstrigus jo užpakaliui taip ir liko kyboti. Prisiekęs, kad nuo ryt laikysis dietos pasiraitė kaip ungurys pusiau lauke pusiau viduje, kol langui nuo judesio labiau prasivėrus galva nėrė į kambarį. Pasitrynęs kaktą, ant kurios tikrai bus guzas atsistojo ir uždaręs tvarkingai langą lėtai apsižvalgė, - broli..? - šuktelėjo kiek akis primerkęs, neduok die jis buvo namie ir jį šitaip apgavęs privertė į antrą aukštą lipti. Nesulaukęs jokio atsakymo trūktelėjo pečiais ir nuėjęs prie šaldytuvo jį plačiai atvėrė. 
Back to top Go down
Fabrizio Giacomo Querini

Virtuvė CYSjZye
Credit : icon: fire breather; aes gif: beautifulchaos; code: starboy
Fabrizio Giacomo Querini

Virtuvė Empty
PostSubject: Re: Virtuvė   Virtuvė EmptyMon 27 Jan - 21:27jau beveik prie pat virtuvės Fabrizio išgirsta pažįstamą varstomų šaldytuvo durelių garsą ir pats sau nusišypso, pagaliau įžengęs į patalpą ir išvydęs jaunėlio siluetą. kaip tikras vyresnysis brolis, negalėjo pakęsti pusės Matteo poelgių ir savybių, bet vis tiek beprotiškai jį mylėjo ir dabar džiaugėsi jį matydamas, net jei neturėjo jokio supratimo, kaip jis čia pateko. pirmiausia tyloje apžvelgęs langus, kurie, rodos, nebuvo paliesti, apsvarsto tikimybę, kad Dante kada nors buvo pavogęs jo raktus ir pasidarė kopiją, kas jo labai nenudžiugina, bet kol viskas tik jo mintyse, neims kaltinti brolio nebūtais dalykais. - buongiorno, - nutraukęs tylą, pagaliau prabyla ir, paėjęs kelis žingsnius, padeda visus indelius ir maišelius su bandelėmis ant stalo, šalia jų numesdamas prancūziško people numerį, nes žinojo, kaip Matteo mėgo skaityti apie kitų žmonių gyvenimus ir pasakoti, ką pats darytų kitaip, jei būtų jų vietoje. - kaip čia patekai? ilgai jau tirpdai mano šaldytuvą? - klausdamas paeina arčiau brolio, nes vis dar nėra tikras, kad iš tiesų bendrauja su juo, o ne savo paties galvoje susikurta iliuzija. pasinaudoja proga, kad šis pagaliau uždaro šaldytuvą, ir broliškai jį apsikabina, juk nematė kokią amžinybę. atsitraukdamas dar patampo jo žandukus, kaip mėgdavo daryti vaikystėje, ir žaviai nusišypso. - norėsiu išgirsti visą istoriją, su smulkmenomis, - trumpai linkteli galva. reikia naudotis proga ir atlikti apklausą, po kurios tikrai įsidiegs signalizaciją, nes aiškiai negyvena labai saugiai. laukdamas, kol brolis teiksis prabilti, nes aiškiai nušalo burnytę tam šaldytuve, įjungia kavos aparatą, patikrina vandens, pupelių kiekį ir padėjęs puodelį paspaudžia espresso mygtuką.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Guest

Virtuvė Empty
PostSubject: Re: Virtuvė   Virtuvė EmptyTue 28 Jan - 21:46


Taip ir stovėjo lyg įkaltas pravėrę tas šaldytuvo dureles, mat niekaip negalėjo nuspręsti ar jis nori tos šlapkės ar tos dešrytės su pelėsiu. Nusprendęs, kad atsakymą rasti gali tik įsiklausęs savo pasąmonę, praktiškai buvo į transą nuėjęs gyvenimo tiesų beieškodamas. Gal todėl, kad brolis jau grįžo namo suprato tik išgirdęs jo balsą. Kiek krūptelėjęs iš reflekso uždarė tas šaldytuvo dureles ir pasukęs galvą į tą pusę, iš kur atsklido tas pasisveikinimas, išsišiepia lyg saulė nušviesdamas šį niūrų vakarą ir rankas į šonus ištiesia laukdamas brolio, tik akimirką nežinojo ko - smūgio ar apkabinimo. - Fabrizio.. - džiaugsmingai ištaręs brolio vardą nužvelgė quick scan'u ir išvydęs jo šlepetes kiek antakius kilstelėjo, - nu tu pažiūrėk, į mano gyvenimą įmynei.. - šyptelėjo dar akimirką žiūrėdamas į tuos kakučius jam ant kojų, kol galiausiai jo dėmesį patraukė tie šnarantys maišeliai ir žiauriai skanus kvapas sklindantis iš jų, - ką man parnešei..? - paklausė tik tarp kitko, bet galiausiai išvydęs prie jo besiartinantį brolį ir tą apkabinimą, tik pats apsivijo brolį rankomis jam per nugarą dar draugiškai paplekšnodamas, - gera tave matyti.. - pasakė, šįkart nejuokaudamas ir visai rimtai. Buvo tokių akimirkų, nors labai retai gyvenime, kada Matteo smegenyse apmirusi šeimos meilės neuronų zona išleisdavo kokį leisgyvį signalą ir jam iš lūpų išvirsdavo tokie žodžiai. Nulydėjęs brolį žvilgsniu kavinuko link šiek tiek paignoravo tuos klausimus apie tai, kaip jis čia pateko. Nes tai buvo gėdinga istorija, pats liko motyvuotas atgauti savo gerą fizinį pasiruošimą. Priėjęs prie stalo klestelėjo ant vienos iš kėdžių ir praskleidęs maišelius žvilgtelėjo vidun, - tavo kaimynka mane įleido, bučkį daviau, tai dar tavo ir banko kortelės pin kodą pasakė.. - kažką sapaliodamas išsitraukė iš maišelio vieną keksiuką ir nukando pačia skaniausią vietą - viršūnę su visais papuošimais. Na, Matteo buvo vienas iš keistesniųjų brolių, kažko jam vystantis pritrūko, - tai kas gero..? Neblogai čia įsikūrei, - pasakė žiūrėdamas į priešais styksojančią sieną, ant kurios jau mąstė savo medalius susikabinti. 
Back to top Go down
Fabrizio Giacomo Querini

Virtuvė CYSjZye
Credit : icon: fire breather; aes gif: beautifulchaos; code: starboy
Fabrizio Giacomo Querini

Virtuvė Empty
PostSubject: Re: Virtuvė   Virtuvė EmptyWed 29 Jan - 19:40keletą metų atgal gal ir būtų sulaukęs vieno gero niukso iš apačios, bet po traumos ir visų operacijų Fabrizio nesinorėjo bandyti laimės. ne ne, jis savęs tikrai nelaikė halku, tiesiog bijojo, kad jei nesureaguos milijardas odos receptorių ties Matteo pilvuku, tai tikrai sureaguos visi tie kosminiai rezginiai, skausmas nueis iki stuburo, o tada jau nebus labai gerai. jis gi yra turėjęs anatomijos modulį savo piešimo kursuose, žino, kaip ten viskas atrodo, nupieštų šimtą kartų gražiau nei visuose atlasuose, o ir skaitinėjo webmd, kai brolis gulėjo mirties patale. ar netoli jo. - džiugu girdėti, kad vis dar nepraradai savo nuostabaus humoro jausmo, - matydamas, kaip brolio žvilgsnis užsifiksuoja ties jo šlepetėmis, pamąsto, kad gal vertėtų ir jam tokias pasiūlyti, bet dar tegu pavaikšto su batais namuose, kad Giacomo turėtų rimtesnę priežastį liepti jam viską šveisti. - diabetą ir truputį Paryžiaus lygio paskalų, - trumpai pakomentuoja ir dar pamyluoja brolį, girdėdamas tokius gražius žodžius. visada manė, kad jei reikėtų priskirti sau vaidmenį, tai būtų trombolizė Matteo insultui. va ir dabar kaip gražiai suveikia. pribėgus vienam espresso, nunešęs padeda puodelį priešais Dantę, suteikdamas jam pirmos dienos free trialą ir būdamas jo tarnaite, nes jei užsiliks ilgiau, deja, bet apsitarnauti turės pats. paėmęs dar vieną puodelį pakartoja tuos pačius veiksmus ir prisimerkia, - kad aš kaip ir.. neturiu jokių kaimynių? - net galvą palenkia į šoną, - bet please, go on, - paragina brolį toliau pasakoti šią nuostabią istoriją, gal dar ką naujo sužinos ne tik apie savo kaimynus, bet ir patį jaunėlį. - ačiū ačiū, jei gebėtum ilgiau apsistoti vienoje vietoje, gal ir tau pavyktų, - pasako taip, lyg pats nebūtų nuo mokyklos baigimo apkeliavęs visos Italijos ir persikėlęs į Prancūziją, nes vieną akimirką taip panorėjo. - tai žinai.. tapau, groju, dainuoju. tas pats. o kaip tavo vaikai? ar yra kokių talentų? - sulaukęs, kol pribėgs ir jo kavytė, atsisėda priešais brolį ir išsitraukia chrosaseną iš maišelio.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Guest

Virtuvė Empty
PostSubject: Re: Virtuvė   Virtuvė EmptySun 2 Feb - 13:58


- o kaip kitaip.. - Fab prakalbus apie nuostabų Matteo humoro jausmą šis nusišypsojo ir kiek užlaikęs brolį savo glėbyje galiausiai paleidžia iš savo gniaužtų. Buvo jam žiauriai dėkingas už visą pagalbą ir tuos erzinančius jo portretus ligos pataluose, nors gal ir nėra niekada žodžiu padėkojęs. Bet Matteo buvo įsitikinęs, kad juodu siejo tokia minčių galia, dėl ko kartais užtekdavo tiesiog pabūti šalia vienas kito tyloje, be žodžių. Galiausiai likęs sėdėti prie stalo ir gavęs kavos puodelį, kelias sekundes uždėjęs rankas ant to puodelio pasišildė, - diabetą gal ir turiu, paskalos įdomiau.. - šyptelėjo jausdamas kaip atitirpsta rankos, vis tik valandą laiko pratūnojo šaldytuve, kol brolis grįžo namo. Surijęs tą keksiuką per akimirką žiūrėjo į trupinius ant likusio popierėlio, kol galiausiai jį dantimis kiek pagramdė, juk pati skaniausia dalis. - o tai kaip ta.....? - Fab prakalbus apie kaimynę šis pirštu pro langą parodė galvodamas apie tą prie konteinerių besitrinančią babą. Kiek sučiaupęs lūpas nuleido pirštą, jausdamas kaip per kūną šiurpas nuėjo pagalvojus, kad jos duotą sausainį valgė, kol ropštėsi į brolio balkoną. Rytoj pirmoje vietoje eis išsitirt ar kokio sifilio negavo, belieka tikėtis, kad dabar tik nuo kokios pasiutligės putos iš burnos nepradės ristis, nes seilė tįso tai tikrai žiūrint kaip brolis kruasaną valgo. Gurkštelėjęs kavos kiek liežuvį nusidegino, suraukė antakius galvodamas, kaip gi brolis pamiršo jam kavą papūsti, kad atvėstų. Iš maišelio kitą desertą pasiima, klausydamas brolio kiek akis pavarto toliau kramtydamas, - kaip tik ir planuoju apsistoti.. - akivaizdiai ir demonstratyviai po kambarį apsižvalgo galvodamas, kur reiks lentyną prisikalt, kad galėtų savo trofėjus susidėti ir savo ex foto išsidėlioti, - sakau porą naktų gal pas tave apsistočiau.. - viena akim į jį pažiūrėjo, nes abiejomis neišdrįso. Puikiai suprato, kad Fab neapgaus, o jos tos porą naktų galiausiai peraugs į porą metų. Bet jis negalėjo gyventi vienas, per daug liūdna. Fab prakalbus apie vaikus šis kiek atsiduso, - visokių yra.. vieni tinkami tik aikštės žolei pjaut, kiti gal ir ko pasieks.. - atsidūsta galvodamas, kad Italų vaikai vis kitokie būdavo. 
Back to top Go down
Fabrizio Giacomo Querini

Virtuvė CYSjZye
Credit : icon: fire breather; aes gif: beautifulchaos; code: starboy
Fabrizio Giacomo Querini

Virtuvė Empty
PostSubject: Re: Virtuvė   Virtuvė EmptySun 2 Feb - 18:02Fabrizio šiuo atveju buvo lyg tikras Picasso, pamatęs Velazquezo paveikslą ir nusprendęs, jog gali jį nutapyti dar mažiausiai penkiasdešimt kartų skirtingomis technikomis, spalvomis ir panašiai. taip ir Fab, pamatęs pirmą savo piešinį, kur Matteo gulėjo prikaustytas prie ligoninės lovos, nusprendė, jog gali geriau ir taip atsirado visa jo piešinių kolekcija "Matteo ir baisiai nepatogi lova". iki šiol laiko visus juos pas save, nes kiti šeimos nariai dėl kažkokios priežasties nemanė, jog tai labai puiki idėja.. už tai Fab žinojo, jog pabudęs Dante jam tikrai padėkos, jog įamžino visas gyvenimo akimirkas, kurias jis praleido. - tai nesiskuklink, gali pavartyti, paskaityti. man irgi neprošal praplėsti akiratį, - kadangi brolis apsimeta kuklumo įsikūnijimu, nusprendžia jį padrąsinti. blogiausia, kas gali nutikti, tai su popieriumi įsijaus į pirštuką ir reikės spidermano pleistrų. - ta? - išlenkęs antakius laukia kokio tikslesnio paaiškinimo, nes kol kas tikrai sunku suprasti, apie ką brolis šneka. jam mostelėjus į langą, pasuka galvą į tą pusę, susimąsto, kad gal jis vėl mato savo įsivaizduojamus draugus, juk yra skaitęs, kad žmonės iš komos grįžta... kitokie? tad nusprendžia nebeplėtoti šios temos, kol nepradėjo šnekėtis apie ateivius. ne pati mėgstamiausia Fabrizio tema. smagiai kapoja savo bandelę, kažkuriuo metu iš spintelės išsitraukia džemo stiklainį ir grįžęs pasideda priešais bei atsukęs riebiai užvaro ant savo kruasano ir susikemša visą į burną, kaip tik tuo metu, kai Matteo ima žvalgytis po kambarį. pavarto akis, suprasdamas, ką brolis turi omeny. kartais norėtų nemokėti skaityti jo minčių, bet kita vertus, labai sunku, kai jo veiksmai viską pasako kur kas anksčiau. sukramtęs bandelę užgeria kava ir atsidūsta. - ką jau su tavim.. neišmesiu gi. tikiuosi, dvi dienos taps dviem savaitėmis, o ne metais, - dar pakomentuoja, jau dabar žinodamas, kad gali pamiršti šią svajonę. paklauso apie vaikus, mintyse galvodamas, kad ne Matteo būti treneriu, bet tik palinksi galva. - aišku aišku.. gal per mažai juos treniruoji? - rimtai paklausia, bet iškart nusijuokia, leisdamas suprasti, kad tik juokauja, ir pasiima kitą bandelę bei vėl riebiai užsitepa džemo. beveik kelionė laiku atgal į vaikystę.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Guest

Virtuvė Empty
PostSubject: Re: Virtuvė   Virtuvė EmptyWed 5 Feb - 17:53


Žinoma Matteo savotiškai suprato meną ir kartais su Fab tas suvokimas labai kirtosi. Ypatingai ties tuo paveikslu, kur Matteo gulėjo prikaustytas lovoje su išvestu šlapimo pūslės kateteriu. Vien pagalvojus nupurto, kad tą akimirką gyvenime jis greičiausiai buvo labiausiai pažemintas, ypač kai tą kateterį pusvalandį grūdo jam dvidešimtmetė mergina, pamiršusi į vazeliną pamirkyt kateterio galą. Su lyg ta mintimi Matteo nugara pašiurpsta ir jis kiek nusipurto pagalvodamas, kad kitą kartą jau geriau mirs nei leisis būti traumuojamas su ta šlanga. - paskaitysiu prieš miegą, tavo lovoje.. - įtraukė kaklą pakeldamas pečius, nes taip jautėsi labai mielas. Matteo visada artimai su savo šeimyna bendravo, o paskutiniu metu kai trys muškietininkai - broliai, galiausiai vėl atsidūrė tame pačiame mieste, jis negalėjo tverti savo kailyje. - tarp kitko, kaip vyresnėlis gyvena..? - paklausė, nes žinojo, kad Fab vis tiek viską žino. Todėl Matteo nežino ką reiškia google, jei jis ko nesupranta ar jam ko reikia, jis kreipiasi į brolį. Išgirdęs, kad brolis jį priima kukliai nusišypso, ir taip žinojo, kad pasiliks, nepaisant koks atsakymas iš jo lūpų nuskambėtų. Net jei brolis išmestų, gulėtų kaip pamestas šuo prie jo durų ar kur patvorėje, kol galiausiai sulauktų gailestingumo, - pažadu ilgai neapsistoti čia.. - pasakė ir nusišypsojo. Jeigu Dante būtų pinokis, tai dabar už tą melą jo užaugusi nosis būtų jau Fab akį išdūrusi. Kalbai pasisukus apie vaikus šis tik atsidūsta ir akis į savo kavos puodelį pasuka, - nu jo..galvoju iš vis rišt su tuo futbolu.. - pasakė, nors ir girdėjo brolio juoką, pats išliko santūrus 
Back to top Go down
Fabrizio Giacomo Querini

Virtuvė CYSjZye
Credit : icon: fire breather; aes gif: beautifulchaos; code: starboy
Fabrizio Giacomo Querini

Virtuvė Empty
PostSubject: Re: Virtuvė   Virtuvė EmptySat 8 Feb - 20:47


Fabrizio visada ieškojo meno paprasčiausiuose dalykuose, tad ir kateterio įamžinimas jam pasirodė labai gera mintis. kiek laiko užtruko graduodamas maišelį.. be to, Matteo negali labai ant jo pykti, nes Fab gerus porą mėnesių praleido, kalbėdamasis su seselėmis ir bandydamas jas palenkti į savo pusę, kol viena sutiko ateiti tik su baltu chalatu ir tinklinėmis pėdkelnėmis. na, ir sijonu, žinoma.. tad negali sakyti, kad jis visai nesistengė dėl brolio. - oo? pižamų vakarėlis? - nori nenori jo mintys ir vėl sugrįžta ties Matteo su ligoninės pižama.. visa laimė, jog daugiau niekad neteks matyti taip šlykščiai aprengto brolio, kur kas mieliau žiūrėtų į jo ir vėl puikiai ištreniruotą kūną, kuris buvo gerokai sumenkęs.. - kad žinok nežinau? pastaruoju metu jis nelabai su manimi kalba, turbūt sėdi tam savo.. smėlio slėny, - pamosikuoja rankomis ir, susigrūdęs antrą bandelę, ją sukramto. pastumia maišiukus arčiau Dantės, kad šis nesikuklintų ir kad iš jo galvos išnyktų tokios baisios mintys apie brolį. ar panašu, kad Fab toks beširdis, jog leistų jam gyventi gatvėje? gal ir nėra labai sužavėtas idėja, kad teks dalintis būstu su kitu žmogumi, bet tik todėl, kad yra pripratęs pusnuogis vaikščioti po namus ir tapyti, kur panorėjęs. - ech, ką jau su tavim darysi.. juk žinai, kad mano durys ir širdis tau visada atviros, - supratęs, kad nėra čia ko apsimetinėti, užtikrina Matteo, kad po dviejų savaičių neišmes jo iš namų ir gaaal net kartais padarys jam valgyti. pvz, gogel mogel. - ką turi omenyje? - laba stengiasi nepradėti klausinėti specifinių klausimų, todėl kietai sučiaupia lūpas ir laukia, kol jaunėlis teiksis paaiškinti, nes net ir Fabrizio negali įsivaizduoti, ką brolis veiktų be futbolo. aišku, tokiam amžiuje tikrai nevėlu pakeisti karjeros kryptį, bet.. Dante ir kamuolys visada buvo neišskiriamas duetas.
Back to top Go down


Sponsored content

Virtuvė Empty
PostSubject: Re: Virtuvė   Virtuvė Empty


Back to top Go down
 

Virtuvė

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Taxi, Restaurant :: Fabrizio Querini-