I'd walk through fire for you
Just let me adore you.
Loftas - Page 2 

Share
 

 Loftas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Leonardo Cleo Dumont

Posts : 133
Age : 30
Loftas - Page 2 Qr9n8zx
Leonardo Cleo Dumont

Loftas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Loftas   Loftas - Page 2 EmptyTue Feb 04, 2020 3:52 pm


Leo išgirdęs kad Esther sutiko su jo pasiūlymu, blausiai šyptelėjo išmetęs šypsenėlę veidą, patenkintas kad žmona sutiko su jo pasiūlymu. Senai jau ramiai laiką leido su ja romantiškai, o karts nuo karto tikrai mėgdavo kažką tokio padaryti žmonai, su ja ramiai praleisti vakarą ir pasimėgauti vienas kitu. Kad ir kiek metų prabėgo nuo jų santuokos, nuo pirmos dienos kai jiedu susitiko, Leonardo visdar beprotiškai myli Esther, atrodo kad su kiekviena diena vis labiau ir labiau, kiekvieną dieną vis stipresni jausmai jai ir kuo toliau, tuo labiau neįsivaizduoja gyvenimo be jos.
Apdovanojęs Esther dar keliais šiltais bučiniais ant kaklo, perbraukia rankomis per jos švelnius plaukus, - Šaunu, Tu susitvarkyk o aš einu, - nieko nelaukęs, pagriebia nuo stalo tusčias taures ir vyno butelį, pakėlęs jį pažiūri, dviem taurėms vyno tikrai užteks. Lėtais žingsniais išeina iš virtuvės, dar atsisukdamas pasižiūri į Esther, mirktelėjęs jai. Paėjęs ilgu koridoriumi, ateina į vonią čia užsidegdamas šviesą laisva ranka. Pirmiausia padeda taures ant spintelės, priėjęs prie vonios atsuka čiaupą, patikrinęs kad bėgtų šiltas vanduo paleidžia vandenį. Pats nusivelka švarką ir megztinį, sumesdamas juos į skalbinių dėžę, vandeniui bėgant vonia prisipildo garų ir nuo to visa patalpa sušyla. Pasiknisęs per spinteles, jis suranda kažkokias vonios putas ir kelias dar nepanaudotas žvakes, supyla putas į vandenį ir uždegęs kelias žvakes padeda netoli vonios, išdėlioja ir likusias, padarydamas romantišką aplinką žmonai. Kažkodėl šiandien jis labai norėjo pasimėgauti vakaru su Esther, ką jiedu jau labai senai darė, todėl visais būdais stengėsi nustebinti, bei palepinti ją. Kai vanduo pribėga, priėjęs užsuka čiaupą ir paėmęs vyno taures, jas pripildęs padeda ant vonios krašto. Priėjęs prie vonios durų, paklauso, ar Esther jau baigė tvarkytis, tuo momentu nusimovęs kelnes, klesteli ant vonios krašto, laukdamas kol pasirodys Esther.

Back to top Go down
Esther Shelly Dumont

Posts : 54
Loftas - Page 2 Qr9n8zx
Esther Shelly Dumont

Loftas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Loftas   Loftas - Page 2 EmptyTue Feb 04, 2020 4:41 pm


Leonardo nuo stalo paėmus beveik pustuštį vyno butelį ir judviejų taures, kur vienoje iš jų vis dar buvo Esther neišgerto vyno bei nuėjus vonios link, moteris taip pat pakilo nuo kėdės. Nuo stalo nurinkusi lėkštes bei įrankius, sudėjo šiuos į indaplovę, tikrai neketino indų plauti rankomis, ne tam montavo šį tobulą išradimą savo virtuvėje. Likusią vištieną ir salotas, sudėjo į vieną didelę lėkštę ir patalpino į šaldytuvą, na, greičiausiai, jog rytoj Leonardo arba pati Esther, galės pasimėgauti likusiu maistu pietums, o tai irgi nebloga mintis, ypač žinant, jog tamsiaplaukė darbo metu, retai kada išeina normaliai papietauti. 
Galiausiai susitvarkiusi virtuvę, išjungė joje šviesą ir nieko nelaukusi patraukė link vonios kambario. Loftas nebuvo milžiniškas, tad vonios duris Esther priėjo gana greitai, tačiau jai patiko, jog viskas buvo čia pat, kompaktiškai, nereikėjo blaškytis ar norint iki kambario nueiti greitai, kone bėgti. Žinoma, galbūt kartais ir pasvajodavo apie galimybę įsigyti ir persikelti gyventi į namą, turėti nuosavą kiemą, tačiau buvo taip pripratusi prie šių namų ir kompaktiškos erdvės, kad iš tiesų, net neįsivaizdavo, kaip jaustųsi atsidūrusi erdviame name. Pravėrusi vonios duris ir įžengusi tik žvakių šviesos prietemoje paskendusią vonią, Esther net nevalingai kilstelėjo iš nuostabos antakius, o tuomet, žvilgsniu nukeliavo iki ant vonios krašto sėdinčio Leonardo,-Aš jau maniau, kad sėdėti vonioj tarp putų,-negarsiai nusijuokusi ištarė ir nieko nelaukusi, pirmiausia susikėlė ilgus banguotus plaukus į aukštą kuodą, šį surišdama ant kriauklės buvusia plaukų gumele, o tuomet ėmė nusirenginėti drabužius.
Back to top Go down
Leonardo Cleo Dumont

Posts : 133
Age : 30
Loftas - Page 2 Qr9n8zx
Leonardo Cleo Dumont

Loftas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Loftas   Loftas - Page 2 EmptyTue Feb 04, 2020 5:21 pm


Ir Leo kažkada svajojo apie nuosavus namus ir didelį kiemą, aišku kad dažnai pagalvodavo ir apie ateities planus su Esther, kad galbūt kažkada bus ir vaikai, kurie galėtų bėgioti dideliuose namuose. Aišku, jis mylėjo ir šiuos namus, kur jiedu praleido visus tris metus, kur jų meilė neišbėso iki šiol. Nors namai ir nebuvo dideli, tačiau Leo patiko kad erdvės tokios nedidelės, tuo pačiu ir jaukios, visgi čia buvo jų namai.
Kai Esther praveria duris, Leo pakyla nuo vonios krašto, prieina prie jos. - Laukiau tavęs, - blausiai šypteli, priėjęs prie jos, pasilenkia ir bučiniais apdovanoja jos apnuogintą kaklą. Jai stovint prie veidrodžio, Leonardo apsikabina ją ties liemeniu ir švelniai apsuka į save. Jai pradėjus lėtai rengtis jis nuleidžia lėtai rankas, pirštais prasegęs viršutinę aprangos dalį, pašalina nuo jos numesdamas ant grindų, palieka ją tik su liemenėle. Rankas kilstelėjęs, perbraukia per jos apnuogintus pečius, - Maniau, padėsiu tau nusirengti... - tyliai sumurma jai į ausį, švelniai prisilietęs šlapiomis lūpomis ties jos kaklo. Rankos slysdamos jos apnuoginta viršutine dalimi, pasiekia jos klubus, mikliai rankomis jis pašalina Esther sportines kelnes, palikdamas ją tik su apatiniais.  Tuomet po akimirkos, Leo atsitraukia nuo Esther suimdamas jos rankas, ir iš toli žiūrėdamas, grožisi ja. nesupranta kaip įmanoma turėti tokią žmoną, kaip turi jis. Ir kaip jam taip pasisekė ir kodėl? - Visa kita palieku tau, - atleidęs jos rankas, mirkteli šelmiškai dar kartą nužiūrėjęs ją ir pats nusimovęs savo apatinius, galiausiai įlipa į šiltą, putų pilną vonią. Patogiai atsirėmęs į vonios kraštą, kilstelėjęs galvą aukštyn stebi Esther, - Eikš, - paėmęs abi taures vyno į rankas, viena ištiesia link Esther, nekantraudamas sulaukti jos šalia savęs.
Back to top Go down


Sponsored content

Loftas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Loftas   Loftas - Page 2 Empty


Back to top Go down
 

Loftas

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Esther & Leonardo Dumont-