I'd walk through fire for you
Just let me adore you.
namas 

Share
 

 namas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
AuthorMessage
Federico Isaia Morello

Posts : 142
namas Qr9n8zx
Federico Isaia Morello

namas Empty
PostSubject: namas   namas EmptyMon Jan 20, 2020 11:55 pmnamas Black-pendant-light
namas Green-tv-wall-decor
namas Wood-countertopnamas Modern-wooden-dining-table
namas Modern-home-office-with-sofa
namas Wood-platform-bed
namas Wall-hung-toilet
namas Double-sink-bathroom-vanity
Back to top Go down
Federico Isaia Morello

Posts : 142
namas Qr9n8zx
Federico Isaia Morello

namas Empty
PostSubject: Re: namas   namas EmptyTue Jan 21, 2020 7:38 pmTie, kas nežinojo tikslios Federico gyvenamosios vietos adreso, vargu ar būtų radę. Nuo Astrid darbo iki gyvenamųjų namų kvartalo, buvo beveik dvidešimt minučių kelio ir greičiausiai, jog dabar būtų buvę galima imti dairytis, tai kuris namas priklauso vyrui, tačiau ne taip greitai. Isaia automobilis riedėjo kelių tarp nuosavų namų, kol galiausiai pasiekus paskutinį namą, baigėsi ir asfaltuotas kelias. Staigus posūkis į kairę ir dar geros penkios minutės kelio žvirkeliu. Buvo jau spėję sutemti, tad Federico nebūtų nustebęs, jeigu Astrid būtų ėmusi galvoti, kad Federico ketina ją paklaidinti. Dar kelios minutės ir prieš jų akis atsiveria gana aukšta tvora aptverta teritorija. Pultelio pagalba atidaręs vartus, tamsus automobilis įsuko į apšviestą namo kiemą, kol galiausiai sustojo ir vyras užgesino variklį. Vis dar tylėdamas, Isaia išlipo iš automobilio ir apėjęs jį per priekį, atidarė keleivio dureles, ištiesdamas Astrid ranką, visgi ne taip ir lengva be pagalbos išsiropšti iš pakankamai žemo automobilio vilkint aptemptą suknelę ir aukštakulnius. Galbūt pirmu įspūdžiu, buvo per daug pompastikos ir taip gyvendamas Federico lyg norėjo kažkam pasirodyti ir iš visko spaudė maksimumą, tačiau iš tikro, tokią vietą jis pasirinko ne šiaip iš mandrumo, tiesiog norėjo, jog niekas nesugebėtų jo rasti, visgi nežinantys, kad čia kažkas gyvena, joks pašalinis žmogus nebūtų nusukęs iš pagrindinio keliuko į tamsų žvirkelį, todėl tokia vieta jam garantavo visišką saugumą.
Back to top Go down
Astrid Caroline Berglin

Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Priority : she had a galaxy in her eyes; an universe in her mind.
Posts : 513
Location : Paris doesn't apologise for shining so bright.
Accounts : lefevre; atchison
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Astrid Caroline Berglin

namas Empty
PostSubject: Re: namas   namas EmptyTue Jan 21, 2020 8:24 pmVisą kelią mašina skendėjo tyloje, o tuo tarpu Astrid negalėjo net pasakyti, kaip dėl to jaučiasi. Nejauku? Faktas. Vis dar pikta? Tikrai taip. Tik kažkuriuo metu kirbėti pradėjęs kaltės jausmas priverčia net nusipurtyti. Na jau tik to ir betrūksta, kad dabar šviesiaplaukė pradėtų jaustis kažkuo čia nusikaltus? Negali pasakyti, kad iškėlė sceną ar be reikalo supyko. Nebent nepateisino Federico lūkesčių, na bet tai, pripažinkime, jau absoliučios vyro bėdos, jei jis taip pradingęs kelioms diens tikėjosi kažko kito. Žvilgsnis visą kelią taip ir nepajuda nuo kelio link vairuojančio Isaia. Veidas neišduoda jokių emocijų, nors klausimų, derėtų pripažinti, kyla įvairių jau riedant žvyrkeliu. Kvailiausia, kad Caroline vis tiek juo pasitiki, nors neturi absoliučiai jokio preteksto. Į Federico pažvelgia tik šiam atidarius keleivio dureles. Emocijas vis dar slepiantis veidas ničnieko neišduoda, tik vos vos pastebas virptelėjimas, suėmus vyro ranką, bent šiek tiek praskleidžia tą šaltumo šydą.
- Čia tavo namai? - kilsteli antakius apsidairydama aplink ir žengdama link durų. Tiesa, vyro rankos dar nepaleidžia, per akmenukais grįstą kiemą nėra lengva su tokiais aukštakulniais eiti. Kvailesnio klausimo, turbūt, sugalvot ir negalėjo. Akivaizdu, kad ne pas Prancūzijos prezidentą atvažiavo. Pagaliau paleidžia Isaia ranką, leisdama šiam rakinti duris ir susikryžiavusi rankas po krūtine vėl apsidairo po prieblandoje skendinti kiemą, - tikiuosi, sauso raudono vyno turi, - nuskamba labiau kaip fakto konstatavimas, bet tikrai ne klausimas, - tikrai esi prisidirbęs, o blaivia galva vargu ar ramiai išklausysiu tavęs, - dėbteli į Isaia. Vyras turėtų pastebėti, kad šviesiaplaukės žvilgsnis kiek sušvelnėjo, na o paskutinis sakinys netgi turėjo kruopelę ironijos, kas turėtų išduoti faktą, jog Astrid šiek tiek atsileido, nors iš pirmo žvilgsnio to ir nepasakytum.
Back to top Go down
Federico Isaia Morello

Posts : 142
namas Qr9n8zx
Federico Isaia Morello

namas Empty
PostSubject: Re: namas   namas EmptyTue Jan 21, 2020 9:03 pmAstrid įsikibus jam į ranką ir išlipus iš automobilio, Federico tylėdamas ir tvirtai laikydamas jos delną, padėjo daeiti iki durų, na, kai statė namą ir rinkosi akmenimis grįstą keliuką iki durų, tikrai nepagalvojo, kad kada nors gyvenime juo reikės eiti moteriai su aukštakulniais. Pasiekus duris ir paleidus Caroline ranką, vyras iš megztinio kišenės išsitraukė namų raktus, atrakinęs duris įžengė į vidų ir atjungė signalizaciją, o tuomet uždegė šviesą, leisdamas suprasti, jog Astrid gali užeiti. Iš tiesų, tą sekundę, kai Astrid uždavė klausimą ar tai jo namai, Federico norėjo sukrizenti, tačiau susivaldė, vienintelis, kas išdavė viduje sukilusi juoką, tai buvo nežymi jo lūpose atsiradusi šypsenėlė. Tikriausiai, kad toks Isaia tylėjimas galėjo išvaryti iš proto, priversti prisigalvoti visokių nebūtų dalykų ir priversti tik dar labiau įpykti, tačiau Federico kaupėsi, mintyse dėliojo, ką ir kaip turėtų pasakyti, dievaži, dar niekada gyvenime nėra tiek laiko skyręs apgalvoti savo mintims ir kaip teisingai jas išreikšti balsu, akivaizdu, kad šita moteris jam darė kažkokią įtaką, kažkokiu būdu sugebėjo priversti daryti dalykus, apie kuriuos Isaia įprastai net nepagalvodavo. Leidęs Astrid nusivilkti paltą ir nusiauti batus, Federico išsispyrė iš savųjų batų ir nieko nelaukęs patraukė virtuvės link, paskui save įjungdamas šviesą. Vyras apie viską buvo pagalvojęs iš anksto, juk jis sakė, kad su atsiprašymais jam sunkoka, kažkoks vidinis balsas blokavo žodį "atsiprašau", todėl savotiškai, savo kaltę bandė išpirkti kitais būdais. Ant virtuvinio stalo jau stovėjo paruošta taurė ir butelis vyno, stiklinė su ledukais ir Morello mėgstamas viskis, o didelėje lėkštėje pripjaustyta įvairių rūšių sūrių ir vaisių. Federico negailėjo pinigų ir laiko svarbiems dalykams, mėgo gyventi komfortiškai, ta puikiai rodė ir jo namai, kurie pirmą kartą prisipildė moteriškų kvepalų aromatu, iki Astrid, į juos kojos nebuvo įkėlusi nė viena pašalinė persona.
Back to top Go down
Astrid Caroline Berglin

Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Priority : she had a galaxy in her eyes; an universe in her mind.
Posts : 513
Location : Paris doesn't apologise for shining so bright.
Accounts : lefevre; atchison
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Astrid Caroline Berglin

namas Empty
PostSubject: Re: namas   namas EmptyTue Jan 21, 2020 10:15 pmGalėjo prisiekti, kažkurią akimirką Isaia tyla jau pradėjo ją kaip reikiant dirginti. Tačiau šiaip ne taip, suėmusi save į rankas ir prisiekusi sau be reikalo šįvakar nebesiskėryčioti, šviesiaplaukė nuryja bet kokius priekaištus ir tiesiog žengia vidun. Kiekvieni namai turi savotišką aromatą, tačiau šį atpažinti kaip niekad lengva – malonus medžio aromatas, su žiupsneliu muskato. Būtent taip kvepia namus primenantis vyro glėbys, į kurį pastaruoju metu beatodairiškai ir visiškai neatsargiai puola Astrid. Taip neatsargiai, kad net neturint teisės kažko tikėtis, ją vis tiek baisiai įskaudina šitoks vyro dingimas. O juk buvo sau pasižadėjus, kad šįkart į viską žengs kur kas atsargiau ir prieš dėdama sekantį žingsnį, viską apmąstys bent kelis kartus. Kur jau čia...
Nusiavusi batus, o paltą užmetusi ant pakabos, Astrid iš lėto žengia į namo vidų, net nelabai ir žiūrėdama, kur eina Federico. Na, jei jau jam nelabai rūpi ar apskritai iš paskos jį seka mergina, kodėl šioji turėtų labai rūpintis, tiesa? Smalsus žvilgsnis laksto sienomis, išduodamas ne tik nuostabą bei susidomėjimą, tačiau ir akivaizdų susižavėjimą. Eidama per koridorių, ji pirštų galiukais brūkšteli per spintelę, perbėga keliomis knygų nugarėlėmis lentynoje, pakeliui į virtuvę, apsidairo ir po svetainę, kurios taip ir neišeina deramai įvertinti, mat šviesa ten neįjungta. Galiausiai apeina televizorių ir įžengia į virtuvę pro kitą pusę, negu tą padarė Isaia, jau stovintis prie stalo ir atidarinėjantis vyno butelį. Astrid akimirksniu viską užfiksuoja – krūvą taip mėgstamo kietojo sūrio, vyro rankose esančio mylimiausio ir tikrai nepigaus primitivo vyno butelį, o galiausiai Caroline pečiu pasirėmusi į sieną, pagauna ir vis dar tylinčio Isaia žvilgsnį.
- Pastangos akivaizdžios, jas vertinu, - pagaliau nutraukia jau beveik smaugti pradėjusią įtampą. Atsitraukusi nuo sienos ji žengia arčiau stalo ir nuo lėkštės pagriebia sūrio gabaliuką bei įsimeta jį į burną, - bet tai nesiskaito, kaip atsiprašymas, - gūžteli pečiais ir vėl mesdama tokį dviprasmį žvilgsnį į vyrą. Lyg ir šneka piktu tonu, tačiau žvilgsnyje matosi ir kruopelė žaismingumo. Vadinasi, Isaia gali tikėtis, kad šiandienos pokalbis nebus toks smaugiančiai sunkus.
Back to top Go down
Federico Isaia Morello

Posts : 142
namas Qr9n8zx
Federico Isaia Morello

namas Empty
PostSubject: Re: namas   namas EmptyTue Jan 21, 2020 10:59 pmKai pagalvoji, moteris, kuri galbūt kada nors gyvenime turės galimybę būti jo žmona, bus pats laimingiausias žmogus žemėje. Žinoma, galbūt Federico nebuvo užkietėjęs romantikas, galbūt ne visada sugebėjo pripažinti klydęs ar prisiimti kaltę, jam vis dar sunkiai sekėsi atsiprašyti, dažnais atvejais, kažką darydamas galvodavo tik apie save, bet ne apie kito žmogaus jausmus, tačiau nepaisant to, brangiam, o kažkada ir besąlygiškai mylimam žmogui, jam nebuvo gaila nieko, jeigu tik reikėtų, paklotų po kojomis visą pasaulį. Jis nebuvo kažkoks antžmogis, turėjo širdį ir tuo labiau jausmus, o tai jam pačiam įrodė ne kas kitas, kaip Astrid.
Iš stalčiaus paėmęs atidarytuvą, kita ranka paėmė nuo stalo paruoštą vyną ir ėmė jį atidarinėti, viena akimi stebėdamas iš lėto po namus vaikščiojančią ir vis ką nors apžiūrinėjančią Astrid. Keista, tačiau jis nė kiek nesijautė nepatogiai ar nejaukiai, jog be jo, namuose buvo dar vienas žmogus. Tą akimirką, kai į virtuvę įžengė Caroline, Isaia jau pylė vyną į jos taurę, kol galiausiai ją ištiesė į arčiau stalo priėjusią Astrid. Moteriai paėmus gėrimą, Federico atidarė viskio butelį ir įmetęs į stiklinę kelis ledukus, užpylė juos viskiu ir priglaudęs stiklinę prie lūpų, šiek tiek jo atsigėrė, galiausiai pastatydamas stiklą ant stalo ir pats atsiremdamas į jį ištiestomis rankomis,-Noriu bent jau dalinai sudėlioti visus taškus ir iki galo išsiaiškinti situaciją,-pagaliau prabilęs po ilgos kankinančios tylos, ištarė,-Dar tada, kavinėje, leidau tau pasirinkti, keliauti gyventi savo gyvenimą ar vėl į jį įsileisti mane, tai nėra kažkokia valstybinė paslaptis, tačiau neketinau tau pasakoti, kuo ir kodėl užsiimu, bet jeigu norim, kad daugiau nekiltų konfliktų šiuo klausimų, privalau tai padaryti,-neskubėdamas, aiškiai dėliodamas žodžius kalbėjo, žvelgdamas į kitoje stalo pusėje stovinčią Astrid,-Mano tėvas buvo mafijos vadas, todėl nuo aštuoniolikos sukuosi juodojoje rinkoje, per mane į šalį atkeliauja bet kokie nelegalūs dalykai ir dėka tavo darbo, tokie, kaip aš, be jokios sąžinės graužaties vaikšto laisvi po tą pačią žemę, kaip ir paprasti, mokesčius mokantys žmonės...turiu nemenką armiją priešų, Astrid, kurie tik ir laukia, kada aš būsiu mažiau budrus ir mane bus lengva pašalinti...neketinu tavęs gąsdinti, bet tokių momentų, kaip šis, kai aš dingstu, gali pasitaikyti, negaliu prižadėti, kad kas kart galėsiu tave informuoti ir įspėti, jog grįšiu, aš visada grįžtu, dingstu maksimum dviem dienom, todėl turim susitarti, jog daugiau man nebeteks klausyti tavo nepasitenkinimo, dėl to, jog neparašiau bent žinutės...,-ramus balsas ir žemas tonas, nė akimirkai nuo Astrid nepabėgantis Federico žvilgsnis. Tik baigęs kalbėti, vyras atsitiesė nuo stalo, paimdamas nuo jo stiklinę.
Back to top Go down
Astrid Caroline Berglin

Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Priority : she had a galaxy in her eyes; an universe in her mind.
Posts : 513
Location : Paris doesn't apologise for shining so bright.
Accounts : lefevre; atchison
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Astrid Caroline Berglin

namas Empty
PostSubject: Re: namas   namas EmptyTue Jan 21, 2020 11:28 pmAkimirką, vis dar vaikštant po tyloje skendinčius namus, šviesiaplaukė susimąsto – kažin, kiek moterų yra čia lankęsi, galbūt net ilgesniam ar trumpesniam laikui apsistojusios... pajutusi, kaip net pačiai netikėtai akimirksniu nuotaika dar labiau pradeda bjurti, papurtydama galvą Caroline tokių minčių atsikrato. Na, juk negali įlįsti į vyro galvą ir sužinoti, kad apskritai yra pirmasis pašalinis žmogus, įžengęs į šiuos namus. Na, greičiausiai, be statybininkų, saugos sistemas instaliavusių žmonių ar galbūt net kokios namų tvarkytojos, kas ten žino. Tačiau moteris net pagalvot negalėtų, kad yra pirmoji moteris, reiškianti pakankamai daug, kad Federico ją parsivežtų pas save į namus. Na, juk pakankamai suprantama – tiek iš jų pažinties, tiek iš dabar vėl taip staiga užsimezgusio bendravimo, nesunku būtų daryti išvadą, kad Isaia savo ego ar kitas sielos tuštumas užpildo vienos ar kelių nakčių nuotykiais, o, greičiausiai, ir įvairių draugių su privalumais turi ne vieną. Ir vėl – pilka zona, į kurią žengti nesinori, mat vien pagalvojus apie tai, kad Isaia galimai nebūdamas kartu su Astrid liečia kitas moteris, priverčia nusipurtyti. Nors neturėtų, tiesa? Jokių įsipareigojimų juk. Iš kitos pusės, nesant jokiems įsipareigojimams, neturėtų taip pergyventi, pykti dėl tylos ar tikėtis kažkokių pasiaiškinimų?
Sulaukusi savo vyno taurės, Caroline palenkia galvą į šoną, įdėmiai žvelgdama į pagaliau prabilusį Federico. Neišleidžia nė garso, niekaip nereaguoja nei į vieną jo pasakytą žodį. Apskritai, išskyrus kas akimirką švelnėjantį žvilgsnį, net nepasakytum ar čia mergina taip įdėmiai klausosi jo, ar apskritai mąsto apie sau vienai žinomus dalykus. Lūpas suvilgiusi savo vynu, Astrid pagaliau atsitraukia nuo sienos ir žengia link vyro, pastatydama savo taurę ant stalo.
- Dabar paklausyk manęs atidžiai... – negarsiai prabyla, sustodama kitoje stalo pusėje nuo Isaia, - daugmaž tokią puzlę galvoje ir buvau susidėliojusi iš trūkstamų detalių. Manau, kad akivaizdu, jog esu prisiklausius ir prisižiūrėjus tiek, kad mane sunku jau nustebinti. Ir aš niekada nesitikėjau ir nesitikėsiu, kad man pasakosi, kur važiuoji, nebent tu pats norėsi pasipasakoti. Nereikalausiu paaiškinti, kur užtrukai. Bet sutariam dar vieną dalyką – aš su viskuo susitaikysiu ir, žinai mane, veltui dramų bei bangų nekeliu, bet jeigu esi man kažką pažadėjęs, tai laiko trumpam žinutės parašymui gali atrasti. Ne pranešti kur esi ar kiek laiko nebūsi, tiesiog informuoti, kad nebūsi. Nes aš neplanuoju sudėjus rankytes apsimesti, kad viskas tvarkoj, jog galiu bet kada likti ant ledo. Abejoju, kad norėtum sužinoti, koks tai jausmas, - ramiai viską susakiusi apeina stalą ir sustoja priešais Federico, - aš matau, kad tau ne nusispjaut ant manęs. Jaučiu tai, - uždeda ranką ant vyro krūtinės ir pasistiebusi brūkšteli nosies galiuku per vyro kaklą, lūpomis perbėga per jo žandikaulį iki ausies, kurios lezgelį taip pat užkabina lūpomis, - bet noriu ir išgirsti, - sukužda jau visu kūnu glausdamasi prie vyro ir akivaizdžiai turėdama omenyje tą trumputį „atsiprašau“ dėl šitų poros dienų. Akivaizdu, kad kūnas užkaito išklausius Federico. Tiek dėl jo netikėto atvirumo, tiek ir dėl aiškiai įvardinto pavojaus, egzistuojančio judviejų santykiuose. Tas adrenalinas..akivaizdžiai verčia kraują kunkuliuoti.
Back to top Go down
Federico Isaia Morello

Posts : 142
namas Qr9n8zx
Federico Isaia Morello

namas Empty
PostSubject: Re: namas   namas EmptyWed Jan 22, 2020 12:11 amKas galėjo pagalvoti, kad kada nors gyvenime, Federico pasakos moteriai apie tai, kuo jis užsiima, kad atvers visas kortas ir išklos faktus, kuriuos pusę savo gyvenimo laikė prieinamus tik sau vienam. Tačiau šioje vietoje kalbėti buvo kiek paprasčiau, kai Isaia žinojo, kuo užsiima Astrid, juk ji ne kartą ir ne du ištraukė tokius, kaip Federico, buvo susipažinusi su visokio plauko padarais, darančiais didžiausius pasaulio nusikaltimus ir dėl to visai nesijaučiantys kalti. Žinojo, jog Astrid neišsigąs, jog sureaguos pakankamai ramiai, faktas, tai nėra pagirtina veikla, tačiau ir ne tokia jau gąsdinanti, tačiau nebuvo tikras ar supras faktą, jog kartais viskas gali pasisukti kitaip nei norėtų Astrid. Žinoma, paslapčių arba tiksliau, garsiai nepasakytų dalykų buvo dar likę ir vienas iš jų pats baisiausias. Mažiausiai, ko Federico norėtų, jog kada nors gyvenime, Caroline paklaustų, kodėl pavyzdžiui vyras apskritai kažkada ja susidomėjo arba pavyzdžiui, rastų iš praeities likusių daiktų. Visgi faktas apie žmoną, antraip nei informacija apie darbą, buvo didžiausia Federico paslaptis ir ramiai apie tai kalbėti ar papasakoti moteriai, kuri buvo lyg du vandens lašai panaši į jo mirusią žmoną, būtų nemažas iššūkis.
Astrid pastačius vyno taurę ant stalo ir atsistojus priešais Federico, kitoje stalo pusėje, vyras įdėmiau į ją pažvelgė, jau vien iš moters akių buvo galima suprasti, kad ji kažką sakys ir ne tikrai nepasakys "gerai, man viskas tinka", buvo aišku, jog kažkurioje vietoje ji ims prieštarauti, o to ir buvo galima tikėtis. Ir jis visiškai neklydo, dėl įspėjimo, Astrid buvo neperkalbama, laikėsi savo nuomonės ir nė neketino pasiduoti Isaia. Stipriai sučiaupęs lūpas, vyras stebėjo Astrid, klausėsi jos tariamų žodžių. Dėl dievo meilės, ką ši moteris su juo darė? Nuo kada jis tyliai stovėjo ir klausėsi jam keliamų sąlygų? Tai jis nustatinėjo sąlygas, jis kūrė taisykles, kurių privalėjo laikytis kiti. Žandikaulis šiek tiek atsipalaidavo tik tada, kai Astrid priėjo arčiau jo ir nosies galiuku prisilietė prie jo kaklo, o lūpomis prie žandikaulio. Pastatęs stiklinę su viskiu ant stalo, vienos rankos delną uždėjo Astrid ant laibo liemens ir žengtelėjęs kelis žingsnius atgal, taip priversdamas pajudėti ir Astrid, jos nugarą atrėmė į už jų buvusią sieną, o kilstelėjęs laisvą ranką, delnu įsirėmė Astrid virš galvos,-Nesuprantu, ką tu su manim darai...,-palinkęs arčiau Astrid, beveik jai į lūpas sušnabždėjo, žvelgdamas tiesiai moteriai į akis,-Atsiprašau,-galiausiai sukaupęs visas jėga ištarė tai, ką Astrid ir norėjo išgirsti nuo pat jų susitikimo prie jos darbo. 
Back to top Go down
Astrid Caroline Berglin

Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Priority : she had a galaxy in her eyes; an universe in her mind.
Posts : 513
Location : Paris doesn't apologise for shining so bright.
Accounts : lefevre; atchison
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Astrid Caroline Berglin

namas Empty
PostSubject: Re: namas   namas EmptyWed Jan 22, 2020 12:28 amTiesa, šias kelias savaites, kurias jiedu beveik visąlaik ir praleido kartu, be vienas nuo kito sunkiai atsiplėšiančių kūnų, jiedu spėjo ir pasišnekėti. Pagrinde, tiesa, apie Astrid darbą, kažkiek ir praeitį, kurioje vyras, deja, jau nebedalyvavo. Nelindo į detales, bet nupaišė pakankamai aiškų paveikslą dugno, kuriame buvo atsidūrusi. Kas lietė darbą irgi nesigilino į smulkmenas, tačiau pakankamai aiškų ir čia vaizdą sudėliojo apie tai, ką kasdien veikia. Žinoma, nutylėjo porą faktų, mat dar nebuvo išsiaiškinusi, kokio lygio pavyduolis yra Isaia. Na, bet vargu ar bet kuris kitas vyras labai jau teigiamai jo vietoje sureaguotų žinodamas, kad Caroline dirba tam pačiam advokatui, kurio santuoką prieš keletą metų ir išardė užsimezgęs tarnybinis romanas. Ką jau šnekėti, kad ilgai ir šįkart judviejų santykiai neišliko vien oficialūs, tačiau į gyvenimą vėl įžengus Federico, šviesiaplaukė net nepajaučia, kaip visiškai neplanuojant ir apie tai nesusimąstant, jos nuotykiai su vyrais visiškai baigėsi. Panašu, kad dėl to, jog jau pakankamai daug žinojo apie Astrid, kokia jinai yra dabar, Isaia galėjo būti šitoks atviras. Ir moteris jam dar tikrai už tai padėkos garsiai, ne tik žvilgsniu.
Tiesą pasakius, mažiausiai tikėjosi, kad jos žodžiai ir vėl bus pasitikti tylomis. Rodos, ieškojo žvilgsnyje užuominų, kada galimai Federico prasprogs arba pradės priekaištauti. O galbūt išstatys dar griežtesnes sąlygas? Prie ko jau ko, bet prie to, kad kažkas klausosi jos taisyklių, Caroline tikrai nėra pratusi. O ką jau kalbėti apie faktą, kad ne kas kitas, o pats Isaia, panašu, kad nebylomis sutinka su tuo, kas jam yra dabar sakoma. Bent jau sukuria tokį įspūdį. Vargu ar ilgai dar taikstysis su tokiais šviesiaplaukės bandymais pasišakoti ar kažką įrodyti. Bet negali sakyti, kad Astrid būtų dėl to labai jau nepatenkinta. Visu kūnu suvirpa, vos tik jos liauną liemenį apsiveja tvirta vyro ranka ir nė akimirkos nesudvejojus, paklusniai žengia atgal, kol galiausiai nugara pajaučia sieną. Pasidaro dar karščiau. Šiek tiek užvertusi galvą stebi už save aukštesnio vyro akis, bandydama jose ką nors išskaityti, tačiau persistengti netenka, mat ausis pasiekia tylus, tačiau aiškus Federico šnabždesys.
- Vedu iš proto... kaip ir tu mane, - gūžteli pečiais puse lūpų šyptelėdama. Na o štai šio žodelio, akivaizdu, kad Astrid tikrai nesitikėjo. Na, tikėjosi, tačiau buvo absoliučiai įsitikinusi, kad taip ir nesulauks. Kūnas nevalingai suvirpa, o Caroline net nespėja susigaudyti, kaip pasistiebusi įsisiurbia godžiai į vyro lūpas, abiem delnais suėmusi jo skruostus, - tu net neįsivaizduoji, kaip man tai daug reiškia.. – sukužda tiesiai į Federico lūpas, trumpam nutraukdama judviejų bučinį. Akivaizdu, kad pastebi, jog ir pačiam vyrui šis žodis be galo daug reiškia ir nėra dažnas jo žodyne.
Back to top Go down
Federico Isaia Morello

Posts : 142
namas Qr9n8zx
Federico Isaia Morello

namas Empty
PostSubject: Re: namas   namas EmptyWed Jan 22, 2020 7:55 amNiekada negalėjai žinoti, kas dedasi Federico galvoje, to nežinojo niekas, nei jį gerai pažįstantys žmonės, kartais net jis pats. Žinoma, jis mokėjo sukurti įliuziją, jog kažką daro nuoširdžiai, jog galbūt iš tiesų gailisi, tačiau galiausiai apsisukęs jis vis tiek darydavo taip, kaip reikia jam. Neneigsim, Federico turėjo nemažai blogų įpročių ir charakterio bruožų, kurie galėjo atbaidyti ne vieną ir dažnai jo nepriekaištinga išvaizda ir tobulo vyro paveikslas būdavo klaidingas ir labai greitai sunaikintas. Ar šį kartą jis taip pat apsimetė nuoširdžiu ir paklusniu Astrid? Nuoširdžiu greičiausiai ne, ši moteris buvo spėjusi nusipelnyti jo nuoširdumą, tačiau jo neprieštaravimas buvo laikinas. Paprasčiausiai, šiandien viską planavo ne taip, nenorėjo kelti bereikalingo skandalo, juk ne to moterį atsivežė pas save. Vyras negalėjo imti ir viso savęs parodyti iš kart, per šešerius jų nesimatymo metus, daug kas pasikeitę, tada jis buvo kitoks nei dabar, todėl tam, kad Astrid susipažintų su visais Isaia niuansais, reikėjo laiko ir jis tikrai nebūtų galėjęs prižadėti, kad viskas tenkins moterį.
Atrodo, toks paprastas žodis "atsiprašau", ne retas žmogus jį naudoja dažniau nei žodį "labas", tačiau jį ištari Federico, buvo nemažas iššūkis, jis nebuvo pratęs atsiprašinėti, neretais atvejais net nesuprasdavo, kodėl apskritai turėtų tai daryti, bet matyt, jog jo gyvenimo knygoje nebuvo skyriaus apie kaltės jausmą, šalia kurio ir stovėjo šis velnio neštas žodis,-Tik nepriprask,-pusbalsiu sušnibždėjęs Astrid į lūpas, kreivai šyptelėjo ir apsivijęs ranką aplink moters liemenį, prisispaudė ją prie savęs, sugaudamas jos lūpas reikliam bučiniui ir daugiau neleisdamas nieko ištarti. Su kiekviena sekunde, jaučiant Astrid kūną taip arti savojo, bučiuojant prisirpusias, saldžias lūpas, vis labiau kaito kraujas ir tai, kuo puikiausiai išdavė vykstantis veiksmas Isaia kelnėse. Bet juk jis buvo vyras, negalėjo nieko padaryti, jog taip reagavo į šalia jo buvusią moterį. Tačiau dar kelios akimirkos saldaus bučinio ir nenoriai atitraukęs lūpas, taip erzindamas tiek save patį, tiek spėjusią įsiaudrinti Astrid, vyras paleido moterį iš savo glėbio paėjėdamas kelis žingsnius stalo link,-O atsakant į prieš tai užduotą klausimą, čia mano namai ir tu pirmoji moteris peržengusi jų slenksti,-vis dar taip pat kreivai šypsodamasis ištarė, pažvelgdamas į Astrid ir pakėlęs nuo stalo stiklinę, pabaigė joje buvusį viskį vienu gurkšniu.
Back to top Go down


Sponsored content

namas Empty
PostSubject: Re: namas   namas Empty


Back to top Go down
 

namas

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 11Go to page : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Federico Morello-