I'd walk through fire for you
Just let me adore you.
namas - Page 2 

Share
 

 namas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AuthorMessage
Astrid Caroline Berglin

Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Priority : she had a galaxy in her eyes; an universe in her mind.
Posts : 513
Location : Paris doesn't apologise for shining so bright.
Accounts : lefevre; atchison
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Astrid Caroline Berglin

namas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: namas   namas - Page 2 EmptyWed Jan 22, 2020 8:25 amKartais gali pradėti atrodyti, kad visas bendravimas, kad ir su kuo jis vyktų, paremtas iliuzijų apie save sudarymu. Dažną kartą žmonės sako tik tai, ką kitas norėtų išgirsti, o taip ir kyla didžiausi konfliktai. Atsiranda nesusišnekėjimas, pavojus jaustis neišgirstu ir neišklausytų. Todėl Astrid laikosi nuoširdžios nuomonės, kad geriau jau nuogas ir tiesmukas atvirumas, negu iliuzijos. Ir galbūt būtent dėl tokios savo nuomonės, moteris tikisi, kad ir Federico nusiima kaukes, bendraudamas su ja. Neapsimeta ir nebando būti tuo, kas nėra. Gal kartais nusileidžia, ką nors nutyli – kaip ir šį vakarą – tačiau pasitikėjimą užsidirba būtent savo tikrumu. Ir taip, nors dažną kartą, rodos, kiekviena kūno ląstelė rėkia šviesiaplaukei, kad ji neturėtų pasitikėti šiuo žmogumi, nėra jokio preteksto – darosi panašu, kad vardan jo ir galvą paguldytų.
Temperatūra patalpoje su kiekviena akimirka kyla. Atrodo, ne porą dienų, o mažiausiai porą savaičių šviesiaplaukė neragavo Isaia lūpų ir dabar bando jomis pasisotinti, bando įsirėžti jų skonį visam gyvenimui, bando įsiminti jausmą, kurį sukelia vyras, kad galėtų tai kasdien nešiotis kur nors giliai širdyje su savimi. Kvėpavimas patankėja, širdis jau kėsinasi iššokti per gerklę lauk, o kūnu laksto tarytum elektros srovės. Jaučiasi įkalinta tarp sienos ir tvirto vyro kūno, neturi jokio pasirinkimo, išskyrus lydytis jo glėbyje. Ir, dievaži, nieko kito dabar negalėtų net trokšti, rodos, šią akimirką turi absoliučiai viską, ko tik kada nors gyvenime jos pernelyg daug patyrus širdis troško. Puikiai jaučia Federico susijaudinimą, o tai, akivaizdu, dar labiau apsuka galvą. Dėl to vyrui taip netikėtai atsitraukus ir su kreiva šypsenėle veide nužvelgus merginą, šioji nesusitvardžius tiesiog pavarto akis. Nepiktai, bet akivaizdžiai jaučiasi šiek tiek susierzinus. Pro paraudusias praviras lūpas, mergina gaudo orą ir kiaurai žvilgsniu veria vyrą. Pati priartėja prie stalo ir pasiima savo taurę, godžiai nugerdama didelį gurkšnį vyno. Kurio, tiesa, vos neišspjauna beveik užspringdama po sekančių Isaia žodžių. Išpūtusi akis dar kurį laiką žvelgia į vyrą, nelabai galėdama patikėti tuo, ką ką tik išgirdo. Iš lėto žengia arčiau vyro, vėl visu kūnu jaučia jo šilumą, tik dar neprisiglaudžia, palieka erzinančiai mažą tarpą tarp judviejų kūnų, žvelgdama tiesiai jam į akis.
- Kodėl...aš? – atsargiai paklausia šiek tiek sutrikus, šiek tiek sužavėta, o tuo pačiu ir velniškai pamaloninta. Dar nesiliečia prie jo, tik žvilgsniu slysčioja po veidą, į save sugerdama ne tik nuo Federico pulsuojančią šilumą, bet ir jo salstelėjusį kvapą, šiuo metu sumišusį su viskio aromatu ir taip dar labiau svaiginantį moterį.
Back to top Go down
Federico Isaia Morello

Posts : 142
namas - Page 2 Qr9n8zx
Federico Isaia Morello

namas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: namas   namas - Page 2 EmptyWed Jan 22, 2020 8:58 amPer šešerius metus, Federico buvo spėjęs priprasti prie vienos nakties nuotykių, prie trumpalaikių, nepririšančių ir neįpareigojančių santykių. Buvo patogu patenkinti savo ego su vis kita moterimi. Galbūt jos ir turėjo, kokių nors intencijų, galbūt vyras sužadino kažkokias tų merginų viltis, galimybes, jog vyras joms kažką jaučia, tačiau šioje vietoje būdamas visišku savanaudžiu, Federico, kas kart galvojo tik apie save ir savo poreikių tenkinimą, todėl nė viena iš tų merginų, taip ir nepateko pro uždarus vartus, slepiančius asmeninį Isaia gyvenimą, visgi, kuo mažiau žmonių žinojo, kur jis gyvena, tuo buvo geriau. Su Astrid viskas buvo kitaip, nepaisant tikrųjų priežasčių, dėl kurių apskritai moteris kitaip nei kitos patraukė Federico dėmesį, privertė imti ja domėtis ir galiausiai atvedė iki to, ką jiedu turėjo dabar. Astrid nebuvo tik vienos nakties nuotykis, trumpalaikis susižavėjimas ar dar viena moteris gulinti su juo vienoje lovoje, Astrid buvo daug daugiau, tik Federico iki galo nebuvo išsiaiškinęs, kiek tas, daug daugiau arba paprasčiausiai beviltiškai bandė sau atitolinti prisipažinimą pačiam sau.
Akivaizdu, jog abu juto tą patį, skirtumas buvo tik tas, jog šiuo klausimu, Federico išdavė jo vyriški privalumai, kai tuo tarpu Astrid išsidavė tik vis labiau vyro rankose kaistančia oda ir tankiu alsavimu. Ir greičiausiai, jog vienaip ar kitaip jiedu neišvengs to, į ką ši akimirka akivaizdžiai vedė, galbūt netgi buvo paprasčiau jai pasiduoti ir pasimėgauti vienas kito artumu, kurio net dvi dienas negalėjo jausti, tačiau Federico lyg ir norėjo pakankinti tiek save, tiek Astrid, juk kaip sakoma "kenčiančiam dangus". Taip, Astrid vartomos akys leido suprasti, kad ir ji tikėjosi, jog Federico tikrai neatsitrauks. Tačiau tokios reakcijos po savo ištartų žodžių, Isaia tikrai nesitikėjo, negalvojo, jog tai niekai ir Astrid nerūpės ar ji pirma ar paskutinė šiuose namuose, tačiau užduotas klausimas, privertė Federico kūnu nubėgti nelabai maloniai elektros srovei. Jis neturėjo konkretaus atsakymo, kodėl. Tiesiog jis taip gyveno, buvo pats sau nusistatęs taisykles, kurių griežtai laikėsi ir ši, buvo viena iš tų nesulaužomų, kuriai nebuvo galima taikyti jokių išimčių. Tačiau akivaizdu, kad kai atsiranda tinkamas žmogus, nė pats nepajauti, kaip imi ir tą taisyklę sulaužai. Paprasčiausiai vyras to net neplanavo, vos vakare nusileidęs Prancūzijoje, neleisdamas sau per daug gilintis į kraštutinumus, sėdo į automobilį ir nuvažiavo pasiimti Astrid, mintyse turėdamas aiškų scenarijų, kur ją vešis, taip nepalikdamas sau laiko persigalvoti,-Galbūt dėl to, kad tu ypatinga,-stovėdamas visai arti Astrid, negarsiai ištarė, žvelgdamas jam į akis ir kilstelėjęs vieną ranką, nykščiu švelniai perbraukė per merginos lūpas, nusileisdamas per smakrą ir galiausiai nuleisdamas ranką.  
Back to top Go down
Astrid Caroline Berglin

Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Priority : she had a galaxy in her eyes; an universe in her mind.
Posts : 513
Location : Paris doesn't apologise for shining so bright.
Accounts : lefevre; atchison
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Astrid Caroline Berglin

namas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: namas   namas - Page 2 EmptyWed Jan 22, 2020 9:20 amReikia pripažinti, kad Astrid niekuomet nebandė perdėm apsimesti kažkokia tai šventuolė ar nekalta mergele. Daugeliui moterų atrodo tabu yra ar šnekėti apie savo seksualumą, ar galiausiai leisti jam reikštis ir žydėti, tačiau šviesiaplaukė buvo absoliučiai kitokia. Ji niekada nesuprato tų dvigubų standartų, kur vyrui yra tvarkoj miegoti vis su kita, tai vadinama sveiku apetitu, o absoliučiai tą patį daranti moteris staiga tampa kekše. Kadangi tokia Caroline savęs niekuomet nelaikė, ji mėgavosi gyvenimu, ragavo viską, ką gali ir tenkino visus savo apetitus. Kai kuriuos mažiau, kai kuriuos galėjo gal ir išvis pamiršti, tačiau ji visada stengėsi ir troško iš gyvenimo pasiimti viską, ką gali, ką pasiekia ir ką sugeba. Alkoholis, seksas, kvaišalai, linksmybės – kodėl gi ne? Ir gal tik porąkart per savo tokį laisvumą, ji buvo papuolusi į savotiškus spąstus. Porą kartų pabuvo perdėtai savimi pasitikinti ir nudegė, leidusi viršų paimti ne instinktams, o širdžiai. Galbūt ir dabar derėtų užtraukti visus įmanomus rankinius stabdžius, save pasaugoti nuo skausmingų nudegimų ir vadovautis tik kūniškais poreikiais, tačiau... po galais, meluotų, jeigu bandytų teigti, kad širdis nesuspurda kaskart stipriau, kai telefone pamato Federico vardą arba, tuo labiau, kai jaučia jo prisilietimus ar bučinius.
Atrodo, Isaia jau gebėjo skaityti moterį it atvirą, savo mėgstamiausią knygą. Gilinosi į smulkmenas, kaskart atkreipdavo dėmesį vis į kitus vingius, o tuo pačiu vis dažniau gebėjo atmintinai pacituoti tam tikras ištraukas iš tos knygos. Jam pakakdavo švelnaus lūpų brūkštelėjimo šviesiaplaukės kaklu, kad šioji akimirksniu atsileistų. Tvirčiau suspausti liemenį, kad ji pradėtų nevalingai virpėti. Bučiuoti ją, kad Caroline vyro glėbyje pradėtų žydėti. Šviesiaplaukei ir šį vakarą pakako vos kelių bučinių, kad kojos jau linktų, tačiau jei jau Isaia pradeda diktuoti kiek kitokias žaidimo taisykles, šviesiaplaukė nesipriešina ir pasijungia. Keista – Federico tyla ir keldavo didžiulę įtampą, bet tuo pačiu leisdavo pagaliau atsipalaiduoti ir nurimti. Tik po kelių akimirkų patalpoje nuskambėjęs sodrus vyro balsas, priverčia merginą nevalingai suvirpėti dėl jo tariamų žodžių.
- Nesunkiai galėčiau priprasti prie tokių komplimentų iš tavęs... – sukužda trumpam net užsimerkdama, kol Isaia pirštas slysteli per jos praviras lūpas. Tik vyrui atitraukus ranką, Berglin prasimerkia ir nurija tarytum kokį gumulą gerklėje bei žengteli vos vos į priekį, tačiau pakankamai, kad judviejų kūnai jau beveik liestųsi. Nenutrūkstantis akių kontaktas ir kelias akimirkas trukusi tyla jau tiesiog rėkte rėkė, kad visą tai karūnuos dar vienas karštas bučinys. Įtampa tarp judviejų buvo akivaizdi, kaip ir akivaizdu buvo, kad vos pastebimai pasistiebusi mergina tuoj tuoj pasigrobs vyro lūpas sau. Vietoj to – velniukai akyse ir staigus apsisukimas aplink savo ašį, siekiant dar nepabaigtos vyno taurės. Na, jei jau žaidžia – abu tą daryti gali. Persimetusi plaukus sau per petį, Astrid nepasitaiso šiek tiek nusmukusios ir vieną petį apnuoginusios suknelės ir su maža šypsenėle veide gurkšteli savo vyno, - jaučiuosi labai... labai pagerbta, - linkteli galvą, pasiremdama užpakaliuku į stalą ir įsimesdama į burną vynuogę, o žaismingu ir kiek provokuojančiu žvilgsniu ir toliau kiaurai verdama Isaia.
Back to top Go down
Federico Isaia Morello

Posts : 142
namas - Page 2 Qr9n8zx
Federico Isaia Morello

namas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: namas   namas - Page 2 EmptyWed Jan 22, 2020 3:56 pmAkivaizdu, jog šviesiaplaukė perprato Federico žaidimo taisykles, bet ar buvo galima tikėtis, ko nors kito, vyras nė akimirkai nedrįstų sudvejoti jos sumanumu, ji buvo per daug protinga. Per beveik dešimt metų, Isaia buvo sutikęs visokio plauko moterų, tokių, kurioms nusispjauti, kas tu toks, svarbiausia, kad turi daug pinigų ir gali ją išdulkinti, tokių, kurios įsivaizdavo, jog būnant šalia tavęs, aplinkiniams tampa labai svarbios, neva, kažkokia garbė, tokių, kurios tikėdavo viskuo, ką pasakydavai, net ir pačiais absurdiškiausiais dalykais. Astrid buvo kitokia, ji buvo per daug protinga, jog galėtum lengvai apgauti, atrodė, kad žiūrėdama į akis žinodavo, kad šneki vėjus ir ketini meluoti, tai moteris, kuri žino savo vertę, nepaisant to, kokių išbandymų gyvenimas jai buvo siuntęs anksčiau. Kad ir kaip bebūtų, Federico žinojo, kad norint, jog tokia moteris, kaip Astrid, liktų šalia, neužteks tik mirktelt akim, parodyti gebėjimus lovoje ar nupirkti brangų papuošalą, tai per daug banalūs dalykai.
Nuo kylančios įtampos, Isaia ir vėl pradėjo tvinkčioti smilkiniai, tik šį kartą įtampa buvo kitokia, ne nuo nervų, o nuo jo paties užvesto erzinančio žaidimo. Federico stebėjo, kaip Astrid staiga apsukusi paėjo kelis žingsnius arčiau stalo, taip nuo jo atsitraukdama ir pasičiupo vyno taurę. Jai nusisukus, vyro žvilgsnis automatiškai nuslydo jos nugara iki pat siaura suknele aptempto užpakaliuko, kas privertė Isaia sunkiai nuryti burnoje susikaupusias seiles. Tik tada, kai Astrid apsisukusi atsirėmė į stalą, Federico pajudėjo iš vietos ir žengęs kelis nedidelius žingsnius, sustojo visai prie pat Astrid. Abiem delnais suėmęs moters klubus, staigiu judesiu ją apsuko, priversdamas šlaunimis įsiremti į stalo kraštą, o pats prisispaudė prie jos tiek, jog tarp jų nebūtų buvę įmanoma įkišti net plono popieriaus lapo. Palinkęs prie apnuoginto Astrid peties, Isaia vos vos liesdamas jį lūpomis išpūtė karštą orą,-Bet turi prižadėti, kad niekam neišduosi, jog žinai, kur mane rasti,-lūpoms sustojus visai prie pat moters ausies, negarsiai sušnibždėjo. Jis žinojo, kad Astrid niekam nesakys, bet juk reikėjo pasierzinti. Vienu delnu tvirtai laikydamas Caroline klubus, kitu lėtai nuslydo jos šonu, nusileisdamas iki šlaunies ir pasiekdamas suknelės apačią.
Back to top Go down
Astrid Caroline Berglin

Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Priority : she had a galaxy in her eyes; an universe in her mind.
Posts : 513
Location : Paris doesn't apologise for shining so bright.
Accounts : lefevre; atchison
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Astrid Caroline Berglin

namas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: namas   namas - Page 2 EmptyWed Jan 22, 2020 4:35 pmTikra tiesa – galbūt iš pirmo žvilgsnio niekam taip nepasirodytų, tačiau Astrid neįtikėtinai gudri ir protinga. Toks naivios blondinės įvaizdis dažną kartą labai gelbėja, o ypač darbiniuose santykiuose su klientais. Apžavi, o tuomet jie net nespėja susigaudyti, kaip apsuki aplink savo pirštą ir jau dėlioji jų sekančius žingsnius, lyg žaistum su marionetėmis. Ir tikrai ne kiekvieną vyrą jinai taip mato kiaurai, galbūt ne kiekvieną perprasti ir stengiasi, tačiau, dievaži, su Federico viskas taip kitaip, kad retkarčiais Caroline nuoširdžiai susimąsto – gal ji sapnuoja? Juk tokie atsitiktinumai, tokie nuotykiai ir tokie vyrai egzistuoja tik kino ekranuose ir telenovelėse, bet tik ne realiame gyvenime. Ypatingai merginos, kuriai vienai pačiai savo jėgomis teko perbristi srauniausias srutų sroves, kad tik vis dar stovėtų ant kojų. Prieš šešerius ar penkerius metus net pasvajot negalėtų, kad štai kada nors bus tokia grakšti, elegantiška ir tirps vyro glėbyje bei stebės, kaip jis skleidžiasi vis naujomis ir vis labiau širdžiai artimomis spalvomis, kai skęsta šviesiaplaukės akyse.
Astrid nespėja susigaudyti, kaip greitai vyras priartėja prie jos, o veide pasirodo koketiška šypsenėlė, kai šis reikliai ją apsuka aplink savo ašį. Jaučia jo susijiaudinimą, kuris tik dar labiau įsirėžia į kelnių medžiagą, ko pasekoje moteris nevalingai suvirpa ir lengvai susvyravusi viena ranka pasiremia į stalą, tuo pačiu ganėtinai sąmoningai labiau išriesdama savo užpakaliuką. Ir vėl pasidaro nepakeliamai karšta, o galvoje nebelieka vietos jokioms pašalinėms mintims, dabar ir čia egzistuoja tik ji ir Federico.
- O jeigu... – šnabždesį pertraukia trūkčiojantis oro įkvėpimas į, rodos, susitraukusius plaučius, kol vyras lūpomis vos juntamai brūkšteli per jos apnuogintą petį, - ... o jeigu..netyčia man prasprūs..? Kas tada..? – beveik be garso ištaria klausimus, bandydama dar taip greitai nepralaimėti šio žaidimo, nors, po velniais, kūnas sulig kiekvienu Isaia prisilietimu ar iškvėpimu vis nevalingai virpa, o galva jau, atrodo, pradeda svaigti. Savaime suprantama, kad Astrid šią lokaciją į kapus nusineš, bet jei jau jis šitaip erzinasi, tuomet Caroline dar atranda savyje paskutinių valios likučių, kad neišskystų čia ir dabar. Vos juntamai pradeda judinti klubus, akivaizdžiai tik dar labiau įaudrindama ir taip kelnėse nebetelpančią Federico lytį. Per petį žvilgteli į vyrą už savęs ir žybteli akimis. Atrodo, net skauda, kaip šią akimirką jo trokšta.
Back to top Go down
Federico Isaia Morello

Posts : 142
namas - Page 2 Qr9n8zx
Federico Isaia Morello

namas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: namas   namas - Page 2 EmptyWed Jan 22, 2020 5:09 pmNet Astrid prabilus, Federico nenutraukė abiejų kuriamos kankynės, nors dabartinėje situacijoje, praktiškai viską valdė vyras, paprasčiausiai Astrid neturėjo galimybės pajudėti iš vietos. Girdėjo jos trukčiojantį balsą ir klausimą, kuris realioje situacijoje, greičiausiai būtų supykdęs, tačiau dabar, tik pagyvino visą žaidimą,-Tuomet teks tave negailestingai bausti, o galbūt apskritai pašalinti, nes tavo akys per daug matė, o per daug žinančių, negalima paleisti gyventi toliau, kad visko neišpliurptų,-vis dar taip pat pašnibždomis, kimiu balsu ištarė, lūpomis švelniai užkabindamas Astrid ausies spenelį ir šį šiek tiek timptelėdamas. Ant merginos šlaunies buvusi ranka negalėjo nurimti, tad delnu nuo išorinės šlaunies dalies, Federico nukeliavo į vidinę ir ėmė po truputį kilti aukštyn tarp merginos kojų, automatiškai, kartu ėmė kilti ir suknelės sijonas. Kelnės siaubingai veržė, o išriestas ir į Isaia tarpkojį įsirėmęs Astrid užpakaliukas, privertė tik dar labiau kankintis. Niekada nemanė, kad kada nors teks ištverti tokią kankynę, bet juk pats kaltas, pats užvedė šį žaidimą ir dabar tik buvo klausimas, kuris greičiau pasiduos, o akivaizdu, kad abu iš paskutiniųjų stengėsi nepralaimėti. Federico lūpos ir toliau tęsė kelionę ant moters kaklo ir peties, o delnas nepaliaujamai kilo šlaunimi aukštyn, vis labiau ir labiau artėdamas užsibrėžto tikslo link. Virpantis Astrid kūnas aiškiai išdavė, jog ji mėgaujasi kiekvienu vyro prisilietimu, o tai tik didino jo vyrišką ego. Viena koja, Federico stumtelėjo vieną Astrid koją, taip priversdamas moterį šiek tiek prasižergti, kol galiausiai vis aukščiau kylantis karštas Isaia delnas, pakilo iki jos nuogo pilvo ir suradęs pėdkelnių kraštą, net neatsiklausęs leidimo, įsmuko po jomis, tuomet prasibrovė ir pro kelnaites, klastingai prisiliesdamas prie moters jautriausios kūno vietos.
Back to top Go down
Astrid Caroline Berglin

Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Priority : she had a galaxy in her eyes; an universe in her mind.
Posts : 513
Location : Paris doesn't apologise for shining so bright.
Accounts : lefevre; atchison
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Astrid Caroline Berglin

namas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: namas   namas - Page 2 EmptyWed Jan 22, 2020 8:35 pmDievaži, šitas žaidimas jau, panašu, pasiekė savo piką, tačiau kiekvieną akimirką vis kyla aukštyn, vis kelia įtampą ir net nesiruošia sustoti. Dviem principingiems žmonėms susidūrus tokioje kovoje, tikėtina, kad pastaroji užsitęs tikrai pakankamai ilgai, nors šviesiaplaukė taip kritiškai žvelgiant ir panašu, kad kol kas pralaimi. Štai vėl – kimus vyro balsas pasiunčia šiurpuliukus per kūną sulig kiekvienu tariamu žodžiu. Puikiai suvokia, kad to, ką ką tik išgirdo, nereikėtų priimti už gryną pinigą, tačiau, dievaži, atsiradęs pavojaus prieskonis sukelia adrenaliną, pilvo apačioje jau pradeda negailestingai tvinkčioti, o Astrid net tyliai mykteli, kai Federico žodžius vainikuoja ir švelnus ausies spenelio timptelėjimas.
- O mes...juk mes visai nenorime...manimi atsikratyti...m? – pauzių reikia, kad galėtų įkvėpti oro į plaučius. Širdis jau lipa per gerklę, susikaupti darosi neįmanoma, jaučiant pernelyg lėtai šlaunimi žemyn slystančią vyro ranką. Vis dar judina klubus, siekdama įaudrinti Isaia, tačiau ko tikėtis iš mafijozo? Kad šis neturi kantrybės ir taip lengvai pasiduos? Akivaizdu, kad nepaisant fakto, jog kelnės jau, greičiausiai, nepatogiai veržia, Federico net neplanuoja atsitraukti iš šios kovos.
Kažkas panašaus į tylią aimaną pasigirsta, kol vyro lūpos slysta jos kaklu, o ranka jau kyla aukštyn, kartu su suknele. Paklusniai atstato koją į šoną ir dar labiau išsiriečia, visu kūnu priglusdama prie vyro, o galvą atlošdama į jo petį. Kūnui virpant, kvėpavimui jau dabar esant netolygiam, Astrid vienos rankos pirštais suima Isaia smakrą ir pasuka vyro veidą į save. Tą akimirką, kai jo ranka įsmunka po kelnaitėmis ir užkabina jautriausią kūno vietą, Caroline suaimanuoja jau tiesiai į vyro lūpas, į kurias įsisega it išbadėjusi. Dar akimirką šmėsteli mintis nutraukti bučinį, dar kažką provokuojančio pasakyti, bet vietoj to ji tik plačiau prasižergia. Pralaimėjimas dar niekuomet nebuvo toks saldus.
Back to top Go down
Federico Isaia Morello

Posts : 142
namas - Page 2 Qr9n8zx
Federico Isaia Morello

namas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: namas   namas - Page 2 EmptyWed Jan 22, 2020 9:08 pmKantrybės Federico turėjo daug, jeigu tik reikėtų, kankintų save iki išprotėjimo, bet nepasiduotų, gyvenime buvo baisesnių dalykų, kuriuos vyrui teko ištverti, tad kankintis su kelnėse nebetelpančių pasididžiavimu buvo vieni niekai, ypač, kai matė ir jautė, kaip iš proto eina Astrid,-Mes norim...nebent išvesti tave iš proto,-vos girdimai ištaręs, dantimis švelniai grybštelėjo Astrid kaklo odą. Federico buvo pasiryžęs, kad ir patiems beprotiškiausiems dalykams, norėjo girdėti garsias Caroline aimanas, stebėti jos virpantį kūną, jausti trūkčiojantį kvėpavimą ir stebėti geismo bei malonumo pilnas akis. Vyras nuoširdžiai norėjo šią moterį išvesti iš proto. Isaia pirštam palietus Astrid, neketindamas sustoti, ėmė erzinančiai dirginti klitorį, pajausdamas, kaip moteris tik dar labiau išsirietė ir praskietė kojas. Aimana, kurią Astrid išleido tiesiai į Isaia lūpas, buvo viršūnė, laikėsi, kiek įmanoma ilgiau, norėdamas maksimaliai sujaudinti moterį, bet kelnes draskanti lytis nerimo. Atsakęs į Caroline bučinį, įsisegė į jos lūpas tik dar godžiau, įsibraudamas į jos burną liežuviu, pirštais vis dar dirgindamas klitorį, laisvą ranką patraukęs nuo Astrid liemens, be gailesčio perplėšė jos gražias kojas slėpusias pėdkelnes, dabar jos nebuvo pačios svarbiausios, tuo labiau, jog Federico be problemų jas atpirks. Viena ranka atsisegęs kelnes bei nusismaukęs trumpikes ir taip išlaisvinęs iki išprotėjimo sustandėjusią lytį, patraukė į šoną Astrid kelnaites ir nieko nelaukęs, lėtai, tačiau giliai į ją įėjo, imdamas lėtai judėti. Viena ranka vis dar darbavosi kelnaitėse, o kita ranka palikęs link moters liemens, tvirtai jį apsivijo, taip užtikrindamas Astrid stabilumą, visgi nujautė, kad vargu ar jos kojos pačios atlaikys.
Back to top Go down
Astrid Caroline Berglin

Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Priority : she had a galaxy in her eyes; an universe in her mind.
Posts : 513
Location : Paris doesn't apologise for shining so bright.
Accounts : lefevre; atchison
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Astrid Caroline Berglin

namas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: namas   namas - Page 2 EmptyWed Jan 22, 2020 9:35 pmČia jau vietos žodžiams nebelieka. Kad ir kokios dar mintys sukosi moters galvoje, kad ir ką dar jinai planavo pasakyti, pakomentuoti ar patraukti per dantį – pralaimėjimas akivaizdus. Dievaži, po Isaia žodžių ji tiesiog išsilydo jo rankose, dabar tikrai galėtų daryti ką nori su ja, sakyti ką nori – viskuo patikėtų, viskam pasirašytų ir viską padarytų. Pirštams pradėjus aktyviau veikti tarpukojyje, šviesiaplaukė net susiūbuoja lengvai, o kojos sulinksta. Patalpoje nuskamba malonumo kupina aimana, o šiai nespėjus nuaidėti – pasiveja ir kita. Nelabai suvokia, kas taip staigiai pasikeitė, kokį mygtuką užkabino, tačiau tik aikteli pajausdama, kaip į odą kiek nemaloniai įsirėžia pėdkelnės, tačiau tai vieni niekai palyginus su krūtinę užpildžiusiu jausmu, vos tik Astrid suvokia, kam prisireikė naikinti jos rūbus. Priversta nutraukti bučinį, Caroline išleidžia dar garsesnę aimaną, rodos, kylančią iš sielos gelmių, vos tik savyje pajaučia Federico. Atrodo, jau galėtų viskas pabosti, ypač turiny omenyje, kiek, kaip ir kur jie tai darė pastarasias kelias savaites, tačiau arba jis vis atranda būdų nustebinti moterį, arba tiesiog turi štai tokią neįtikėtiną jėgą prieš šviesiaplaukę. Jausdama lėtus bei gilius vyro judesius savyje, Astrid apgraibom susiranda stalo kraštą, į kurį įsikimba, ieškodama atramos ir norėdama jaustis tvirčiau. Nors naivu to tikėtis. Federico ją taip tvirtai apsivijus ir vėl priglaudus prie savo kūno, moteris vėl išsiriečia visu kūnu, netvardydama nei aimanų dažnumo, nei garsumo.
- Federico... – kažkuriuo momentu patalpoje nuskamba ir vyro vardas, tariamas it švenčiausias žodis egzistuojantis žmonijoje, kad ir kaip ironiškai tai beskambėtų. Caroline pradeda nevalingai virpėti, jausdama, kaip tuoj tuoj viskas aplinkui sprogs. Bando, iš visų jėgų bando tai nutolinti, tačiau iš Isaia veiksmų ir nusiteikimo nepanašu, kad viskas taip paprastai ir pasibaigs. Jausdama, kaip kūną skalauja stipraus orgazmo bangos, Caroline įsikimba į stalo kraštą taip, kad net krumpliai pabąla.
Vis dar gaudydama kvapą, nežinia iš kur savyje atradus tiek jėgos, Astrid apsisuka aplink savo ašį ir akimirksniu nuo vyro kūno nutraukia megztinį bei marškinėlius, šiuos nusviesdama į šoną. Rankos kiek chaotiškai slysčioja apnuogintu kūnu, kol lūpos keliauja per jo kaklą, raktikaulį, pasiekia lūpas, slysteli vėl žemyn... tuo pačiu nejučia vis stumia vyrą link virtuvinės spintelės už jo, kol šis nebeturi daugiau kur eiti. Iš lėto pradeda lūpomis slysti per krūtinę, galiausiai pritūpia pasiekusi pilvą ir tik ties papilve stabteli, dar pakeldama degantį žvilgsnį į Federico, prieš pagaliau lėtai apžiodama jo lytį. Niekuomet dar to nedarė šiam vyrui. Ir, galėtų prisiekti, daugiau niekada nenori to daryti jokiam kitam vyrui, išskyrus Isaia.
Back to top Go down
Federico Isaia Morello

Posts : 142
namas - Page 2 Qr9n8zx
Federico Isaia Morello

namas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: namas   namas - Page 2 EmptyWed Jan 22, 2020 10:04 pmViskas vyko, lyg sulėtintam filme ir atrodė, kad šioje malonumo pilnoje akimirkoje, Federico su Astrid galėtų užstrigti amžinybei, galėtų visą likusį gyvenimą tuo mėgautis ir nenorėti ištrūkti iš šios būsenos. Per visus tuos metus, vyras dar niekada taip netroško jokios moters, dar niekada nejautė tokios kankynės, žaisdamas pavojingą kankinimo žaidimą, dar niekada nebuvo paskendęs visiškoje beprotybėje ir pametęs sveiko proto. Iš Astrid lūpų besiveržiančios aimanos, varė Isaia iš proto, tad su kiekvienu stūmiu, vyras vis labiau spaudė moterį prie savęs, lyg norėdamas visiškai su ja susilieti. Akivaizdu, kad siekdamas iki beprotybės nuvesti Astrid, ir pats joje atsidurs, spąstai pačiam sau. Išgirdęs Astrid lūpas tariančias jo vardą, Federico net pajuto, kaip per visą jo kūną nueina malonus virpulys, dar niekas nebuvo taręs jo vardo, niekas jo nebuvo taręs taip, kaip tai ištarė Astrid, tad pirštus patraukęs nuo moters tarpkojo, šiek tiek pagreitino tempą, tačiau gylio nesumažino. Dar keli stūmiai ir vyras ėmė jausti Astrid užvaldantį orgazmą, nors tiksliau net kelis, kone vieną po kito, o tai kėlė tik dar didesnį malonumą pačiam Isaia. Kiek nustebo, kai Astrid ėmė muistytis ir išsilaisvinusi iš jo tvirto glėbio, apsisuko aplink save, atsirasdama veidu į vyrą. Nė kiek nesipriešindamas Federico leidosi nurengiamas, taip likdamas stovėti visiškai nuogas, nepaisant iki kelių nusmaugtų kelnių ir apatinių. Besiblaškančios Astrid lūpos, kėlė malonius šiurpulius, o šiai ėmus vyrą po truputį stumti atgal, šis padėjo kelis nedidelius žingsnius, kol galiausiai pajuto atsirėmęs į virtuvinę spintelę. Net nenutuokė, ką ketina daryti Astrid, nebuvo pratęs, jog moterys perimtų valdžią į savo rankas, tad pirmiausia buvo kiek neramu. Tačiau ilgai laukti nereikėjo, Astrid pritūpė, o jos pakeltos akys ir degantis žvilgsnis pasakė viską. Vos moters lūpoms suėmus jo lytį, Federico gana garsiai ir giliai įkvėpė oro,-Šūdas,-vos girdimai, iškvėpdamas orą ištarė, atversdamas galvą ir abiem rankom stipriai suspausdamas stalviršio kraštą.
Back to top Go down


Sponsored content

namas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: namas   namas - Page 2 Empty


Back to top Go down
 

namas

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 11Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Federico Morello-