I'd walk through fire for you
Just let me adore you.
namas - Page 3 

Share
 

 namas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
AuthorMessage
Astrid Caroline Berglin

Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Priority : she had a galaxy in her eyes; an universe in her mind.
Posts : 513
Location : Paris doesn't apologise for shining so bright.
Accounts : lefevre; atchison
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Astrid Caroline Berglin

namas - Page 3 Empty
PostSubject: Re: namas   namas - Page 3 EmptyWed Jan 22, 2020 10:16 pmAbsoliuti beprotystė, kurioje skęsti yra taip malonu ir taip nesinori iš jos ištrūkti. Atrodo, kad reikėjo jiems išlaukti, kada ateis judviejų akimirką, reikėjo tų skausmingai ilgų šešerių metų atskirai, net nenutuokiant, kaip iš tiesų vienas kito ilgisi. Nes nei tada su Federico, nei su bet kokiu kitu vyru, Caroline nesijautė tokia galinga ir silpna tuo pačiu metu. Niekada netroško ištirpti akimirkoje, jeigu tik tai garantuotų galimybę niekuomet neprarasti šios būsenos. Tai jau kur kas stipriau už susižavėjimą kitu žmogumi. Meile gal dar to negalima vadinti, tačiau, po galais, Astrid jau visiškai pametusi galvą dėl šio žmogaus. Kai pagalvoji, dar prieš nepilną valandą skėryčiojosi ir buvo tikra, kad dar ilgai teks aiškintis santykius ir tikrai dar ilgai neatsileis. Tačiau pakako kelių akimirkų, žvelgiant į vyro akis, kad pradėtų atitirpinėti.
Caroline mato ir jaučia savotišką vyro sutrikimą ir tuo tik mėgaujasi. Na, juk negali vien jis stebinti moters, turi būti balansas. Labai trumpam atsitraukia, norėdama nuo savo kūno mikliai nusitraukti suknelę ir vėl grįžta prie to, ką pradėjo. Meistriškai tai padidina tempą, tai palėtina, tai padidina savo galvos judesių amplitudę, tai į veiksmą pajungia ir savo ranką... jaučia, kaip virpa Isaia, girdi, kaip jį tai veikia. Po kurio laiko atsitraukia ir vėl pakelia deginantį žvilgsnį į vyro akis. Dar pora rankos judesių, stimuliuojant Federico ir veriant jo sielą, rodos, kiaurai ir pagaliau Astrid vėl pradeda drėgnais bučiniais kilti aukštyn. Besistodama ji užlenkia rankas ir lengvu judesiu nusisega liemenuką, leisdama savo prisirpusioms krūtims pagaliau išsilaisvinti iš tų nelemtų gniaužtų.
- Tu jau mane išvedei iš proto... sukužda tiesiai į jo lūpas, prieš vėl į jas įsisiurbdama, lyg visą amžinybę nebūtų bučiavusi vyro, o rankomis slysčioja po jo degantį kūną.
Back to top Go down
Federico Isaia Morello

Posts : 142
namas - Page 3 Qr9n8zx
Federico Isaia Morello

namas - Page 3 Empty
PostSubject: Re: namas   namas - Page 3 EmptyWed Jan 22, 2020 10:44 pmJeigu kada nors, kas nors būtų pasakęs, kad Federico vienos nakties nuotykius pakeis aistringas, beprotiškas ir kokybiškas seksas, vyras būtų labai garsiai nusijuokęs ir pasukiojęs pirštą prie smilkinio tokių žodžių autoriui, tačiau dabar, kuo puikiausiai suvokė, kaip tai realu ir kad to jausmo jis niekada nenorėtų atsisakyti, ir vargu ar jaustų, jeigu Astrid vietoje būtų kita moteris. Pirmą kartą gyvenime, Isaia jautėsi toks bejėgis ir įprastai, tokiam jausmui net nebūtų leidęs apsigyventi jo viduje, tačiau šį kartą, visiškai jam pasidavė. 
Astrid darbavosi meistriškai, nebūtų galėjęs to paneigti net ir labai norėdamas. Jautė, kaip su kiekvienu Caroline veiksmu, vis labiau artėja kulminacija, tačiau tvardė save iš visų jėgų, turėjo pasitaupyti pabaigai, negalėjo dabar imti ir pasiduoti, tad moteriai baigus darbą apačioje ir atsistojus ant kojų, sunkiai alsuodamas, Federico kiek lengviau atsikvėpė. Besimėgaudamas Astrid bučiniais, liečiančiais jo krūtinę, vyras šiek tiek nuleido galvą, sugaudamas žydrų, lyg vandenynas Astrid akių žvilgsnį,-Ir dar nebaigiau,-spėjęs ištarti žodžius, prieš Astrid lūpoms įsisegant į jam priklausiusias, Isaia viena ranka apsivijo Astrid liemenį, greitu judesiu kilstelėdamas ją nuo žemės ir pasodindamas ant virtuvinės spintelės. Paleidęs moters lūpas, drėgnais bučiniais ėmė leisti žemyn jos žandikauliu, kaklu, raktikauliu, kol pasiekė nuogas krūtis, jas taip pat apdovanodamas bučiniais ir trumpam ten sustodamas, toliau pilvas ir delnais prigludęs prie Astrid šlaunų, šiek tiek pritūpė, lūpomis sugaudamas klitorį ir liežuviu imdamas jį dirginti. Negalėjo būti savanaudis, reikėjo atsilyginti už jos dosnumą. Galiausiai atsitiesęs, viena ranka tvirtai apsivijo Astrid liemenį, stipriai prisispaudė moters kūną prie savęs ir vėl į ją įėjo, imdamas judėti kiek greičiau nei pirmąjį kartą. Lūpos nebegrįžo prie Astrid lūpų, tankiai alsuodamas, Federico įsmeigė tamsias, ugnimi liepsnojančias akis į Astrid, varstydamas ją giliais ir pakankamai greitais judesiais. Įtampa apačioje vis labiau ir labiau kilo, vyras stengėsi laikytis tiek, kiek tai buvo įmanoma, kol galiausiai jo kūną taip pat sudrebino orgazmas. Tik po kelių akimirkų, Federico lėtai išėjo iš Astrid, šiek tiek atleido apkabintą moters liemenį ir gaudydamas orą, apdovanojo Astrid lūpas neilgu, tačiau karštu bučiniu.
Back to top Go down
Astrid Caroline Berglin

Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Priority : she had a galaxy in her eyes; an universe in her mind.
Posts : 513
Location : Paris doesn't apologise for shining so bright.
Accounts : lefevre; atchison
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Astrid Caroline Berglin

namas - Page 3 Empty
PostSubject: Re: namas   namas - Page 3 EmptyWed Jan 22, 2020 11:03 pmAstrid eilinį kartą suvirpa po vyro žodžių ir spėja nusišypsoti prieš jam vėl pasisavinant šviesiaplaukės lūpas karštam bučiniui. Aikteli, kai Isaia taip, atrodo, be jokių pastangų kilsteli moterį ir užkelia ją ant spintelės. Akimirksniu praskėčia kojas ir jomis trumpam apsiveja tamsiaplaukio liemenį, kol šio lūpos pradeda lėtą ir kvapą gniaužiančią kelionę tolyn. Atrodo, su kiekvienu savo įkvėpimu, sulig kiekvienu aiktelėjimu ir dejone, Caroline tik ir kartoja „aš vien tik tavo, po velniais“, bet tai, bent jau kol kas, taip ir lieka tik tarp eilučių. Vyrui ir vėl sukoncentravus dėmesį ties jautriausia jos kūno vieta – tik dabar kitaip ir kur kas maloniau – Astrid vienos rankos pirštus įvelia į jo tamsius plaukus, o kita sugniaužia savo krūtį. Atrodo, kad ir kaip kovotų su savimi, tačiau atidėti neišvengiamo nepavyksta – Federico jai padovanoja dar vieną orgazmą ir sustoti vis dar neketina. Galva, atrodo, jau svaigsta, o visas namas aidi nuo moters aimanų. Ir vėl savyje pajaučia jį, tik nesulaukia godaus bučinio, kurio tikėjosi. Vietoj to – sielą kiaurai veriantis žvilgsnis. Caroline lieka absoliučiai be jokių kaukių, tokia trapi, bet tuo pačiu ir velniškai stipri priešais šį vyrą. Bejėgė, bet ir gebanti kalnus nuversti. Dar niekuomet nesijautė tokia moteris, tokia galinga ir tokia priklausoma. Absoliučiai vienas kitai prieštaraujančios būsenos, kurias vainikuoja tamsiose Federico akyse pastebėtas savo pačios begalę kartų sumažintas atspindys. Astrid dar niekuomet nesijautė tokia graži. Vienos rankos nagais laikosi įsikibusi į Isaia petį, o kita prisitraukia vyro veidą artyn ir pabučiuoja jį taip, kaip gyvenime dar nieko nėra bučiavusi. Visą save sudeda į šitą lūpų šokį, visus iškalbėtus ir neišsakytus jausmus, visas paslaptis. Dar keli tikslūs ir gilūs stūmiai ir šviesiaplaukę dar kartą užlieja orgazmo banga, beveik tokiu pat momentu, kaip ir Federico. Galėtų prisiekti, juk tokie dalykai vyksta tik saldžiuose filmuose, bet tikrai toli gražu ne realybėje. Dar kelias akimirkas užsimerkusi ir atrėmusi kaktą į vyro krūtinę gaudo kvapą, kol pagaliau pakelia lengvai svaigstančią galvą ir pagauna Isaia žvilgsnį.
- Man atrodo, jau galima pradėti sudarinėti geriausių vietų seksui žemėlapį šiuose namuose... kol kas šita spintelė laimi, - nusijuokia trumpam prikąsdama lūpą ir lengvai papurto galvą, - tu neįtikėtinas, Federico... – su absoliučiu susižavėjimu akyse ir balse tyliai tarsteli.
Back to top Go down
Federico Isaia Morello

Posts : 142
namas - Page 3 Qr9n8zx
Federico Isaia Morello

namas - Page 3 Empty
PostSubject: Re: namas   namas - Page 3 EmptyWed Jan 22, 2020 11:26 pmAtgauti kvapą po tokio beprotiško sekso buvo sudėtinga misija, vyras vis gaudė kvapą, bandydamas stabilizuoti įsiaudrinusį širdies ritmą, tačiau sekėsi sunkiai. Astrid atrėmus galvą į jo krūtinę, Isaia kilstelėjęs laisvą ranką, švelniai pirštus įkišo į šviesius moters plaukus, paglostydamas jos galvą, kol galiausiai šiai pakėlus akis, Federico sugavo jos žvilgsnį. Veide žaidė lengva šypsenėlė, ant liemens buvusi ranka, pirštais ėmė bėgioti po nuogą Astrid nugarą,-Sąrašas ilgas, dar turim daug neišbandytų, bet, kol kas aišku, kas šioje kovoje lyderiauja,-negarsiai nusijuokęs ištarė, pagaliau iškvėpdamas plaučius užpildžiusį orą ir pajausdamas, kaip palengvėja, kai nebereikia alsuoti nuo savotiško oro trūkumo,-Tai tu nuostabi,-tarstelėjęs, kilstelėjo lūpų kampučius ir šiek tiek palinkęs, priglaudė lūpas prie Astrid peties, palikdamas ten drėgną žymę. Pagaliau abiem nurimus, Federico abiem delnais suėmė Astrid liemenį ir be jokio vargo nukėlė šią nuo spintelės, atsargiai pastatydamas ant kojų. Šiek tiek atsitraukęs, pakėlė nuo žemės jos kelnaites bei savo marškinėlius, paduodamas šiuos moteriai, nemanė, kad ji norės vilktis suknelę, kuri vargu ar buvo labai patogi, greičiau varžanti, o tuo tarpu pats, užsimovė apatinius bei kelnes, likdamas iki pusės nuogas,-Liksiu skolingas,-šį kartą nusijuokęs ištarė, pakeldamas išdarkytas Astrid pėdkelnes ir be jokios sąžinės graužaties išmesdamas šias į šiukšlių dėžę, reikės paieškoti, kokių nors ne taip greitai plyštančių, kad daugiau jam nekiltų pagunda taip elgtis. Nuo stalo paėmęs vyno butelį, įpylė skysčio į Astrid taurę, o į stiklinę įsipylė viskio, įsimesdamas kelis ledukus. Pasisukęs į Astrid, padavė šiai taurę,-Keliaujam į svetainę,-ištaręs labiau kaip faktą, palinko, apdovanodamas Astrid lūpas šiek tiek užlaikytu bučiniu ir apsisukęs, dar spėjo pačiupti nuo stalo lėkštę su užkandžiais, o tada patraukė svetainės link, įžiebdamas joje šviesą. Padėjęs užkandžius ant staliuko, pats vos ne iš stovimos pozicijos, krito ant sofos, patogiai ant jos įsitaisydamas.
Back to top Go down
Astrid Caroline Berglin

Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Priority : she had a galaxy in her eyes; an universe in her mind.
Posts : 513
Location : Paris doesn't apologise for shining so bright.
Accounts : lefevre; atchison
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Astrid Caroline Berglin

namas - Page 3 Empty
PostSubject: Re: namas   namas - Page 3 EmptyWed Jan 22, 2020 11:43 pmAstrid dar kurį laiką gaudo kvapą, lyg ką tik būtų nubėgusi mažų mažiausiai kokį pusmaratonį. Kūnu ir vėl nubėga šiurpuliukai, ji vis dar nepripranta prie to, koks švelnus ir dėmesingas Federico kaskart būna jiems pasimylėjus. Moters patirtis diktuoja, kad dažną kartą vyrai gal paguli kurį laiką šalia, permetę ranką per liemenį, neva apsikabinę, bet ne daugiau. Ir tai, dažną kartą tiesiog akimirksniu atsijungia, tačiau Isaia jos taip greitai nepaleidžia, nepalieka ir verčia jaustis pačia svarbiausia.
- Turiu nuojautą, kad rimta konkurencija gali atsirasti tarp šitos spintelės ir tavo lovos... – perdėm rimtu veidu palinksi galvą, lyg dabar šnekėtų apie kokius verslo planus, o ne vietas, kuriose galės bandyti pasisotinti šiuo vyru. Tik bandyti, nes vargu ar tai įmanoma, remiantis patirtimi.
Širdis pirmąkart taip virpteli, išgirdus Isaia tariamus tris žodžius, kaip reakciją į tai, ką prieš tai pasakė pati moteris. Jos akys sužiba taip, kaip dar niekuomet nėra žibėjusios. Astrid dabar net negalėtų apibūdinti, kaip šią akimirką jaučiasi, tačiau, dievaži, į nieką nekeistų dabartiės. Nukelta nuo spintelės, Caroline šiek tiek susvyruoja. O ko norėti? Po tiek veiksmo ir tokių stiprių orgazmų logiška, kad kojos linksta per kelius. Prikandus lūpą nusišypso šiek tiek apsivilkdama apatinius ir savo laibą kūną pridengdama Federico marškinėliais, kurie puikiai pridengia tai, ką turi pridengti.
- Aš perku tik gucci paauksuotas, tai daug lieki skolingas, - rimtu veidu linkteli galvą, žvilgsniu palydėdama savo pėdkelnes, bet ilgai tokio veido neišlaiko ir tiesiog prunkšteli, - ne, baik tu, mes moterys tokių pėdkelnių turim daugiau negu proto, jos ir taip būna labai nelaiku plyšta, ką jau kalbėti apie tokias situacijas, - susijuokusi paima savo vyno taurę ir neskubėdama nuseka paskui Federico. Šiam taip patogiai klestelėjus ant sofos, moteris stabteli ir kelias akimirkas tiesiog žvelgia į jį, prikandus lūpą ir iki pat kaulų smegenų susižavėjusi vaizdu prieš akis, - ne, aš pažadu, ateis diena, kai nustosiu varvint seilę į tave, - papurto galvą atsigerdama savo vyno ir patogiai įsitaisydama ant sofos šalia Isaia, - tiksliau pasakius, kai išmoksiu tai bent kažkaip nuslėpti, o ne va taip prasižiojus spoksosiu, - susijuokusi įsideda sūrio gabaliuką į burną ir mirkteli akį vyrui.
Back to top Go down
Federico Isaia Morello

Posts : 142
namas - Page 3 Qr9n8zx
Federico Isaia Morello

namas - Page 3 Empty
PostSubject: Re: namas   namas - Page 3 EmptyThu Jan 23, 2020 12:08 am


Federico stebėjosi pats savimi, dėmesingas, švelnus, susidomėjęs, tai nebuvo jam įprasta būsena, tačiau būnant su Astrid, ši būsena jam patiko, galbūt dėl to, kad jam nereikėjo prieš nieką apsimetinėti, rinktis, kokią kaukę šiandien dėvės, galėjo tiesiog atsipalaiduoti ir būti savimi, nes akivaizdu, jog Astrid jį priėmė tokį, koks jis buvo iš tiesų, o tai ir buvo svarbiausia, norint, kad jų santykiai iš tiesų kažkur nuvestų,-Paauksuotas? Būna ir tokių,-atlošęs galvą per sofos atkaltę, pažvelgė į ateinančią Astrid,-Nors, tebūnie nors ir apsagstytos deimantais, jeigu tik tau tokių reikia,-negarsiai nusijuokęs ištarė, nežymiai gūžtelėdamas pečiais ir priglaudęs lūpas prie stiklinės, atsigėrė gana godų gurkšnį viskio. Jeigu Astrid būtų pamačiusi Federico banko sąskaitoje parašytus skaičius ir kiek nulių turi nurodyta suma, būtų tikrai nejuokavusi apie paauksuotas pėdkelnes, Isaia galėjo sau leisti viską, tamsoje nesimatė, tačiau Federico kieme, be to automobilio, kuriuo jis pasiėmė ir atsivežė Astrid, stovėjo dar keturi, itin retų markių, sunkiai gaunami ir kainuojantys nežmoniškus pinigus, tačiau savo pomėgiams, vyras pinigų negailėjo,-Pasijutau, lyg kokia tobula moteris, tik gaila, kad su barzda,-besimaivydamas šiek tiek papūtė lūpas, tačiau po akimirkos kambaryje nuaidėjo juokas. Dėl dievo meilės, Federico visiškai pametė galvą dėl šios moters ir nepaisant vis dar likusių paslapčių, kaukių prieš ją neliko visiškai. Astrid įsitaisius ant sofos šalia, Federico permetė vieną ranką per sofos atlošą, apglėbdamas moterį per pečius ir prisitraukdamas ją arčiau savęs. Net nebūtų galėjęs pagalvoti, kad įmanoma šitaip jaukiai su kažkuo įsitaisyti ant sofos, jausti šalia kitą šiltą kūną ir tiesiog mėgautis akimirka, kai niekur nereikia skubėti, apie nieką galvoti ir dėl nieko pergyventi,-O aš visai nieko prieš, kad tu į mane spoksosi,-šelmiškai nusišypsojęs ištarė, įsimesdamas vieną sūrio gabaliuką į burną ir užgerdamas jį viskiu, galbūt sūris ir nebuvo pats tinkamiausias užkandis prie viskio, bet šiandien tiko ir taip.
Back to top Go down
Astrid Caroline Berglin

Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Priority : she had a galaxy in her eyes; an universe in her mind.
Posts : 513
Location : Paris doesn't apologise for shining so bright.
Accounts : lefevre; atchison
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Astrid Caroline Berglin

namas - Page 3 Empty
PostSubject: Re: namas   namas - Page 3 EmptyThu Jan 23, 2020 12:20 amReikia pripažinti, kad visų kaukių atsikratyti galėjo ir Astrid. Pirmąkart, turbūt, kiek save pamena, ji galėjo sau leisti tiesiog būti...savimi. pykti, jei norisi, kvatoti, jeigu sukyla noras, bučiuotis ir išgyventi kiekvieną akimirką iki galo. Ji vargu ar taip besąlygiškai priimtų Federico, jei nesijaustų, kad ir pati yra priimama. Taip, aplinkiniams galbūt keistai, gal net kiek įtartinai gali skambėti judviejų istorijos pradžia, ilgas tarpas ir dabartis. Tačiau ne aplinkiniai kuria tą istoriją ir pastarosios pagrindą – santykius, kuriuose dalyvauja tik du žmonės. Ir tol, kol jie nemato problemos – visi kiti savo nuomonę gali susikišti kur tik nori. Astrid dar niekada gyvenime nesijautė tokia laiminga.
- Ūūūū, deimantai, - pakilnoja antakius, bet neužilgo ir vėl nusijuokia, - aš tik bijau, kad jie plėšys ne tik pačias pėdkelnes, bet ir kokius sijonus ar dar ką... gal vis dėlto apsistosiu ties paprastomis, - prunkšteli jaukiai ir patogiai įsitaisydama greta Isaia ir pasiremdama į jį. Caroline nėra pinigų vergė, tie laikai jau praeity. Buvo laikas, kuomet jinai turėjo kelis butus skirtingose šalyse bei žemynuose, galėjo sau leisti absoliučiai viską, tačiau skausmingai visko neteko, įbridusi į narkotikų liūną. Dabar gyvena pakankamai patogiai, gali leisti net šiek tiek daugiau sau, negu tiesiog reikia, bet tuo nepiktnaudžiauja. Gal dėl to ir skaičius Federico sąskaitoje jai, tikėtina, nepaliktų didžiulio įspūdžio. Nes jau dėl ko ko, bet ne dėl pinigų būna su vyru, - prisiekiu, jeigu tu kada nuspręsi atsikratyti šitos barzdos – jau aš pradingsiu porai savaičių, kol tau ji bent kažkiek ataugs, - šiek tiek prisimerkia, tačiau ir vėl neilgai sugeba išlaikyti rimtą veidą. Susijuokus palinksta šiek tiek į priekį ir nusivogia trumpą bučinį, - matai, apibrėžkime kelias sąvokas..yra spoksojimas, o yra seilės varvinimas. Pastarasis neatrodo patraukliai iš šono, o ir šiek tiek menkina mano ego... – palinguoja galvą į šoną viską išdėstydama rimtu veidu ir tik akyse sužybsėję velniukai išduoda moterį, - o jei rimčiau... su mielu noru tik į tave ir spoksočiau, - atsigėrus vyno tyliai tarsteli ir priglaudžia lūpas prie Federico peties. Reikia tikėtis, kad Isaia šie moters žodžiai nuskambės taip pat subtiliai, kaip jie skambėjo Astrid galvoje. Pakankamai aiškią potekstę šitas sakinys turi ir, galimai, reikėjo šiek tiek dar palaukti, bent kelias dienas ar savaitę iki leidžiant sau apie tai šnekėti, kad neišgąsdintų ir neatstumtų nuo savęs šito vyro.
Back to top Go down
Federico Isaia Morello

Posts : 142
namas - Page 3 Qr9n8zx
Federico Isaia Morello

namas - Page 3 Empty
PostSubject: Re: namas   namas - Page 3 EmptyThu Jan 23, 2020 12:42 amSu Federiko marškinėliais, Astrid atrodė pritrenkiančiai, netgi gražiau nei su ta juoda suknele, kurią buvo apsivilkusi, jos liekną ir smulkų kūną, pridengė tiek, kiek reikėjo, palikdamas visiškai apnuogintas ilgas, grakščias moters kojas. Federico nenorėjo nė sekundei atitraukti nuo Astrid akių, tikriausiai, kad ir pats būtų galėjęs vėpsoti į ją išsižiojęs ir nė kiek dėl to nesijaudinti,-Tada gal nereikia, nėra ko kitiems matyti daugiau nei reikia, jau ir taip persistengei su ta nuotrauka įkelta į internetą,-vos kilstelėjęs lūpų kampučius, pasuko galvą į Astrid, sugaudamas jo žvilgsnį. Tai nebuvo priekaištas, tačiau Frederico tikrai nebuvo patenkintas pamatęs, ką Astrid patalpino socialiniuose tinkluose, nepaisant to, kad jie nebuvo iki galo apibrėžę savo santykių, tai nereiškė, kad Isaia jos nepavydėjo, o pavydėjo dar ir kaip, tikriausiai, kad jeigu pamatytų, kokį nors vyrą, bent bandantį prisiliesti prie jos pirštu ne taip, kaip derėtų, išmuštų paskutinius dantis. Tačiau išgirdęs Astrid žodžius apie barzdą, negarsiai nusijuokė, iš tiesų, nelabai ir prisimena save be barzdos, atrodo, kad su ja jis gimė, tad greičiausiai ir galimybės, kad galėtų ją nuskusti, visiškai nebuvo, net neįsivaizdavo, kaip galėtų be jos gyventi, nors, tai neblogas sprendimas norint nuo ko nors pasislėpti, greičiausiai niekas jo neatpažintų. Atsakęs į trumpą bučinį, Federico žvelgė į Astrid ir klausėsi jos filosofavimų apie spoksojimą, ir kada ji spėjo apie tai pagalvoti? Į Astrid įsmeigtos akys ir lengva šypsenėlė veide, negalėjai žinoti, kas dabar sukosi Federico mintyse, o ten visko buvo daug. Po Astrid filosofinės pamokėlės, trumpam stojo tyla, buvo galima girdėti tik svetainėje tiksinčio laikrodžio garsas ir už lango ūžiantis sukilęs vėjas,-Atsikelk pas mane gyventi,-visiškai netikėtai, po gana ilgos pauzės ištarė. Net pats nepajuto, kaip ištarė šiuos žodžius, lyg būtų pagalvojęs juos mintyse, o jie netikėtai išsprūdo garsu. Velnias, ar jis nepaskubėjo? O jeigu Astrid nesupras, jeigu toks pasiūlymas nuskambėjo per greitai, juk po ilgo laiko jiedu bendrauja vos dvi savaites. Tačiau gražinti laiko atgal ir sulaikyti šiuos žodžius buvo per vėlu, tebūnie, bus taip, kaip bus.
Back to top Go down
Astrid Caroline Berglin

Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Priority : she had a galaxy in her eyes; an universe in her mind.
Posts : 513
Location : Paris doesn't apologise for shining so bright.
Accounts : lefevre; atchison
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Astrid Caroline Berglin

namas - Page 3 Empty
PostSubject: Re: namas   namas - Page 3 EmptyThu Jan 23, 2020 8:11 amKažką ypatingo tikrai turėjo vyrų maikės ar marškinėliai. Nedažnai nusišypsodavo laimė merginai taip pasipuošti, tačiau tokiais atvejais jausdavosi tikrai seksuali. Tačiau su Federico... ji pasijusdavo trapi ir saugi. Atrodo, vėl apgaubta salstelėjusio vyro aromato, lyg jis laikytų ją apkabinęs ir saugiai glaustų sau prie krūtinės. Isaia prabilus apie šviesiaplaukės įkeltą nuotrauką, šioji kilsteli antakius ir susitvardo, kad nesusijuoktų. Bet jokiais būdais nepašaipiai, čia labiau suveikia faktas, kad... jos dar niekas niekuomet nėra pavydėjęs kitiems.
- O kas negerai su ta mano nuotrauka? – išriečia klausimai antakį ir nenutraukdama akių kontakto gurkšteli savo vyno. Nuogo kūno mergina niekuomet nesigailėjo, jos instagrame dar iš tų laikų, kai dirbo modeliu, dar ir atviresnių kadrų būdavo, nors ir pastaruoju metu tokių subtilių netrukdavo. Tačiau jos žvilgsnyje, įsmeigtame į tamsias vyro akis, nėra nei pykčio, nei pašaipos. Labiau toks suglumimas, kurio veidas neištransliuoja – pastarasis vis dar papuoštas kreivoka šypsenėle.
Atrodo, pagaliau gyvena savotiškoje idilėje. Tokioje, kad yra absoliučiai akivaizdu, kad bardako, riksmų ir pykčių netruks. Jiedu abu principingi ir labai tvirtos asmenybės, tačiau vien pagalvojus, kad galėtų kurti ateitį su šiuo žmogumi, Caroline pasidaro keistai ramu. Ji šiek tiek prisimerkia, bandydama iš Isaia veido išskaityti, ką šis tylėdamas mąsto. Gurkštelėjusi vyno, moteris jau tarytum žiojasi, norėdama nutraukti tarp judviejų įsivyravusią tylą, kai ją aplenkia Federico. Dievaži, jeigu nebūtų spėjusi nuryti savo vyno, greičiausiai, šis nebūtų išsilaikęs jos burnoje. Praviros lūpos tik dar labiau paryškina nuostabą moters veide, kol šioji akivaizdžiai bando suvirškinti, ką prieš kelias akimirkas išgirdo.
- Gerai...mhm.. – sumurma sau po nosimi. Atsitraukusi šiek tiek nuo vyro, pastato taurę ant staliuko ir pasisuka visu kūnu į Federico, norėdama geriau matyti jo veidą ir akis, - neskaityk dabar tarp eilučių, bet... tu tuo tikras? Galbūt neveltui kitos poros įprastai palaukia šito momento, kol susipažįsta, kol įsitikina, kad... – stengiasi, tikrai labai stengiasi kalbėti rišliai, tačiau nelabai sekasi. Sutrikusiame veide pradeda akivaizdžiai džiaugsmingai žibėti akys, - tu supranti, kad tai reikštų, jog... ne, pala, - papurčius galvą net susijuokia, - Federico, tu tuo tikras? – net pačiai sunku patikėti, tačiau jos akys jau transliuoja teigiamą atsakymą, - tu manęs dar net neprašei būti tik tavo ir niekeno kito... nebent tiesiog ieškai kambariokės, už ką aš tau dabar labai mielai tiesiog vožtelėčiau, - susijuokusi papurto galvą ir persibraukia ranka sau per plaukus, juos permesdama per petį. Tikrai nesuvokia, kas čia vyksta, bet panašu, kad kraustysis gyventi su priešais ją sėdinčiu vyru. Dievaži.
Back to top Go down
Federico Isaia Morello

Posts : 142
namas - Page 3 Qr9n8zx
Federico Isaia Morello

namas - Page 3 Empty
PostSubject: Re: namas   namas - Page 3 EmptyThu Jan 23, 2020 8:38 amTiesą sakant, taip netikėtai net pačiam sau, uždavus klausimą, vyras net akimirkai apmirė, jausdamas, kaip nevalingai krūtinėje ima spurdėti širdis. Tikrai nebuvo suplanavęs to paklausti, net neturėjo minčių, jog siūlys Astrid keltis gyventi su juo ir išreikš norą, su kažkuo kitu dalintis savo taip kruopščiai saugomais namais. Tačiau atrodo, kad užteko vienos akimirkos, kuri Federico galvoje pakeistų daug dalykų. Po šiandienos, vyras nebenorėjo vienas gerti viskio, vienas eiti miegoti didelėje lovoje, kitą vertus, suvokė, kad visą tą laiką jo namuose trūko gyvybės, moteriško juoko, kambarius užpildžiusio kvepalų aromato, elementariausio jaukumo, kurio niekas negalėjo sukurti taip, kaip tai sugebėjo moterys. Numanė, kad išgirdusi tokį pasiūlymą, Astrid sutriks, o tai kuo puikiausiai parodė ir jos reakcija, nors pastaroji privertė Federico sunerimti. Negalėtų pykti, jeigu Astrid atsisakytų arba paprašytų dar šiek tiek palaukti, juk jiedu nesimatė šešerius metus, pats Isaia prisidirbo ir daug ką sugadino, o štai dabar, praėjus vos dviem savaitėm išrėžia, jog nori, kad Astrid atsikeltų į jo namus. Tačiau dar prieš dieną, galbūt jis būtų tuo suabejojęs, galbūt į Astrid klausimą "ar jis tikrai tuo tikras", būtų atsakęs, kad tai tik nevalingai išsprūdę žodžiai ir gal iš tiesų, kiek per anksti, tačiau šiandien, tuo jis buvo tikras, kaip niekada,-Aš visiškai tuo tikras,-nežymiai linktelėjęs ištarė. Veide neliko nė menkiausios šypsenėlės, akys neatsitraukdamos stebėjo Astrid, vyras bandė iš moters veido mimikų ir akių, perskaityti, ką ji šiuo metu galvoja ir išsiaiškinti galutinį atsakymą, kurio nesakymas, tampė Federico nervus,-Su kambariokėmis, spintelių tvirtumo nebandau,-palingavęs galvą, šelmiškai kilstelėjo lūpų kampučius. Dieve, būti kambariokais su tokia moterimi, būtų neįmanoma, Federico greičiau pasidarytų sau galą nei sutiktų su tokia mintimi. O ir tema apie nuotraukas, šią akimirką liko nuošalyje, dar bus proga apie tai pakalbėti ir Federico tikrai pasakys savo nuomonę, ką apie tai mano ir kaip jam tai nepatinka.
Back to top Go down


Sponsored content

namas - Page 3 Empty
PostSubject: Re: namas   namas - Page 3 Empty


Back to top Go down
 

namas

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 11Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Federico Morello-