I'd walk through fire for you
Just let me adore you.
Namas 

Share
 

 Namas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Brooklyn Adrian Quinn

Namas AmV0R9H
Credit : beautifulchaos, starboy
Brooklyn Adrian Quinn

Namas Empty
PostSubject: Namas   Namas EmptySat 21 Mar - 12:29Namas Modern-chandelier-1
Namas:
 
Back to top Go down
Brooklyn Adrian Quinn

Namas AmV0R9H
Credit : beautifulchaos, starboy
Brooklyn Adrian Quinn

Namas Empty
PostSubject: Re: Namas   Namas EmptySat 21 Mar - 13:10Brooklyn neištvėrė ir paskambino Isabellei jau kitą dieną, nors teisingiau buvo pavadinti tai kita naktimi, mat telefoną pakėlė jau gerokai po vidurnakčio. Iš pradžių parašė žinutę, norėdamas įsitikinti, kad ji tikrai nemiega, o sulaukęs atsakymo ėmė ir paskambino, nes norėjosi išgirsti jos balsą. Adrian šiek tiek atrodė, jog vos per akimirką atsidūrė knygoje apie meilę ir galbūt tai net kiek gąsdino. Jis jau buvo nudegęs per greitai įšokęs į santykius ir neleidęs sau pažinti kito žmogaus. Šitai jį privedė prie skyrybų, net jeigu santuoka ir truko ganėtinai ilgai, bet greičiausiai jie ištvėrė tiek laiko vien todėl, kad kartu leisdavo labai trumpas akimirkas. Quinn dažniausiai būdavo užsidaręs savo darbo kambaryje ir rašydavo, o ji skrisdavo į komandiruotes, siekdama, kad nauji autoriai parduotų jos leidyklai teises į savo knygas. To paties jis nenorėjo pakartoti ir su Colette. Labiausiai dėl to, jog ji nebuvo nusipelniusi vyro, kuris visko gerai nepermąstęs ir neįvertinęs šoktų tiesiai į jausmus, neleidęs jiems tinkamai susigulėti. Vyras niekuomet netikėjo meile iš pirmo žvilgsnio, tad dabartinę savo būseną geriausiai būtų apibūdinęs žodžiu – susižavėjęs. O taip iš tiesų ir buvo. Monet apsuko jam galvą ir jis buvo absoliučiai susižavėjęs. Tad nieko keisto, jog jis paskambino labai greitai ir dar troško išgirsti jos balsą tarsi būtų jo negirdėjęs dienų dienas. Iš pradžių Brooklyn susitarė dėl jų pasimatymo datos ir laiko, o vėliau tiesiog pasikalbėjo su tamsiaplauke apie paprasčiausius dalykus, šiek tiek nuklysdami į filosofinius dalykus, bet jiems tai jau buvo būdinga.
Praėjus kelioms dienoms ir pagaliau atėjus laikui imti ruoštis pasimatymui. Brooklyn pakilo iš lovos džiugiai nusiteikęs. Pirmiausia pasirūpino visais reikalingais maisto produktais tam, kad paruoštų savo firminį patiekalą. Vėliau dar kartą apėjo visus namus, sutvarkydamas ir surinkdamas išsimėčiusius daiktus. Norėjosi padaryti gerą įspūdį, o ne demonstruoti netvarkingus namus, nors jo netvarkingumas prilygo tiesiog ne vietoje numestam švarkui, kurį vilkėjo važiuodamas į parduotuvę. Nusprendęs, kad jau pats metas gaminti nuėjo į virtuvę. Ištraukęs iš šaldytuvo šviežias karališkas krevetes, jas atsakingai išdarinėjo ir apkepė svieste su česnaku. Tuomet paruošė ryžius, mat ketino gaminti risoto su krevetėmis. Šį patiekalą jis buvo išmokęs tuo metu, kai kelis metus gyveno Italijoje. Jo vienas geriausių draugų buvo šefas, tad su malonumu pamokė draugą paslapčių kaip sužavėti moteris savo kulinariniais sugebėjimais, kuo Adrian šį vakarą tikrai ketino pasinaudoti. Beveik baigęs gaminti paliko patiekalą ant minimalios ugnies, o pats nusiprausė po dušu, susitvarkė barzdą bei plaukus, o tuomet užsimetė paprasčiausius baltus marškinėlius ir mėlynus džinsus. Balta spalva puikiai išryškino jo odos rudumą, kuri visiškai natūraliai buvo tokios spalvos, kuo daugelis nebuvo linkę tikėti, žinant faktą, jog jis užaugo lietingame Londone, bet greičiausiai dėl to reikėjo kaltinti itališko kraujo turinčią mamą, kuri ir perdavė jam šį geną.
Sugrįžęs į virtuvę dar patikrino ar viskas paruošta, ar patiekalas gavosi taip kaip ir turėjo gautis. Brooklyn dar nuėjęs prie muzikos grotuvo išrinko savo mėgstamiausią Eltono Johno romantiškiausių dainų grojaraštį, nustatydamas tokį garsą, kad muzika liktų tik fone ir būtų galima lengvai susikalbėti. Kai atrodė, jog jau viskas paruošta leido sau prisėsti, dar žvilgtelėdamas į laikrodį, tikrindamas ar spėjo viską atilikti laiku.

Back to top Go down
Isabelle Colette Monet

travel far enough you meet yourself
Credit : icon; aes gif; code: starboy// gif: beautifulchaos
travel far enough
you meet yourself
Isabelle Colette Monet

Namas Empty
PostSubject: Re: Namas   Namas EmptySat 21 Mar - 14:12Tą vakarą grįžus namo, Isabelle jautėsi tarytum sapne. Kas kelias sekundes žvilgčiojo į telefoną, tarytum tikėdamasi, kad jis suskambės, o kartais save sulaikydama nuo troškimo imt ir paskambint. Arba parašyt. Tačiau vis laiku save sustabdydavo nuo kiek neadekvataus kritimo žemyn stačia galva, bet tai tik į naudą. Tušti namai ją tą vėlyvą vakarą pasitiko visiška tyla, o nuo veido nedingstanti šypsena tik praplatėjo. Lengviau atsidususi ji vietoj to, kad iškart kristų į lovą, persirengus ir nusiprausus išsitraukia juodraštinį eskizą. Pasistačiusi molbertą savo mažo lofto viduryje, Isabelle ant jo įtaiso tuščią drobę, ant kurios susikaupusi iš atminties, o tuo pačiu ir remdamasi turimu eskizu, pradeda paišyti kontūrus. Sekančią dieną, po darbo, ji skuba tiesiai namo, viduje su savimi nešdamasi tą taip išsiilgtą mūzą. Pastaruoju metu teptukas buvo pakankamai retas palydovas tamsiaplaukės rankose, o štai dabar ji net nepajaučia, kaip skrieja laikas. Kambarys skendi tyloje, lūpas karts nuo karto suvilgo raudonas vynas, o ant drobės išryškėjus visiems kontūrams, ima gulti spalvos. Net nesusimąsčius, net nežvilgtelėjusi į laikrodį, Colette griebia telefoną, vos tik jis įsižiebia, o ekrane nušvinta Brooklyn vardas. Šis vyras net pats neįsivaizduoja, kokią įtaką turi jai ir kaip krito į akį. Sužeista širdis labai nedrąsiai pradeda jau kalbėti apie galimybę, kol kas tik menką galimybę įsileisti vyrą vidun. Pokalbis praskrieja per kelias akimirkas, nors ir truko kone keliolika minučių. Ramybė, absoliuti ramybė.
Sutarto pasimatymo dieną Isabelle dar turėjo reikalų meno galerijoje, kur organizavo naują parodą ir pamažu ruošėsi jos atidarymui. Atvyko pirmieji paveikslai iš privačių kolekcionierių, Isabelle sukosi visame veiksme praradusi laiko nuovoką ir pati to nesuvokdama – vos vos šypsodamasi. Galiausiai pabaigusi darbus, moteris nuskuba namo, kur nusiprausia po šiltu dušu visos dienos įtampą, šiek tiek pasidažo, susišukuoja ir apsirengia jau kelias dienas dėliotą derinį. Niekuomet neskyrusi perdėto dėmesio tam, kaip rengiasi, Colette jau vien iš šito galėjo suprasti, kaip išties jaudinasi ir laukia sutarto pasimatymo.
Be penkių aštuonios, šiek tiek anksčiau negu buvo sutarę, Isabelle išlipa iš taksi automobilio. Atsikrenkštusi moteris kiek nervingai brūkšteli ranka per plaukus ir giliau įkvėpusi žengia link įėjimo. Po pažastimi spausdama delninukę, o kitoje rankoje laikydama nedidelį maišiuką su vyno buteliu – tarp kitko tuo pačiu, kuriuo taip mėgavosi Brooklyn per jų paskutinę vakarienę, specialiai stabtelėjo restorane ir susitarusi iš jų nupirko visą butelį – tamsiaplaukė žengia per kiemą pakankamai drąsiai bei užtikrintai. Tik pasiekusi duris ji suvokia, kad jau nežinia kurį laiką tiesiog šypsosi, mat skruostus lengvai tempia. Giliau įkvėpusi Colette stabteli durų skambutį ir per pusę žingsnio atsitraukia atgal laukdama, kol durys prasivers.
Back to top Go down
Brooklyn Adrian Quinn

Namas AmV0R9H
Credit : beautifulchaos, starboy
Brooklyn Adrian Quinn

Namas Empty
PostSubject: Re: Namas   Namas EmptySat 21 Mar - 17:04Brooklyn turėjo prisipažinti, kad iš tiesų negalėjo sulaukti, kol vėl pamatys Isabelle. Žinoma, vis žvilgčiojant į laikrodį tas džiugesys ėmė maišytis su nerimu, bet ir nerimauti ilgai neteko, nes labai greitai išgirdo durų skambutį bei nuėjo jų atidaryti. Niekas kitas negalėjo jo aplankyti šį vakarą, tad net nepažvelgė pro akutę, o tik atrakino duris ir jas plačiai atvėrė. Išvydęs Colette akimirką nieko nesakė, tik leido sau kurį laiką akimis ją tyrinėti. Žvilgsniu lėtai slydo nuo galvos iki kojų ir jam nė nereikėjo prasižioti, kad moteris pastebėtų jo akyse nepaneigiamą susižavėjimą. Ji buvo elegantiška, nesistengė savo išvaizda provokuoti ir tai kažkaip sušildė jo sielą.
Baigęs savo apžiūrą vyras vis dar neprataręs nei žodžio, pačiupo ją už rankos ir įsitraukė į vidų, užverdamas duris ir į jas švelniai atremdamas Monet. Viena ranka iš karto apsivijo jos liemenį, kitas delnas atsidūrė ant jos kaklo, o lūpos susirado jai priklausančias, kad apdovanotų bučiniu. Šįkart bučinys nebebuvo toks švelnus, tyrinėjantis. Jis buvo karštesnis, reiklesnis, visiškai apsukantis galvą. Tačiau Adrian žinojo, kad tai ilgai tęstis negali, nes jis neketino vakarienei leisti atšalti. – Labas, gražuole,-tyliai sumurmėjo dar kartą pabučiuodamas jos lūpų kamputį. Jam nebuvo įprasta šitaip pasitikti moterų, veikiau primindavo aristokratišką liokajų, siekiantį užtikrinti kuo malonesnę viešnagę, bet šįkart nesugebėjo toks būti, o galbūt net ir nereikėjo tokiu būti. Vis dėlto, vyras nepamiršo savo gerų manierų, tad atsitraukęs padėjo Isabellei nusivilkti paltą ir jį pakabino ant pakabos netoli durų.
Tik tuomet Quinn patraukė į priekį, plačiai šypsodamasis. – Tu viena pirmųjų viešnių mano namuose, nes visai neseniai čia įsikėliau. Manau, kad pavedžioti po namus galėsiu po vakarienės, nes pažadėjau tau maisto, o greitai suprasi, kad aš visus savo pažadus įvykdau,-mirktelėjo moteriai akimi, pasukęs galvą per petį. – O jeigu jau kalbame apie pažadus taip pat žadėjau ir duoti paragauti gero viskio ar norėtum jo paragauti dabar, ar po vakarienės,-pasiteiravo pagaliau pasiekdamas virtuvę. Viduryje kambario buvo salelė ant kurios vyras dažniausiai gamindavo, o už jos stovėjo didelis valgomojo stalas prie kurio jie ir ketino sėdėti. Ten jau buvo padengtos jiems skirtos vietos. – Gali eiti prisėsti, kol atnešiu maistą,-ištarė, paimdamas dvi gilesnes lėkštes ir nusinešdamas jas prie viryklės, kur nuo puodo nukėlęs dangtį, pasiėmė šaukštą ir į lėkštes pridėjo kvapnaus risoto. Jis buvo gavęsis tobulai – kreminis, ne per tirštas, su tinkamai paruoštomis krevetėmis, kad jos nepavirstų į gumą, kurią būtų sunku kramtyti. Ant viršaus Brooklyn dar patarkavo geros kokybės parmezano, o tuomet nunešė abi lėkštes prie stalo. Padėjęs vieną priešais Colette, o kitą priešais save, į taures pripylė ir moters atnešto vyno. Tik pagaliau viską suruošęs leido sau prisėsti šalia Monet.
-Itališkas risoto su šviežiomis karališkomis krevetėmis, išmoktas iš mano gero italo draugo, kuris turi Romoje vieną geriausių restoranų apdovanotų net viena Mišelin žvaigždute,-Adrian nesistengė girtis tokiomis pažintimis, tiesiog atrodė, kad tokią informacija reikėtų pasidalinti, mat Isabelle neabejotinai būtų to klaususi, tad tik užbėgo tam už akių. O galbūt toks elgesys ir išdavė, kad jis kiek jaudinasi, nes tai buvo pirmas jų oficialus pasimatymas ir Quinn tikrai nesinorėjo kaip nors susimauti ir sugadinti šio vakaro, net jeigu ir abejojo, kad tai būtų įmanoma padaryti.

Back to top Go down
Isabelle Colette Monet

travel far enough you meet yourself
Credit : icon; aes gif; code: starboy// gif: beautifulchaos
travel far enough
you meet yourself
Isabelle Colette Monet

Namas Empty
PostSubject: Re: Namas   Namas EmptySat 21 Mar - 17:39Isabelle, greičiausiai, jau stovėtų nervingai grąžydama rankas, dairytųsi aplinkui, galbūt net susimąstytų apie pabėgimą, o gal pati sau susikurtų Claude veidą iš atminties, jo balsu sau mintyse ką nors paburbėtų ir dėtų į kojas. Jeigu tai būtų pasimatymas su bet kuo kitu, o ne Brooklyn. Negali sakyti, kad ji buvus labai daug pasimatymų, labiau jau dėl to, kad dažną kartą paskutinę akimirką vietoj to, kad žengtų į kavinukės vidų, kur jos jau laukė koks žavus vaikinas, moteris pasukdavo į priešingą pusę, susikurdavo pasiteisinimą ir daugiau niekada to žmogaus nepamatydavo, nutraukdavo bendravimą su juo. Vietoj viso to aukšto sugebėjimo pačiai sau gadintis gyvenimą, Colette nekantraudama apsižvalgo aplink, įvertindama aplinką, o tuomet žvilgsnis grįžta į duris. Vos išgirdusi artėjančius žingsnius bei spynos trakštelėjimą, tamsiaplaukė akimirksniu nusišypso, o toji žavaus jauduliuko ir džiugesio kupina šypsena ne tik, kad nepranyksta, ji praplatėja išvydus Brooklyn. Kelias akimirkas jiedu praleidžia vienas kitą tyrinėdami – dievaži, koks jis žavus! Anksčiau nepastebėjo per vyro mėgiamus švarkus, tačiau šiandien balti marškinėliai taip puikiai nugulę ir nevulgariai aptempę jo ištreniruotą kūną... Žvilgsnis užkyla iki tamsiaplaukio akių, o pastarosiose išvystas betarpiškas susižavėjimas kelioms akimirkoms net maloniai užgula krūtinę.
Įžengusi vidun, Isabelle jau lyg ruošiasi žiotis pasisveikinti, gal kažką dar pasakyti apie gražų kiemą ar patį Brooklyn. Vietoj to, po akimirkos ji jau jaučia duris savo nugara ir lengvai prie jų priremta net suvirpa dar net nesulaukusi to bučinio. Instinktyviai pasistiebia, nors ir buvo su aukštakulniais, ūgių skirtumas egzistavo, o tuomet pasitinka Quinn lūpas su neišpasakytu ilgesiu. Atrodo, ją tarytum kokia banga užlieja ir pasigrobia, taip stipriai bučinys apsuka galvą, atima kvapą, o laisvoji ranka net į kumštį susigniaužia, taip įsikibdama į Brooklyn marškinėlius ties jo krūtine, ant kurios dar prieš kelias akimirkas buvo patogiai nugulęs moters delnas. Moteris visu kūnu prisiglaudžia arčiau Adrian, panaikindama net mažiausią tarpelį tarp judviejų kūnų.
- Labas... – sukužda pastebimai tankiau alsuodama, o paraudę skruostai bei žibančios akys išduoda sustiprėjusį jauduliuką. Šitas vyras visiškai atima kvapą ir, kaip įdomu, pasėja visišką vidinį jausmų chaosą, tuo pačiu nutildydamas aplinką bei vidinius demonus. Žengdama paskui Adrian į namų gilumą, Colette smalsiai apsidairo aplinkui, įvertindama šviesų interjerą bei tą malonų erdvės pojūtį, - mes prancūzai tuščiomis į svečius niekuomet neiname, tad... – gūžtelėjusi pečiais ji ištraukia iš maišiuko vyno butelį ir pastato jį ant salelės vidury virtuvės, - po vakarienės, - linkteli galvą vis dar nenustodama šypsotis. Ilgiau nelaukusi prisėda prie stalo, susikėlus koją ant kojos atsiremia alkūnėmis į stalą, o smakrą įremia į delnus bei iš lėto, su visišku pasigerėjimu, slysčioja žvilgsniu per Quinn kūną. Akimirksniu pagauna save susimąsčius, kad vyras tikrai dar geriau atrodytų ir be tų marškinėlių. Tarytum susigėdusi savo tokių netikėtų minčių, ji nukreipia dėmesį į gardų kvapą, tvyrojusį virtuvėje, - atrodo ir kvepia pasakiškai... – pagaliau prabyla pakėlusi žvilgsnį į Brooklyn akis, kuriose su mielu noru skęstų ir viską pamirštų. Paėmusi savąją taurę, ją šiek tiek kilstelėjusi ištiesia link Quinn, - nemėgstu sakyti tostų, tad... už šį vakarą, - susijuokusi lengvai susidaužia savo taure su vyro ir šiek tiek gurkštelėjusi vyno, pastato taurę atgal ant stalo ir paragauja risoto, - mmm.... – vos pradėjusi kramtyti pirmąjį kąsnį, tyliai mykteli iš pasitenkinimo, - tikrai nepataikauju, bet vargu ar esu kada nors skanesnį risoto ragavusi, - šypsodamasi linkteli galvą. Gardi vakarienė, šitoks dėmesingumas... kol kas vakaras atrodo kone tobulas.
Back to top Go down
Brooklyn Adrian Quinn

Namas AmV0R9H
Credit : beautifulchaos, starboy
Brooklyn Adrian Quinn

Namas Empty
PostSubject: Re: Namas   Namas EmptySun 22 Mar - 17:18Brooklyn visuomet mėgavosi maisto gamyba. Pats procesas, recepto sekimas, produktų paruošimas jį atpalaiduodavo, o rezultato laukimas suteikdavo beveik tokį patį efektą kaip laukimas, kol jo knyga pasirodys knygynų lentynose. Tad nieko keisto, jog vyras pasirinko būtent tokį būdą nustebinti Isabelle. Jį užplūdo vidinis troškimas atskleisti jai pačias geriausias savo savybes, mat bendravimo pradžioje visi taip elgdavosi, niekas nenorėdavo iškart demonstruoti savo blogiausių. Nors vyras net nenutuokė, kad jam net nereikėjo šitaip verstis per galvą, nes Colettei jau ir taip buvo apsisukusi galva. Nors Adrian tikrai nebuvo iš tų vyrų, kurie stengiasi tik iki tol, kol moteris visiškai pameta dėl jo galvą. Jis iš prigimties buvo romantiškas bei rūpestingas, mėgstantis stebinti ir būti nustebintas, tad būdama su juo moteris tikrai nesijaus pamiršta. O ir kaip galėtų, kai vyras niekaip nesugebėjo nuleisti nuo jos akių. Jo žvilgsnis vis nuslysdavo prie jos putlių lūpų tarsi jam net nereikėtų vakarienės, o galėtų pasisotinti vien bučiniais. Buvo gan keista jausti tokį deginantį troškimą, nes anksčiau jam prireikdavo gerokai daugiau laiko, o štai dabar šis noras tiesiog pulsavo visame jo kūne ir reikėjo visų valios pastangų, kad susivaldytų.
Dėdamas maistą į lėkštes Quinn nesigėdydamas ėmė sau po nosimi niūniuoti dabar skambančios dainos melodiją. Tuo metu kaip tik užgrojo Eltono Johno „Your song“, kuri visuomet buvo viena jo mėgstamiausių, tad Brooklyn pamažu ėmė judėti pagal melodiją, akimirką užsimiršęs, kad yra ne vienas. Ir vis dėlto, Monet turėjo būti malonu pasižiūrėti į jį tokį atsipalaidavusį ir besimėgaujantį muzika. Turėjo pripažinti, kad britų atlikėjai buvo jo silpnybė, tad buvo savaime suprantama, jog šiam vakarui jis turėjo pasirinkti legendinio atlikėjo muziką. – Kai būnu vienas surengiu dar ne tokiu pasirodymus,-plačiai nusišypsojęs prisipažino, atsisėdęs prie stalo. – Žinai, kai kiti vyrai užsispiria ir tvirtina, kad niekada nešoka, nes tiesiog bijo apsikvailinti, aš niekada neturėjau tokios problemos, net jeigu ir esu įsitikinęs, kad mano šokimo sugebėjimai nėra patys geriausi,-nusijuokė. Tikriausiai tai buvo dar vienas būdas kaip pasireiškė jo vidinis nenoras dėl ko nors gailėtis, tad jis būdavo pirmas, kuris išbandydavo ką nors nauja ir sau neįprasta.
-Jau pastebėjau, kad prancūzai visuomet mėgsta ką nors atsinešti. Visai neseniai lankiausi pas draugą ir jaučiausi kiek nesmagiai, kai jis mane kreivai nužvelgė pastebėjęs, kad atėjau tuščiomis,-jau buvo supratęs, kad Prancūzijoje taisyklės kiek kitokios, tad jam beliko tik pamažu jas išmokti ir daugiau nekartoti klaidų. Išgirdęs jos tostą vyras nusišypsojo ir linktelėjęs galva susidaužė taurėmis ir šiek tiek gurkštelėjo. Kažkokiu būdu keli lašeliai vyno sugebėjo nukristi ant marškinėlių. Iškart taip pajutęs žvilgtelėjo žemyn. – Atleisk, nueisiu persirengti,-ištarė, atsistodamas ir nusitraukdamas per galvą marškinėlius. Adrian visai nepagalvojęs atidengė moteriai savo ištreniruotą kūną. Jis niekuomet nesistengė užsiauginti didelės masės, tačiau ant jo rankų matėsi raumenys, ant pilvo buvo ganėtinai ryškus presas. Greitai pasitraukęs nuo stalo ir užkopęs laiptais nuėjo į miegamąjį, kur iš spintos išsitraukė lygiai tokius pat marškinėlius ir juos apsirengęs sugrįžo pas Isabelle. – Na štai kaip naujas,-šyptelėjo, prisėsdamas prie stalo ir pagaliau paragaudamas savo gaminto patiekalo. – Labai džiaugiuosi, kad tau patinka. Mėgstu gaminti, tad greičiausiai sulauktum ne vienos vakarienės, kurią panorėsiu pats pagaminti,-pamažu ryškėjo visi dalykai, kodėl moterys kuždėdavosi, jog jis yra svajonių jaunikis, o juk jos nežinojo nė pusės, ką Colette jau buvo pamačiusi.
Back to top Go down
Isabelle Colette Monet

travel far enough you meet yourself
Credit : icon; aes gif; code: starboy// gif: beautifulchaos
travel far enough
you meet yourself
Isabelle Colette Monet

Namas Empty
PostSubject: Re: Namas   Namas EmptySun 22 Mar - 17:50Isabelle ir pati be galo mėgo suktis prie puodų. Taip stipriai, kad buvo įvaldžiusi ne tik naminių kruasanų kepimo subtilybes, tačiau ir įvairiausių kitų patiekalų, o jos čili troškinys tarp draugų jau buvo tapęs legendiniu ir susilaukęs tikrai daug dėmesio, pagyrų bei meilės. Panašu, kad vienas kitą, jeigu viskas taip gražiai dėliotųsi ir ateityje, jiedu stebintų pakankamai dažnai. Colette buvo mažų smulkmenų žmogus. Pavyzdžiui, atsikelti anksčiau negu reikia, kad mylimam žmogui paruoštų pusryčius. Bendrų namų puoselėjimas mažais dalykais, pavyzdžiui, pakeliui nupirktomis gėlių puokštėmis, jai buvo visiškai įprasta. Jau net nėra ką kalbėti apie drabužių išlyginimą, pietų sudėjimą į dėžutę, kad būtų galima nusinešti į darbą ar netgi jos tikrai sėkmingus nugaros masažus po sunkios dienos darbe. Tik kartą gyvenime buvo patyrusi meilę, kurioje norėjo savimi būtent šitaip dalintis, nemanė, kad dar kada atras žmogų, nuo kurio bus taip sudėtinga atitraukti akis, kuriam jau taip greitai norės gaminti valgyti, susirangius jo glėbyje skaityti knygas ar tiesiog... šokti.
Vat taip paprastai, buitiškai, namuose skambant bet kokiai melodijai, nesirūpinant absoliučiai niekuo, kaip tą ką tik pademonstravo pats Brooklyn. Šypsena Isabelle veide tik dar labiau praplatėja, žvilgsnis slysčioja jo kūnu, o širdis tarytum apsala. Net keista, kaip viskas atrodo pažįstama ir patogu bei jauku. Keista, kaip jinai save jau mato užsiimant namų ruošos darbais ir tiesiog pradedant šokti kartu su Quinn. Keista, kaip jis taip greitai ir netikėtai sugebėjo šitaip prisijaukinti moterį.
- Aš mielai pamatyčiau, ką dar sugebi... – nusijuokusi palenkia galvą šiek tiek į šoną ir nežymiai kilsteli antakius, klausydamasi, ką toliau pasakys Brooklyn, - viskas nuspręsta, - tvirtai ištarus linkteli galvą, - po vakarienės tu man turėsi parodyti, kokio lygio yra tavo šokio sugebėjimai, tuščiais žodžiais aš čia taip lengvai nepatikėsiu, - žaismingai nusijuokusi mirkteli akį.
Keliais galvos linktelėjimais palydi Brooklyn istoriją apie apsilankymą svečiuose tuščiomis rankomis ir nežymiai šypteli. Na, taip, greičiausiai ne visame pasaulyje žmonės taip rimtai žiūri į ėjimą į svečius. Ar rankose būtų vyno butelys, ar pirktinis pyragas, ar pakeliui suskintos laukų gėlės – tuščiomis ateiti nevalia. Jau nuleidusi žvilgsnį į lėkštę, iš kurios šakute jau kabina dar vieną kąsnį, periferine rega ji pastebi nuo kėdės atsistojantį ir lengvu judesiu marškinėlius nuo kūno nusitraukiantį Adrian. Tokios reakcijos suvaidinti neįmanoma – lengvai pražiotos lūpos bei rankose nenulaikyta šakutė, iš visiškai neaukštai skambiai nukritusi atgal į lėkštę. Lyg susinepatoginusi moteris šypteli, bet žvilgsnio nenuleidžia, vietoj to tiesiog nulydi Quinn žvilgsniu, nejučia net prikąsdama apatinę lūpą. Šito tai nesitikėjo...
- Pasakyk tu man, kaip tu dar vienišas... – smagiai nusijuokusi papurto galvą jau beveik įpusėjusi savo patiekalą, mat buvo tikrai pakankamai alkana. Gurkštelėjusi šiek tiek vyno, Colette per taurės viršų dar pagauna Brooklyn tarytum klausiamą žvilgsnį ir plačiau nusišypso, - talentingas, dėmesingas, tiesiog nesąžiningai gražus bei seksualus, šmaikštus ir dar gamina valgyt... protu neišneša, kaip tiek visko gali tilpti viename žmoguje, - šneka su šypsena veide, šiek tiek žaismingai, bet tuo pačiu ir nuoširdžiai susižavėjusi.
Back to top Go down
Brooklyn Adrian Quinn

Namas AmV0R9H
Credit : beautifulchaos, starboy
Brooklyn Adrian Quinn

Namas Empty
PostSubject: Re: Namas   Namas EmptySun 22 Mar - 19:44Brooklyn niekaip nesugebėjo nusukti akių nuo moters. Žvilgsnis akimirkomis tapdavo karštas, seksualus, tačiau ganėtinai greitai ir vėl sušvelnėdavo. Turėjo pripažinti, kad buvo neįmanomai sudėtinga susivaldyti, neprisitraukti Isabelles artyn ir neimti jos godžiai bučiuoti, kai ji buvo šitaip nepakeliamai arti, ranka pasiekiama. Bet juk jis pažadėjo elgtis gražiai ir parodyti kaip puikiai buvo išauklėtas, tad jis ir svyravo tarp troškimo į viską nusispjauti bei nori įvykdyti savo pažadą. O ir tai kaip į jį žiūrėjo Colette, juto jos žvilgsnį nuolat ant savo kūno, net tuomet, kai būdavo nusisukęs ir iš tiesų tai varė iš proto. Tai privedė jį prie to, kad bene specialiai apsiliejo marškinėlius, kad galėtų pamatyti jos reakciją. Ir Adrian buvo apdovanotas gerokai daugiau nei tikėjosi iš pat pradžių. Reikėjo pasistengti, kad ranka suspaustų šaukštą ir akys bent kuriam laikui nukryptų į maistą. Vyras beveik nejuto skonio, nes nesugebėjo susitelkti, nesugebėjo negalvoti apie šalia sėdinčią moterį. Išgėręs dar šiek tiek vyno šįkart visiškai saugiai, atsistojo iš savo vietos ir ištiesė ranką, kviesdamas šokiui.
-Aš labai abejoju ar būsi tokia sužavėta mano šokimu kaip kad kitais dalykais,-nusijuokė, o jo net balsas buvo pasidaręs kiek kimesnis, kas privertė jį krenkštelėti. Atrodė, jog per daug sulindo į savo galvą ir reikėjo išsivaduoti iš to stingulio. Fone grojo lėta daina, tad Quinn apglėbė moters liemenį, o jos delną paėmė į savąjį pamažu imdamas judėti. – Ize, ar tu bent įsivaizduoji kaip sudėtinga apie tave negalvoti,-tyliai prisipažino. – Kartais net jaučiuosi kaip paauglys norintis su patinkančia mergina praleisti kiekvieną laisvą minutę,-kreivai šyptelėjo, apsukdamas moterį ratu ir prispausdamas ją prie savo kūno. Taip kalbėdamas jis nemelavo, net jeigu ir jautėsi šiek tiek kvailai. Juk jis buvo subrendęs vyras ir atrodė bene nenormalu šitaip negalėti nukreipti minčių kita linkme, nes kažkodėl nuolat sugrįždavo prie Monet. Prie jos šypsenos, jos balso, jos žvilgsnio, nuolat galvoje viską pakartodamas tarsi žiūrėtų kokį nors filmą.
Pasikeitus dainai Brooklyn paskatino Isabelle rankomis apsivyti jo kaklą, o pats jau abiem rankom apkabino jos liemenį priartėdamas taip arti, jog ir jis, ir ji kuo puikiausiai juto vienas kito kūno linkius. – Būčiau linkęs sakyti, kad tau pasisekė, nes gauni pilną paketą – talentingą, dėmesingą, nesąžiningai gražų ir seksualų,-pakartojo Colettes žodžius priglausdamas lūpas prie jos ausies. – Ir visa šitai tau vienai,-dar pridūrė, šįkart ją apsukdamas ir prisiglausdamas iš už nugaros. Kurį laiką vyras daugiau nieko nebesakė, tik po kiek laiko priglaudė lūpas prie Monet kaklo, viena ranka nubraukdamas plaukus į šalį. Mažais bučinukais nusėjo jos jautrią odą, kol pasiekė paausį. – Pameni žadėjau, kad būsiu geras ir išauklėtas šio pasimatymo metu, bet labai labai noriu nesilaikyti šio pažado,-sunkiai iškvėpė, dantimis kiek sukąsdamas jos ausies lezgelį. – Ar man leidi nesilaikyti savo pažado?-sušnabždėjo, staiga apeidamas aplink moterį ir ją pabučiuodamas. Nebuvo sulaukęs jos atsakymo, tad kol kas tiesiog ją bučiavo. Adrian prisispaudė arčiau moters, ją kiek prirėmė prie sienos, dar nepaleisdamas savo rankų klajoti jos kūno. Vis dėlto, moteris galėjo aiškiai pajausti koks susijaudinęs vyras buvo ir viskas vien dėl jos. Quinn negalėjo sau paaiškinti, kodėl taip jautėsi ir ar tai kada nors baigsis, galbūt tai tik laikinas susižavėjimas, bet tiesą sakant net nenorėjo imti svarstyti apie galimą pabaigą, kai viskas dar tik prasidėjo.
Back to top Go down
Isabelle Colette Monet

travel far enough you meet yourself
Credit : icon; aes gif; code: starboy// gif: beautifulchaos
travel far enough
you meet yourself
Isabelle Colette Monet

Namas Empty
PostSubject: Re: Namas   Namas EmptySun 22 Mar - 20:35Žvilgsnio pokyčiai taip pat atsispindėdavo ir Brooklyn veide, net jeigu nežymiai, net jeigu vos vos pastebimai. Jo šypsena varijavo taip pat – tai švelni, tai kupina savotiško geismo ar akivaizdaus bandymo save suimti į rankas ir sukontroliuoti situaciją. Ir Isabelle, trokšdama pati neprarasti savikontrolės, tarytum stengiasi išvengti to deginančio žvilgsnio, tačiau jis it ryškus žibintas aklinos nakties tamsoje traukia ją kaip naktinį drugį. Ir ji net nebijo nudegti, jokiais būdais, apskritai, apie tai net nespėja susimąstyti. Jeigu dar ne visu kūnu, tai mintimis ir protu jau lekia link Quinn kaip iki absoliutaus savo gyvenimo kelionės tikslo. Gal ir perdėta, gal ir viskas dar pro rožinius akinius, tačiau pirmąkart taip lengva ir paprasta visas šitas dvejones nutildyti. Net ir tą tylų balselį, kuris pabando cyptelėti, kad Brooklyn nėra nusipelnęs gauti šitokio Isabelle bagažo, net jei ir laikomo paslaptyje. Paskendusi ypatingai jaukioje tyloje, retkarčiais paniūniuodama pagal atpažįstamą melodiją, Colette pabaigia savo patiekalą ir kilteli taurę prie lūpų. Nebyliai žvilgsniu nuseka aplink stalą apeinantį Quinn ir nugėrusi didelį gurkšnį vyno nusišypso, šią akimirką visiškai neatsimindama, ką veikė pastarąsias porą minučių.
- Na matai, o aš visai neabejoju, - gūžteli pečiais ir pati kiek kimesniu balsu negu įprastai prabilusi. Atsistojusi ji nežymiai priglunda prie vyro, tiek, kiek reikalauja šokis, padoriai ir, dievaži, kiek prireikia jėgų ir užsispyrimo, kad iškart visu kūnu neprisispaustų prie tamsiaplaukio... Jam prabilus, Colette giliau įkvepia ir atitraukia prieš kelias akimirkas prie tvirtos vyro krūtinės priglaustą veidą tiek, kad galėtų pakėlusi akis pagauti gilų Adrian žvilgsnį, - įsivaizduoju, - linkteli galvą net prikąsdama lūpą. Juk Brooklyn dabar į žodžius ką tik sudėjo viską, ką Isabelle dar šiek tiek bijojo sau pripažinti. Kad nesugeba išmesti jo iš savo galvos, kad kiekvieną laisvą minutę trokšta praleisti su šiuo vyru, justi jo šilumą, girdėti jo balsą, jausti jo bučinius... tos lūpos, ak, tos lūpos... Apsukta aplink savo ašį moteris nesipriešina ir noriai priglunda arčiau Quinn, patogiai sukabindama pirštus ant vyro sprando ir net trumpam sulaiko orą plaučiuose, taip kone betarpiškai jausdama kiekvieną jo kūno linkį. Kiek pritildytu balsu tariami vyro žodžiai priverčia kūną net keliskart virptelėti, o dar kartą apsukta aplink savo ašį, Isabelle instinktyviai palenkia galvą į šoną, suteikdama patogesnį ir platesnį priėjimą prie kaklo, kurio jautriausias vietas nubučiuoja dabar Brooklyn. Jaučiasi it praradusi kalbos dovaną, negeba ištarti nė žodžio ir tik trūkinėjantis kvėpavimas bei nežymūs kūno virptelėjimai išduoda, kaip išties moterį paveikia Adrian tariami žodžiai, - mielai visu šiuo paketu su niekuo nesidalinsiu.. – galiausiai negarsiai tarsteli pati save nustebindama tokiais žodžiais. Tai, kad Brooklyn ką tik pavardino savo puikiąsias savybes, skirtas tik moteriai, galimai galėjo reikšti, kad šiam vakarui, tuo tarpu Colette ištarti žodžiai... laimei į tas mintis nuklysti laiko nebelieka. Tamsiaplaukė sustingsta jausdama karštą Quinn kvėpavimą ties savo ausimi, vos girdimai kone aikteli, kai dantimis jis pagauna ausies lezgelį. Širdis, rodos, lipa per krūtinę, o taip lengvai apsukta atgal į vyrą, Isabelle pasistiebusi suima į delnus jo veidą, karštai atsakydama į bučinį, kurį tik šiaip ne taip po kelių akimirkų prisiverčia nutraukti, plaučiams ėmus reikalauti oro, - tik šįkart išimtinai tiesiog prašau tavęs sulaužyti tą pažadą... – sukuždėjusi tiesiai į Brooklyn lūpas, ji viena ranka nuo vyro skruosto slysteli aukštyn, įveldama ją į vešlius Quinn plaukus, o kita nukeliauja žemyn, kur į kumštį nestipriai suima baltus vyro marškinėlius ir trukteli į save ranką, paragindama Adrian nebesivaržyti. Pasistiebusi Isabelle jį pabučiuoja taip karštai, kaip dar jiedu sau neleido vienas kito bučiuoti bandydami tvardytis.
Back to top Go down
Brooklyn Adrian Quinn

Namas AmV0R9H
Credit : beautifulchaos, starboy
Brooklyn Adrian Quinn

Namas Empty
PostSubject: Re: Namas   Namas EmptyWed 25 Mar - 15:16Brooklyn niekuomet šitaip nesielgdavo, šitaip stipriai nereaguodavo į moteris ir tikrai nebuvo toks aistringas, bent jau ne santykių pradžioje. Jam visuomet reikėdavo laiko, seksualinis potraukis neatsirasdavo iš niekur, o jis sustiprėdavo labiau prisirišant prie žmogaus. Gal todėl niekuomet nebuvo linkęs į vienos nakties nuotykius. Bet tarp jų su Isabelle chemija buvo tokia stipri, toks viską užgožiantis ryšys, kad Adrian nė nesugebėjo iki galo suvokti, kas vyksta. Atrodė, kad kūnas veikė pats, o smegenys kiek atsilikinėjo, bet tai nereiškė nieko blogo, veikiau demonstravo kaip stipriai ši moteris sugeba varyti jį iš proto. Dar daugiau pasitenkinimo teikė ir tai, jog ir Colette jautėsi lygiai taip pat arba bent jau iš jos žvilgsnių, veiksmų, balso būtent taip atrodė. Nors kartą gyvenime vyras sugebėjo nusispjauti į tą faktą, kad galbūt viskas vyksta per greitai, kad galbūt šitaip paskubėję jie nudengs, bet atrodė verta rizikuoti, verta padaryti viską, kad tik dar labiau sustiprintų tuos pamažu krūtinėje besiskleidžiančius jausmus.
Gavęs iš Monet tokį atsakymą kokio ir norėjo vyras aistringai ją pabučiavo, prispausdamas jos kūną prie savojo, jausdamas kaip greitai plaka jos širdis. Lūpomis nuslinko prie jos kaklo, bučiavo lėtai, rūpestingai, leisdamas tamsiaplaukei šiek tiek atgauti kvapą, o galbūt tik dar labiau jį atimti, nes jau buvo spėjęs pastebėti, kad ši vieta jos kūne ganėtinai jautri. Akimirkai atsitraukęs, sugavo jos ranką ir sunėręs jų pirštus nusivedė į antrą aukštą. Virtuvė ar svetainė neatrodė pakankamai intymi vieta, tad Quinn moterį nusivedė į savo miegamąjį. Jau norėjo žiotis ir sakyti, kad žadėjo jai aprodyti savo namus, bet vietoj to tiesiog nurijo tuos žodžius, viską aprodyti galės ir vėliau.
-Tu taip varai mane iš proto,-atsiduso, prisitraukdamas moterį artyn ir vėl ją reikliai pabučiuodamas. Vyro delnas nuslydo po Isabelles marškinėliais ir per liemenėlę suėmė vieną krūtį, užkišęs nykštį už medžiagos lėtai ėmė stimuliuoti jos ir taip jautrų spenelį. Susijaudinimas buvo toks stiprus, kad reikėjo visų valios pastangų, kad per daug neskubėtų. Kita ranka Brooklyn atsegė jos sijoną leisdamas jam nukristi ant žemės, o tuomet atėjo eilė marškinėliams, kurie keliavo ten pat kur jau buvo atsidūręs sijonas. Nieko nelaukęs vyras švelniai stumtelėjo moterį taip paguldydamas ją ant lovos. – Nejudėk, leisk į tave pažiūrėti,-sušvokštė, akimis nuslysdamas jos tobulu kūnu. Kiekvienas linkis tiesiog gniaužė kvapą ir jis pasijuto tik dar labiau susijaudinęs.
-Nepaprastai gražu,-ištarė, pats nusitraukdamas per galvą savo marškinėlius, bet kol kas likdamas su džinsais. Tuomet Adrian atsidūrė tarp Colettes kojų, pirmiausia ir vėl pabučiuodamas jos lūpas, kurių buvo spėjęs pasiilgti per tas kelias sekundes, kuomet jų nebučiavo. Vyras bučiniais ir vėl nuėjo jos kaklą, tuomet slinko žemyn prie raktikaulio, tuo pat metu pakišdamas rankas po Monet ir atsegdamas liemenėlę. Pašalinęs ją nuo moters kūno, net suvirpėjo. Lūpomis pasiekė jos krūtis, burna apžiojo vieną spenelį, kol kitą suspaudė tarp pirštų. Tačiau ten labai ilgai neužsibuvo bučiniais keliavo žemyn linko jos papilvės. Bene pasiekęs jos tarpkojį šiek tiek jį praleido lūpomis skirdamas dėmesio ir Isabelles vidinėms šlaunų pusėms. Smiliais užkabinęs jos apatinių kraštelius pagaliau nutraukė ir juos, visiškai apnuogindamas moterį. Šiandien vyras ketino patenkinti tamsiaplaukę pačiais įvairiausiais būdais. Pirmiausia savo paties gamintu maistu, gera muzika, šokiu, o štai dabar ir malonumais lovoje. Kiek labiau praskyręs jos kojas Brooklyn liežuviu perbraukė per jos lytį tarsi leisdamas suprasti kas jos laukia.

Back to top Go down
Isabelle Colette Monet

travel far enough you meet yourself
Credit : icon; aes gif; code: starboy// gif: beautifulchaos
travel far enough
you meet yourself
Isabelle Colette Monet

Namas Empty
PostSubject: Re: Namas   Namas EmptyWed 25 Mar - 18:01Isabelle tuo buvo ypatingai panaši į Brooklyn. Niekuomet net nebandė išmokti atskirti seksualinį potraukį nuo užmegzto ryšio su žmogumi, dėl to trumpalaikiai nuotykiai niekuomet ir nefigūravo jos gyvenime. Apskritai, negalėtų pasakyti, kad labai jau daug patirties per savo gyvenimą yra turėjusi. Na, ne šventuolė, tačiau vyrų, kada nors ją šitaip lietusių tikrai nėra daug. Faktas, kad galvoje nebelieka vietos niekam, net menkiausiai mintelei apie tai, kad galbūt viskas kiek per skubota, tik pabrėžia tai, kad pati Colette tiesiog eina iš proto koja kojon su Adrian. Jo žvilgsniai, jo šypsenos, jo duslus balsas, vos vos salstelėjęs kūno kvapas, odą pašiurpti verčianti kūno šiluma... visa tai persipina tarpusavyje ir, rodos, moteris pradeda ryškesnėm spalvom matyti pasaulį, o būtent šį vakarą jo centre – pats Brooklyn. Nebijo nudegti, nebijo ir rizikuoti, dėl to daugiau nebestabteli stačia galva nerdama į šio žmogaus glėbį. Pavargo bėgti tiek nuo visko gyvenime, o ypač – dėl Quinn.
Kiekvienas vyro kūno linkis taip tobulai priglunda prie smulkios moters, atrodo, net pakankamai ženklus ūgių skirtumas visiškai nekiša čia kojos. Palenkusi galvą į šoną Isabelle užsimerkusi giliai atsidūsta jausdama, kaip Brooklyn lūpos slysčioja per jautriausius jos kūno taškus. Rodos, vyras jau mistiškai spėjo išanalizuoti tamsiaplaukės kūną ir žino ne tik kur, bet ir kaip prisiliesti, kad jai linktų kojos, o gilūs atodūsiai pamažu taptų negarsiais aiktelėjimais ar net aimanomis. Tvirtai įsikibusi į Brooklyn ranką, degančiu žvilgsniu stebi vyrą, sekdama iš paskos. Vidury laiptų, tiesa, stabtelėjusi trukteli jo ranką, atsukdama Quinn į save. Greitai palipa kelis laiptus, taip atsidurdama aukščiau negu stovi pats vyras ir atsisukus abiem delnais suima jo veidą bei prisitraukia godžiam, aistringam bučiniui.  Ilgiau nebetempia, širdžiai jau kėsinantis lipti lauk per gerklę, klusniai leidžiasi vedama tolyn.
- Brooklyn... Brooklyn... – beveik be garso, su menka šypsenėle veide bei spindinčiomis akimis ištaria porąkart vyro vardą, lyg bandytų paantrinti jo žodžiais. Nejau nėra pakankamai akivaizdu, kad tai Quinn absoliučiai veda Colette iš proto? Ypatingai šitaip aistringai ją bučiuodamas bei klaidžiodamas po moters kūną. Per bučinį aikteli pajutusi jo pirštus ties savo speneliu, o keliai pakankamai akivaizdžiai kelioms akimirkoms net sulinksta. Atrodo, nespėja net susiprasti, kaip jau lieka tiek be sijono, tiek be marškinėlių, o galiausiai yra stumtelėjama ant lovos.
Nors ir prašyta nejudėti, Isabelle šiek tiek pasikelia, pasiremdama į lovą alkūnėmis ir taip šiek tiek išriesdama savo krūtinę. Kol Brooklyn žvilgsniu slysta per jos kūną su tokiu pasigerėjimu, kokio Colette beveik jaučiasi nenusipelniusi, moteris prikanda apatinę lūpą, nenuleisdama savo akių nuo jo veido. Žinoma, iki tos akimirkos, kai Adrian nusivelka marškinėlius atidengdamas savo puikiai ištreniruotas rankas, krūtinę, pilvo presą...  Jos žvilgsnyje akivaizdus beribis susižavėjimas, kurį pridengia tankios Monet blakstienos, vos tik vyras vėl atsiduria virš jos ir įsisega į lūpas. Nuleidusi galvą atgal ant pagalvės, moteris ima delnais slysčioti per jo pečius, nugaros viršų, viena ranka užkyla iki vešlių, tamsių plaukų ir į juos kiek tvirčiau įsikimba tą akimirką, kai Quinn lūpomis pasiekia jos jau liemenėle nebedengiamas krūtis. Pajutusi spustelėjimą Isabelle aiktelėjusi net išriečia nugarą, kai per kūną tą pačią akimirką nuvilnija ir ganėtinai ryškus tarytum gnybtelėjimo sukeltas skausmas, vejamas didžiulio, tokių priemonių dėka dar nepatirto malonumo. Tankiai alsuodama Isabelle net virpa visu kūnu, kol Brooklyn lūpomis leidžiasi žemyn. Pirmoji garsi, nesuvaldyta aimana nuskamba kambaryje, vos tik vyras imasi veiklos ties pačia jautriausia tamsiaplaukės kūno vieta. Krūtinei tankiai kilnojantis, Colette suleidžia vienos rankos nagus į Quinn petį, o kitą ir vėl įvelia į jo plaukus. Baisiai ilgai neužtrunka, kol Monet pasigrobia pirmasis orgazmas. Neužilgo moteris pasimuisčiusi stumteli nuo savęs Adrian ir atsiduria virš jo. Paraudę skruostai ir žibančios akys išduoda, kokioj savotiškoj ekstazėje ji ką tik buvo.
- Tu net neįsivaizduoji, kaip man su tavimi gera... kaip tylu... – sukužda vis dar žvelgdama Brooklyn į akis. Vyras net nenumano, kokį ką tik stiprų komplimentą ir savotišką padėką išgirdo. Isabelle palinkusi ir vėl įsisega reikliam bučiniui į Adrian lūpas, rankomis slysdama žemyn, kol pirštai pagaliau sugriebia diržo sagtį. Lūpomis nukeliauja iki vyro kaklo, kurį nusėja bene erzinančiai lėtais, godžiais bučiniais. Dantimi sukandusi Brooklyn ausies lezgelį, Colette jį timpteli sulig vienos rankos slystelėjimu į tamsiaplaukio apatinius, kur ilgai nelaukusi pradeda stimuliuoti jo ir taip jau sukietėjusią lytį, kas tik išduoda, koks susijaudinęs dabar yra Quinn.
Back to top Go down
Brooklyn Adrian Quinn

Namas AmV0R9H
Credit : beautifulchaos, starboy
Brooklyn Adrian Quinn

Namas Empty
PostSubject: Re: Namas   Namas EmptySat 28 Mar - 13:24Brooklyn buvo pagardėjęs sugebėjimu savo istorijos itin ryškiai ir detaliai perteikti veikėjų juntamas emocijas būtent tokiose akimirkose. Kuomet jie drįsdavo peržengti visus savo įsitikinimus ir vietą užleisdavo gal net kiek laukiniam troškimui pajusti kitą žmogų, susijungti su juo, nes kitaip pojūčių būtų pasidarę per daug. Tačiau dabar Adrian buvo itin sunku surasti tinkamus žodžius, kas dėjosi jo galvoje, širdyje ir visame kūne. Greičiausiai jeigu būtų kiek pasisukęs į veidrodį būtų pastebėjęs kaip jo vyzdžiai kiek išsiplečia, kai Isabelle įdėmiau į jį pažvelgia tarsi sugebėtų matyti, kas slypi jo viduje už to kruopščiai suprojektuoto kiauto. Jo širdis imdavo smarkiau tuksėti vos moteriai nusišypsojus lyg mintyse būtų sukūrusi naują planą, bet neketintų juo iš karto pasidalinti su vyru, veikiau ketintų parodyti, kas užgimė toje gražioje galvoje. Quinn oda pašiurpdavo kiekvieną kartą, kai jos liauni pirštai prisiglausdavo prie apnuogintų vietų. O kiekvieną sykį jai padėjus delną ant jo krūtinės ar kumštyje suspaudus marškinėlius per kūną nuvilnydavo karščio banga, o vidinis poreikis ją bučiuoti tik dar labiau sustiprėdavo.
Vyrui labai patiko tyrinėti, jis galėdavo valandų valandas prasėdėti prie seno alchemijos rankraščio vien tam, kad romanuose pateiktų tikslią informaciją ir nesusilauktų neigiamų žinovų komentarų. Jis tai darydavo su užsidegimu, o štai dabar jo tyrimo objektu buvo tapusi Colette. Jis lūpomis, pirštų galiukais ieškojo tų vietų, kurios suteikė Monet daugiausia pasitenkinimo. Įdėmiai stebėjo jos reakcijas, net klausėsi menkiausių įkvėpimų ir iškvėpimų, kad susidarytų mintyse kažką panašaus į jos taškų žemėlapį. Galbūt ketino jį panaudoti vėliau, norėdamas ką nors laimėti, bet Brooklyn žinojo viena, kad jam dar niekad nebuvo šitaip smagu atlikti savąjį tyrimą. Greičiausiai todėl, kad seni dokumentai niekaip nereaguodavo į jo atradimus, o štai ši moteris bene tirpo iš pasitenkinimo jo rankose.
Išgirdęs savo vardą šitaip sklindantį iš tamsiaplaukės lūpų vyras nejučia suvirpėjo, kuomet jų kūnu perskrido kažkokia pasitenkinimo banga. Galbūt taip suspurdėjo jo ego, nes buvo be galo gera girdėti savo vardą, matyti su kokiu nuoširdumu bei atvirumu jis buvo tariamas. Tik dabar suprato kaip buvo šito pasiilgęs, tokio nesuvaidinto susižavėjimo, kito žmogaus nuoširdaus troškimo būti kartu. Isabelle šią akimirką atrodė tokia nekalta, gal net šiek tiek pažeidžiama, jog Adrian net apėmė troškimas ją apglėbti, savo stipriomis rankomis ir apsaugoti nuo viso pasaulio lyg ji būtų buvusi didžiausias jo lobis. Vyras nežinojo ar tokios emocijos nėra apgaulingos, svarstė, kad jis tiesiog galėjo būti paveiktas akimirkos, bet greitai nuvijo tokias mintis ir nusprendė apie tai pasvarstyti vėliau, kai liks vienas ir turės laiko apmąstymams.
Tikriausiai nebūtų atsiradusio nei vieno vyro, kuris pažvelgęs į tokią moterį nebūtų palaikęs jos velniškai seksualia. Jos oda atrodė beprotiškai švelni, bene aksominė, krūtys kaip tik tokio dydžio, kuris labiausiai vesdavo ir proto. Tad Quinn niekuomet net nebūtų galėjęs apsimetinėti, kad tai jo nežavi, kai jo lovoje gulėjo tokia gražuolė. Ne veltui būtent šitaip jam labiausiai patiko vadinti Isabelle.
Girdėdamas moters žodžius, vyras vos akimirką susiraukė, nes dalis apie tylą nuskambėjo šiek tiek keistai ir jam nesuprantamai, tačiau nesinorėjo šios akimirkos sugadinti nereikalingais klausimais, tad pasižymėjo galvoje, jog turės apie tai paklausti po visko. Brooklyn vaizduotė buvo labai laki, tad jis jau buvo spėjęs pačiais įvairiausiais būdais interpretuoti jos žodžius, bet atrodė, kad nei vienas jo sugalvotas variantas neturėjo būti teisingas. Colettei ėmus lūpomis bučiuoti jo kaklą Adrian lūpas prasprūdo dejonė. Atrodė, toks paprastas prisilietimas, bet jis tarsi elektros srovė perliejo visą kūną. O ką jau kalbėti apie tą akimirką, kai Monet ranka atsirado ant jo lyties. Quinn sulaikė kvėpavimą ir kelioms akimirkoms užsimerkė, pasinerdamas į tą pojūtį, kurį sukėlė jos talentingi pirštai. – Gražuole,-sušvokštė tarsi perspėdamas, jog ji negali šitaip užsižaisti, nes Brooklyn nebuvo tikras, kiek sugebės ištverti tokio kankinimo. Jeigu ji norėjo pajausti jį savyje turėjo veikti greitai, o ir Adrian neketino iš jos pasigrobti dominuojančios pozicijos, kai moters ją užsiėmė, leido jai elgtis taip kaip nori.
Back to top Go down
Isabelle Colette Monet

travel far enough you meet yourself
Credit : icon; aes gif; code: starboy// gif: beautifulchaos
travel far enough
you meet yourself
Isabelle Colette Monet

Namas Empty
PostSubject: Re: Namas   Namas EmptySat 28 Mar - 14:22Ir nors moteriai akivaizdžiai labiau paklūsta vaizduojamasis menas, teptuko potepiai bei ryškios spalvos, tačiau Colette mokėjo savo mintis sklandžiai ir gražiai dėstyti, kažkada net pabandžiusi rašyti poeziją. Kad ir kaip ironiškai beskambėtų – savo jausmus geba įvardinti, išdėstyti, moka ir nebijo apie tai kalbėti. Bet štai dabar, bandant kažkaip sudėti į rišlius žodžius, ką jaučia ir išgyvena, užstringa ir net norėdama sakinio neišdėstytų netgi pati sau mintyse. Retkarčiais pasirodo, kad skęsta savotiškoje nesvarumo būsenoje, o mintys išlieka absoliučiai švarios, jose vietos tėra gebėjimui valdyti savo kūną, trokštant pajusti Brooklyn kuo daugiau, kuo labiau ir kuo ilgiau. Kartais per greitai ir chaotiškai, kartais kiek uždelsdama tam tikrose vietose, tamsiaplaukė rankomis klaidžioja per tvirtą jo kūną, lyg kažko ieškotų. Įsiklauso į kiekvieną Adrian atodūsį, gilesnį įkvėpimą, jaučia absoliučiai kiekvieną jo kūno virptelėjimą ir tarytum bando viską įsirašyti sau į galvą, kad tik jokiais būdais nepamirštų šio vakaro. Nors vargu ar tai apskritai būtų įmanoma.
Absoliučiai tirpdama Quinn rankose, Isabelle, rodos, pirmąkart taip save atiduoda kitam žmogui. Visiškai betarpiškai, rodos, nieko net nereikalaudama atgal. Pasiduoda visą kūną apgaubusiam lengvumui, pasiduoda kiekvienam Brooklyn prisilietimui ar aršesniam bučiniui. Jis geba užkabinti pačias jautriausias stygas, priversti moters kūną virpėti taip, kaip ji nepamena ar kada apskritai yra virpėjus nuo švelniausio bučinuko kažkur ties vidine šlaunų puse. Aikčiojimai, pamažu virstantys aktyvesnėmis bei garsesnėmis aimanomis, užpildo patalpą, o Colette karts nuo karto išriečia nugarą, lyg negebėdama nustygti vietoje dėka tamsiaplaukio prisilietimų.
Kai pagaliau turi galimybę geriau matyti vyrą, atsidūrusi viršuje, Isabelle žvilgsniu iš lėto nukeliauja jo kūnu, vyzdžiai išsiplečia, o veide pasirodo geismo bei susižavėjimo kupina šypsena. Praviros putlios lūpos net ir dabar nesugeba sudėlioti jokio žodžiu, bet šią akimirką jų ir nereikia. Jausdama Brooklyn kūno šilumą, jo retkarčiais įsitempiančius raumenis, moteris pasijaučia neįtikėtinai galinga, o tuo pačiu ir pažeidžiama bei gležna. Tarpusavyje disonuojančios būsenos, rodos, apsuka galvą ir Colette tik dar godesniais bučiniais nusėja tamsiaplaukio kaklą jausdama bei girdėdama, kokį malonumą jam tai suteikia.
Atitraukusi galvą sulig ta akimirka, kai Brooklyn tyliai prabyla, moteris vos vos šypteli pagavusi jo žvilgsnį. Tik akimirkai, neužilgo godžiai jį pabučiuoja, ranka iš lėto toliau jį stimuliuodama. Po kelių akimirkų abu delnai nusėda ant vyro krūtinės, o Isabelle lūpomis pradeda slysti per jo kaklą, krūtinę, tą tobulai ir ne perdėtai ištreniruotą kūno presą, o degantys delnai slysčioja apnuogintu Adrian kūnu, galiausiai pirštais užkabindami kelnių kraštelį. Vis dar viską daro lėtai, bučiniais nusėja vyro papilvė, spartesnį tempą įgyja tik nutraukdama nuo vyro kūno kelnes bei apatinius. Kilstelėjusi galvą ji pagauna deginantį Quinn žvilgsnį prieš lūpomis apglėbdama jo lytį. Vos kelioms sekundėms, mat nors sąlyginai neseniai pati ir pabaigė, tačiau tokiais savo veiksmais vėl pati sau užkelia susijaudinimo lygį į neregėtas aukštumas. Mikliai užkyla vyro kūnu aukštyn, abiem rankom įsiremdama į patalus maždaug ties Brooklyn galva ir pagavusi akių kontaktą keletą akimirkų tyli, nieko nedaro, tarytum grožisi ir gėrisi vaizdu priešais save. Galiausiai nebeišlaikiusi savo sukurtos įtampos, šiek tiek pasimuisto ir akimirkai vieną ranką atitraukia nuo patalų, įsivedama vyrą į save. Grąžinusi stabilią atramą sau ir nepaleisdama akių kontakto, Colette iš lėto leidžia klubus žemyn jausdama, kaip pamažu yra visiškai užpildoma. Kelis kartus aiktelėjusi, moteris nebeiškenčia ir įsikniaubia į Brooklyn kaklą garsiai suaimanuodama, kai jau jaučia jį visą savyje. Porą sekundžių dar taip ir užlaiko, lyg bandytų prisiprasti, prieš pradedama judinti klubus vis spartindama tempą.
Back to top Go down
Brooklyn Adrian Quinn

Namas AmV0R9H
Credit : beautifulchaos, starboy
Brooklyn Adrian Quinn

Namas Empty
PostSubject: Re: Namas   Namas EmptyMon 30 Mar - 19:50Dar prieš pas jį apsilankant Isabellei Brooklyn svarstė ko galėtų tikėtis iš šio vakaro. Niekaip negalėjo atsikratyti to savo pomėgio galvoje susidėlioti įvairius scenarijus. Tikriausiai buvo per daug įpratęs nuolat sieti tam tikrus veiksmus su galimomis pasekmėmis, jog sugebėtų parinkti teisingiausią sprendimą savo veikėjui, bet viskas baigėsi tuo, jog ir sau pačiam ėmė taikyti tuos pačius metodus. Iš pradžių jis visuomet sugalvodavo patį įprasčiausią variantą, šiuo atveju tai būtų sėkminga vakarienė, pokalbis prie vyno taurės, bučiniai ant sofos, viskas labai nekalta, labai trapu. Kai jo galvoje susiformuodavo toks vaizdas, vyras leisdavo sau pridėti papildomų detalių, kurios visą situaciją paversdavo gerokai įdomesne. Vis dėlto, praktiškai visuose scenarijuose viskas baigdavosi gerai, atrodė, kad viską sugadinti būtų buvę nepaprastai sudėtinga. O štai realybė tik įrodė, jog jis šią akimirką buvo labai toli nuo nesėkmės ir net nežinojo kam turėtų dėkoti. Žinoma, lengviausia buvo apkaltinti savo žavesį, bet juk Adrian niekuomet nemėgo rinktis pačio lengviausio varianto.
Quinn galėjo prisiekti, kad šitaip būtų galėjęs praleisti valandų valandas, tiesiog darydamas viską, kad Colettei būtų gera, kad jos aimanos vis labiau ir labiau garsėtų. Viduje juto, jog šiai moteriai reikia vyro, kuris nebijotų ja rūpintis bei sugebėtų bent jau kuriam laikui pamiršti savo paties poreikius, tik tam, kad jai suteiktu kuo daugiau pasitenkinimo. O ir pačiam Brooklyn nebuvo sudėtinga taip elgtis ypač, kai vien jos klausydamasis susijaudindavo taip stipriai, kad net nebesuvokdavo kas vyksta aplinkui. Vyras juto, kad šis ryšys buvo kažkas ypatingo, net jeigu viskas dar buvo labai trapu, bet jis buvo pasiruošęs padaryti labai daug ką, kad jį sustiprintų.
Prie troškimo ja rūpintis labai greitai prisidėjo ir noras leisti jai pasijusti galingai. Galbūt pats buvo kaltas, jog anksčiau pasirinkdavo tokias partneres, su kuriomis pats turėdavo nudirbti beveik visą darbą, bet štai dabar matydamas Monet ant savęs niekaip nesugebėjo atplėšti akių. Atrodė, jog gavusi leidimą elgtis taip kaip nori ji, staiga pasikeitė iš pažeidžiamos būtybės tapo kažkuo kitu, ko vyras dar nesugebėjo apibūdinti žodžiais. Ji buvo kitokia ir tai dar stipriau jaudino. Akimirką pagalvojo, kad jai būtų reikėję tiesiog šitaip ant jo pasėdėti, pažiūrėti tuo žvilgsniu ir jis būtų paklojęs jai visą pasaulį po kojomis, nes šią akimirką laba gerai suprato vyrus, kurie dėl savo moters sukeltų karą vien tam, kad ją susigražintų.
Adrian atsakė į visus Isabelles bučinius su neslepiamu godumu tarsi būtų norėjęs dar ir dar, ir niekaip nesugebėjęs pasisotinti, net jeigu ir pastebėjo jau paraudusias moters lūpas. Jie vienas kito negailėjo ir tai tikriausiai buvo vienas žaviausių dalykų. Colettei lūpomis slystant jo krūtinę, užvertė akis į viršų iš visų jėgų stengdamasis susivaldyti, viduje viskas tiesiog virė, kraujas buvo virtęs į nežmoniškai deginantį skystį, o ką jau kalbėti apie pulsuojančią papilvę ir lytį, bet Quinn buvo atkaklus, neketino taip paprastai pasiduoti, o ir galėjo pasikankinti dėl pagrindinio prizo, tad su pagirtinu užsispyrimu ištvėrė visus Monet kankinimus. Moteriai nutraukus jo kelnes ir apatinius bei pasislinkus dar šiek tiek žemiau, nejučia sulaikė kvėpavimą, nes įtarė, ką ji darys. Jos lūpoms apglėbus jo lytį, pirštai patys stipriai sugniaužė paklodę, o pro sučiauptas lūpas prasprūdo garsi aimana. – O dieve, Ize,-sušvokštė, nežinojo iš kur savyje rado tiek stiprybės susitvardyti ir nebaigti čia pat jos burnoje. Kai ji įvedė jį į save net lengviau atsikvėpė, o pirštai atleido medžiagą, bet labai greitai atsidūrė ant Isabelles klubų. Jausmas buvo nuostabus, todėl kelioms sekundėms leido sau užsimerkti, kad į save sugertų visas tas emocijas, kurias juto šią akimirką. Atsimerkęs Brooklyn pakilo į sėdimą poziciją, vis dar delnais įsitvėręs Monet klubų, kurį laiką leido jai diktuoti ritmą, greitį, kampą. Vienu delnu apglėbė jos kaklą ir prisitraukė artyn godžiai pabučiuodamas, kol kitas delnas ir vėl suspaudė jos krūtį. Jausdamas, kad pabaiga labai arti sustabdė moterį ir pervertė ją ant lovos, norėjo baigti būdamas viršuje ir galėdamas matyti ją visą.

Back to top Go down
Isabelle Colette Monet

travel far enough you meet yourself
Credit : icon; aes gif; code: starboy// gif: beautifulchaos
travel far enough
you meet yourself
Isabelle Colette Monet

Namas Empty
PostSubject: Re: Namas   Namas EmptyMon 30 Mar - 21:13Isabelle gal ir nebūtų norėjusi to pripažinti, tačiau ir pati savo galvoje dėliojosi įvairiausius scenarijus prieš atvykdama čia. Buvo spėjusi suprasti, kad turėjo susidariusi labai klaidingą įspūdį apie Brooklyn ir tikrai buvo įdomu, kaip bus nustebinta. Idealistiniuose pasvaičiojimuose ji matė žvakių šviesoje skendintį vakarienės stalą, gilius ir nuoširdžius pokalbius bei galbūt kaip kulminaciją – tuos pačius bučinius ant sofos, pašokus pagal mėgiamą vyro muziką. Kituose scenarijuose, lyg bandytų pasiruošti pačiam blogiausiam, jaudinosi ir pergyveno, kad pokalbis šitaip lengvai jiems nesimegs, galbūt atras gilių ir esminių temų, kur judviejų nuomonės visiškai išsiskirs ir teks nusiimti rožinius akinius. Žodžiu, variantų buvo numačiusi pačių įvairiausių, bandydama save paruošti bet kam, kas gali nutikti, kad netektų nusivilti, tačiau nei vienas iš scenarijų neprilygo realybei. Tą akimirką, kai prasivėrus durims ją pasitiko nuoširdaus susižavėjimo kupinas Brooklyn žvilgsnis, tamsiaplaukė iškart suvokė, kad štai čia ir yra tas esminis skirtumas nuo visų jos planų galvoje. Tas atviras, niekeno neslepiamas ir niekaip nebandomas užmaskuoti susižavėjimas, kurio kito vyro akyse Colette jau pernelyg seniai nėra regėjusi. Tiesą pasakius, net buvęs sužadėtinis vargu ar taip yra į ją žvelgęs... žinoma, ji lygina pedantišką ir labai tvarkingą, daugelyje sričių taisyklėmis besivadovaujantį vyrą su kūrėju, o būtent pastarojo akyse ji pasijaučia absoliučia mūza. Trapia ir galinga vienu metu.
Praradusi laiko nuovoką, moteris savyje atranda tai, ko niekada nemanė turinti. Atranda tą moteriškąjį pradą, kur, rodos, žvilgsniu galėtų įžiebti atviras liepsnas, o didžiausios kariuomenės nepailsdamos kautųsi vardan jos šypsenos. Brooklyn leido jai taip jaustis ir, dievaži, Isabelle absoliučiai tirpsta jo glėbyje, jo žvilgsnyje, giliuose atodūsiuose bei dusliose aimanose. Lūpomis keliaudama jo krūtine žemyn karts nuo karto kilsteli žvilgsnį, trokšdama įsitikinti, kad viską daro tinkamai. Rūpintis kitu žmogumi buvo užkoduota jos genuose, tačiau troškimas suteikti kuo didesnį malonumą vyrui, lyg ir paminant savo pačios poreikius, bet tuo pačiu šitaip suteikiant sau pačiai tą patį malonumą... Brooklyn žodžiams pertraukus jo gilų alsavimą, Colette nevalingai visu kūnu suvirpa. Dievaži, ką šis vyras daro su ja, kaip jis ją stipriai paveikia... Quinn rankoms tvirtai įsikibus į jos klubus, Isabelle tvirčiau apsiveja vyro kaklą skęsdama akimirkoje. Galėtų prisiekti jau dabar, kad dar niekada nieko panašaus nejautė, atrodo, dar nė karto nejautė kito vyro taip giliai savyje, o dar turint galimybę diktuoti tiek tempą, tiek ir jai malonesnius kampus... Kažkuriuo momentu atremia savo kaktą į Brooklyn, lyg bando palaikyti akių kontaktą, tačiau kūnas vis suvirpa, pro lūpas, norinčias pagauti išsiilgtas vyrui priklausančias, vietoj ištrokšto bučinio prasprūsta gili aimana, o sufokusuoti žvilgsnio neišeina.
Tikrai negalėtų paaiškinti kaip, bet kažkurią akimirką tik susivokia, kad nugara jaučia švelnius patalus. Gilūs bei tikslūs judesiai veda iš proto, o savame kailyje netelpanti Isabelle vienos rankos pirštus panardina tamsiuose Adrian plaukuose į juos tvirčiau įsikibdama, o kitos rankos nagais tuo tarpu įsikimba jam į pečius. Vos vos kilstelėjusi galvą nuo patalų sujungia judviejų lūpas dar vienam aistringam, aršiam bučiniui, tačiau šis ilgai neužsitęsia. Pritrūkus kvapo Colette vos vos atsitraukia, o tuomet visu kūnu įsitempusi kelioms akimirkoms net sustingsta. Nuleidusi galvą atgal ant patalų, ji tvirčiau įsikimba į Quinn ir atsimerkusi, rodos, surakina judviejų akis deginančiam kontaktui. Kelis kartus nevalingai suvirpėjus, į degančius plaučius, rodos, negebėdama įtraukti oro, Isabelle suaikčiojusi išriečia nugarą ir galiausiai pasiduoda. Atrodo, žvilgsnio dabar niekur kitur nesufokusuotų, tik ties Quinn akimis, į kurias nenustoja žvelgti, rodos, net savotiškai purtoma neįtikėtino malonumo. Gal po poros sekundžių, gal po kelių minučių, nors jausmas prilygo amžinybei, gaudydama kvapą Isabelle pagaliau atsipalaiduoja ir užsimerkia jausdama, kaip jos krūtinė tankiai kilnojasi. Brooklyn prigulus šalia, moteris kurį laiką dar bando save susirinkti, tačiau šią akimirką nuoširdžiai jaučia, kad didžiulė dalis jos liko vyro, tankiai alsuojančio šalia, glėbyje.
- Niekada nieko panašaus... neįtikėtina... – nerišliai sušnabždėjusi Colette atranda jėgų pasiversti ant šono, kad geriau matytų greta gulintį Adrian ir kelias akimirkas tiesiog gėrisi vaizdu prieš akis, - ką tu su manimi darai, Brooklyn... – į šį labiau retorinį klausimą atsakymo nelaukia, tik lūpomis švelniai prisiliečia prie vyro peties, o tuomet nosies galiuku lengvai brūkšteli per jo kaklą, skruostą, o galiausiai lūpomis švelniai prisiliečia prie pastarojo, laikydama vieną delną ant Quinn krūtinės, jausdama jo nerimstančios širdies plakimą.
Back to top Go down


Sponsored content

Namas Empty
PostSubject: Re: Namas   Namas Empty


Back to top Go down
 

Namas

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Taxi, Restaurant :: Brooklyn Quinn-