I'd walk through fire for you
Just let me adore you.
įėjimas/išėjimas 

Share
 

 įėjimas/išėjimas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
David Will Robinson

I am not lazy, I am on energy saving mode
Credit : icona ir gifai - MØØNLIGHT, koduotė - starboy
I am not lazy, I am on energy saving mode
David Will Robinson

įėjimas/išėjimas Empty
PostSubject: įėjimas/išėjimas   įėjimas/išėjimas EmptyMon Mar 23, 2020 11:53 am


įėjimas/išėjimas 4054858450
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Guest

įėjimas/išėjimas Empty
PostSubject: Re: įėjimas/išėjimas   įėjimas/išėjimas EmptyWed Mar 25, 2020 5:04 pm


Sulaukusi David žinutės, jog šis ją kviečia į svečius picos ir vyno, tikriausiai, jog Esther net nesudvejojo, sutikti su pasiūlymu ar ne. Tad vos atsakiusi ėmė ruoštis. Taip, jiedu su David ne vienerius metus buvo draugai, vienu metu net atrodė, jog daugiau nei draugai, kol vyro gyvenime neatsirado mergina ir Esther liko nuošalėje, stebėti naujai užgimstančios meilės. Galbūt viskas būtų buvę kiek kitaip, jeigu ne merginos praeities nuoskaudos, baimės, nespėjusios užgyti žaizdos, kurios ją šiek tiek baidė nuo galimybės su bet kokiu vyru užmegzti artimesnį kontaktą. Tačiau nebūtų galėjusi slėpti fakto, kad net ir laikydama David draugu, kažkur giliai širdyje suvokė, jog jaučia jam daugiau nei tik draugystę, bet ar buvo galima tikėtis kažko kito, juk paprastos draugystės tarp vyro ir moters būti negali, anksčiau ar vėliau, yla išlenda iš maišo ir arba viską perkelia į kitą santykių lygį, arba visiškai sugriauna bet kokią draugystę. Tačiau Will nutraukus iki tol buvusius santykius, jųdviejų ryšys ir vėl sustiprėjo, keista, tačiau akivaizdu, jog nepaisant visko, jiems reikėjo vienas kito. 
Esther nesumelavo rašydama, jog po valandos bus pas David, visgi pasirodė prie jo durų net šiek tiek anksčiau nei planavo. Pakilusi liftu į reikiamą aukštą ir suradusi teisingas duris, Nicola kilstelėjo ranką ir paspaudė skambučio mygtuką, išgirsdama, kaip šio signalas nuaidėjo vyro buto erdvėje. 
Back to top Go down
David Will Robinson

I am not lazy, I am on energy saving mode
Credit : icona ir gifai - MØØNLIGHT, koduotė - starboy
I am not lazy, I am on energy saving mode
David Will Robinson

įėjimas/išėjimas Empty
PostSubject: Re: įėjimas/išėjimas   įėjimas/išėjimas EmptyWed Mar 25, 2020 9:32 pm


David jau kurį laiką nebuvo panašus į save. Suprantama, žinoma, atsižvelgiant į aplinkybes, juk visgi nesenai jo širdį sudaužė mergina, su kuria planavo praleisti visą likusį gyvenimą. Keista, bet netekęs jos, pirmiausiai jis ir vėl prisiminė Esther bei jų draugystę. Žinoma, judviejų su Tomford santykiai darėsi vis labiau komplikuoti, kai jo gyvenime atsirado nauja moteris, tačiau turbūt to ir reikėjo tikėtis - juk Esther ir David vienas kitą laikė tik draugais, net jei kartais elgdavosi ir kaip kažkas daugiau, bet būtent dėl to vyras niekada ir neišdrįso į ją pažvelgti kaip nors kitaip, negu į gerą draugę, kartais su šiokiais tokiais privalumais. Visgi, netekęs buvusios sužadėtinės, David suvokė, kaip stipriai pasiilgo Tomford. Ypatingai to, jog su ja galėjo kalbėti apie viską ir tai buvo bene vienintelis žmogus priversdavęs jį pasijusti geriau. Tačiau pastaruoju metu viskas darėsi vis labiau keista, nes David lygiai taip pat ėmė Esther kažką jausti. Kažką daugiau.. nei draugei. Nekalbėjo apie tai garsiai, nes ir pats dar tiksliai nesuprato kas tai per jausmai ir iš kur jie kyla, bet štai ir vėl, vos tik radęs laisvą dieną, pirmiausiai rašė būtent jai.
Išgirdęs durų skambutį, bėgte atlėkė iš virtuvės, kurioje kaip tik padėjo ką tik gautos picos dėžę. 
-Kaip visada punktuali,-išsišiepęs ištaria plačiai praverdamas duris ir pasitraukęs nuo jų, įleidžia į vidų Esther. Slaptai nužvelgęs moterį nuo galvos iki kojų, visgi susivaldė nuo komplimento, nors bet kada anksčiau jų negailėdavo. Turbūt tai tik dar vienas akivaizdus įrodymas, jog tarp jų kažkas vyko, deja Robinson dar nesuprato kas.
-Prisėsk svetainėje ir palauk manęs, atsinešiu iš virtuvės picą, vyno ir viską suruošiu,-linkteli mostelėdamas ranka į svetainės pusę ir prie to paties dar užrakina duris.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Guest

įėjimas/išėjimas Empty
PostSubject: Re: įėjimas/išėjimas   įėjimas/išėjimas EmptyWed Mar 25, 2020 10:09 pm


Ilgai stoviniuoti už durų nereikėjo, nežinia ar David nujautė, jog Esther visai šalia ir jau laukė jos prie durų ar visgi merginos punktualumas neretais atvejais labai pasitarnaudavo. Vos durims prasivėrus, Nicola veidą papuošė plati šypsena, akių kampučiuose priversdama atsirasti smulkutėms, bet labai tinkančioms raukšlelėms,-O ar galėtų būti kitaip?,-uždavusi retorinį klausimą, negarsiai nusijuokė ir nieko nelaukusi peržengė vyro namų slenkstį, paskui save uždarydama duris. Nemeluoja, vos įėjus į butą, uoslės receptorius pasiekė picos kvapas, akivaizdu, jog Esther buvo išalkusi, tad jeigu kalbant nuoširdžiai, pakviesdamas galima sakyti vakarienės, vyras padarė tamsiaplaukei didžiulę paslaugą ir išgelbėjo ją nuo dar geros valandos badavimo, mat jeigu būtų gaminusi maistą pati, viskas nebūtų pasidarę taip greitai, kaip šiuo atveju, užsakyta ir atvežta pica. Gavusi iš David nurodymus, Tomford tik linktelėjo. Nusivilkusi džinsinį švarką, šį pakabino ant kabyklos ir nusiavusi batus, nužingsniavo svetainės link. Būdama su David, Esther visada jautėsi lyg namuose, atrodė, kad jiems viskas gaunasi taip lengvai, jog nereikia stengtis, nereikia galvoti, ką pasakyti, nereikėjo pergyventi dėl to, kaip atrodai, todėl vos pasiekusi sofą, tamsiaplaukė patogiai ant jos įsitaisė, susikeldama kojas ir pusėtinai pakišdama šias sau po užpakaliu,-Esu beprotiškai išalkusi, tad patarčiau su ta pica pasiskubinti, kol mano skrandis neprilipo prie nugaros,-kiek garsiau ištarusi, kad į virtuvę nukeliavęs David išgirstų, galiausiai nusijuokė ir šiek tiek pasimuistė, persimesdama plaukus ant vieno šono. Sėdėdama svetainėje, Esther iš lėto akimis keliavo per kambarį, nežinojo, ko ieško, galbūt ieškojo pasikeitusių detalių, o galbūt žvalgėsi tik dėl to, jog viskas buvo taip pažįstama. Panašu, kad niekas nebuvo pasikeitę nuo paskutinio karto, kai ji čia buvo. Galbūt pasikeitęs tik vienas dalykas, šiek tiek kitokie jos ir David santykiai, labiau komplikuoti, labiau neaiškūs, keliantys begales klausimų į kuriuos išsiaiškinti atsakymų nedrįso nė vienas, lyg kažko lauktų, lyg kažkuris turėtų žengti tą pirmą lemtingą žingsnį.
Back to top Go down


Sponsored content

įėjimas/išėjimas Empty
PostSubject: Re: įėjimas/išėjimas   įėjimas/išėjimas Empty


Back to top Go down
 

įėjimas/išėjimas

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Taxi, Restaurant :: David Robinson-