I'd walk through fire for you
Just let me adore you.
butas 

Share
 

 butas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Aelita Maria Semyonova

These violent delights have violent ends
Credit : starboy, dolcresabernathy
These violent delights have violent ends
Aelita Maria Semyonova

butas Empty
PostSubject: butas   butas EmptyMon Mar 23, 2020 7:59 pmsvetainė/virtuvė (atskirta užuolaida):
 
miegamasis:
 
darbo kambarys:
 
vonia:
 


Last edited by Aelita Maria Semyonova on Fri Apr 03, 2020 11:34 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Артём Сергей Кадников

butas AmV0R9H
Credit : starboy
Артём Сергей Кадников

butas Empty
PostSubject: Re: butas   butas EmptyMon Mar 23, 2020 8:33 pm(žiauriai gražus butas, approvinu.:DDD)

Iš tiesų susiruošti ir atvykti Artiomui prireikia tik pusvalandžio. Nieko nuostabaus, kadangi nedažnai lankydavosi svečiuose ar tokiose vietose, kur treningai su trimis juostelėmis nebūtų priimti, tai turėjo gal kokius tris išeiginius drabužių derinius. Iš trijų pasirinkti nebuvo sunku, nes Aelita vieną jau matė, o kitas gulėjo skalbimo mašinoje. Vaikinui daug sudėtingiau ryte nuspręsti kokios spalvos džemperį apsirengti trintis po namus.
Kildamas liftu sūpavosi nuo piršų ant kulnų ir žvilgsnį laikė ties besikeičiančiais skaičiais, kurie rodė aukšto numerį. Jau užsimoja pašvilpauti vilko iš "Na, palauk" mėgstamiausią melodiją, bet susilaiko. Mama visuomet sakydavo, kad švilpaujant prašvilps pinigus. Kol prisimena mamą tai ir lifto durys spėja atsiverti. Jau stovėdamas koridoriuje kiek susiraukia. Nebuvo tikras už kurių durų slėpėsi Semyonovos butas. Priėjęs prie vienų pabeldžia, tačiau duris atidaro kažkokia senučiukė. Susinepatoginęs atiduoda jai šokoladinių saldainių asorti primelavęs, jog jos anūkas siunčia lauktuvių. Gerai, kad pataiko ir močiutė džiaugsmingai palinksėjusi pradingsta savo bute. Greičiausiai skambins pasigirti draugėms. Pats iš savęs susijuokia ir nors niekas šio incidento nematė, skruostai vis tiek nusidažo raudoniu. Jei tarpduryje būtų pasirodžiusi kokia Victoria's Secret mergaitė ir dar su tais blizgančiais apatiniais, tai nebūtų Kadnikovas taip lengvai išsisukęs iš situacijos. Staigiai papurto galvą, nes per tą gimtadieninį brolio siurprizą dabar nieko ir nebemato be blizgančių apatinių.
Antrą kartą duris rengiasi kiek atidžiau ir šįkart spusteli skambutį su viltimi, kad atsidarys reikiamos durys. Na, jeigu ką, tai rankoje dar laiko šampano butelį, kuris irgi turėjo tapti į svečius prisiprašiusiojo duokle už viešnagę. Įtempęs ausis klausosi ar išgirs ką nors ateinantį jo įleisti, ar vėl bus susipainiojęs.
Back to top Go down
Aelita Maria Semyonova

These violent delights have violent ends
Credit : starboy, dolcresabernathy
These violent delights have violent ends
Aelita Maria Semyonova

butas Empty
PostSubject: Re: butas   butas EmptyMon Mar 23, 2020 9:42 pm((prašom be pašaipų :DD))

Ką jau čia, būtų ir su paloskėm priėmus į svečius, ką čia į virusą vėl paleisi žmogų... Nebent būtų adibas variantas arba juostelės tik dvi, tai va tada gal ir išsipirtų.
Visa laimė, kad Aelita pusgarsiai klausėsi muzikos tai šį bei tą patvarkydama namuose, kuriuose įprastai lyg ir nebūdavo nieko tokio, ką reiktų kelis kartus persukti tai į vieną, tai į kitą pusę. Nu nervinosi moteris, šiaip su Artiomu nebūdavo kažkaip sunku bendrauti, bet va paskutiniu metu susitarus susitikti širdis balaldodavosi kaip reikiant, nes vis jis tai kaip nors nusišypsodavo jai, tai pasakydavo ką nors, žodžiu neadekvačiai kažkaip jautėsi, kaip mokyklinukė kokia, o ne universiteto profesorė. Bet kai viena būdavo, tai numodavo į tai ranka, save įtikindama, kad nieko čia nėra, ir jiedu tik draugai.
Išgirdusi skambutį tik pritildo muziką, patempia žemyn švarko rankoves bei atbrailą, ir giliai įkvėpusi atveria duris.
- Tai nepasiklydai, - šypteli, nors ir pastebi šiokį tokį raudonį jo skruostuose. Pamano, kad gal trisdešimt ir vieną aukštą sumanė įkopti pats, tai ir sušilo. Praveria duris plačiau ir pasitraukia nuo slenksčio paragindama užeiti. - Kokia proga šampanas? - pasiteirauja smalsiau, jai ir skardinės alaus būtų užtekę, tai šampanas kažkaip prašmatniai atrodo.
Back to top Go down
Артём Сергей Кадников

butas AmV0R9H
Credit : starboy
Артём Сергей Кадников

butas Empty
PostSubject: Re: butas   butas EmptyTue Mar 24, 2020 11:24 amBūtų priėmusi ar nebūtų priėmusi dabar jau nelabai svarbu. Pats netgi visai norėjo kiek labiau pasipuošti nei įprastai. Su Aelita bendravo jau kurį laiką ir padaryti gerą įspūdį buvo kaip ir per vėlu. Visgi atrodė, kad kažin kas pasikeitė judviejų santykiuose, nes Kadnikovui norėjosi daugiau laiko praleisti su moterimi net jei ji turėdavo ruoštis paskaitoms, o jis tvarkydavo kokius nors dokumentus. Tiesiog buvimas toje pačioje patalpoje atrodė kažkoks jaukesnis nei su kitais žmonėmis. Turint omenyje įprastą ruso požiūrį į socializaciją tai toks pokytis buvo pastebimas net jam pačiam.
Nors ir laukė kada atsidarys durys, visgi prieš akis pamatęs Marią kiek krūpteli. - Na.... Galima ir taip pasakyti. - gūžtelėjęs pečiais kaltai šypteli nusprendęs apie savo susitikimą su kitoje koridoriaus pusėje gyvenančia močiute nepasakoti. Nebuvo iš tų labai mėgstančių sveikintis apsikabinimais, todėl įeidamas į vidų paprasčiausiai šypsodamasis linkteli taip tarsi kiek pavėluotai pasisveikindamas. - Taigi vidinei dezinfekcijai. - visiškai rimtai palinksi ištiesdamas butelį moters pusėn. - O jei rimtai, tai į svečius tuščiomis negražu vykti. Dar pats įsiprašiau.. - pamosikuoja kažką rankomis ir nelaukdamas atskirų prašymų ar nurodymų, nusiauna batus, kurios tvarkingai pastato į šoną bei pakabina nusirengtą striukę. - Tai.... kaip sekasi vietos paieškos? - apsidairo lyg pirmą kartą būtų svečiuose pas Semyonova nors iš tiesų tai tik bando nuvyti pirmųjų minučių keistumą.
Back to top Go down
Aelita Maria Semyonova

These violent delights have violent ends
Credit : starboy, dolcresabernathy
These violent delights have violent ends
Aelita Maria Semyonova

butas Empty
PostSubject: Re: butas   butas EmptyTue Mar 24, 2020 6:51 pmNa, nors ir būtų priėmusi ir su treningais, negalėjo neigti, jog nepastebėjo jo pastangų, ir mintyse jau spėjo įvertinti jo stilių. Pati kiek gėdijosi to, kiek išleisdavo pinigų rūbams ir laiko suderinti įvaizdžiui, tad jautėsi mažiau kalta, kai ir vyriškis pasistengdavo atrodyti gerai. Semyonova visuomet sau teikdavo, jog atrodant gerai ir jausiesi gerai, tai estetiškai derančios medžiagos ir aplink jai iš vidaus pakeldavo ūpą.
Pastebėjusi, kad sugebėjo Artiomą išgąsdinti, susijuokia.
- Gerai, šįkart patikėsiu, - nusišypso, šiaip jau nieko rimto galvoje neturėdama, bet gal tas karantinas jai į galvą jau buvo gerokai davęs, kad mėtėsi užuolankomis, vedančiomis į niekur.
- Aha, vidinei... - pritaria, linktelėdama galva, nors balsas Aelitos visai tuo neįtikintas. Pasidžiaugia, kad su Tioma taip paprasta, nereikia nė įtikinėti nusiauti batus, ne taip kaip jaunus prancūzaičius, kurie ateina pas ją korepeticijų. - Baisiai čia įsisiūlei, - numoja ranka, - būčiau ir pati pasiūlius, jei nebūtum tu, vis vien iš proto viena baigiu išeit, - pasako guviu balsu, nors tiesos žodžiuose dagiau nei galėtų pasirodyti. - Tai nieko nešvęsim? Tokį butelį atsinešei, reikia kokią progą susigalvoti, - pasiūlo, - va kad ir tavo gimtadienį pavėluotai! Aš apsimesiu, jog neįsižeidžiau, kad nepakvietei, - mirkteli, paeidama į buto vidų ir mostelėdama į minkštasuolių pusę, kad jis įsitaisytų ir jaustųsi kaip namie. - O tu apsimesi, kad aš kokių balionų pripučiau, - paeina į virtuvės pusę, kad paimtų dvi taures šampanui ir tuomet jau padeda viską ant stalo priešais sofą, ir prisėda pati.
- Toks čia ir ieškojimas, suku ratus po tą patį butą ir tiek, - patraukia pečiais. Na, išeina anksti iš ryto pabėgiojimui, bet stengiasi trumpinti savo laiką ne namuose, tai taip ir gaunasi.
Back to top Go down
Артём Сергей Кадников

butas AmV0R9H
Credit : starboy
Артём Сергей Кадников

butas Empty
PostSubject: Re: butas   butas EmptyWed Apr 01, 2020 10:23 amIš brolio bus perėmęs tą įprotį karts nuo karto apsirengti dailiau nei sėdint namuose. Nieko nuostabaus kai brolis dažniausiai ir būdavo priežastis, dėl kurios Artiomas išsitempdavo į miestą. Na, kad ir kaip banaliai skambėtų Aelita dabar buvo tapusi dar viena priežastimi palikti savo kambarį ir kiek daugiau laiko praleisti toliau nuo kompiuterio ekrano.
- Turi labai mielą kaimynę. - palinksi nusijuokdamas, nes apsigalvoja ir atmetęs pirminį tylėjimo variantą nutaria neapsimetinėti, kad iš pirmo karto pataikė nuspausti reikiamą durų skambutį. - Gerai, kad ji iš tiesų turėjo anūką... - toliau krizena pats iš savęs. Per didelio jaudulio dabar nejaučia, tačiau skruostai vis dar raudonesni nei įprastai. Užtenka vien prisiminimo kaip už durų pamatė seną moterytę, kuri visiškai nepriminė Artiomo draugės.
- Jei vidinei netinka, tai galėsi rankas juo nusiplauti. Tik abejoju ar tai labai gera idėja, turint omenyje, kad po to viskas limpa, o ir spirito kiekis jame per mažas. Čia naudingesnė būtų sena gera rusiška degtinė. - kaip tikras dezinfekuojančių skysčių žinovas palinksi galva. Bent jau apie tuos, nuo kurių viduje šilta tai išties neblogai išmanė. - Aš ir savęs į gimtadienį nekviečiau, o ir Markas sakė, kad va tik broliškai pavakarosim. Nieko nebus. Tas jo nieko nebus tolygu važiavimui į mišką su neaiškiu dėde, tikintis, kad jis ten miestą parodys. - vypteli ir nežymiai papurto galvą. Atsiminimai apie visus skrandyje susiplakusius kokteilius vis dar nebuvo patys maloniausi. Kai Aelita parūpina taures, Kadnikovas atidaro šampaną. Pasistengia, kad kamštis neišmuštų nei akių, nei stiklų. Tas visai gerai pavyksta, todėl pripildęs abi taures vieną paduoda merginai. - Geriau švęskim susitikimą. - šypteli ištiesdamas savąją taurę susidaužti.
Back to top Go down
Aelita Maria Semyonova

These violent delights have violent ends
Credit : starboy, dolcresabernathy
These violent delights have violent ends
Aelita Maria Semyonova

butas Empty
PostSubject: Re: butas   butas EmptyFri Apr 03, 2020 7:05 pmMaria susijuokia, kai vyriškis užsimena apie kaimynėlę, ir ne vien dėl to, kad visgi nuspėjo, kad jis pasiklys.
- Tai susipažinai su madmozele Klara? Keista, kad ji anūką turi, bet pyksta, kai pavadinu ją madam, - papurto galvą per juokus, nu labai įdomią veikėją šalia gyvenančią turi. Šiaip problemų nelabai turi, laimė, kad daugiabutis buvo gana naujas, o ne kokia seniena popierinėm sienom, kitaip bobulė tikrai nebūtų laiminga, kai Aelitai užplaukia nostalgija senų gerų rusiškų dainų paklausyt... Abejojo, ar norėtų ji kokio Seriogos arba Ruki Vverch klausyt, nors ką čia gali žinot. Bent jau Maša tai tikrai neketino savo noru savo muzikinio skonio kaimynėlei rodyti.
- Jo, nelabai gera idėja, geriau iš vidaus jau tada dezinfekuotis. O degtinės tai aš turiu, tu gal labiau to nori?? - šiaip ne taip spėja pasiūlyti, bet tik tuomet pastebi, kad Kadnikovas ėmėsi atidaryti butelį ir atsiduso, pati sau šyptelėdama. Na, jei šampaną pabaigs, turės variantą bent jau.
- Tai tave rimtai išvežė į mišką? Skamba lyg kalbėtum iš tikros patirties, - smalsiai pažvelgia į jį, na labai rūpi jai kažkodėl, kaip Tiomka tą gimtadienį savo atšventė, negali paneigti, jog nesuintrigavo jos tokios stiprios pagirios. Pačiai irgi teko ne vieną savo ir ne savo gimtadienį ar kokią kitokią svarbią progą panašiai pažymėti, tai įtarė, kokių pasakojimų galima tikėtis. O ir pačiai nereiks ieškoti kokios temos, dar gal leptels kažką ne tokio ir teks suktis. Nei iš namų pabėgsi tokiom sąlygom nei ką, jei kas blogo įvyktų. Nežino nė pati Lita kodėl apie pačius blogiausius variantus esant su Artiomu galvoja, sakytum, jog geri draugai buvo, pakankamai kad kokį nesusipratimą nuleistų juokais. Toks jausmas, kad pati nori sugadinti viską, kad tik nereiktų iš tikrųjų aiškintis, ką jaučia ar dar kažką... fu.
- Tuomet už susitikimą, - nusišypso, paėmusi taurę ir vos vos priliečia savąja jo, leisdama dūžiui aukštai nuskambėti. Visgi jos taurės, nenori sudaužyti, nors ir sakoma, kad šukės laimę neša. Kažkaip nenorėjo būtent dabar šios teorijos tikrinti.
Back to top Go down
Артём Сергей Кадников

butas AmV0R9H
Credit : starboy
Артём Сергей Кадников

butas Empty
PostSubject: Re: butas   butas EmptyTue Apr 07, 2020 9:33 am


– Būtum mačius pasimetimą mano veide, tai dar ne taip juoktumeisi. – kiek susigėdęs papurto galvą. – Neįsivaizduoji kaip išsigandau tarpduryje pamatęs vyresnio amžiaus moterį. Pradėjau galvot, kad čia kokia tavo močiutė ar dar kas ir dar labiau išsigandau.. – tyliai susijuokia ir pasikąso pakaušį. – Kai ištiesęs šokoladinių saldainių dėžutę pasakiau savo vardą ir jos išraiška pasidarė tik dar labiau įtari, supratau, kad paprasčiausiai pataikiau ne į tą butą. Tai šoviau, kad jos anūkas siunčia šokolado. Ačiū Dievui, kad ji turėjo anūką... – silpnai pliaukšteli delnu per veidą, nes jaučia, jog vėl ateina koridoriuje apėmęs gėdos jausmas. – Šiaip labai maloni moteris, turbūt pyksta, nes širdyje ji dar visai ne madam. – susijuokia patogiau įsitaisydamas ant sofos.
– Ačiū už pasiūlymą, bet gal pradžiai apsiribokim šampanu, o tada matysim kaip bus? – čia taip pasiūlo, bet tada pats pasimeta, nes pasirodo, kad mintis nuskambėjo kažkaip dviprasmiškai. Jo laimei Aelita užklausia apie gimtadienio vakarėlį, todėl jis gali nukreipti temą. Aišku, tas vakarėlis ne ką mažiau priverčia susigėsti, bet tas jau įvykęs, tai kaip nors. – Na.. Ne visai. – pasimuisto sėdėdamas ir nervingai pirštais pradeda žaisti su viena marškinių saga. – Brolis nusivežė mane į striptizo klubą. – pasako taip lyg būtų dešimties ir tokioje vietoje jam būtų ne vieta. – Įsivaizduok.. mane. – pavarto akis kiek nejaukiai sukrizendamas. – Bet gal gerai, kad prisigėriau tiek, jog nieko nebepamenu. – gūžteli pečiais ir pastato išgertą taurę ant staliuko. – Jei ne mano nuotykiai Maskvos miškuose, tai gal būtų ir ten nuvežęs. – nusijuokia, bet greit susivokia, kad anos istorijos draugei dar irgi nepasakojo. Visą laiką, kol mėlynės gijo melavo, kad nutarė ilgiau pasilikti Maskvoje. Kas čia šiandien vyksta su tuo atsirišusiu liežuviu.
Back to top Go down


Sponsored content

butas Empty
PostSubject: Re: butas   butas Empty


Back to top Go down
 

butas

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Taxi, Restaurant :: Aelita Semyonova-