I'll be the pill that you
wanna swallow When you're looking for the joy
Taisyklės 

Post new topic   Reply to topicShare
 

 Taisyklės

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Camila Thalia Alvarado

Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Credit : Rank gif: beautifulchaos♡♡; aes gif&code: desertrose♥
Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Camila Thalia Alvarado

Taisyklės Empty
PostSubject: Taisyklės   Taisyklės Empty2015-10-04, 1:10 pm
FORUMO TAISYKLĖS
BENDROSIOS TAISYKLĖS
1. Registruojamės išgalvotu vardu ir pavarde (antras vardas nebūtinas, bet leidžiamas). Vartotojų vardai kaip "Hello Kitty", "Mickey Mouse" ir kiti iš panašios operos, nebus laikomi vardais ir pavardėmis.
2. Iš jūsų pusės būtų labai gražu, jei susikurtumėte visas veikėjui skirtas temas.
3. Nariai, paskutinį rpg pranešimą rašę prieš dešimt (10) dienų bus trinami, išskyrus atvejus, kada narys nurodo tikslų nesilankymo laiką. Nauji nariai bus trinami, jei po registracijos praėjus dviem dienom nebus parašę nė vieno pranešimo.
4. Bet koks reklamos platinimas ne tam skirtoje vietoje laikomas taisyklių pažeidimu. Narys užsiiminėjantis reklamos skleidimu bus baudžiamas IP užbaninimu.
5. Veikėjų skaičiaus limito nėra, tačiau palaikykite juos aktyvius.
6. Pakeitus veikėją būkite geri, surinkite senas temas ir patalpinkite nuorodas į "temų perkėlimas/rakinimas/trinimas" temą ir pranešti apie savo pasikeitimą "Reinkarnacijos" temoje.
7. Flūde žaidimų temos draudžiamos. Mes už pranešimų kokybę, ne kiekybę.
8. Temos, aprangos ar galerijų kategorijose, su panašiu turiniu į "SOON" bus laikomos kaip flūdinimas neleistinoje vietoje.
9. Komentaras į komentarą. Kitaip sakant, jeigu sulaukėte iš kito nario komentaro savo aprangos ar galerijos temose - komentavusiam atsakykite tuo pačiu.
10. Su visais nariais elkitės draugiškai, konfliktus aiškinkitės PM arba dar geriau, už forumo ribų.
11. Visi kopijuojantys forumo detales bus baudžiami, o apie Jūsų forumą pranešta forumotion administracijai. Prašom vertinti ir gerbti mūsų darbą. Jeigu kažko nesuprantate tiesiog paklauskite, o mes pasistengsime paaiškinti.
12. Taisyklių nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.
13. Administratoriai irgi klysta, tačiau jų žodis paskutinis.

RPG TAISYKLĖS
1. Stenkitės rašyti aiškiai, suprantamai ir žinoma, lietuviškai. Nepatingėkite sudėlioti skyrybos ženklų, taip išvengsite nesusipratimų.
2. Vietų skaičius yra neribojamas.
3. Kitą veikėją, be jo sutikimo, fiziškai mirtinai sužaloti yra draudžiama.
4. Pasistenkite neignoruoti vienas kito meet'ų temoje. Jeigu nenorite eiti į rpg su prieš jus rašiusiu žmogumi - tarkitės per PM su tais, su kuriais norite.
5. Pasistenkite, kad jūsų pranešimai neapsiribotų 2-3 žodžiais. Pasitelkite fantaziją, aprašykite veikėjo išvaizdą, jausmus, aplinką. Patarimas: neatrašinėkite kur nors skubėdami ir negalėdami susikaupti. Visiems norisi skaityti išsamius ir rišlius atsakymus.
6. Forume temos "įėjimas/išėjimas", "koridorius", bei pan. yra sukurtos ne veltui. Niekas nemoka teleportuotis. Skrendant į kitą šalį naudokitės lėktuvais. Tas pats galioja ir kur nors atvykus, nepamirškite pasistatyti automobilį ar kitą transporto priemonę.
7. Prašome gyvenamąsias vietas įsirengti per tris dienas.
8. Namai, kuriuose paskutinis pranešimas rašytas prieš 14 dienų, bus trinami! Ši taisyklė negalioja tik tuo atveju, jei žmogus yra išvykęs ir apie tai pranešęs.
9. Neapsimeskite visažiniais dievais. Kaip ir realiame gyvenime, Jūsų veikėjas gali pasiklysti naujame mieste, išversti kavos puodelį taip apliedamas save, pavargti ilgai važinėjęs dviračiu ir t.t. Taip pat, atkreipkite dėmesį, jog veikėjas žino tik tai, ką jam pasako kiti veikėjai ar leidžia žinoti žiniasklaidos priemonės.
10. Vaikai RPG veikloje yra leidžiami. Nėštumas trunka dvi realaus gyvenimo savaites, tačiau atsiradus vaikui, nepamirškite prisiimti ir atsakomybės.
11. Laisvai kurkite vietų temas, jeigu jums ko nors trūksta.

Forume siekiame tenkinti visų narių poreikius, tad jei turite minčių, ko mums trūksta, visuomet galite kreiptis į administraciją. Pasistengsime rasti geriausią sprendimą. :)

PATARIMAI
Norime pagerinti visų narių rpg kokybę, tad štai keletas patarimų, kurie padarys jūsų laiką čia įdomesnį:

1. Atminkite, jog kartais mažiau yra daugiau. Turime omenyje, jog ilgai trunkantis susitikimas nebūtinai bus geras. Dažniausiai tokių meet'ų nariai net neužbaigia, jie pasibaigia tuomet, kada administracija tvarko forumą. Galbūt pasitraukti iš susitikimo po keletos postų ir nemandagu, bet juk niekas atsitiktinai susitikę kavinėje vėliau kartu nepraleidžia savaitės be jokios pertraukos.
2. Dalyvaukite susitikimuose ne tik dviese, bet ir su kitais forumo nariais. Draugų būrys kartu juk gali linksmintis tiek pas ką nors namuose, tiek naktiniame klube.
3. Nebijokite kurti įvykių. Nuveskite savo veikėjus į "The Rasmus" koncertą, baletą "Gulbių ežerą" ar į kokio nors filmo premjerą.
4. Daugelis pamatę, jog jų norima rpg vieta yra užimta, dažniausiai vengia ten vesti savo veikėjus ir renkasi kitą. Nedarykite taip! Juk smagu, kai keletas veikėjų susitinka atsitiktinai vienoje vietoje, o kartais net gi įdomu specialiai sutrukdyti kokį nors intriguojantį ar slaptą susitikimą.
5. Ieškokite progų. Jūsų veikėjai, kaip ir visi žmonės, sensta, kažką pasiekia asmeniniame gyvenime ar darbe, tad paminėkite tokias įsimintas datas švęsdami gimtadienius ir rengdami kitokius vakarėlius. Tai nebūtinai turi būti didelio masto šventė, įdomių įvykių nutinka ir siaurame rate.
Back to top Go down
 

Taisyklės

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
If you want me, you know where to find me :: Have you created a life for yourself where you can experience them? :: Are you in touch with all of your darkest fantasies?-
Post new topic   Reply to topic