I'd walk through fire for you
Just let me adore you.
Pageidauju/ ieškau 

Post new topic   Reply to topicShare
 

 Pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Ceren Alizée Montclair

When you poured out your heart I didn't waste it. There's nothing like your love to get me high.
Credit : Icon, sig gif: beautifulchaos♡♡; code, rank gif: desertrose♥♥
When you poured out your heart I didn't waste it. There's nothing like your love to get me high.
Ceren Alizée Montclair

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyWed Oct 07, 2020 11:14 am


Esami forumo nariai čia gali išreikšti visus savo norus ieškant antrosios pusės, brolio, mamos ar tiesiog gero draugo. Galbūt tai svečiams palengvins apsisprendimo dalią ir padės pasirinkti norimą veikėją.

P.S. vyresni veikėjai čia yra laaabai laukiami.
P.P.S. NEcituojame tos pačios paieškos anksčiau negu kitame puslapyje nuo to, kuriame paieška buvo įkelta pirmą kartą, nes pranešimai bus ištrinami

NAME SURNAME

I waited in the dark for something not quite human—and all too human—to begin.


Code:
<center><div class="madreb"><div class="nosyte"><div style="margin-bottom:-20px;margin-top:-10px;"><table><tbody><tr><td><div class="lovyte1"><div style="width: 160px; height: 160px; background: url(https://i.imgur.com/J13mdjU.gif); background-size: cover;"></div></div></td><td><div class="akyte2"><div class="akyte1">NAME <oo></oo> <qq>SURNAME</qq></div><br>I waited in the dark for something not quite human—and all too human—to begin.<br></div></td></tr></tbody></table></div></div></div></center>
Back to top Go down
Hayden Adriel Moriarty

Credit : code,: desertrose, aes gif, icon: beutifulchaos, aes gif: fire breather
If I cannot bend heaven, I will raise hell
Hayden Adriel Moriarty

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyWed Nov 04, 2020 3:11 pm


I love my job

DARBO SKELBIMAS!!  Pageidauju/ ieškau 522965883

Ieškoma Marino asistenė/asistentas Henrickson industries. Lytis, amžius, claim nėra svarbūs.
Vienas ir vienintelis reikalavimas - noras šlakelio ( Pageidauju/ ieškau 1136865543 ) dramos mūsų gyvenime.
Tad jeigu nori ką nors smagaus nuveikti - PM me  Pageidauju/ ieškau 3313852074 .


Back to top Go down
Daniel Theodore Winston

Credit : beautifulchaos; firebreather; desertrose
All those fairytales are full of shit, One more fucking love song, I'll be sick.
Daniel Theodore Winston

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptySat Nov 14, 2020 2:59 pmEX fiancée

Tobula meilės istorija prasidėjo Princeton universitete jiems susipažinus. Danielis merginai pasipiršo po pusantrų metų draugystės, tačiau su vestuvėmis neskubėjo. Drauge iš viso praleidus aštuonerius metus ir paskutiniais metais jau planuojant vestuves, Winstonas galiausiai priėmė sprendimą, kad savo gyvenimo su mylimąja susieti nenori. Viskas išvirto į dideles ir skandalingas skyrybas. Net ir praėjus porai metų, buvusioji jį kaltina prašvaisčius gražiausius jos gyvenimo metus, o pasitaikius pirmai progai nuolat užkuria kokią nors dramą. Kadangi kartu praleido beveik dešimtmetį, dėl jų dabartinių santykių kartais nukenčia ir aplinkiniai, nes abu turi krūvą bendrų draugų, kurie nenori rinktis pusių, ypač, kai organizuoja bendras vakarienes, kuriose Danieliui tenka susidurti su tulžį liejančia beveik buvusia žmona.

Daugiau detalių ir vingių mielai galėtume aptarti PM.
Back to top Go down
Sebastian Finch Grimaldi

What Matters Most is How Well You Walk Through the Fire
Credit : shawn gifai: fire breather ♥
What Matters Most is How Well You Walk Through the Fire
Sebastian Finch Grimaldi

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyThu Nov 26, 2020 1:28 pm


xxx

Sebastian – profesionalus šachmatininkas, prieš porą metų nutraukęs savo karjerą (dabar jam 26). Iki to laiko, jo gyvenimas +/- sukosi turnyruose, įvairiausiuose čempionatuose ir varžybose. 
Ieškoma mergina, su kuria jis ilgą laiką dalinosi bendru draugų ratu ir šiaip buvo pažįstami. Galbūt ji buvo Sebastiano įtėvio draugų dukra? Galbūt irgi šachmatininkė? Realiai esmė tiesiog turėtų būti tame, kad jiedu iš pradžių buvę draugai, vėliau pradėjo tyrinėti kartu suaugusiųjų pasaulį. Santykiai buvo vienas nenuspėjamas pasivažinėjimas amerikietiškais kalneliais, kol  Finchas galiausiai visai atitolo, atšalo (galbūt panašiai vyko ir su ja), o vėliau jie, vis dar būdami toje pačioje aplinkoje, vienas kitą tiesiog erzino iki išprotėjimo, nuo akivaizdaus ignoravimo iki liežuvio sugrūdimo kitiems žmonėms į burną vien dėl to, kad kitas pasinervintų. Grimaldi nutraukus karjerą, baigėsi jo kelionės, jis persikėlė visam į Paryžių (kur jis gyveno prieš tai – nėra apibrėžta), tad taip ir jų santykiai nutrūko. 
Nuoskaudų gali būti iš abiejų pusių, gali būti Finchas sudaužęs širdį ir pasiruošęs ją sudaužyti dar kartą, gali būti atvirkščiai. Neįsivaizduoju, kad tai būtų puikiai sutarianti graži pora, greičiau tiesiog vienas kitą ėdantys, tačiau paleisti nesugebantys žmonės. Kaip būtų paskui – priklauso kaip sektųsi apskritai. 
Galima drąsiai situaciją pritaikyti esamai istorijai, tai neprivalo būti veikėja sukurta specialiai Sebastianui. Gali jis ir ratus į pagalius kaišioti kitai vykstančiai istorijai, nes jis irgi neprivalo būti THE ONE.
Veikėjos amžius turėtų būti 23–30. Veidui reikalavimų neturiu. Kadangi turiu daug veikėjų ir kartais gyvenimą, būna, pasitaiko, kad laginu. Pageidauju/ ieškau 3151121896


Back to top Go down
Austen Bernard Coombes

This is my body and soul here, you've got the power to control.
Credit : beautifulchaos
This is my body and soul here,
you've got the power to control.
Austen Bernard Coombes

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyTue Dec 01, 2020 11:13 pm


mystery girl
būtų smagu, jei atsirastų žmogus norintis su 25-35 m. mergina bei austenu pakurti kažkokią rimtesnę, nuoseklesnę veiklą rpg su romantiniais prieskoniais. dėl kone visko kito galima būtų susitarti ir priimti bendrą kompromisą. tai gali buti buti net jau dabar esanti veikėja jei tik būtų noro, ir įmanoma suderinti jau esamas istorijas ar jas kažkaip atitinkamai pakoreguoti. kažką suplanavus tikrai pasižadu gana neuždelsdama atrašyti, tad jei kas susidomėtų, parašykit į pm, būtinai apsitartume dėl visko Pageidauju/ ieškau 1465258050

kol kas nebereikia, bet visada galim susirašyti, jei kiltų kokių idėjų veiksmui Pageidauju/ ieškau 2192631791


Last edited by Austen Bernard Coombes on Thu Dec 03, 2020 10:43 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Claudia Esther Frangipane

As soon as you meet me you’ll wish you never did
Credit : beautifulchaos; DESERTROSE.; simplicity
As soon as you meet me you’ll wish you never did
Claudia Esther Frangipane

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyThu Dec 03, 2020 4:38 pm


guy from the past

"He’s out his head, I’m out my mind. We got that love, the crazy kind."

Viskas vyko Amerikoje, kai du jaunuoliai atsitiktinai susitikę vakarėlyje, pametė vienas dėl kito galvas. Tuo metu, Claudia išgyveno sunkų laikotarpį ne tik gyvenime, bet ir savo galvoje, jai reikėjo artimo žmogaus, tad nenuostabu, jog labai greitai pasidavė vaikino vilionėms. Meilė įsiplieskė beprotiškai greitai ir akivaizdu, jog buvo tokia beprotiška, kad jiedu vienas be kito neįsivaizdavo nė sekundės. Tačiau esančius jausmus temdė ne tokie malonūs dalykai. Claudia tuo metu sugebėjo atsidurti ne itin švariose kompanijose, tad nenuostabu, jog ir jos mylimuoju tapo nuo narkotikų ir alkoholio priklausomas vaikinas. Frangipane buvo visai pametusi galvą, tad mažais žingsneliais narkotikų liūne skendo kartu su vaikinu. Dveji metai toksiškų santykių, kurie atrodė, jog tuo metu darė merginą laimingą, kai iš tiesų, nuo pat pradžių buvo aišku, jog santykiai neturėjo saugios ateities.
Keliai buvo du, suimti save į rankas ir žengti didelį žingsnį, kuo toliau nuo beprotiškos meilės arba lėtai paskęsti kartu su vaikinu. Tad po dviejų metų, Claudia priėmė sprendimus ir išvyko iš Amerikos.  

Dabartinė veiksmų seka greičiausiai labai aiški, po beveik 4 metų vaikinas vėl pasirodo Esther gyvenime. Konkrečių pageidavimų veidui ar amžiui neturiu, drąsiai gali būti keliais metais vyresnis už Claudia (jai 26). Taip pat, laisva valia kurti istorijai po merginos išvykimo, galbūt jis išsikapstė iš liūno taip pat.
Jeigu sudomino, tolimesnius santykius ir situaciją būtų galima aptarti P.M Pageidauju/ ieškau 2192631791
Back to top Go down
Selena Alaïa Gaviria

Pageidauju/ ieškau WsLQyJ1
Credit : desertrose, beautifulchaos
Selena Alaïa Gaviria

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyThu Jan 21, 2021 11:43 am


... Gaviria

"Knowledge will give you power, but character respect."
Kolumbija. Medeljinas. Ten vyras gimė ir užaugo, visiškai nepasiturinčioje daugiavaikėje šeimoje buvo jauniausias, be to, turėjo dar dvi seseris ir du brolius. Deja, savo šeimos neteko dar septynerių. Prieš jo akis iššaudė visą šeimą, kaip ne keista, visus... bet ne jį. Keletą metų sukeltos traumos dėka, negalėjo visiškai kalbėti, ir visa laimė, kad lygiai po tos nelaimės, jį auginti priglaudė jo tėvo draugas, kadangi pats, giminių daugiau Medeljine neturėjo. Dešimties kaip ir atsigavo, bent jau atgavo kalbos dovaną, net jeigu patirti išgyvenimai pasiliko jo atmintyje iki šių dienų. Gaviria šitaip ir užaugo visas naktis iš eilės kankindamas savo protą tais pačiais vaizdais, skyrėsi nuo savo bendraamžių.. labai.. nes negalėjo sutarti su nei vienu žmogumi, išskyrus tuo, kuris jį užaugino, paskatino stoti į universitetą. Tokią progą tada tikrai galėjo gauti nė kiekvienas, Gaviria turėjo būti dėkingas tėvo draugui, kad jis taip stengėsi dėl jo išsilavinimo, kurio beje.. taip ir nepavyko gauti. Dar studijų metais jį patraukė nusikalstama veikla. Tada.. netikėta tėvo draugo mirtis, dėl ko Gaviria liko visiškai vienas. Charakteris dar labiau subjuro, negalėjo net žmogiškai su dėstytojais sutarti, ką kalbėti apie kitus studentus, jei be smurto jis kitaip bendrauti nemokėjo. Kabinėjosi net prie pačių silpniausių, kada tokiam jo elgesiui universiteto aplinkoje atėjo pabaiga, ir jį iš ten pašalino. Nei jis galėjosi, nei ką - užteko įsivelti į netinkamą kompaniją, ir Gaviria jau turėjo veiklos - pradėjo platinti narkotikus. Mokyklų ribose, to pačio universiteto iš kurio jį išmetė.. viso miesto mastu. Per penkerius metus užsiaugino tokią imperiją, apie kurią niekada nebūtų pasvajojęs. Pirmus pinigus investavo į meną, ir kai būdavo paklausiausia, perparduodavo tai ką buvo nusipirkęs dviguba kaina. Tos "blogos" pažintys jį privedė ir prie pačios Italijos, ten jis prasiplėtė akiratį, susirado bendraminčių, kurie jam padėjo "susikurti" dar vieną biznio planą. Talentingi žmonės toje Sicilijoje.. nepridursi, kurie pirmiausia per tuos pačius draugus pradėjo bendradarbiauti su Gaviria. Nepriekaištingas vertingiausių paveikslų padirbinėjimas - tuo metu buvo vienas iš svarbesnių jo veiklų, iš ko jo turimos pajamos tik dar labiau padidėjo. Šitiek metų įtempto darbo, leido jam užsitikrinti tokią padėtį visuomenėje, apie ką greičiausiai niekada nebūtų net pasvajojęs. Ką kalbėti apie įkurtą gaują gimtame mieste - į kurią Gaviria vėlė vis daugiau žmonių, kurie jam pasirodydavo bent truputį "mąstantys". Galima sakyti, jog labai daug savo gyvenime pasiekė per "lavonus", bet.. jeigu tiek daug pasiekė, ar reikėtų gailėtis praeities?
Ką gi, klaidų jo gyvenime irgi būta labai daug. Moterų irgi, kurių jam niekada netrūko. Ar dėl žavesio, ar dėl pinigų.. Gaviriai visiškai nerūpėjo. Tiek daug vienos nakties nuotykių, iki kol Sicilijoje viešėdamas darbo reikalais - labai susidomėjo už save dešimčia metų jaunesne studente. Tada jis pasinaudojo jos silpna padėtimi, užtikrindamas ne tik gerą gyvenimą, bet ir visų svajonių išsipildymą - gan greit ją vedė. Iš tos santuokos gimė Selena, visai neplanuotas vaikas. Vyras nežinojo, ar dar vienai gyvybei sugebės suteikti tėvišką meilę, kai niekada pats neturėjo to tikrojo tėviško pavyzdžio, bet atsikratyti mergaitės jau buvo per vėlu. Pliusas gal toks, kad jos gimimas pakeitė Gavirios mąstymą. Jo dukra jam tada buvo viskas, dėl ko žmona nuėjo į antrą planą, ir vėl.. prasidėjo išdavystės. Vienas jo romanas irgi turėjo tam tikrų vaisių - žinia apie dar vieną vaiką, dar vieną dukrą, taip išgąsdino štai tokį rimtą vyrą, kad jis pasistengė tą moterį papirkti. Kad ji išvažiuotų, niekada nieko nepasakytų dukrai apie tikrą tėvą - ir viską išlaikytų paslapties formoje. Gerai sumokėjęs to ir pasiekė, bet niekas nesako, kad tuos visus metus nesidomėjo dar viena dukra - Savanna. Tačiau po to, per daug visko nutiko vyro gyvenime - žmona nusuko į kairę, kuo pasinaudojęs, vyriškis ne tik su ja išsiskyrė, bet ir teismo keliu prisiteisė visišką Selenos globą sau. Moterį atitolino nuo dukros, su visais grasinimais, kas gali nutikti jeigu ji tik bandys prisiartinti... o tada vėl, ištisi metai darbo, bandymų suteikti dukrai tokią meilę, kurios pats niekada negavo. Ir taip, viskas buvo tik jo būdais, tai toli gražu nebuvo standartiniai tėvo ir dukros santykiai - laikui bėgant, Gaviria vis stipriau ir stipriau saugojo savo dukrą, kas peraugo į kontrolę, kam negalėjo sutrukdyti net tūkstančiai kilometrų nuo Kolumbijos iki Prancūzijos - "užtikrindamas jos saugumą", šitaip visada manė, jog šitaip jai nori tik gero - ir taip tęsiasi jau tiek metų..
Žiaurus, valdingas ir kontroliuojantis - taip būtų galima įvardinti šį vyrą. Kaip mafijos bosas, tai itin šalto proto. Liežuvis - jo geriausias ginklas, nes taip moka sukalbėti, kad pašnekovą paprasčiausiai gali palikti be jokių komentarų. Viskas turi būti pagal jį, ir ne kitaip. Kerštingas, nekenčia kai jaučiasi išduotas. Didžiausios vertybės - pinigai ir šeima, tai kažkas, be ko jis nesugebėtų gyventi.  
55 metai (minimum), o veidas - jūsų pasirinkimas.
Labai laukiamas veikėjas, kuriam užtikrinta tikrai daug veiksmo.
Back to top Go down
Austen Bernard Coombes

This is my body and soul here, you've got the power to control.
Credit : beautifulchaos
This is my body and soul here,
you've got the power to control.
Austen Bernard Coombes

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyMon Feb 01, 2021 3:42 am


ex
jiedu susipažino ir draugavo studijuodami viename geriausių universitetų jav. visgi nors mokslai ir sekėsi austenui pragyvenimas buvo brangus, tad ab sukosi kaip išmanė ir įsivėlė į nešvarius kibernetinius reikalus. veikla ilgai nueužsitęsė, bet nuo to laiko austen pasidarė neramus, paranojiškas, atšalo nuo mylimosios. nuo to laiko ir prasidėjo pykčiai ar labiau apatija iš jo pusės, o galiausiai baigęs bakalaurą ir išvyko į paryžių, norėdamas pabėgti nuo visko. kur studijavo, kaip ir kada konkrečiai išsiskyrė, kokiu tikslu ji dabar paryžiuje, koks būtų jų esamas/būsimas statusas - dėl viso šito jau susitartume. svarbiausias reikalavimas: ne vyresnė nei 26 m. jeigu tai būtų nauja veikėja, claimui butu nuostabu erin moriarty, bet tiks bet kas, svarbu jums viskas liptų :D (tinka ir esami personažai, jei tik pavyktų suderinti istoriją prie šios situacijos) rpg nesu labai aktyvi, bet jei pasisektų, tai pasistenčiau bent po vieną postą per savaitę kaip minimum parašyti. susidomėjusių lauksiu pm Pageidauju/ ieškau 1465258050
Back to top Go down
Pandora Livia Sántos

I never change, I simply become more myself
Credit : Desertrose
I never change, I simply become more myself
Pandora Livia Sántos

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyFri Feb 26, 2021 12:50 am


it's not blood that makes you family

Netikras brolis. // Ironiškiausias dalykas tas, jog dar mažas būdamas, nenorėjo turėti jokių giminaičių, nenorėjo dalintis tėvų meile su dar viena persona - tačiau toji mąstysena pasikeitė būtent tada, kai Sántos'ai įsivaikino mergytę. Tam negalėjo pasipriešinti jis, taigi kaip ir tėvai, taip ir pats gan greitai, netikėtai, apsiprato su ta mintimi, ir pripažino Pandorą kaip savo seserį. Taip laimingai kartu ir užaugo, žinoma, pasitaikydavo ir tam tikrų konfliktų, bet matyt tarp giminaičių kitaip būti ir negali. To stipraus ryšio negalėjo sunaikinti ir tas dalykas, kai pati Pandora aštuoniolikos būdama sužinojo, jog yra įvaikinta. Tėvui įklimpus į skolas, neliko jokio užtikrinto pajamų šaltinio, dėl ko visada būdamas suktas, vaikinukas sugalvojo kaip prasisukti ir šioje situacijoje - pradėjo vagiliauti, vardan šeimos gerovės. Neapskaičiavo tik to, jog gan greitai į visą tą "verslą" teko įtraukti ir seserį, ko iš pat pradžių nenorėjo daryti, bet nebuvo kur dėtis, mat jis visai nenorėjo, kad sužinojusi sesuo apie tokią "veiklą" viską išpasakotų tėvams. Pliusas tas - jog iš jų abiejų gavosi puiki komanda, tačiau sykį, kai bandė prasisukti pats vienas, buvo sugautas teisėsaugos, ko pasėkoje, privalėjo pasirinkti, ar sės už grotų - ar stos į tą pačią pusę, kaip ir jie. Galiausiai, paliko tėvų namus įtikinęs juos, jog labai trokšta studijuoti ir kurti savo gyvenimą, kai iš tikrųjų, pabaigęs mokslus kurių visiškai nenorėjo, galiausiai tapo tuo, nuo ko kadaise būtų pats bėgęs. Esant norui, visą istoriją visada galima ir pikantiškai paprieskoniuoti. Amžius: 27-30, čia būtų vienintelis toks reikalavimas, o veidui rinkitės tą, su kuriuo jausitės patogiai. Lauksiu pm  Pageidauju/ ieškau 2881603436  

i’ll make you miss me

Buvęs kolega/mokytojas/simpatija. // Susipažino jie prieš 6-7 metus, kai Pandora "dirbdama", su visais nuoširdžiausiais ketinimais apiplėšti nekaltą žmogelį, kaip auką, pasirinko būtent jį. Tikėdama, jog per keletą valandų jai pavyko suvilioti nepažįstamąjį, galiausiai liko nieko nepešusi, nes kad ir kaip dažnai jos pradinė nuomonė apie žmogų būna teisinga, nebūtų pagalvojusi, jog vieną gražią dieną apsigaus pati, kaip ir nebūtų pagalvojusi, jog šis vyrukas - dar kietesnis sukčius, aferistas už ją pačią. Nepavyko apvogti, vietoj to, liko išjuokta, tačiau po kelių sykių "netikėtų" susitikimų, o gal greičiau fakto, jog sugebėdavo jį surasti tam tikrose vietose, jo paties, buvo įsukta į sukčių grupuotę. Įžvelgęs joje talentą, apmokė daugiau gudrybių, ir taip sėkmingai kelis metus sukosi tame "versle", jos draugijoje, dar keletą metelių, iki pat tada, kai jie tapo kiek labiau artimesni, kartas nuo karto atsibusdavo vienas kito lovoje, o pasirodęs tam tikras įtartinas ir niekada nejaustas jausmas, lėmė viso to pabaigą - kaip sakant, vieną gražią dieną pats atsisakęs jos darbo, atidavęs jos pinigų dalį, pačiu netikėčiausiu metu atsisveikino. Tame darbe išvis nevalia buvo kažką jausti, nes žiauriai kliudė susikaupimo atžvilgiu, kurio dažnai taip reikėjo. Kas nutiko paskui - tai jau būtų visiškai jūsų reikalas, kur šis veikėjas galėjo pasukti su savu gyvenimu, galbūt toliau sėkmingai dirbo vienas, galbūt vedė ir dabar gyvenime užsiima rimtesniais dalykais - tačiau pirminė mintis liečianti juos abu, egzistuoja tokia, jog šį sykį, po ketverių metų susitikę visiškai kitoje šalyje, mieste, šiuo atveju Paryžiuje - kadaise dirbę išvien, dabar jie pataptų konkurentais, o gal tais, kurie maustytų vienas kitą, pasikankindami dar sykį bundančių jausmų dėka. Amžius - nuo 27, veidą palieku jūsų pasirinkimui. Lauksiu pm  Pageidauju/ ieškau 2881603436

curiosity pulls people into the scam

O čia - tarp kitko. Žmonės, kurie vienaip ar kitaip įsisukę į kriminalinį pasaulį,  tai galėtų būti arba tam tikri bendraminčiai, galbūt bendrininkai, geri draugai, kurie veikia tą patį ką ir pati Pandora - sukčiauja, vagiliauja, dėl pinigų stipriai rizikuoja sava laisve, tačiau tai galėtų būti ir tie žmonės, kurie nuo jos vienaip ar kitaip finansiškai būtų nukentėję, įtakingi, ar galbūt tokie, kurie nekenčia kriminalinės pusės - teisėsauga ar panašiai. Vienu žodžiu - fantazija beribė, tačiau su šia paieška, siūlau daug veiklos, įdomesnių rpg, o galbūt jeigu dar tik bandote sugalvoti kuo užsiregistruoti - čia yra kabliukas, kaip paturbinti savo veikėjo istoriją. Visa tai galioja tiek merginoms, tiek vaikinams.  
Back to top Go down
Julien Philippe Dupont

I can't stop 'til the whole world knows my name 'cause I am the opposite of amnesia.
Credit : beutifulchaos; fire breather
I can't stop 'til the whole world knows my name 'cause I am the opposite of amnesia.
Julien Philippe Dupont

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptySun Feb 28, 2021 7:31 pmMRS. DUPONT

Julien Dupont - klystkeliais nuėjęs Prancūzijos ministras pirmininkas, kuris idealų šeimos vyrą vaidina tik prieš rinkėjus ir televizijos kameras, kai iš tiesų jo gyvenimas yra visiškai sex, drugs & rock'n'roll. Ironiška, kad be visų moterų, su kuriomis jis leidžia laiką laisvu metu, Julien Dupont santuokoje gyvena ilgiau nei 25 metus su ta pačia nuostabia žmona, ir yra dviejų (oficialiai pripažintų) vaikų tėvas. Ir nors visuomenėje jis nuolat kalba apie savo idilišką šeimos gyvenimą, už uždarų vilos durų pasaka tikrai nekvepia. Julien žmona jau keletą metų stengiasi su juo išsiskirti, nebegalėdama pakelti nuolatinių Dupont skandalų, bet kaip jau aišku, Julien puikus pardavėjas, tad net ir lagaminus susikrovusiai žmonai kaskart parduoda tobulo gyvenimo kartu svajonę.
Claimas nesvarbus, svarbu iniciatyva.  Pageidauju/ ieškau 206739686


Last edited by Julien Philippe Dupont on Mon Mar 01, 2021 10:56 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Hector Julien De Armas

one day karma is going to eat you alive and i'm going to be her guest at her dinner table
Credit : icon, code: desertrose; profile gif: fire breather; aes&signature gifs:beautifulchaos
one day karma is going to eat you alive and i'm going to be her guest at her dinner table
Hector Julien De Armas

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyMon Mar 01, 2021 5:34 am


wife

Visi numanė, kad būsimoji ponia De Armas bus įstabaus griožio moteris, tačiau Ji turėjo kai ką, kas pranoko išorinį grožį - po gležnumo kauke slypėjo aistringa prigimtis. Ji buvo visų idealas, visų siekiamybė. Net moterys pavydėdavo jai jos charizmos ir pasitikėjimo savimi. Hektorui užteko ją pamatyti tik kartą ir jis iškart žinojo, kad ši moteris turi būti jo. Taip ir nutiko. Jiedu tapo pora, o vėliau, po keletos metų, tapo vyru ir žmona. Julieno chirurgo karjerai kylant aukštyn, kilo ir jų finansinė padėtis. Netrukus jie galėjo save laikyti elitu, dalyvauti prabangiuose pobūviuose bei bendrauti su įtakingais asmenimis. Viskas, atrodytų, buvo tiesiog idiliška, tačiau per dešimtmetį, kaip jie susituokę, būta visko. Visgi, Hektoras - sunki asmenybė. Jis nesidrovi turėti meilužių, įniršęs pakelti ranką prieš savo sutuoktinę ar alkoholio liūne skandinti savo nesėkmes. Nors ir Ji nėra įprasta namų šeimininkė. Kaip pati pripažįsta, per tuos metus, praleistus kartu su Julienu, jai šiek tiek pavažiavo stogas. Moteris jau nesuskaičiuojamą kiekį kartų krovėsi lagaminus, pateikė prašymus skirtis, liejo ašaras ir kėlė isterijas dėl kiekvieno De Armas nuklydimo. Porą ar trejetą kartų samdėsi privatų detektyvą, kad sektų jos vyrą. Periodiškai papirkdavo Hektoro advokatą, kai teisme vėl pasirodydavo jų skyrybų byla. O štai vieną kartą sumąstė pasiūlyti kažkokiam tipeliui pinigų, kad užlenktų sutuoktinį. Svajonių moteris, tiesa? Tačiau jie vis dar kartu ir velniai žino kodėl. Žinoma, Hektoras nenori rizikuoti savo turtu, kurį skyrybų atvejų tektų dalytis per pusę, tačiau, kažkur giliai širdyje supranta, kad paleidęs ją, jo gyvenimas taptų ilga ir bergždžia jos paieška kiekvienoje moteryje.
Veido pasirinkimas nesvarbus, tačiau norėtųsi, kad amžius būtų +30.
Back to top Go down
Jacques Coeur Duchâteau

he who has a why to live for can bear almost any how
Credit : beautifulchaos, desertrose
he who has a why to live for can bear almost any how
Jacques Coeur Duchâteau

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyThu Mar 25, 2021 9:04 pmEX LOVER "she said no"

Dar visai jauni susipažino universitete, tačiau tada jų santykiai apsiribojo keliais žodžiais koridoriuje ar nieko dėtais susižvalgymais studentų bare, o bendravimas visiškai nutrūko Jacques metus studijas. Susitiko jie po kelerių metų, kai vyras už paskutinius eurus banko sąskaitoje užsisakinėjo pigiausią alų bare. Jos globėjiški instinktai ir noras jį "sutaisyti" davė pradžią romantiniams santykiams. Jacques greitai prisirišo prie moters, todėl mintis, jog ją praras - beprotiškai gąsdino. Po poros metų vyras išlipo iš duobės, todėl nusprendė pasipiršti. Bet ji pasakė ne. Jai reikėjo projekto, sužeistos asmenybės, kuria galėtų rūpintis. Reikėjo adrenalino, kurio stabilus Coeur gyvenimas nebegalėjo suteikti. Prabėgo nemažai metų ir Duchateau prarado viltį kada nors ją vėl sutikti. Grįžęs iš Australijos ir įsisukęs į biologinio tėvo nešvarių darbelių narstymą, jis galutinai pamiršo ją. Ir būtent tą akimirką likimas vėl suvedė jų kelius, pasišaipydamas iš vyro taip, kaip mokėjo geriausiai. Supratusi, kad Jacques vėl įsivėlęs į nešvarius darbelius, tačiau nežinodama preteksto, ši vėl ėmė šmėžuoti vyro gyvenime.
Ko tikiuosi? Mažytės dramos, veiksmo ir panašiai, gal kiek paremto "will they/won't they" principu. Pati veikėjų dinamika, žinoma, turėtų būt kiek toksiška ir destruktyvi, nes abu veikia tik savų pagundų vedini.
Ką pažadu? Ilgesnius ir (kiek leidžia savimeilė pasakyti) kokybiškus postus, bent du kartus į savaitę (na, arba pranešus vienąkart į savaitę, nes darbas+studijos).
Kam kreiptis? Žmonėms, kurie nebijo vesti kiek lėtesnio rpg, kuris gali užtrukti, tačiau tai nereiškia, kad niekur neveda. Aišku, būtų smagu raštingas žmogus ir turintis idėjų kaip papildyti istoriją.
Back to top Go down
Felicja Joanna Bialkowski

Pass us by, andforgive us our happiness
Credit : Code, claim & rang gif: desertrose. Icon & aes gifs: beautifulchaos.
Pass us by, and
forgive us our happiness
Felicja Joanna Bialkowski

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptySun Mar 28, 2021 1:14 pm


seducing crime

Felicjos oficiali profesija apsiriboja detektyvu, tačiau papildoma veikla yra nelegali ir pažeidžianti įstatymus - moteris yra informatorė. Ji išduoda planus pogrindžio pasauliui, tuo tarpu jos profesija naudojasi ir pačios grupuotės. Pastarosios stengiasi sukurti kliūtis priešams ir jų planus Felicja legaliai priduoda kolegoms, kurie imasi tolimesnių veiksmų. Taigi, moteris žaidžia dviejuose frontuose ir tik vienas asmuo gali išmušti Felicjai tvirtą pagrindą iš po kojų.
Ieškomas asmuo, kurio kūrybai turite pilną laisvę. Tai gali būti arba vyras arba moteris, o taip pat galite apgalvoti ar norite blogiuko ar gero žmogaus. Felicja gali pamilti žmogų iš teisėsaugos, kuris pamažu išsiaiškins kuo užsiima Felicja ir taip įpūsime dramos. O taip pat ji gali pamilti žmogų iš pogrindžio, o tai taptų visišku interesų išsišakojimu.
Perspėju, kad neatrašinėju kasdien, galite sulaukti atsakymo kokius du kartus per savaitę, tačiau stengiuosi rašyti kokybiškai, gerokai pasėdėjusi prie posto, nedingsiu su visu, nesu linkusi keisti veikėjų. O jeigu irgi esate linkę rečiau atrašyti, tai it's all good. Jeigu susidomėjote, lauksiu PM  Pageidauju/ ieškau 2093308660  Pageidauju/ ieškau 3300690887
gif credit: desertrose
Back to top Go down
Rebecca Skya Rivera

self-care is how you take your power back
Credit : desertrose, beautifulchaos
self-care is how you take your power back
Rebecca Skya Rivera

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyWed Mar 31, 2021 6:49 pm


friendship turning into love

Ieškomas veikėjas nuo 26 metų, gali būti ispanas, gali būti prancūzas, gali būti net ir amerikietis, realiai, kilmė absoliučiai nesvarbi, kaip ir istorija, kuriai suteikiama visiška laisvė. Pačios Rebeccos gyvenimo varikliukas - muzika, net jeigu ir be muzikos, ji turi ir kitokių atsakomybių - versliuką, kurį mirdamas tėvukas paliko. Šis veikėjas gali turėti kažkokių sąsajų su tomis sritimis, galbūt jis verslininkas, o gal, koks prodiuseris, kuris būtent ir dirbtų su Rebecca, esmė tame, jog tarp jų užsimegztų draugystė, arba jau būtų užsimezgusi, kuri po truputį, kad ir kaip iš pirmo žvilgsnio banaliai gali skambėti, peraugtų į šį tą daugiau. Idėjų visada yra labai daug, dramas myliu dievinu ir vertinu, iš forumo dingti nežadu, nebent gyvenime žaibas nutrenktų, ir tikrai nesu iš tų, kad keisčiau veikėjos istoriją šimtą vieną kartą. Veidui - kažkokių užtikrintų reikalavimų neturiu, visgi, jei rpg'inimas su žmogumi einasi sėkmingai, tas ir yra svarbiausia, dėl to būčiau linkusi patarti, tiesiog imti kažką, kas asmeniškai, nuoširdžiai patiktų. O jeigu reikia patarimo šiuo klausimu, ar šiaip susidomėjote šia mintimi - lauksiu pm. xoxo
Back to top Go down


Sponsored content

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau Empty


Back to top Go down
 

Pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Paris, Taxi, Restaurant :: welcome to the final show :: Coucou ! Tu dors ? Oh, j'suis désolée...-
Post new topic   Reply to topic