I'd walk through fire for you
Just let me adore you.
Pageidauju/ ieškau 

Post new topic   Reply to topicShare
 

 Pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Ceren Alizée Montclair

When you poured out your heart I didn't waste it. There's nothing like your love to get me high.
Credit : Icon, sig gif: beautifulchaos♡♡♡; code, rank gif: desertrose♥
When you poured out your heart I didn't waste it. There's nothing like your love to get me high.
Ceren Alizée Montclair

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyWed Oct 07, 2020 11:14 am


Esami forumo nariai čia gali išreikšti visus savo norus ieškant antrosios pusės, brolio, mamos ar tiesiog gero draugo. Galbūt tai svečiams palengvins apsisprendimo dalią ir padės pasirinkti norimą veikėją.

P.S. vyresni veikėjai čia yra laaabai laukiami.
P.P.S. NEcituojame tos pačios paieškos anksčiau negu kitame puslapyje nuo to, kuriame paieška buvo įkelta pirmą kartą, nes pranešimai bus ištrinami

NAME SURNAME

I waited in the dark for something not quite human—and all too human—to begin.


Code:
<center><div class="madreb"><div class="nosyte"><div style="margin-bottom:-20px;margin-top:-10px;"><table><tbody><tr><td><div class="lovyte1"><div style="width: 160px; height: 160px; background: url(https://i.imgur.com/J13mdjU.gif); background-size: cover;"></div></div></td><td><div class="akyte2"><div class="akyte1">NAME <oo></oo> <qq>SURNAME</qq></div><br>I waited in the dark for something not quite human—and all too human—to begin.<br></div></td></tr></tbody></table></div></div></div></center>
Back to top Go down
Arrhenius Hermis Marino

If I cannot bend heaven, I will raise hell
Credit : code: desertrose, icon, gif, aes gif: beutifulchaos
If I cannot bend heaven, I will raise hell
Arrhenius Hermis Marino

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyWed Nov 04, 2020 3:11 pm


I love my job

DARBO SKELBIMAS!!  Pageidauju/ ieškau 522965883

Ieškoma Marino asistenė/asistentas Henrickson industries. Lytis, amžius, claim nėra svarbūs.
Vienas ir vienintelis reikalavimas - noras šlakelio ( Pageidauju/ ieškau 1136865543 ) dramos mūsų gyvenime.
Tad jeigu nori ką nors smagaus nuveikti - PM me  Pageidauju/ ieškau 3313852074 .


Back to top Go down
Daniel Theodore Winston

Credit : beautifulchaos; firebreather; desertrose
All those fairytales are full of shit, One more fucking love song, I'll be sick.
Daniel Theodore Winston

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptySat Nov 14, 2020 2:59 pmEX fiancée

Tobula meilės istorija prasidėjo Princeton universitete jiems susipažinus. Danielis merginai pasipiršo po pusantrų metų draugystės, tačiau su vestuvėmis neskubėjo. Drauge iš viso praleidus aštuonerius metus ir paskutiniais metais jau planuojant vestuves, Winstonas galiausiai priėmė sprendimą, kad savo gyvenimo su mylimąja susieti nenori. Viskas išvirto į dideles ir skandalingas skyrybas. Net ir praėjus porai metų, buvusioji jį kaltina prašvaisčius gražiausius jos gyvenimo metus, o pasitaikius pirmai progai nuolat užkuria kokią nors dramą. Kadangi kartu praleido beveik dešimtmetį, dėl jų dabartinių santykių kartais nukenčia ir aplinkiniai, nes abu turi krūvą bendrų draugų, kurie nenori rinktis pusių, ypač, kai organizuoja bendras vakarienes, kuriose Danieliui tenka susidurti su tulžį liejančia beveik buvusia žmona.

Daugiau detalių ir vingių mielai galėtume aptarti PM.
Back to top Go down
Sebastian Finch Grimaldi

What Matters Most is How Well You Walk Through the Fire
Credit : shawn, aes gifai: fire breather ♥
What Matters Most is How Well You Walk Through the Fire
Sebastian Finch Grimaldi

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyThu Nov 26, 2020 1:28 pm


xxx

Sebastian – profesionalus šachmatininkas, prieš porą metų nutraukęs savo karjerą (dabar jam 26). Iki to laiko, jo gyvenimas +/- sukosi turnyruose, įvairiausiuose čempionatuose ir varžybose. 
Ieškoma mergina, su kuria jis ilgą laiką dalinosi bendru draugų ratu ir šiaip buvo pažįstami. Galbūt ji buvo Sebastiano įtėvio draugų dukra? Galbūt irgi šachmatininkė? Realiai esmė tiesiog turėtų būti tame, kad jiedu iš pradžių buvę draugai, vėliau pradėjo tyrinėti kartu suaugusiųjų pasaulį. Santykiai buvo vienas nenuspėjamas pasivažinėjimas amerikietiškais kalneliais, kol  Finchas galiausiai visai atitolo, atšalo (galbūt panašiai vyko ir su ja), o vėliau jie, vis dar būdami toje pačioje aplinkoje, vienas kitą tiesiog erzino iki išprotėjimo, nuo akivaizdaus ignoravimo iki liežuvio sugrūdimo kitiems žmonėms į burną vien dėl to, kad kitas pasinervintų. Grimaldi nutraukus karjerą, baigėsi jo kelionės, jis persikėlė visam į Paryžių (kur jis gyveno prieš tai – nėra apibrėžta), tad taip ir jų santykiai nutrūko. 
Nuoskaudų gali būti iš abiejų pusių, gali būti Finchas sudaužęs širdį ir pasiruošęs ją sudaužyti dar kartą, gali būti atvirkščiai. Neįsivaizduoju, kad tai būtų puikiai sutarianti graži pora, greičiau tiesiog vienas kitą ėdantys, tačiau paleisti nesugebantys žmonės. Kaip būtų paskui – priklauso kaip sektųsi apskritai. 
Galima drąsiai situaciją pritaikyti esamai istorijai, tai neprivalo būti veikėja sukurta specialiai Sebastianui. Gali jis ir ratus į pagalius kaišioti kitai vykstančiai istorijai, nes jis irgi neprivalo būti THE ONE.
Veikėjos amžius turėtų būti 23–30. Veidui reikalavimų neturiu. Kadangi turiu daug veikėjų ir kartais gyvenimą, būna, pasitaiko, kad laginu. Pageidauju/ ieškau 3151121896


Back to top Go down
Austen Bernard Coombes

This is my body and soul here, you've got the power to control.
Credit : beautifulchaos
This is my body and soul here,
you've got the power to control.
Austen Bernard Coombes

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyTue Dec 01, 2020 11:13 pm


mystery girl
būtų smagu, jei atsirastų žmogus norintis su 25-35 m. mergina bei austenu pakurti kažkokią rimtesnę, nuoseklesnę veiklą rpg su romantiniais prieskoniais. dėl kone visko kito galima būtų susitarti ir priimti bendrą kompromisą. tai gali buti buti net jau dabar esanti veikėja jei tik būtų noro, ir įmanoma suderinti jau esamas istorijas ar jas kažkaip atitinkamai pakoreguoti. kažką suplanavus tikrai pasižadu gana neuždelsdama atrašyti, tad jei kas susidomėtų, parašykit į pm, būtinai apsitartume dėl visko Pageidauju/ ieškau 1465258050

kol kas nebereikia, bet visada galim susirašyti, jei kiltų kokių idėjų veiksmui Pageidauju/ ieškau 2192631791


Last edited by Austen Bernard Coombes on Thu Dec 03, 2020 10:43 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Bianca Carlijn Achermann

We all have souls of different ages
Credit : desertrose. || beautifulchaos || fire breather
We all have souls of different ages
Bianca Carlijn Achermann

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyThu Dec 03, 2020 9:00 am


MR. ACHERMANN


IEŠKOMAS VYRAS
vyras atsirado Biancos gyvenime pačiu tinkamiausiu laiku - mergina buvo išvešta iš gimtosios Belgijos, išnaudojama o vėliau išvešta į Ameriką, kur būdama šešiolikos pradėjo dirbti palydove, striptizo šokėja, žinoma buvo ir išnaudojama....

Vyras padėjo merginai netik atsistoti ant kojų, bet suteikė jai ir kitą pavardę, kad ši galėtų pabėgti netik nuo mafijos kuriai buvo parduota, bet pabėgti ir nuo gyvenimo kad nei motina nei patėvis nežinotų kur ji. Bianca norėdama pakeisti netik pavardę bet ir gyvenimo būdą sutiko ištekėjo už vyriškio. Tapusi ponia Achermann pradėjo mokytis universitete norėdama įgyti specialybę, išsimokslinusi su vyru persikėlė gyventi į Graikiją. Lindos mieste jiedu sukurė restoranų tinklą, kuri pamažu iš vyro rankų perėmė pati Bianca.
Vyras vyresnis už Bianca, todėl tekėdama už jo mergina meilės jam nejautė, daugiau tai buvo tik dėkingumo jausmas.Jautė pareigą atsidėkoti jam už tai kad vyriškis visiškai nepažystamą merginą išgelbėjo. Laikui bėgant dėkingumas ėmė virsti į šiltus jausmus, vis labiau suprasdama kad turi beprotiškai gerą, seksualų ir protingą vyrą šalia Bianca ėmė rodyti savo jausmus vyrui, tačiau šiam buvo jau nusibodusi kasdienybė. Vyriškis mylėjo Bianca jau tuomet kai sutiko jai padėti, tačiau negavęs tų pačių jausmų iš merginos, užšaldė savuosius...  Iki šiol jiedu buvo tik vyras ir žmonas ant popieriaus ir pasirodydavo viešumoje, kokie įsimylėję jie yra. Pastovūs barniai, nuomonių nesutapimas todėl vienas kito pradėjo net vengti.

Istoriją dar galima plėsti - pridėti ar kažką atimti, todėl mielai lauksiu visų norinčių ir sugalvotume kažką įdomaus. Norėčiau iki galo išpildyti šią istoriją, tad jei įdomu lauksiu PM.
Vyriškis turėtų apie apie 38-40 metų amžiaus, verslininkas galbūt užsimantis kažkuo nelegaliu.
Veidas visiškai nėra svarbus.Back to top Go down
Claudia Esther Frangipane

Pageidauju/ ieškau GZ6blBm
Credit : beautifulchaos; MALIBLUE
Claudia Esther Frangipane

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyThu Dec 03, 2020 4:38 pm


guy from the past

"He’s out his head, I’m out my mind. We got that love, the crazy kind."

Viskas vyko Amerikoje, kai du jaunuoliai atsitiktinai susitikę vakarėlyje, pametė vienas dėl kito galvas. Tuo metu, Claudia išgyveno sunkų laikotarpį ne tik gyvenime, bet ir savo galvoje, jai reikėjo artimo žmogaus, tad nenuostabu, jog labai greitai pasidavė vaikino vilionėms. Meilė įsiplieskė beprotiškai greitai ir akivaizdu, jog buvo tokia beprotiška, kad jiedu vienas be kito neįsivaizdavo nė sekundės. Tačiau esančius jausmus temdė ne tokie malonūs dalykai. Claudia tuo metu sugebėjo atsidurti ne itin švariose kompanijose, tad nenuostabu, jog ir jos mylimuoju tapo nuo narkotikų ir alkoholio priklausomas vaikinas. Frangipane buvo visai pametusi galvą, tad mažais žingsneliais narkotikų liūne skendo kartu su vaikinu. Dveji metai toksiškų santykių, kurie atrodė, jog tuo metu darė merginą laimingą, kai iš tiesų, nuo pat pradžių buvo aišku, jog santykiai neturėjo saugios ateities.
Keliai buvo du, suimti save į rankas ir žengti didelį žingsnį, kuo toliau nuo beprotiškos meilės arba lėtai paskęsti kartu su vaikinu. Tad po dviejų metų, Claudia priėmė sprendimus ir išvyko iš Amerikos.  

Dabartinė veiksmų seka greičiausiai labai aiški, po beveik 4 metų vaikinas vėl pasirodo Esther gyvenime. Konkrečių pageidavimų veidui ar amžiui neturiu, drąsiai gali būti keliais metais vyresnis už Claudia (jai 26). Taip pat, laisva valia kurti istorijai po merginos išvykimo, galbūt jis išsikapstė iš liūno taip pat.
Jeigu sudomino, tolimesnius santykius ir situaciją būtų galima aptarti P.M Pageidauju/ ieškau 2192631791
Back to top Go down
Nolan Elias Auclair

Pageidauju/ ieškau GZ6blBm
Credit : gif: fire breather, icona, aesthetic gif&code: desertrose
Nolan Elias Auclair

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyMon Dec 28, 2020 10:31 pm


You've got a friend in me


"I've known my best friend since I was a baby, and I don't know what I would do without her. She is always straight with me and can make me laugh hysterically. Everyone should have someone like that in their life."

Jiedu geriausi draugai. Susipažinimui variantų yra daug. Jeigu turi kokių prancūziškų šaknų, tai būtų galėjusios mamos geriausios draugės būt, tai netgi būtų galėję tokie online draugyčiai ilgus metus būt, kur grynai mamų dėka bendravo. Jeigu gyveno Amerikoje, tai vėlgi galėjo galbūt mokykloje susipažinti, jeigu sieja gyvenimą su menais, galbūt stovykloje menų.. Variantų realiai čia galima prigalvoti, o aš labai įsprausti į rėmus visko nenoriu. Jų ryšys kažkas labai ypatingo - realiai atstoja vienas kitam viską ką įmanoma. Pažįstami labai ilgai, todėl kartu buvo tiek per vienas kito pakilimus, tiek per nuosmūkius.
Veikėjas jau gali būti ir egzistuojamas, ir sukurtas naujai, it's your choice. Galiu pažadėt tiek dramų, tiek visiškai chill, linksmą rpg. Labai dažnai turiu daug idėjų, tai reikia žmogaus, kuris padėtų jas apipavidalint, nes dvi galvos kažkaip pasirodo, kad dažnai geriau nei viena. Veido pasirinkimas man nėra svarbus, svarbiausia, kad jums tiktų ir patiktų. Veikėjos charakteris, gyvenimo istorija, profesija ir t.t. yra jūsų pasirinkimas, visiška laisvė.
Šiaip jų santykius aptartumėm, norėsis romantikos - bus, norėsis dramos - dealinsim, norėsis pasipykt - drąsiai.
Iš savo pusės galiu pažadėt smagų, įdomų, neįpareigojantį rpg. Ko pažadėt negaliu, tai stabilaus atrašinėjimo kiekvieną dieną, nes daugiau mėgstu rašyt ne tam, kad tiesiog parašyt. Jeigu susidomėjai - užsuk pas mane į PM.Last edited by Nolan Elias Auclair on Sun Jan 03, 2021 10:09 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Savanna Raye Gourriel

The only thing I know is this: I am full of wounds and still standing on my feet.
Credit : desertrose. || beautifulchaos ||
The only thing I know is this: I am full of wounds and still standing on my feet.
Savanna Raye Gourriel

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyTue Jan 12, 2021 10:15 am


ex boyfriend


Buvęs vaikinas. Viskas prasidėjo prieš kelis metus Graikijoje, studentavo metais kai Savanna pagal mainų programą iš Paryžiaus persikėlė pusei metų į Graikiją studijuoti. Jis vyresnis vos dviem/trim metais, tuomet buvo paskutinio kurso studentas. Meilė iš pirmo žvilgsnio? TAIP. Savanna visuomet prisibijodama meilės, susižavėjimo, galiausiai prisileido vaikiną todėl jiedu jau po kelių mėnesių pradėjo draugauti. Meilė, seksas, aistra ir susižavėjimas buvo vienas geriausių Savannos gyvenimo patyrimų, geriausi metai Graikijoje iki kol ji nesužinojo kad Jis vienas iš mafijos gaujos narių, biologinio tėvo su kuriuo Savanna gyvenimo nėra mačiusi, pavaldinys. Pasamdytas sekti ją, viską apie ją sužinoti, priversti ją įsimylėti taip vėliau prisivylioti vykti į Kolumbiją susipažinti su biologiniu tėvu. Tais metais Savanna sužinojo viską apie tėvą, ko nebuvo žinojusi visą gyvenimą. Visa meilė, aistra ir pasitikėjimas virto į neapykantą, skausmą ir išdavystę. Po mėnesio laiko Savanna susikrovusi daiktus grįžo į Paryžių, netik nebaigusi studijų bet ir palikusi gyvenimo meilę, kuri virto jos didžiausiu priešu.

Dabarties istorija būtų tokia kad JIS atvyktų į Paryžių ( čia jau asmeniniais reikalais, o galbūt vėl ieškoti Savannos). Žinoma ji jo nepamiršusi, tačiau neapykanta buvo didesnė už begalinę meilę kurią jaučia po metų/dviejų nuo paskutinio jų susitikimo. Savanna iskaudinta ir išduota, tačiau ar meilė gali būti vaistas? O gal vaikinas ir vėl sugrįžo sužinoti, atkeršyti?

Visa pilną dabarties istoriją būtų galima sugalvoti kartu, išplėtoti, įvelti kažkokių intrigų.

Siūlau įdomius rpg, aktyvumą, idėjas.

Veidas nėra svarbu, rinkitės tą su kuriuo jausitės patogiai.... Amžius 29-31. Tautybė visiškai nėra svarbi, svarbu kad būtų dvejus metus gyvenęs Graikijoje.

LAUKSIU PM LABAI SUSIDOMĖJUSIŲ Pageidauju/ ieškau 1773162171
Back to top Go down


Sponsored content

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau Empty


Back to top Go down
 

Pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Paris, Taxi, Restaurant :: welcome to the final show :: Coucou ! Tu dors ? Oh, j'suis désolée...-
Post new topic   Reply to topic