E buonasera, signore e signori,
fuori gli attori.
Pageidauju/ ieškau 

Post new topic   Reply to topicShare
 

 Pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Ariadne Iro Nikolopoulos

The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it.
Credit : Icon, Mel gifs: beautifulchaos♡♡; code: desertrose♥
The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it.
Ariadne Iro Nikolopoulos

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyWed 12 May - 19:05Esami forumo nariai čia gali išreikšti visus savo norus ieškant antrosios pusės, brolio, mamos ar tiesiog gero draugo. Galbūt tai svečiams palengvins apsisprendimo dalią ir padės pasirinkti norimą veikėją.

P.S. vyresni veikėjai čia yra laaabai laukiami.
P.P.S. NEcituojame tos pačios paieškos anksčiau negu kitame puslapyje nuo to, kuriame paieška buvo įkelta pirmą kartą, nes pranešimai bus ištrinami

NAME SURNAME

I waited in the dark for something not quite human—and all too human—to begin.


Code:
<center><div class="madreb"><div class="nosyte"><div style="margin-bottom:-20px;margin-top:-10px;"><table><tbody><tr><td><div class="lovyte1"><div style="width: 160px; height: 160px; background: url(https://i.imgur.com/J13mdjU.gif); background-size: cover;"></div></div></td><td><div class="akyte2"><div class="akyte1">NAME <oo></oo> <qq>SURNAME</qq></div><br>I waited in the dark for something not quite human—and all too human—to begin.<br></div></td></tr></tbody></table></div></div></div></center>
Back to top Go down
Rebecca Skya Rivera

self-care is how you take your power back
Credit : desertrose
self-care is how you take your power back
Rebecca Skya Rivera

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyThu 13 May - 18:37


friendship turning into love

Ieškomas veikėjas nuo 26 metų, gali būti ispanas, gali būti prancūzas, gali būti net ir amerikietis, realiai, kilmė absoliučiai nesvarbi, kaip ir istorija, kuriai suteikiama visiška laisvė. Pačios Rebeccos gyvenimo varikliukas - muzika, net jeigu ir be muzikos, ji turi ir kitokių atsakomybių - versliuką, kurį mirdamas tėvukas paliko. Šis veikėjas gali turėti kažkokių sąsajų su tomis sritimis, galbūt jis verslininkas, o gal, koks prodiuseris, kuris būtent ir dirbtų su Rebecca, esmė tame, jog tarp jų užsimegztų draugystė, arba jau būtų užsimezgusi, kuri po truputį, kad ir kaip iš pirmo žvilgsnio banaliai gali skambėti, peraugtų į šį tą daugiau. Idėjų visada yra labai daug, dramas myliu dievinu ir vertinu, bei nesu iš tų, kad keisčiau veikėjos istoriją šimtą vieną kartą. Veidui - kažkokių užtikrintų reikalavimų neturiu, visgi, jei rpg'inimas su žmogumi einasi sėkmingai, tas ir yra svarbiausia, dėl to būčiau linkusi patarti, tiesiog imti kažką, kas asmeniškai, nuoširdžiai patiktų. O jeigu reikia patarimo šiuo klausimu, ar šiaip susidomėjote šia mintimi - lauksiu pm. xoxo
Back to top Go down
Mort Teivel

Pageidauju/ ieškau LeIx5ma
Credit : icon: rogerthatsir, signature code: desertrose
Mort Teivel

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyFri 21 May - 11:37VICTIM OF THIS LIFE

1. Ieškau žmogaus, kuris norėtų pasirašyti dramatiškam įvykiui jo gyvenime. Tai gali būti naujas veikėjas, senas veikėjas, kuriam trūksta dramos ar norisi prie jo istorijos pridėti kažką tokio, kas būtų, švelniai tariant, gana baugu. Trumpai tariant, ieškau žmogaus (lytis nesvarbi), kuris būtų šventai įsitikinęs, kad Mort (maniškis personažas), prigirdęs neaiškių produktų, juo pasinaudojo fiziškai. Iš karto noriu pabrėžti, kad tai nebus įrodytas faktas, bet Jūsų veikėjas turės pagrindo taip manyti (detales susiderinsim, jei kas nors susidomės). RASTA!

2. Ieškau žmogaus dar vienai situacijai - sąlygos tos pačios - niekas neįrodyta, bet pagrindo tuo būti įsitinusiam tikrai netrūksta. Taigi, žmogaus (vėlgi nesvarbu lytis), kuris savo kailiu (deja) būtų pakliuvęs į prekybos žmonėmis verslą kaip auka (gali būti pati auka, gali būti, lets say aukos giminaitis, jei nedrasu tokį įvykį prirašyti savo veikėjui). Detales, žinoma, susiderinsime.

Ir šiaip jei turi idėją, bet trūksta blogiuko tavo istorijoje - let me know, pažiūrėsime, ar to blogiuko nesugebėsime pripaišyti.


Norėtųsi, kad žmonės, kurie norėtų pasinaudoti šiomis idėjomis, noriai ir toliau vystytų dramas (juk gyventi be dramų - nuobodu)
Back to top Go down
Irmaa Cornelia Manninen

how could you rise anew if you have not first become ashes?
Credit : desertrose, beautifulchaos
how could you rise anew if you have not first become ashes?
Irmaa Cornelia Manninen

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyThu 3 Jun - 23:24catch her if you can | first love

istorija trumpai: jis/ji buvo pirmoji Irmos meilė, nekaltai užgimusi besidalint tą patį suolą mokykloje per fizikos pamokas. tik ilgai tęstis jai nebuvo lemta. tiesa, būtent šis trumputis ir nekaltas mokyklinis romanas svariai prisidėjo prie motinos sprendimo išsiųsti dukrą į Rusiją. jaunosios Manninen gyvenime nebuvo vietos meilei ir santykiams, kurie galėtų atitraukti ją nuo to, kas svarbu - šokių. atsisveikinusi su Suomija, Irmaa pažadėjo, jog jie/jos kada nors vėl susitiks. tiesa, šiam pažadui nebuvo lemta išsipildyti. bent jau ne tokiomis aplinkybėmis, kokiomis galėjo įsivaizduoti šešiolikmetė Irmaa. prabėgus septyniolikai metų ir moteriai apsistojus Paryžiuje, ji mažų mažiausiai tikėjosi sutikti čia kažką iš savo praeities gimtinėje. bet pasirodo jis/ji turėjo tikslą - grąžinti merginą į psichiatrinę ligoninę, iš kurios pabėgo.
dinamika: žinoma, akivaizdu, kad čia turbūt sužais pirmos meilės korta, tačiau labiau už meilės istoriją norėčiau gilesnio psichologinio veikėjo paveikslo nagrinėjimo - vidinių demonų atskleidimo, traumų, išgyvenimų atskleidimo ir reagavimo į juos. žodžiu, galima sakyti, jog dramų (bet ne melodramų).
reikalavimai: gali būti tiek vaikinas, tiek mergina. amžius 32-34 metai, veikėjo veidas nėra itin svarbus; norėčiau, jog žmogus turėtų ir savo minčių ir iniciatyvų, kurias norėtų išpildyti, nes visad smagiau meetinti, kai abu rašantieji turi idėjų, kuria puse gali pasisukti veiksmas.
mano pažadas: nepažadu, jog atrašinėsiu kiekvieną dieną, kartais gali prireikti palaukti ir kelias dienas, tačiau kiek leis situacija pažadu tvarkingus postus, prisitaikant prie jūsų rašymo stiliaus
more info: būtų smagu, jei prieš rašant susipažintumėt su Irmaa biografija, kurią rasite čia; o šiaip lauksiu žinučių pm


credit: beautifulchaos
Back to top Go down
Pandora Livia Sántos

I never change, I simply become more myself
Credit : Desertrose
I never change, I simply become more myself
Pandora Livia Sántos

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyWed 23 Jun - 19:18Ex-boyfriend
Red flags look green when he's brunette and tall
Labai trumpai tariant - pirmiausia susitikinėjo su viena, jos buvo pramestas dėl kito, o tada susitikinėjo su kita, su kuria "draugystė" ilgai nesitęsė, mat visi pokalbiai sukdavosi tik apie jo buvusią. Painu? Bet čia gi dar tik pradžia.. juk šiaip ar taip.. pasirodo, kad beveik visi pažįstami.
Šis veikėjas yra ieškomas dar kelių asmenų. Tai lyg dar viena tos visos "dėlionės" dalis - kuri stipriai pagyvintų veiksmą. Veikėjas turėtų būti tvirto charakterio, dar geriau - jeigu toksiškas.
Idėjų tiek - kad kartais sunku išsirinkti vieną, todėl šiuo klausimu problemų nekils, tačiau idėjos ir iš jūsų pusės - tik dar vienas didelis pliusas. Galų gale, jos labai dažnai savaime atsiranda, besivystant veiksmui. Veidas ir t.t - tik detalės, jokių papildomų pageidavimų tam nėra.
Jei tik susidomėjote - rašykit į pm, papasakosiu viską išsamiau ★

Back to top Go down
Eriq Gauthier Côté

There is a crack in everything.That’s how the light gets in.
Credit : Icon, gifs, code: desertrose.
There is a crack in everything.
That’s how the light gets in.
Eriq Gauthier Côté

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptySat 3 Jul - 17:00TAKE ME OUT

Eriq - vertinantis gyvenimą, besišypsantis jam, vadovavimą barui laiko dovana, pripildyta žmonių emocijų bei istorijų, su kuriomis privalo susipažinti ir džiaugtis kartu su pasakotoju. Tačiau jis sutinka moterį, kuri ima groti jo užslėptomis stygomis, grakščiais pirštais timpteli po vieną iš nervų. Priverčia trūktelėti akį, tačiau jis ima bėgti jai įkandin.
Ieškoma simpatija, kuri yra drąsi, tiesmuka, galbūt pavojinga Erikui. Moteris jam sumaišytų visas kortas, parodytų, kad gyvenimas gali būti ir aršus, kad kartais reikia pakovoti. Nors jis tai ir puikiai žino iš artimos aplinkos, vyras suvoktų, kad sumaištis atvyko ir į jo gyvenimą.
Veido pasirinkimas man nesvarbus, svarbu, kad Jums būtų patogu. Dėl istorijos susitartume, plačiau aptartume idėją. Tiesiog ieškau žmogaus, kuris turėtų vaizduotės, kad nereiktų vienai tempti meet'o laiko Pageidauju/ ieškau 2093308660  Pageidauju/ ieškau 1573520176Last edited by Eriq Gauthier Côté on Sat 24 Jul - 21:57; edited 1 time in total
Back to top Go down
Felicja Joanna Bialkowski

Pass us by, andforgive us our happiness
Credit : Gifs: beautifulchaos. Icon, code: desertrose.
Pass us by, and
forgive us our happiness
Felicja Joanna Bialkowski

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptySat 24 Jul - 18:21


SEDUCING CRIME

Felicjos oficiali profesija apsiriboja detektyvu, tačiau papildoma veikla yra nelegali ir pažeidžianti įstatymus - moteris yra informatorė. Ji išduoda planus pogrindžio pasauliui, tuo tarpu jos profesija naudojasi ir pačios grupuotės. Pastarosios stengiasi sukurti kliūtis priešams ir jų planus Felicja legaliai priduoda kolegoms, kurie imasi tolimesnių veiksmų. Taigi, moteris žaidžia dviejuose frontuose ir tik vienas asmuo gali išmušti Felicjai tvirtą pagrindą iš po kojų.
Ieškomas asmuo, kurio kūrybai turite pilną laisvę. Tai gali būti arba vyras arba moteris, o taip pat galite apgalvoti ar norite blogiuko ar gero žmogaus. Felicja gali pamilti žmogų iš teisėsaugos, kuris pamažu išsiaiškins kuo užsiima Felicja ir taip įpūsime dramos. O taip pat ji gali pamilti žmogų iš pogrindžio, o tai taptų visišku interesų išsišakojimu.
Perspėju, kad neatrašinėju kasdien, tačiau stengiuosi rašyti kokybiškai, gerokai pasėdėjusi prie posto, nedingsiu su visu, nesu linkusi keisti veikėjų. O jeigu irgi esate linkę rečiau atrašyti, tai it's all good. Jeigu susidomėjote, lauksiu PM  Pageidauju/ ieškau 2093308660
Back to top Go down
Cordelia Hazel Shapiro

Good friends, good books, and a sleepy conscience: this is the ideal life.
Credit : koduotė, aes gifas: desertrose♥;
Good friends, good books, and a sleepy conscience: this is the ideal life.
Cordelia Hazel Shapiro

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyThu 12 Aug - 10:56


FIRST LOVE

Cordeliai vos 19, ką tik atvyko į Paryžių rudenį pradėti studijas Sorbonos universitete. Čia arba tiesiog gatvėje ji gali sutikti arba visai naują vaikiną susuksiantį jai galvą, arba savo pirmą meilę (kad ir buvusią vienpusę, bet širdis būtų dužus). Kaip viską pakreiptume ir ar tai būtų tiesiog smagi, saldi ir skausminga tipinė romaniūkščio verta istorija, ar kažkas daug komplikuočiau, jeigu būtų įvelti kiti (kad ir įsivaizduojami žmonės), nelegalios veiklos ar... fantazijai vietos į valias su perspektyva daužyti širdis ir kelti dramas:)  
Veidas nėra labai svarbu, amžius būtų gerai iki 35 m, kad į tetes paskui netyčia netiktų  Pageidauju/ ieškau 10821921
 
Back to top Go down
Emelie Marlena Lexmann

This is my body and soul here, you've got the power to control.
Credit : desertrose
This is my body and soul here,
you've got the power to control.
Emelie Marlena Lexmann

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptySat 14 Aug - 18:54friend with benefits
su pageidajamu personažu emilie susipažino kitiems gal ir neįprastoje vietoje - sekso klube. šis būtų pasisiūlęs pagelbėti, kai tuometinis jos partneris tąvakar paliko ją ant ledo. nuo to laiko tarp jų užsimezgė tvirta seksualinė partnerystė, niekada neperžengianti vienas kito ribų, ir, kad ir kaip norėtų abu tai nuneigti, vienas kitam jie iš tiesų jau kuris laikas rūpi, tad pamažu tai išaugo ir į tikrų tikriausią draugystę ir dienos šviesoje. būtent tokioje statijoje ir pradėtume veiksmą: jaunuoliai nėra monogamūs, bet vienas kitam rūpi, ir kitam nori tik geriausio. o toliau jau kaip sutartume, galbūt įsipliekstų rimtesni jausmai, ar kaip tik prasidėtų nesutarimai ir atšalimas.
veikėjas turėtų būti spontaniškas ir trokštantis gyvenime viską išbandyti bent po sykį, ne itin prieraišus, velniškai gerbiantis emelie ir jos nusibrėžtas ribas (kaip ir ji jį), taip pat ne vyresnis nei kokie 28-eri. nors paieška parašyta vyriškais įvardžiais, lytis ar veidas nėra svarbu, svarbiausia, kad būtų idėjų, noro ir laiko vystyti tokį scenarijų. susidomėjusių lauksiu asmeniškai  Pageidauju/ ieškau 2093308660
Back to top Go down
Maia Ivy Barlowe

Pageidauju/ ieškau LeIx5ma
Credit : gifai ir icona beautifulchaos
Maia Ivy Barlowe

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyThu 19 Aug - 16:17


One and only?

Ieškomas žmogus, sutiksiantis pasirašyti kiek dramatiškiems, jautriems ir aistringiems santykiems. Įkeliu santrauką iš Maios bio, kad būtų lengviau susidaryti bendrą vaizdą: "Atradusi naująją savo versiją, Maia persikėlė gyventi į Londoną, kuriame pradėjo krimsti mokslus, ieškotis draugų ir gyventi taip, lyg nieko nebūtų nutikę. Ir štai, keli nedrąsūs žvilgsniai, keli puodeliai kavos ir Maia sugebėjo pamilti. Pamilti taip karštai ir stipriai, kaip niekada anksčiau. Atsiradęs žiedelis ant reikiamo piršto ir vis augantis pilvelis pranašavo ne tik ateitį, bet ir senatvę drauge. Tačiau vienas po kito sekantys persileidimai, ašarų kupinos akys ir pamažu silpstanti aistra pakišo koją dar viename merginos gyvenimo etape. Palikusi ne tik žiedą, bet ir svajones apie ateitį, mergina išvyko į Paryžių, kuriame dar kartą bandys atrasti save, jei tai dar iš vis įmanoma". Tai va ieškoma ta pirmoji ir tikroji merginos meilė, su kuria buvo planuojama ateitis drauge. Prižadu daug dramų, intrigos, aistros ir viso kito, ką tik fantazija išneš. Labai labai lauukiu pm  Pageidauju/ ieškau 269163709
Back to top Go down
Sebastian Finch Grimaldi

What Matters Most is How Well You Walk Through the Fire
Credit : aes gifas: desertrose ♥ shawn gifai: fire breather ♥
What Matters Most is How Well You Walk Through the Fire
Sebastian Finch Grimaldi

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptySun 22 Aug - 19:28xxx

Sebastian – profesionalus šachmatininkas, prieš porą metų nutraukęs savo karjerą (dabar jam 26, turi savo striptizo klubą). Iki to laiko, jo gyvenimas +/- sukosi turnyruose, įvairiausiuose čempionatuose ir varžybose. 
Ieškoma mergina, su kuria jis ilgą laiką dalinosi bendru draugų ratu ir šiaip buvo pažįstami. Galbūt ji buvo Sebastiano įtėvio draugų dukra? Galbūt irgi šachmatininkė? Realiai esmė tiesiog turėtų būti tame, kad jiedu iš pradžių buvę draugai, vėliau pradėjo tyrinėti kartu suaugusiųjų pasaulį. Santykiai buvo vienas nenuspėjamas pasivažinėjimas amerikietiškais kalneliais, kol  Finchas galiausiai visai atitolo, atšalo (galbūt panašiai vyko ir su ja), o vėliau jie, vis dar būdami toje pačioje aplinkoje, vienas kitą tiesiog erzino iki išprotėjimo, nuo akivaizdaus ignoravimo iki liežuvio sugrūdimo kitiems žmonėms į burną vien dėl to, kad kitas pasinervintų. Grimaldi nutraukus karjerą, baigėsi jo kelionės, jis persikėlė visam į Paryžių (kur jis gyveno prieš tai – nėra apibrėžta), tad taip ir jų santykiai nutrūko. 
Nuoskaudų gali būti iš abiejų pusių, gali būti Finchas sudaužęs širdį ir pasiruošęs ją sudaužyti dar kartą, gali būti atvirkščiai. Neįsivaizduoju, kad tai būtų puikiai sutarianti graži pora, greičiau tiesiog vienas kitą ėdantys, tačiau paleisti nesugebantys žmonės. Kaip būtų paskui – priklauso kaip sektųsi apskritai, ypač kai vyrukas visiškai nesigaudo jausmuose ir santykiuose.  
Galima drąsiai situaciją pritaikyti esamai istorijai, tai neprivalo būti veikėja sukurta specialiai Sebastianui. Gali jis ir ratus į pagalius kaišioti kitai vykstančiai istorijai, nes jis irgi neprivalo būti THE ONE.
Veikėjos amžius turėtų būti 23–30. Veidui reikalavimų neturiu. Kadangi turiu daug veikėjų ir kartais gyvenimą, būna, pasitaiko, kad laginu. Pageidauju/ ieškau 3151121896


Back to top Go down
Amalia Yaselin Triano

I am a complicated person with a simple life
Credit : desertrose, beautifulchaos
I am a complicated person with a simple life
Amalia Yaselin Triano

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyMon 30 Aug - 22:13


love/partner in crime


AMALIA - profesionali pokerio lošėja, tą daranti jau nuo septyniolikos. Lošimas jos gyvenimo variklius suteikiantis jai visas privelgijas gyvenime. Tačiau visuomet sėkmeje būna ir nesekmių, taip nutiko Amaliai kuomet ši norėdama plėtoti savo senas, visdar neišblėsusias svajones. Į lošimus taip paprastai neprasibrausi todėl Amaliai reikėjo pasistengti jog šiuo momentu būtų tokia pelninga. Tuomet kai buvo dar paauglė gyvendama Amerikoje, besimokydama privačioje mokykla susipažino su jaunuoliu kuris nebuvo iš tos pačios mokyklos, tačiau suvedant bendriems draugams, jiedu po keletos mėnesių bendravimo tapo neatskiriami draugai. Vaikinas jau tuomet buvo vienas iš jauniausių lošėjų, žinojo slapčiausias vieteles kurioje vykdavo nelegalūs lošimai į kuriuos galiausiai prisiprašė ir pati Amalia. Keli sėkmingi lošimai, Amalia pajautė jog tai ta veikla kuria nori užsiimti. Azartas kuris ją vedė jau tuomet, septyniolikos. Tačiau vienas, kitas lošimas ir tuomet sulaukusi pilnametystės, "užsidirbusi" pinigus paliko tėvų namus taip pat palikdama ir draugą kuris jai padėjo prasisukti. Susikrovusi nemažus pinigus Amalia pamiršo senus draugus. Regis jog vaikinas buvo netik vienas geriausių jos draugų ir pirma meilė, Amalia tik negalėjo to pripažinti tiek sau tiek jam pačiam. Dabar po gerų keletos metų jiedu vėl netikėtai susitinka, vienuose iš kazino turnyrų. Sena nerūdyjanti jaunystės meilė? Galbūt taip, tačiau pati Amalia visą gyvenimą neigė pati sau jog mylėti ji nemoka, nežino to jausmo ir patirti jo nenori. Visgi laikui bėgant, labiau bendraujant su vyru moteris supranta kad jausmai yra kurkas stipresni nei įprasta draugystė.
xxx VEIKĖJO VEIDAS visiškai nesvarbu, amžius turėtų būti 28-32m, kadangi pačiai Triano 27m.
xxx Dėl pačios istorijos galima tikrai daugiau ką keisti/pridėti ar sukurti galbūt kažką dar priedo prie visko, įdomaus.
xxx Dažnų atrašymų nepažadu, tačiau į dieną po vieną/du postus būtinai.
Susidėjusių lauksiu pm, tikrai labai laukiu. Pageidauju/ ieškau 1791024350

Back to top Go down


Sponsored content

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau Empty


Back to top Go down
 

Pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Paris, Taxi, Restaurant :: welcome to the final show :: Coucou ! Tu dors ? Oh, j'suis désolée...-
Post new topic   Reply to topic