E buonasera, signore e signori,
fuori gli attori.
Pageidauju/ ieškau 

Post new topic   Reply to topicShare
 

 Pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Soraya Leyla Jazayeri

The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it.
Credit : Aes gif, icon: beautifulchaos♡♡; code: desertrose♥
The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it.
Soraya Leyla Jazayeri

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyWed May 12, 2021 7:05 pmEsami forumo nariai čia gali išreikšti visus savo norus ieškant antrosios pusės, brolio, mamos ar tiesiog gero draugo. Galbūt tai svečiams palengvins apsisprendimo dalią ir padės pasirinkti norimą veikėją.

P.S. vyresni veikėjai čia yra laaabai laukiami.
P.P.S. NEcituojame tos pačios paieškos anksčiau negu kitame puslapyje nuo to, kuriame paieška buvo įkelta pirmą kartą, nes pranešimai bus ištrinami

NAME SURNAME

I waited in the dark for something not quite human—and all too human—to begin.


Code:
<center><div class="madreb"><div class="nosyte"><div style="margin-bottom:-20px;margin-top:-10px;"><table><tbody><tr><td><div class="lovyte1"><div style="width: 160px; height: 160px; background: url(https://i.imgur.com/J13mdjU.gif); background-size: cover;"></div></div></td><td><div class="akyte2"><div class="akyte1">NAME <oo></oo> <qq>SURNAME</qq></div><br>I waited in the dark for something not quite human—and all too human—to begin.<br></div></td></tr></tbody></table></div></div></div></center>
Back to top Go down
Rebecca Skya Rivera

self-care is how you take your power back
Credit : desertrose
self-care is how you take your power back
Rebecca Skya Rivera

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyThu May 13, 2021 6:37 pm


friendship turning into love

Ieškomas veikėjas nuo 26 metų, gali būti ispanas, gali būti prancūzas, gali būti net ir amerikietis, realiai, kilmė absoliučiai nesvarbi, kaip ir istorija, kuriai suteikiama visiška laisvė. Pačios Rebeccos gyvenimo varikliukas - muzika, net jeigu ir be muzikos, ji turi ir kitokių atsakomybių - versliuką, kurį mirdamas tėvukas paliko. Šis veikėjas gali turėti kažkokių sąsajų su tomis sritimis, galbūt jis verslininkas, o gal, koks prodiuseris, kuris būtent ir dirbtų su Rebecca, esmė tame, jog tarp jų užsimegztų draugystė, arba jau būtų užsimezgusi, kuri po truputį, kad ir kaip iš pirmo žvilgsnio banaliai gali skambėti, peraugtų į šį tą daugiau. Idėjų visada yra labai daug, dramas myliu dievinu ir vertinu, bei nesu iš tų, kad keisčiau veikėjos istoriją šimtą vieną kartą. Veidui - kažkokių užtikrintų reikalavimų neturiu, visgi, jei rpg'inimas su žmogumi einasi sėkmingai, tas ir yra svarbiausia, dėl to būčiau linkusi patarti, tiesiog imti kažką, kas asmeniškai, nuoširdžiai patiktų. O jeigu reikia patarimo šiuo klausimu, ar šiaip susidomėjote šia mintimi - lauksiu pm. xoxo
Back to top Go down
Mort Teivel

Pageidauju/ ieškau 1wdcFsO
Credit : icon: rogerthatsir, signature code: desertrose
Mort Teivel

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyFri May 21, 2021 11:37 amVICTIM OF THIS LIFE

1. Ieškau žmogaus, kuris norėtų pasirašyti dramatiškam įvykiui jo gyvenime. Tai gali būti naujas veikėjas, senas veikėjas, kuriam trūksta dramos ar norisi prie jo istorijos pridėti kažką tokio, kas būtų, švelniai tariant, gana baugu. Trumpai tariant, ieškau žmogaus (lytis nesvarbi), kuris būtų šventai įsitikinęs, kad Mort (maniškis personažas), prigirdęs neaiškių produktų, juo pasinaudojo fiziškai. Iš karto noriu pabrėžti, kad tai nebus įrodytas faktas, bet Jūsų veikėjas turės pagrindo taip manyti (detales susiderinsim, jei kas nors susidomės). RASTA!

2. Ieškau žmogaus dar vienai situacijai - sąlygos tos pačios - niekas neįrodyta, bet pagrindo tuo būti įsitinusiam tikrai netrūksta. Taigi, žmogaus (vėlgi nesvarbu lytis), kuris savo kailiu (deja) būtų pakliuvęs į prekybos žmonėmis verslą kaip auka (gali būti pati auka, gali būti, lets say aukos giminaitis, jei nedrasu tokį įvykį prirašyti savo veikėjui). Detales, žinoma, susiderinsime.

Ir šiaip jei turi idėją, bet trūksta blogiuko tavo istorijoje - let me know, pažiūrėsime, ar to blogiuko nesugebėsime pripaišyti.


Norėtųsi, kad žmonės, kurie norėtų pasinaudoti šiomis idėjomis, noriai ir toliau vystytų dramas (juk gyventi be dramų - nuobodu)
Back to top Go down
Irmaa Cornelia Manninen

how could you rise anew if you have not first become ashes?
Credit : desertrose, beautifulchaos
how could you rise anew if you have not first become ashes?
Irmaa Cornelia Manninen

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyThu Jun 03, 2021 11:24 pmcatch her if you can | first love

istorija trumpai: jis/ji buvo pirmoji Irmos meilė, nekaltai užgimusi besidalint tą patį suolą mokykloje per fizikos pamokas. tik ilgai tęstis jai nebuvo lemta. tiesa, būtent šis trumputis ir nekaltas mokyklinis romanas svariai prisidėjo prie motinos sprendimo išsiųsti dukrą į Rusiją. jaunosios Manninen gyvenime nebuvo vietos meilei ir santykiams, kurie galėtų atitraukti ją nuo to, kas svarbu - šokių. atsisveikinusi su Suomija, Irmaa pažadėjo, jog jie/jos kada nors vėl susitiks. tiesa, šiam pažadui nebuvo lemta išsipildyti. bent jau ne tokiomis aplinkybėmis, kokiomis galėjo įsivaizduoti šešiolikmetė Irmaa. prabėgus septyniolikai metų ir moteriai apsistojus Paryžiuje, ji mažų mažiausiai tikėjosi sutikti čia kažką iš savo praeities gimtinėje. bet pasirodo jis/ji turėjo tikslą - grąžinti merginą į psichiatrinę ligoninę, iš kurios pabėgo.
dinamika: žinoma, akivaizdu, kad čia turbūt sužais pirmos meilės korta, tačiau labiau už meilės istoriją norėčiau gilesnio psichologinio veikėjo paveikslo nagrinėjimo - vidinių demonų atskleidimo, traumų, išgyvenimų atskleidimo ir reagavimo į juos. žodžiu, galima sakyti, jog dramų (bet ne melodramų).
reikalavimai: gali būti tiek vaikinas, tiek mergina. amžius 32-34 metai, veikėjo veidas nėra itin svarbus; norėčiau, jog žmogus turėtų ir savo minčių ir iniciatyvų, kurias norėtų išpildyti, nes visad smagiau meetinti, kai abu rašantieji turi idėjų, kuria puse gali pasisukti veiksmas.
mano pažadas: nepažadu, jog atrašinėsiu kiekvieną dieną, kartais gali prireikti palaukti ir kelias dienas, tačiau kiek leis situacija pažadu tvarkingus postus, prisitaikant prie jūsų rašymo stiliaus
more info: būtų smagu, jei prieš rašant susipažintumėt su Irmaa biografija, kurią rasite čia; o šiaip lauksiu žinučių pm


credit: beautifulchaos
Back to top Go down
Pandora Livia Sántos

I never change, I simply become more myself
Credit : Desertrose, beautifulchaos
I never change, I simply become more myself
Pandora Livia Sántos

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau EmptyWed Jun 23, 2021 7:18 pmEx-boyfriend
Red flags look green when he's brunette and tall
Labai trumpai tariant - pirmiausia susitikinėjo su viena, jos buvo pramestas dėl kito, o tada susitikinėjo su kita, su kuria "draugystė" ilgai nesitęsė, mat visi pokalbiai sukdavosi tik apie jo buvusią. Painu? Bet čia gi dar tik pradžia.. juk šiaip ar taip.. pasirodo, kad beveik visi pažįstami.
Šis veikėjas yra ieškomas dar kelių asmenų. Tai lyg dar viena tos visos "dėlionės" dalis - kuri stipriai pagyvintų veiksmą. Veikėjas turėtų būti tvirto charakterio, dar geriau - jeigu toksiškas.
Idėjų tiek - kad kartais sunku išsirinkti vieną, todėl šiuo klausimu problemų nekils, tačiau idėjos ir iš jūsų pusės - tik dar vienas didelis pliusas. Galų gale, jos labai dažnai savaime atsiranda, besivystant veiksmui. Veidas ir t.t - tik detalės, jokių papildomų pageidavimų tam nėra.
Jei tik susidomėjote - rašykit į pm, papasakosiu viską išsamiau ★

Back to top Go down


Sponsored content

Pageidauju/ ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju/ ieškau   Pageidauju/ ieškau Empty


Back to top Go down
 

Pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Paris, Taxi, Restaurant :: welcome to the final show :: Coucou ! Tu dors ? Oh, j'suis désolée...-
Post new topic   Reply to topic