Finally I've found
That I belong here.
Pageidauju / Ieškau 

Post new topic   Reply to topicShare
 

 Pageidauju / Ieškau

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Camila Thalia Alvarado

Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Credit : Icon, Shay gifs: beautifulchaos♡♡; aes gif, code: desertrose♥
Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Camila Thalia Alvarado

Pageidauju / Ieškau Empty
PostSubject: Pageidauju / Ieškau   Pageidauju / Ieškau EmptySun 26 Sep 2021, 15:40


Esami forumo nariai čia gali išreikšti visus savo norus ieškant antrosios pusės, brolio, mamos ar tiesiog gero draugo. Galbūt tai svečiams palengvins apsisprendimo dalią ir padės pasirinkti norimą veikėją.

P.S. vyresni veikėjai čia yra laaabai laukiami.
P.P.S. NEcituojame tos pačios paieškos anksčiau negu kitame puslapyje nuo to, kuriame paieška buvo įkelta pirmą kartą, nes pranešimai bus ištrinami

NAME SURNAME

I waited in the dark for something not quite human—and all too human—to begin.


Code:
<center><div class="madreb"><div class="nosyte"><div style="margin-bottom:-20px;margin-top:-10px;"><table><tbody><tr><td><div class="lovyte1"><div style="width: 160px; height: 160px; background: url(GIFUKO URL); background-size: cover;"></div></div></td><td><div class="akyte2"><div class="akyte1">NAME <oo></oo> <qq>SURNAME</qq></div><br>I waited in the dark for something not quite human—and all too human—to begin.<br></div></td></tr></tbody></table></div></div></div></center>
Back to top Go down
Emelie Morgan Lexmann

if you want to use me,  i could be your puppet.
Credit : desertrose
if you want to use me,
i could be your puppet.
Emelie Morgan Lexmann

Pageidauju / Ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju / Ieškau   Pageidauju / Ieškau EmptySun 26 Sep 2021, 21:51


friend with benefits
su pageidajamu personažu emilie susipažino kitiems gal ir neįprastoje vietoje - sekso klube. šis būtų pasisiūlęs pagelbėti, kai tuometinis jos partneris tąvakar paliko ją ant ledo. nuo to laiko tarp jų užsimezgė tvirta seksualinė partnerystė, niekada neperžengianti vienas kito ribų, ir, kad ir kaip norėtų abu tai nuneigti, vienas kitam jie iš tiesų jau kuris laikas rūpi, tad pamažu tai išaugo ir į tikrų tikriausią draugystę ir dienos šviesoje. būtent tokioje statijoje ir pradėtume veiksmą: jaunuoliai nėra monogamūs, bet vienas kitam rūpi, ir kitam nori tik geriausio. o toliau jau kaip sutartume, galbūt įsipliekstų rimtesni jausmai, ar kaip tik prasidėtų nesutarimai ir atšalimas.
veikėjas turėtų būti spontaniškas ir trokštantis gyvenime viską išbandyti bent po sykį, ne itin prieraišus, velniškai gerbiantis emelie ir jos nusibrėžtas ribas (kaip ir ji jį), taip pat ne vyresnis nei kokie 28-eri. nors paieška parašyta vyriškais įvardžiais (labiau paieškos teksto aiškumo dėlei), lytis ar veidas nėra svarbu, kai kurias istorijos detales atradus kitą variantą bendru sutarimu irgi mielai galima keisti. svarbiausia, kad būtų idėjų, noro ir laiko vystyti tokį scenarijų. susidomėjusių lauksiu asmeniškai  Pageidauju / Ieškau 2093308660


Last edited by Emelie Marlena Lexmann on Sun 09 Jan 2022, 00:15; edited 1 time in total
Back to top Go down
Magdelena Rosa Cadault

I was doing great but then they said your name
Credit : icon, elsa gifs: beautifulchaos; aes gif, code: desertrose
I was doing great but then they said your name
Magdelena Rosa Cadault

Pageidauju / Ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju / Ieškau   Pageidauju / Ieškau EmptyTue 05 Oct 2021, 23:05


3 times ex-fiancée

the red neon light you looked like death. You also looked beautiful.
JI buvo jo geriausio draugo mergina. Nebuvo įmanoma rasti žodžių, kurie apibūdintų antipatiją ir neapykantą, tvyrančias tarp šių dviejų žmonių. Vieni sakė, kad jie per daug panašūs, kiti - per daug skirtingi. Ir nežinia pagal kurią dainą jie būtų šokę džiaugsmo šokį vienas kito laidotuvėse, tačiau likimas netikėtai pakeitė natas. Likimo dalią perėmęs Woodžio draugas be jokios sąžinės graužaties išdavė ilgametę merginą su kita, o, tuo tarpu, FitzRojus tapo JOS keršto plano įkaitu. Ji pasiryžo permiegoti su Archibaldu, taip atkeršydama savo buvusiam partneriui. Keli kokteiliai, figūrą išryškinanti suknelė ir po neapykantos šydu besislepianti aistra padarė savo. Woody buvo suviliotas, planas įvykdytas, bet tai, toli gražu, nebuvo pabaiga. Nuo čia prasidėjo jų kiek kitokia istorija, kurią lydėjo susižavėjimas, slapstymasis, meilė, pyktis ir dar begalė kitų emocijų bei jausmų. Jie buvo pernelyg toksiški vienas kitam, bet tai nesutrukdė Archibaldui pasipiršti kokį trejetą kartų. JI dažniausiai atsakydavo taip, bet prie altoriaus abu niekada taip ir nenužengė. Ir kai jau atrodydavo, kad santykiai klostosi geryn, kažkas vis nutikdavo tokio, kas sutrukdydavo džiaugtis vienas kitu. Paskutinis toks akibrokštas buvo į gyvenimą grįžęs buvęs Woodžio draugas. Mergina tiesiog pasimetė jausmuose ir savo praeities ilgesyje. Tai suvokęs Woody tiesiog atsitraukė, tačiau negalima sakyti, kad be pasekmių.
Po šios istorijos galėtų būti praėję keli metai, taip pat visas santykių modelis galėtų būti koreguojamas pagal jūsų veikėją. Didelių kriterijų veikėjui neturiu, tiesiog norisi raštingo ir dramą kurti norinčio žmogaus. 

Back to top Go down
Diona Élise Westwood

Some women were made. But me, myself? I like to think that I was created for a special purpose.
Credit : ikona: desertrose; gif: desertrose, parašo koduotė: desertrose, aes gif: desertrose
Some women were made. But me, myself? I like to think that I was created for a special purpose.
Diona Élise Westwood

Pageidauju / Ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju / Ieškau   Pageidauju / Ieškau EmptySun 24 Oct 2021, 14:26


EX HUSBAND

Dionos buvęs vyras, kaip ir ji pati, įtakingos šeimos palikuonis, šiandien valdantis šeimos industrijos įmones. Jiems susipažinus niekas neabejojo, jog šių dviejų žmonių santykiai yra match made in heaven. Abu verti vienas kito, o charakterių panašumas ne tik bus tvirtas santykių, bet ir naujų verslų pagrindas. Vis dėlto, bendras gyvenimas po iškilimgų vestuvių truko vos tris metus. Paaiškėjus, jog Dionos vyras visiškai neturėjo jokio noro, jog šalia jo esanti moteris pati siektų savo verslo ambicijų, o atvirkščiai, verčiau būtų tik daili puošmena, įsikibusi į jo parankę, santuoka pradėjo byrėti. Pora išsiskyrė nedraugiškai, Dionos vyras žiniasklaidoje stengėsi sugadinti jos reputaciją, o Diona už tai, teisininkų pagalba, susižėrė gerą gabalą vyro valdomos kompanijos akcijų, nors jų jai visiškai nereikia. Tai tapo tiesiog principo reikalu. Pačios jos turtas nenukentėjo tik todėl, kad prieš vedybas, dėl paties vyro noro, Diona atsisakė savo pareigų šeimos įmonėse, vardan to, kad būtų susikoncentravusi į savo pačios, naujai sukurtos šeimos reikalus ir padėtų vystyti bei kurti sutuoktinio verslus.
Vyro claimas, tautybė ir verslas iš esmės nebūtų svarbus, būtų galima pasiderinti šias detales.  Pageidauju / Ieškau 206739686  

Back to top Go down
Nazanin Estrea Roydon

Well, people like you always want back what they can't have But I'm past that and you know that
Credit : koduotė, parašo gifai: desertrose♥; rango gifas: fire breather ♥
Well, people like you always want back what they can't have But I'm past that and you know that
Nazanin Estrea Roydon

Pageidauju / Ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju / Ieškau   Pageidauju / Ieškau EmptyThu 16 Dec 2021, 21:32hello darkness, my old friend

Heather užaugo garsaus Prancūzijos politiko šeimoje, darydama faktiškai viską, ko tik geidžia jos širdis. Nepaisant to, kad buvo jaunėlė, daugiau nei 10 metų vyresnis brolis visada užėmė didžiąją eterio dalį tėvų akyse. Nieko nuostabaus, kad Electra dėl to maištavo ir buvo tikras galvos skausmas. Tačiau niekas jos auklėti irgi nesiėmė. Tad paauglystė buvo ilga ir laaaabai audringa. Visa laimė, kad ją visada lydėjo meilė šokiui ir tėvų draugų sūnus. Nei su vienu, nei su kitu santykiai nebuvo tobuli, tačiau Heather visada rasdavo kelią atgal.
Gyvenimas apsivertė broliui papuolus į delikačią situaciją, kurioje jis turėjo numirti. Bent jau teoriškai. Tėvui toliau rūpinantis brolio reikalais,  gimdytojai atkuto motiniški jausmai ir Electros gyvenimas smarkiai pasikeitė, ypač po to, kai baiginėjant mokyklą, buvo nužudytas jos bendraklasis-geriausias draugas. Motina parengė detalų ateinančių penkerių Electros gyvenimo metų planą nesugadinkime-šeimos-vardo, kuriame vietos nebuvo nei šokiui, nei jos pirmajai ir vienintelei meilei. Iš pradžių Heather kovojusi, galiausiai pasidavė. Viskas baigėsi dužusiomis širdimis ir ankstyva, tiksliai suplanuota santuoka su šiek tiek vyresniu ir tuo metu ypač palankiu tėvams ir broliui vaikinu.
Heather visai neseniai, tarsi pabudusi iš ilgo tragiško sapno, suprato, kad kone viskas jos gyvenime nepriklauso jai. Deja, tačiau išsilaisvinimo procesas, kad ir vyksta, tačiau nėra toks lengvas.
Štai čia ir proga pasireikšti buvusiai (esamai;) meilei. Reiktų sugalvoti, kokiomis sąlygomis jie atsiduria situacijoje, kurioje vienas kito negalėtų išvengti, o kas tada toliau... Heather galimai kažką jaučia ir savo vyrui, tačiau pirmoji meilė vis tiek keroja krūtinėj, ko galbūt ji nenorėtų suprasti, kadangi suvokia esanti visiškas chaosas irr... galbūt vyrukas jau irgi turi sužadėtinę? Žmoną? Žodžiu, dramos iš praeities sočiai, dabarty prisukt makaronų irgi yra kur, tad tik reikėtų noro tuo užsiimti:)
Amžių reikėtų minimaliai paderint, apie 25–35, nors, pagalvojus, galėtų būt ir truputį daugiau. Claimui reikalavimų kaip ir neturiu. Kartais atrašinėju gana greitai, kartais lėtai; mėgstu vidutinio ilgumo postus, bet, prie progos, pasirašau ir tapetams. Nežinau, kur tie santykiai nuvestų, bet svarbiausia procese būt smagu (kad ir  paašarojant) ...   Pageidauju / Ieškau 1791024350
   
Back to top Go down
Kai Lawley

Credit : Cranberry
I see your collar bone and wanna lose control. I swear it's nothing personal.
Kai Lawley

Pageidauju / Ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju / Ieškau   Pageidauju / Ieškau EmptyMon 27 Dec 2021, 18:24


IS THIS LOVE? NOT POSSIBLE.

Gan paprasta situacija, ponas Kajus yra a bit murder dude, todėl jam reikia kažko, kad jis aplinkoje atrodytų normalus. Kažkas kas socialiai aktyvus, pažymi jį nuotraukose, kartu susitaria išeiti išgerti kavos, jis pagaminta pusryčius. What normal people do. Iš esmės viskas gali prasidėti tiesiog nuo tinder date, galbūt tai tariama jo draugė, kuri ji kažkiek jau pažįsta, gal tai jo kaimynė ir susipažins netyčia, kai ši gaus jo siuntinį. Nors pagal idėja Kajus neturėtų labai jausti emociškai prisirišęs prie kažko, nes taip kaip ir doesn't fit him, bet gaime padaryti some mixed feelings. Galbūt viskas einasi visai neblogai, tačiau turime visą isotriją padaryti ne tokią jau lengvą, o tam idėjų pilną. Mergina galiausiai ir pamatys, kad kažkas negerai, o galbūt net prigaus bernioką kažkam atimant gyvybę.  Iš esmės, viską turėtume aptarti per PM, nes per daug išsplėsti nesinorėtų. Mėgstu rašyti nemažai, tikiuosi , kad ir tu mėgsti  Pageidauju / Ieškau 2125250970 Tavo veikėjos cahrakteris taip pat manau priklausys nuo to kokio veiksmo norime ir kiek crazy we can go. Veidas nėra baisiai svarbus, tačiau norėčiau paminėti, kad šios ladies, i love them deeply ( Zoey Deutch, Victoria Pedretti, Anya Taylor Joy,Zoë Kravitz, Sadie Sink, Samara Weaving , bet kaip ir minėjau, viską galime aptarti, ko nori tu? Pageidauju / Ieškau 269163709  


Last edited by Kai Lawley on Sat 16 Apr 2022, 23:49; edited 2 times in total
Back to top Go down
Diego Horacio Garza

there is graveyard in my mouth filled with words that have died on my lips
Credit : icon, aes gif, code: desertrose ♥ ; miguel gifs: firebreather ♥
there is graveyard in my mouth filled with words that have died on my lips
Diego Horacio Garza

Pageidauju / Ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju / Ieškau   Pageidauju / Ieškau EmptyFri 31 Dec 2021, 00:43


fiancée

Lorenzo turi kiek per daug arogancijos ir polinkio į savanaudiškumą, kad sugebėtų įsipareigoti vienam žmogui. Jo artistiška prigimtis ir praeities žaizdos meilę ir bet kokį panašių jausmų kratinį traktuoja kaip su kūniškais malonumais ateinančią pasekmę, kurios norint išvengti reikia laiku ištraukti. Tą žmogų iš savo gyvenimo. Su JA jis šią taisyklę sulaužė abu kartus.
Leclair su JA niekada neplanavo nieko rimto, nors didelio potraukio jai taip pat negalėjo nuslėpti. Daugiausia jų santykiai vystėsi lovoje, tačiau mergina turėjo iliuziją, kad jie bus daugiau nei tik sugulovai. Jos atkaklumo dėka, visuomenė taip pat palaikė šią idėją, mat ji nesidrovėjo demonstruoti savininkiškumo viešumoje ir tai sudarė puikią terpę spaudai improvizuoti jų santykių rimtumu. Kadangi abu buvo vieši žmonės, Enzo, norėdamas išlaikyti rimto europarlamentaro įvaizdį, nesivėlė į dramas ir leido merginai džiaugtis jos sukurta vieša svajone, nes tai ir jam teikė savų pliusų. Viskas komplikavosi tada, kai Ji pastojo. Netikėtas nėštumas nebuvo džiugi žinia Mattias, bet, prieš perimant aukštas pareigas Paryžiuje, jis negalėjo sau leisti palikti merginos ir sukelti skandalą. Taigi, paragintas tėvų, Leclair pasipiršo...
Veiksmas vyktų praėjus vos keliems mėnesiams po žinios apie nėštumą. Merginai galėtų būti įvykęs persileidimas, bet apie tai ji nieko nenorėtų sakyti Enzo, arba pastojimas galėtų būti tik dar vienas jos spektaklis, norint prisirišti vyruką prie savęs. Taip pat mielai sutikčiau su idėja, kad Ji tokiais metodais siekia ne tik Leclair meilės, bet turi ir kokių kitų užslėptų tikslų. Veikėjo veidas ir amžius nėra labai svarbus, bet norėtųsi rišlaus minčių dėstymo postuose. Didelio aktyvumo ir litanijų negaliu pažadėti, bet, a vdruk :)) Pageidauju / Ieškau 269163709  Last edited by Lorenzo Mattias Leclair on Fri 18 Mar 2022, 15:12; edited 1 time in total
Back to top Go down
Marie Liucia Lordes

Pageidauju / Ieškau 0rxIqsw
Credit : DESERTROSE
Marie Liucia Lordes

Pageidauju / Ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju / Ieškau   Pageidauju / Ieškau EmptyTue 11 Jan 2022, 13:31


Old   love

Prieš 10 metų,kai Amandai buvo 17 mergina buvo sutikusį vaikiną (vardas ir pavardė gali būti betkokie).Marie jį pamilo iš pirmo žvilgsnio, šiedu pradėjo draugauti,bet deja  draugystei kelią pastojo Lordes tėvai, kurie nepritarė jaunuolių santykiams.Taip susiklostė, kad abu jie pasuko kas sau, tačiau giliai širdyje ilgejosi vienas kito..po daug metų Marie yra pasiryžusi surasti  savo seną prarasta meilę...
Aktyvi nesu, tai ir iš jūsų nesitikiu didelio aktyvumo...Lauksiu Pageidauju / Ieškau 1573520176
Back to top Go down
Emelie Morgan Lexmann

if you want to use me,  i could be your puppet.
Credit : desertrose
if you want to use me,
i could be your puppet.
Emelie Morgan Lexmann

Pageidauju / Ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju / Ieškau   Pageidauju / Ieškau EmptySun 06 Mar 2022, 23:09


Emelie Marlena Lexmann wrote:
friend with benefits
VĖL IEŠKOMAS!!! su pageidajamu personažu emilie susipažino kitiems gal ir neįprastoje vietoje - sekso klube. šis būtų pasisiūlęs pagelbėti, kai tuometinis jos partneris tąvakar paliko ją ant ledo. nuo to laiko tarp jų užsimezgė tvirta seksualinė partnerystė, niekada neperžengianti vienas kito ribų, ir, kad ir kaip norėtų abu tai nuneigti, vienas kitam jie iš tiesų jau kuris laikas rūpi, tad pamažu tai išaugo ir į tikrų tikriausią draugystę ir dienos šviesoje. būtent tokioje statijoje ir pradėtume veiksmą: jaunuoliai nėra monogamūs, bet vienas kitam rūpi, ir kitam nori tik geriausio. o toliau jau kaip sutartume, galbūt įsipliekstų rimtesni jausmai, ar kaip tik prasidėtų nesutarimai ir atšalimas.
veikėjas turėtų būti spontaniškas ir trokštantis gyvenime viską išbandyti bent po sykį, ne itin prieraišus, velniškai gerbiantis emelie ir jos nusibrėžtas ribas (kaip ir ji jį), taip pat ne vyresnis nei kokie 28-eri - nors ir tai nėra itin svarbu, jei tas amžiaus skirtumas gerai įsipaišytų į sukurtą istoriją. nors paieška parašyta vyriškais įvardžiais (labiau paieškos teksto aiškumo dėlei), lytis ar veidas nėra svarbu, kai kurias istorijos detales atradus kitą variantą bendru sutarimu irgi mielai galima keisti. svarbiausia, kad būtų idėjų, noro ir laiko vystyti tokį scenarijų. susidomėjusių lauksiu asmeniškai  Pageidauju / Ieškau 2093308660
taip pat iiiir

the lexmanns
ieškoma europiečių mafijos verslo ir megakorporacijos valdytojų šeima ir pačios em artimiausieji - lexmann dinastijos atstovai. limito jūsų fantazijai nėra - priimsiu visus norinčius kažką norinčius kurti kažką bendro, istorija tikrai lengvai suderinama kone visais atžvilgiais. Pageidauju / Ieškau 3146157176 vieninteliai limitai - tai būti kažkaip susigiminiavus su emelie ir taip vien šeimos ryšiais būti prisidėjus prie šeimos biznio. net ir tautybei nėra daug limitų, nes emelie, nors ir gimus slovakijoje, taip save ir apibūdina - bendrai europietė, tad tautybę norint galima rinktis kokia širdis geidžia :D nors šeimiškių skaičiaus kol kas neapriboju - priimsim visus, kurie norės ir prisiderins, pirmiausia em norėtųsi norėti kažką iš artimiausių giminių - bent vieną tėvą ir vyresnį brolį/seserį (em šiuo metu 22-eji) Pageidauju / Ieškau 269163709  claimas irgi visiškai nesvarbus, nors jei sunku bus išsirinkti ir reiks pagalbos išsirenkant - bandysiu padėti išsirinkti :D norinčių vėlgi taip pat laukiu privačiai  Pageidauju / Ieškau 269163709  Pageidauju / Ieškau 2460071800
Back to top Go down
Yvonne Chloé Santoro

her form of wilderness begins with silence
Credit : lily gif: beautifulchaos♥, aes, gif's code, icon&lily rank's gif: desertrose♥
her form of wilderness begins with silence
Yvonne Chloé Santoro

Pageidauju / Ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju / Ieškau   Pageidauju / Ieškau EmptySun 13 Mar 2022, 17:39


EX HUSBAND

Su savo būsimu vyru Yvonne susipažino viename Milano naktinių klubų, labai įprasto ir juokingo scenarijaus metu – vaikinų stalas vaišina merginų stalą... Vaikinų stalas prisijungia prie merginų stalo. O tada viskas lyg greit sukamame vaizdo įraše. Seksas, meilė, vedybos, skyrybos. Visa tai vos per pusantrų metų. Kaip greit įsimylėjo bei kartu apsigyveno, taip greit savo namų lovoje aptiko ir ne savo raudonus stringus. Daug dužusių lėkščių, keiksmų ir per balkoną skriejusių vyriškų marškinių. Plius vienas, skyrybų metu gerai nugręžtas viešbučių tinklo savininkas, ir taurę putojančio už tai kelianti ką tik išsiskyrusi sėkminga teisininkė, egzotišką itališką pavardę vis dar globojanti taip pat, kaip buvusio vyro viešbučių akcijas.
I still look at you with eyes that want you, if I hear my name, I will run your way
Long story short - tai tėra mano sugalvotos istorijos dalis, tad visus faktus galima drąsiai kreipti linkme, kuri būtų artimesnė ir jau sukurtam. Jau egzistuojančioje istorijoje reiktų tik rasti vietą, kurioje būtų galima įterpti gana spontaniškas vedybas, karštą meilę bei emocionalias skyrybas. O dabar egzistuojantis santykis - abu puikiai suprastų, kaip į naudą išėjo santuokos nutraukimas, tačiau nėra jokio logiško paaiškinimo, kodėl vaidentis vienas kito gyvenime ir kartu vakarėlint nori daug labiau, nei judėti pirmyn. +spices&drama;)
Back to top Go down
Frida Sylvette Giroux

I am a complicated person with a simple life
Credit : desertrose, beautifulchaos
I am a complicated person with a simple life
Frida Sylvette Giroux

Pageidauju / Ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju / Ieškau   Pageidauju / Ieškau EmptyMon 28 Mar 2022, 23:10


fake husband


Jų istorija prasidėjo dar vaikystė, kuomet Giroux šeima įkūrusi pirmąjį savo viešbutį po keletos mėnesių jau kurė dar vieną ir taip toliau. JIS buvo Fridos tėvo geriausio draugo sūnus, jiedu buvo vaikystės draugai, kurie buvo netik geriausi draugai tačiau ir klasiokai tuo metu kuomet Fridai teko lankyti privačią mokyklą, ir ta kibirkštėlė kuri būna pas geriausius draugus buvo ir pas juos. Būdami paaugliai jų keliai išsiskyrė kuomet Frida buvo išsiųsta mokytis į Londoną. Paskutinis jų susitikimas buvo per naujojo Giroux viešbučio atidarymą Fridai išvykstant gyventi į Niujorką, tačiau gyvenimas vėl juos suvedė po dar kelerių metų, kuomet Sylvette grįžusi į Prancūziją po reabilitacijos nusprendusi perimti tėvo verslą sutiko JĮ. Jis tėvo dešinioji ranka, verslininkas kuris susitelkęs į savo darbus, karjerą taip kaip ir Frida pasirengusi padaryti viską kas jos galiai jog atkovotų prieš metus perimtas Giroux viešbučių akcijas. JIS iš geriausio draugo pasidarė didžiausias Fridos konkurentas, žinoma priešiškas. Kuomet  Sylvette jautė jog viskas slysta iš jos rankų nusprendė sudaryti sanderį būtent su JO tėvu, jog ši ištekės už jo sūnaus kad jos tėvas atgautų visas savo akcijas ir jie vėl galetų dirbti kaip seniau. Vestuvės buvo oficialios, susirašymas vyko tiesiog Fridos tėvų viešbutyje. Laimė buvo ne vestuvės o tai jog ir vėl po daugelio metų galėjo matyti laimingą tėvą. Santuoka buvo fake, todėl su vyru Sylvette negyveno, beto ir Jis neturėjo didelio noro. Jiedu buvo vaikystės draugai, vėliau nesimatė daugiau nei aštuonerius metus vėliau patape priešais galiausiai sumainė žiedus. Dabar gyvendami atskirai oficialiai turi vaidinti jaunavedžius ir mėgautis vienas kito egzistavimu. Žinoma po daugelio metų sugrįšta ta užslėpsta vaikystės meilė tačiau nei vienas nei kitas to pripažinti nenori.
IEŠKOMAS VYRAS, VEIDAS VISIŠKAI NESVARBUS. AMŽIUS APIE 30m. GALIMA KAŽKIEK KOREGUOTI ISTORIJĄ JEI NETINKA KAŽKAS. NEPRIŽADU DIDELIO AKTYVYMO TAČIAU STENGSIMĖS KIEK GALĖSIM. LABAI LAUKSIU

Back to top Go down
Adrianne Fleur Hargreaves

Not all storms come to disrupt your life, some come to clear your path.
Credit : koduotė: maliblue ;heart gifai: fire breather ♥ aes gifas: desertrose ♥
Not all storms come to disrupt your life, some come to clear your path.
Adrianne Fleur Hargreaves

Pageidauju / Ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju / Ieškau   Pageidauju / Ieškau EmptyToday at 15:39


EX HUSBAND

Adrianne ilgą laiką dirbo specialiąja agente, kuriai tekdavo keisti gyvenamąją vietą, profesijas, vardus ir asmenybę apskritai. Daugiau nei dešimtmetį, prie žemės ir realaus pasaulio ją laikė studijų metais sutiktas vaikinas, tapęs jos vyru. Tačiau, kad ir koks buvęs kantrus, po nesėkmingų bandymų susilaukti vaikelio, supratęs, kad taip jis gyventi nebegali, jis pateikė Adrianai ultimatumą – arba ji keičia savo karjerą į kiek ramesnę, gal tiesiog grįžta rašyti, kaip jos mama, romanų (pirmam kurse po slapyvardžiu išleido sėkmės sulaukusį erotinį romaną), arba jis ją palieka. Fleur, tiesą pasakius, net daug nemąstė. Nepaisant to, kad pačiai plyšo širdis, ji suprato turinti jį paleisti, nes savo darbo ji atsisakyti neplanuojanti – kol tik jausis jame taip, kaip jaučiasi dabar – iš tiesų gyva, reikalinga ir galinga. Galiausiai, kas be jos keis ir gelbės pasaulį?
Visgi, misija Paryžiuje tapo viena sunkiausių ir Fleur dabar būtų pasiryžusi stabtelėti. Jos ir vyro santykiai nutrūkę, viską komplikuoja garsusis ir turtingasis Adrianės jaunystės meilė, su kuriuo ji vis pašmėžuoja Paryžiaus geltonuosiuose puslapiuose. Žodžiu, telemunda presenta scenarijui vietos istorijoje – kiek tik norisi. 
Vyrui turėtų būti 35–40 m. Pavarde galima būtų dalintis, bet nebūtina. O dėl viso kito pasitartume PM  Pageidauju / Ieškau 2898894825 
Back to top Go down


Sponsored content

Pageidauju / Ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju / Ieškau   Pageidauju / Ieškau Empty


Back to top Go down
 

Pageidauju / Ieškau

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Coucou ! Tu dors ?  :: Come on, Harry, we wanna say goodnight to you :: Harry, you're no good alone-
Post new topic   Reply to topic