I'll be the pill that you
wanna swallow When you're looking for the joy
Pageidauju / Ieškau 

Post new topic   Reply to topicShare
 

 Pageidauju / Ieškau

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Ceren Alizée Montclair

When you poured out your heart I didn't waste it. There's nothing like your love to get me high.
Credit : Icon, Hande's gifs: beautifulchaos♡♡; aes gif, code: desertrose♥
When you poured out your heart I didn't waste it. There's nothing like your love to get me high.
Ceren Alizée Montclair

Pageidauju / Ieškau Empty
PostSubject: Pageidauju / Ieškau   Pageidauju / Ieškau EmptySat 23 Jul 2022, 18:42


Esami forumo nariai čia gali išreikšti visus savo norus ieškant antrosios pusės, brolio, mamos ar tiesiog gero draugo. Galbūt tai svečiams palengvins apsisprendimo dalią ir padės pasirinkti norimą veikėją.

P.S. vyresni veikėjai čia yra laaabai laukiami.
P.P.S. NEcituojame tos pačios paieškos anksčiau negu kitame puslapyje nuo to, kuriame paieška buvo įkelta pirmą kartą, nes pranešimai bus ištrinami

NAME SURNAME

I waited in the dark for something not quite human—and all too human—to begin.


Code:
<center><div class="madreb"><div class="nosyte"><div style="margin-bottom:-20px;margin-top:-10px;"><table><tbody><tr><td><div class="lovyte1"><div style="width: 160px; height: 160px; background: url(GIFUKO URL); background-size: cover;"></div></div></td><td><div class="akyte2"><div class="akyte1">NAME <oo></oo> <qq>SURNAME</qq></div><br>I waited in the dark for something not quite human—and all too human—to begin.<br></div></td></tr></tbody></table></div></div></div></center>


p.s. sena tema Pageidauju / Ieškau 2683183750
Back to top Go down
Dallas Morgan Rochefort

i have only two emotions:  careful fear and dead devotion.
Credit : desertrose
i have only two emotions:
careful fear and dead devotion.
Dallas Morgan Rochefort

Pageidauju / Ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju / Ieškau   Pageidauju / Ieškau EmptySat 20 Aug 2022, 22:15


love interest

eithne, paryžiuje žinoma kaip clémence, iš gimtosios airijos pabėgo ir pasikeitė po to, kai sužinojusi, kad vaikinas, su kuriuo susitikinėjo, atskleidė faktą, kad jis iš tiesų vedęs kitą, visai netyčia jį nužudė. iš visai nesidairiusi naujų santykių, įsižiūrėtų ieškomą personažą (amžius ir claimas - nesvarbūs). svarbiausias reikalavimas/siužeto linija - jis turėtų būti charazmatiškas, ir atrodyti visai nekaltutis, padėtų pamiršti visas jos praeities negandas, nepaisant to, kad pats yra samdomas žudikas, merginai visai apie tai neįtariant.
susidomėjusių lauksiu asmeniškai, kad pasitartume, kaip jų santykius pasuktume vėliau - fantazijai ribų manau tikrai nėra  Pageidauju / Ieškau 2125250970  Pageidauju / Ieškau 2445499376  Pageidauju / Ieškau 2093308660


Last edited by Clémence L. Moreau on Thu 22 Sep 2022, 15:44; edited 1 time in total
Back to top Go down
Adile Yasemin Karatan

I am a complicated person with a simple life
Credit : desertrose, beautifulchaos, firebreather
I am a complicated person with a simple life
Adile Yasemin Karatan

Pageidauju / Ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju / Ieškau   Pageidauju / Ieškau EmptyMon 22 Aug 2022, 10:01


FORBIDDEN LOVE

Kuomet Adile gyvybei ėme grėsti pavojus vyras pasamdė asmens sargybinis, kuris iš pradžių nebuvo labai priimtinas pačiai Karatan tačiau laikui bėgant ji įsileido vyrą į savo gyvenimą, atskleidė slapčiausias savo paslaptis, leido suprasti jog vyras prieš ją smurtauja ir ėmė kartu galvoti planą kaip moteriai pabėgti nuo vyro tolyn. Praėjus keliems mėnesiams asmens sargybinis padėjo Yasemin pabėgti nuo vyro, kartu su ja išvyko į Paryžių. Užteko vos kelių mėnesių padirbti šalia Yasemin kad vyriškis ėmė jausti Yasemin jausmus, tai nebuvo meilė tačiau didelė aistra ir susižavėjimas bei moters grožis bei paslaptingumas padėjo vyrui suprasti tikruosius jausmus. Žinoma darbiniai santykiai jiems neleidžia išreikšti savo jausmų todėl abu beprotiškai sunkiai su tuo kovodami bando ir toliau laikytis savo planų kuo toliau pabėgti nuo pono Karatan ir pabėgti Adile su juo išsiskirti. Tačiau kur santykiai pasisuks toliau kai Jis padėjo Yasemin pabėgti į Paryžių, ar čia jam pavyks ją apsaugoti, o gal jis pasiduos savo jausmams?
VEIKĖJO VEIDAS NĖRA SVARBU, AMŽIUS TURĖTŲ BŪTI IKI 30m. TAUTYBĖ TAIP PAT NESVARBU, AKIVAIZDU KAD KURĮ LAIKO DIRBO TURKIJOJE.
Būtų įdomus laiko praleidimas rpg platformoje. Galima kažką keisti ar pridėti prie istorijos.  Pageidauju / Ieškau 2460071800

Back to top Go down
Tristan Romain Dupont

Credit : beautifulchaos, desertrose
he who has a why to live for can bear almost any how
Tristan Romain Dupont

Pageidauju / Ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju / Ieškau   Pageidauju / Ieškau EmptyMon 30 Jan 2023, 21:39


something new

Dešimt metų be Paryžiaus leido Tristanui atrasti šiokią tokią vidinę ramybę. Bet juk geri dalykai ilgai nesitęsia. Tad something new įneštų į šio sudėtingo vyro vidinį pasaulį šiek tiek sumaišties. Nesinori statyti veikėjo į aiškius istorijos rėmus, bet įsivaizduoju, jog tai galėtų būti žmogus, pažįstantis Dupont kaip žurnalistą/kolumnistą, tačiau atskleidžiantis jo paslaptį ir išnaudojantis šią galios poziciją savo tikslais. Bet kuriuo atveju, veikėjas visiškai laisvas ir atviras įvairioms interpretacijoms ir naujai dramai. Lytis, amžius ar backstory nėra itin svarbu. Veikėjo veidui taip pat pageidavimų nėra.

Visos idėjos - į PM  Pageidauju / Ieškau 3118468219
 
Back to top Go down
Daphne Inès Lemieux

we were always a losing game
Credit : icon: beautifulchaos// gif: fire breather// aes gif, code: desertrose
we were always a losing game
Daphne Inès Lemieux

Pageidauju / Ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju / Ieškau   Pageidauju / Ieškau EmptySun 12 Feb 2023, 17:01PAST LOVE

Naivios širdys dar mokyklos suole pradėjo plakti viena dėl kitos. Jis, turbūt, vienintelis kada nors Daphne išties matęs tokią, kokia ji yra. Tokią, kokios savęs Lemieux nepažįsta. Jam vienodai buvo jos statusas, pinigai, pavardė - tai buvo mokyklos laikų meilė, apie kurios ilgą ir gražią ateitį abu drąsiai svajodavo.
Iki momento, kai staiga nieko nepaaiškinus, Inès viską užbaigė. Tai buvo staigu, netikėta ir itin tamsu. Nuo tų skyrybų prabėgo vienuolika metų - jiedu abu atskirai užaugo, atskirai siekia savų tikslų ir tik retkarčiais, rankai prie lūpų keliant nebe pirmą vyno taurę, socialiniuose tinkluose vis pasidomi, kaip sekasi kitam.
Istorijos kabliukas - Daphne netikėtai pastojus staigiai pasidarė abortą ir iki pat šiol vyras nežino tikrosios skyrybų priežasties. Veikėjui turėtų būti 28 metai, gali būti ir šiek tiek vyresnis. Claim'ui siūlyčiau Glen Powell arba bet ką kito, kas jums prie širdies. Galiu pažadėti +- aktyvumą iš savo pusės ir pasiryžimą įsivelti į pačias įvairiausias (melo)dramas, kad tik būtų kuo įdomiau.
Lauksiu PM žinučių Pageidauju / Ieškau 2460071800
Back to top Go down
Dallas Morgan Rochefort

i have only two emotions:  careful fear and dead devotion.
Credit : desertrose
i have only two emotions:
careful fear and dead devotion.
Dallas Morgan Rochefort

Pageidauju / Ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju / Ieškau   Pageidauju / Ieškau EmptyMon 05 Jun 2023, 20:08


the rocheforts

viešųjų ryšių tarpautinės korporacijos rochefort et fils branduolys - prancūzų/amerikiečių rochefort dinastija. itin turtingi, su kitais nesiskaitantys, tikra visuomenės grietinėlė, kuriai nė vienas kelio skersai savu noru nestoja niekas. labiausiai ieškočiau dallaso brolio ar/ir sesers, 32-50 metų amžiaus tarpe. veidai, charakteriai, tarpusavio ryšiai ir pareigos firmoje/jų nebuvimas visiškai jūsų valiai (arba nesugalvojant - apsitarimo reikalas), svarbu būtų noro, idėjų kažką įdomaus kartu nuveikti ir svarbiausia - bent šiokio tokio aktyvumo ir nedingti iš forumo nieko taip ir nenuveikus Pageidauju / Ieškau 643112388 norint taip pat būtų galima imti net ir rochefort vyresniuosius, ar kompanijos pavaldinius ir kitus aplinkos žmones, bet labiausiai laukiami būtų būtent brolis ar/ir sesuo  Pageidauju / Ieškau 2125250970
susidomėjusių lauksiu asmeniškai  Pageidauju / Ieškau 2093308660
Back to top Go down
Parvati Ayomi Kandiyar

you and I drink the poison from the same vine
Credit : icon: beautifulchaos// gifs, code: desertrose
you and I drink the poison from the same vine
Parvati Ayomi Kandiyar

Pageidauju / Ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju / Ieškau   Pageidauju / Ieškau EmptyMon 03 Jul 2023, 21:57


Arranged marriage situation

Tikrai niekas neapsidžiaugė, kai jauniausia iš keturių dukrų visiems laikams pabėgo iš gimtosios Šri Lankos, neklausydama tėvų nurodymų, ką studijuoti ar ką mylėti. Dešimtmetį skaičiuojančio gyvenimo pamatai staiga pradeda drebėti ir, panašu, kad taip visiškai ramiai visko toliau dėlioti pagal savo taisykles nebepavyks. Kandiyar tėvas itin įtakingas verslininkas, vienos didžiausių Šri Lankos arbatos plantacijų savininkas, siekia pagrandukę uždaryti atgal į narvelį, kurio po mokyklos baigimo pavyko išvengti.
Situacija: tėvas suplanavo Parvati vestuves su stambaus Šri Lankos (arba Indijos) verslininko palikuoniu ir dabar deda visas pastangas, kad parsigabentų dukrą iš Paryžiaus vestuvėms. Ieškau vieno iš dviejų variantų - sužadėtinis, kurio Ayomi vis dar akyse nemačius arba priedanga, kurios įsikibus jaunoji Kandiyar bando atsikratyti tėvo. Pastarasis variantas turi daug galimybių - verslo partneris, senas pažįstamas, crush, o gal priešas, kuriam viešumoje vaizduojami santykiai būtų kažkuo parankūs, dėl to pasirašytų tam tikram verslo sandoriui su Parvati. Žodžiu, galimybės itin plačios, tad labai lauksiu PM žinutės iš susidomėjusių ir plačiau galėsime aptarti viską Pageidauju / Ieškau 479932791
P.S. Amžius realiai nėra svarbus, claim irgi Pageidauju / Ieškau 2460071800
Back to top Go down


Sponsored content

Pageidauju / Ieškau Empty
PostSubject: Re: Pageidauju / Ieškau   Pageidauju / Ieškau Empty


Back to top Go down
 

Pageidauju / Ieškau

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
I'm about to make you feel :: We can take it slow, there's endless possibilities :: Every night I had a dream and chased it-
Post new topic   Reply to topic